sk
viac
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs

Majstrovstvá sveta 2018 - Belgicko | Stávkové tipy, kurzy* a prognózy

Doba čítania: 4 Min

Belgicko ide na Majstrovstvá sveta v roku 2018 ako čierny kôň, jeden z "tajných" favoritov. V skutočnosti patria červení diabli "Red Devils" do širšieho kruhu favoritov od Majstrovstiev Európy 2012. Podobne, na MS 2018 je Belgicko v hľadáčiku mnohých odborníkov a od tímu sa teda očakávajú skvelé veci. V minulosti boli iba čiastočne schopní takýchto vysokých očakávaní. Pred 4 rokmi sa im podarilo dostať sa do štvrťfinále na Majstrovstvách sveta - hoci ich výkon bol ďaleko lepší, ako mnohí dúfali. Od MS 2018 očakávajú teraz Belgičania oveľa viac. A keď sa pozriete na belgické mužstvo, ani zisk titulu sa nezdá absolútne mimo dosah. Avšak ich transformácia na prvotriedny tím sa stále nezdá byť úplná. V súčasnej dobe sú "Red Devils" uprednostnení pred Anglickom, čo sa týka výhry v E-skupine. Súboj s Tuniskom a s nováčikom MS, Panamou, sa zdajú byť iba formalitou. Nižšie vám poskytneme všetky relevantné tipy, kurzy a prognózy týkajúce sa výkonov Belgicka na nadchádzajúcich Majstrovstvách sveta. Okrem toho analyzujeme tím, pozrieme sa na kvalifikáciu na Majstrovstvá sveta 2018, ako aj na ich históriu Belgicka a jeho účastí na predchádzajúcich Majstrovstvách sveta.

Obsah tejto stránky

  • Tipy a prognózy - MS 2018
  • Analýza zostavy
  • Kvalifikácia a forma
  • Predchádzajúce účasti na MS

Odporúčania

Stávkové kancelárie MS 2018

Sportwetten Tippspiel

Tieto stávkové kancelárie ponúkajú skvelé bonusové ponuky, špeciálne stávky, akčné ponuky ako aj vynikajúce kurzy pre športových fanúšikov!

Tímy a skupiny MS 2018

Bester Sportwetten Anbieter

Tu nájdete všetky skupiny Majstrovstiev sveta, vrátane rozpisu zápasov a tabuliek. K dispozícii máme pre všetkých účastníkov Majstrovstiev sveta špeciálne tipy na stávkovanie!

Stávkové tipy MS 2018

Nájdete tu detailnú prognózu, vzrušujúce tipy na stávky a najlepšie kurzy pre všetky zápasy na Majstrovstvách sveta 2018 v Rusku!

  • 18.06.2018 | 17:00 | Belgicko - Panama
  • 23.06.2018 | 14:00 | Belgicko - Tunisko
  • 28.06.2018 | 20:00 | Belgicko - Anglicko

Aké sme vybrali tipy na stávkovanie na Belgicko?

Môžeme odporučiť niekoľko zaujímavých stávkových tipov na MS na Belgicko. Najskôr sa pozrime na E-skupinu: Stávkové kancelárie považujú Belgicko za najpravdepodobnejšieho víťaza skupiny, dokonca pravdepodobnejšieho ako Anglicko. Aktuálne kurzy sa pohybujú medzi 1.80 a 1.95. Na Tipico je možné uzatvoriť dve veľmi zaujímavé stávky na Belgicko. Týkajú sa odpovede na otázku: "Vyhrá Belgicko všetky svoje skupinové zápasy?" Kurz na odpoveď "áno" je 4.00, zatiaľ čo "nie" získava kurz 1.20. Tipico sa navyše pýta na presný počet gólov, ktoré Belgičania strelia v skupine. Ak "Red Devils" strelia v prvých troch zápasoch viac ako 6,5 gólov, tak svoju investíciu viac ako zdvojnásobíte (kurz 2.20). Kurz na to, že nesdosiahnu tento súčet gólov je 1.60.

Zistili sme, že jedna konkrétna stávka na Belgicko na Majstrovstvách sveta, ktorá sa dá uzatvoriť na Interwetten, je veľmi zaujímavá: ak Belgicko získa viac ako 6,5 bodov v skupinovej fáze na Majstrovstvách sveta vo futbale 2018, kurz je 1.85. Rozhodne to vidíme tak, že Belgicko vyhrá prvé dva zápasy proti Tunisu a Paname, a ak uhrá s Anglickom aspoň remízu, má 7 bodov istých. Na 3 belgické víťazstvá v skupine ponúka Interwetten značne vysoký kurz 5.20. V prípade zápasov proti Paname a Tunisku by sme navrhli handicapovú stávku. Aby ste predpovedali výsledok proti Anglicku, mali by ste pravdepodobne najskôr počkať, kým sa začne turnaj a veci sa začnú pomaly vyvíjať. Bolo by z našej strany zbytočné navrhovať stávkový tipy predtým, ako sa turnaj rozbehne.

Aké sú najatraktívnejšie tipy na stávkovanie na MS po skupinovej fáze? Ak by sa Belgicko skutočne ocitlo v pozícii, v ktorej by v roku 2018 zdvíhalo nad hlavu majstrovskú trofej, väčšina stávkových kancelárií sľubuje 13 až 14 násobok návratnosti vašej pôvodnej stávky. Vo väčšine stávkových kancelárií sa "Red Devils" umiestnili na šiestom mieste v tohtoročných pretekoch o titul majstra sveta a zaradili Belgicko do rozšírenej skupiny favoritov. Keď sa zamyslíme nad tým, ako sa Belgičania nakoniec na MS 2018 predstavia, predpokladáme, že minimálne rovnako ako pred 4 rokmi, t.j. opäť sa dostanú do štvrťfinále. Pokