Futbal Wett Tipps mit Analyse

Copa del Rey

18.01.2018 21:30
CD Leganés Logo CD Leganés
:
Real Madrid Logo Real Madrid
Tip 2

Holandská Eredivisie

19.01.2018 20:00
FC Utrecht Logo FC Utrecht
:
AZ Alkmaar Logo AZ Alkmaar
obidva tímy skórujú - áno

Portugalská Primeira liga

19.01.2018 20:00
Vitoria Setubal Logo Vitória Setúbal
:
Sporting Lissabon Logo Sporting Lissabon
vyše 2.5 brán

1. Nemecká Bundesliga

19.01.2018 20:30
Hertha Logo Hertha BSC Berlin
:
BVB Logo Borussia Dortmund
remíza žiadna stávka tip 2

Francúzska Ligue 1

19.01.2018 20:45
SM Caen Logo SM Caen
:
Olympique Marseille Logo Olympique Marseille
Tip 2

Anglicku Premier League

20.01.2018 13:30
Brighton & Hove Albion
:
Chelsea Logo FC Chelsea
nižšie 3.5 brán

Tenis Wett Tipps mit Analyse

ATP Grand Slam Australien Open

18.01.2018 01:00
Dominic Thiem
:
Denis Kudla
hráč 1 vyhráva 1. set

ATP Grand Slam Australien Open

18.01.2018 04:00
Karen Khachanov
:
Juan Martin Del Potro
hráč 2 vyhráva 1. set

ATP Grand Slam Australien Open

18.01.2018 04:00
Novak Djokovic
:
Gael Monfils
hráč 1 vyhráva 1. set

ATP Grand Slam Australien Open

18.01.2018 09:15
Peter Gojowczyk
:
Alexander Zverev
hráč 2 vyhráva 1. set

Aktuálne kurzové ponuky

1. Deutsche Bundesliga

19.01.2018 20:30
Hertha Logo Hertha BSC Berlin
:
BVB Logo Borussia Dortmund
Tipp 2
Vorher 2.00, Jetzt 11.00
Maximálne použitie: € 5,00 K ponuke

1. Deutsche Bundesliga

19.01.2018 20:30
Hertha Logo Hertha BSC Berlin
:
BVB Logo Borussia Dortmund
Tipp 1
Vorher 4.20, Jetzt 29.00
+ 100% bis €100 Bonus
Maximálne použitie: € 5,00 K ponuke

1. Deutsche Bundesliga

19.01.2018 20:30
Hertha Logo Hertha BSC Berlin
:
BVB Logo Borussia Dortmund
Tipp 2
Vorher 1.82, Jetzt 9.00
+ 100% bis €100 Bonus
Maximálne použitie: € 5,00 K ponuke

Empfehlungen

Bet365 priamé prenosy

bet365 Livestream Logo

Pri Bet365 vidíte tie najvyššie športové udalosti v priamom prenose a v tej najlepšej kvalite a to úplne zadarmo, keď budete mať aktivované stávkové konto.

Tipy Bundesligy

1. Deutsche Bundesliga Logo

Tipuješ rád na futbalové zápasy Bundesligy? Tu nájdeš všetky naše stávkové tipy.

Tipy Champions League

Uefa Champions League Logo

Všetky športové stávky na kráľovskú súťaž, od kvalifikácie až po finále!

Športové stávky v novej dimenzii

Športové stávkovanie na všetky možné spôsoby - to bolo včera. Dnes sú to obsah vysokej kvality a vynikajúce bonusové ponuky. Keďže aj vy ste taký bláznivý fanúšikovia športového stávkovania, potom budete po prvej návšteve na Wettformat zas a znova pozerať, lebo to, čo máme, je jedinečné. Dostanete, a to je nutné zdôrazniť, každodenné ale aj detailné tipy športového stávkovania ohľadne nadchádzajúcich športových udalostí. Jasné je, že kráľ futbal tu stojí v centre záujmu. My však nemilujeme iba futbal, ale aj iné športové disciplíny. Ok, curling to predsa len nemosí byť. Ale späť k tomu podstatnému - vedľa cenných a exkluzívnych inštrukcií u nás najdete aj ponuky poskytovateľov športových stávok, ktoré nedostanete nikde inde. Hovorime tu o najvyšších ponukách bezplatného stávkovania a vkladových bonusov. Nie 50 alebo 100%, u nás to ide hore až k 500%, a ako člen získaš ešte iné ďaľšie výhody ako sú poukážky na stávajúce stavkové kontá - čiže nie len pre nových klientov. Chceme ponúknuť jedinečný servis aj po prihlasení sa do systému.

Športové stávky Tipy Analýzy

Žiadné chromé bla bla, ale redakčne zostavené a kvalitatívne herné analýzy - to je naše heslo.Nie zbytočne angažujeme skúsených stávkaroch, ktorý vás dennodenne zásobujú s čerstvými informáciami. Aktuálna forma, stávkové kvóty, čo povedajú štatistiky, existujú nejaké nepokoje v managemente alebo kádri? To všetko zohľadňujeme v našich tipoch pre športové stávkovanie. Rozhodujúca je pritom dlhoročná skúsenosť, ktorú vám dávame k dispozícii, lebo naše tipy sú komplexné, ale aj ucelené. K písomnej analýze patrí aj presná stávková prognóza vrátane dodatočných štatisticých tipov, ktoré sa zakladajú výlučne na predošlých zápasoch. Nesmie samozrejme chýbať ani vlastné srovnanie kvót vrátane relevantných štatistik.Všetky aktuálné tipy športového stávkovania nájdete na naše strane Dnešné stávkové tipy (Wett Tipps Heute). Pokial je zápas zastúpený v jednej z našich tipovacích hier, potom môžete vidieť, ako tipujú naši stávkari z Wettformatu. Ukážeme vám rozloženie tipov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaniu.

Wettformat mobilné stávkové tipy

My sme beznádejne závislí na mobiloch a vieme, že aj vy ste rovnakí. Vetšina všetkých stávok je teraz ponúknutý cez Mobile Device, preto je samozrejme aj Wettformat optimalizovaný pre všetky možné súčasné mobilné prístroje. Naše stávkové tipy sú kompletné tiež mobilne - čiže ponúkajú všetky dáta a fakty k nastávajúcim zápasom, našu analýzu vrátane kompaktnej stávkovej predpovedi. V závere vám ukážeme prehľadné srovnanie všetkých poskytovateľov, krotý sú u nás uvedeny v zozname, ako aj celý riad štatistík tímov, ktoré sa spolu utkávajú. Tak si môžete kedykoľvek zistiť naše tipy.

Tipovacia hra športového stávkovania

Po dlhých mesiacoch bola naša hra konečne nastavená online - Tipovacia hra Wettformatu. Existuje toľko tipovacích hier ako zrnok pieska u mora, väčšinou sú registrácie a administatívne záležitosti komplikované a vyžadujú veľa času - u nás ale nie. Našim cielom bolo vyvinúť najlepšiu tipovaciu hru. A kde by sa človek mohol orientovať lepšie ako tam, kde už umiestňuje svoje stávky? Presne! U poskytovateľov športových stávok. Naša tipovacia hra funguje presne 1:1, ako ste zvyknutí od Bookies tohto sveta. Mate login, stávkovú poukážku, variabilný vklad a k tomu ešte aj možnosť odovzdať kombiniované stávky, a to s veľkým výberom detailných stávok ako prvý poločas, nad / pod, nerozhodne žiadná stávka, výhra k nule, alebo dvojitá šanca. Vďaka tomu je možné vstúpit do tipovaciej hry krátko pred koncom utkania, lebo vysoká kvóta = vysoká výhra a tak sa môžete rýchlo dostať na výherné pozície.

Wettformat mobilné stávkové tipy

Aj naša tipovacia hra je optimalizovaná pre všetky mobilné zariadenia. Tak si môžete pozrieť kedykoľvek aktuálne poradie, umiestniť ďalšie stávkové tipy, rovnako aj prijať vaše výhry - všetko je to možné s novou mobilnou verziou od Wettformatu.

Výhry

Aj tu sa chceme jasne odlišovať od masy. Žiadne hry s výhrami v hodnote € 5 alebo € 10, nie. U predošlých ME to bolo viacej ako 3200€ plus vecné ceny ako Apple iPads, ktoré si stávkari mohli odniesť. Počas futbalovej sezóny sa tak môžete v každom hernom dni stať víťazom. Štartuje sa s určitým rozpočtom Wettcoins, našou internou menou. Kto má na konci zápasu, udalosti alebo herného dňa na svojom konte najviac Wettcoins, ten vyhral. Jednoduché, lebo nie? Vidíte stále aktualizované poradie a to najlepšie na celej tejto historke je, že vaše športové stávky sú automaticky vyhodnocované. Vaše tipovacie konto na Wettformate obsahuje aj vašu tipovaciu štatistiku a históriu. Tak môžete vždy sledovať, aká je vaša kvóta úspechov. Súperte s ostatnými fanúšikami športového stávkovania a odneste si tučné výhry. Väčšinou sa jedná o stávkové poukážky známych poskytovateľov, a predsa - pripravíme pre vás vždy aj atraktívne vecné ceny. Pritom je dôležité, abyste pri danej tipovacej hre uviedli vaše štávkové konto alebo uživatelské meno, pretože iba tak vám môžeme vašu výhru doručiť.

Tak získate najviac z vašich tipov - poskytovateľ športových stávok

Skutočne profitovať môžete vtedy, keď je vo hre vedľa vašich správných tipov aj možno co najviac jistoty vo forme bezplatných stávok, alebo dodatočných bonusovách ponúk. Je isté, že na Wettformte nájdete ty najvyššie ponúky. Nikde nedostanete stávkový bonus pre viac ako 15 poskytovateľov, a to bez akéhokoľvek vkladu. To je celkovo viac ako 100€ úplne bezplatného stávkového kreditu (predpokladajme, že ešte nemáte u nikoho aktívne stávkové konto). Ďalším bodom, v ktorom sa veľmi silno odlišujeme, sú vkladové ponúky. Nie je zriedkavé, že tieto idú až k 500%. Tak si môžete aj s malým vkladom zaistiť 5 až 6 násobok danej hodnoty. Takové ponúky sú jedinečné a môžete ich nájsť iba na Wettformate. Často jednáme dlhé týždne, než pre vás získame novú ponúku. Čím viacej z vás využije týchto ponúk a čím viacej z vás s nami tipuje, tým viacej lepších ponúk sme vám v budúcnosti schopní zpostredkovať. Často rozdávame už iba za účasť na tipovacej hre stávkové poukážky. Takéto ponúky môžete takýchto hľadať kdekoľvek – nenájdete ich nikde ako u nás. S aktívnym tipovacím kontom na Wettformate využívate aj dodatočné výhody ako teraz uvedená bezplatná účasť na tipovacích hrách so skutočne silnými cenami. K tomu rozdávame v pravidelných časových odstupoch stávkové poukážky – iba tak!

Srovnanie poskytovateľov - žiadna jednolíta kaša - individualita sa počítá

Každý je iný a má iné potreby, čo sa športového stávkovania týka. Existujú tisícky štratégií a filozófií, preto sme rozdelili všetkých psokytovateľov do četných detailov, abysme vám ponúkly čo možno najlepšiu možnost filtrovania. Je jedno, na čo kladete dôraz, u nás nájdete vhodné ponúky, a to iba s malým množstvom klikou. Naše srovnanie poskytovateľov vám umožnuje hľadať podľa určitých kritérií. Ať už sú to ponúka stávok, bonusy, kvóty alebo služby. Aj keď hľadáte poskytovateľa podľa určitých vkladových podmienok, môžete vybierať u nás. Hľadáte poskytovateľov, ktorý nepočítajú dane zo stávkovania? – my ich máme! Hľadáš poskytovateľov, ktorý ponúkajú E-Sports a majú súčasne vysokú percentuálnú sadzbu pri bonuse- u nás ich nájdeš! K tomu sovnávame všetky v prehľadnej grafike, a tak môžete aj ráchlo zistiť, kto kde má noc vpredu a je tám pádom aj vhodný poskytovateľ pre vaše športové tipy.

Noví poskytovateľia - nie len tí veľkí Bookies sú vždy tí najlepší

Samozrejme pozná každý známe značky, čo sa online športového stávkovania týka. A predsa je to často tak, že títo sú aj tak úspešní, že jejich inovácia zaostáva pozadu. Nový poskytovateľ má pritom úplne iný problém. Mosí prísť s čímsi, čo ešte nikto nemá, alebo mosí byť v niečom skutočne lepší. Milujeme rôznorodosť, a preto neustále hľadáme nových zaujímavých poskytovateľov, krotý majú pútavé alebo inovatívne myšlienky. Keď si pozriete náš zoznam Bookies, tak vám relatívne rýchlo vyskočia priamo do očí neznámé mená. A toto chceme, lebo naša skúsenosť nám ukázala, že sa často zo zdanlivo malého a nezaujímavého poskytovateľa vyklube prekvapenie. Pritom sme narazili na bonusových aukciách na úplne nové stávkové varianty a Features, aké sme doteraz ešte nikde nevideli. Našim cielom je získať pre vás grátis stávku ako zoznámenie sa, abyste si sami mohli urobiť obrázok pred tým, ako stavíte.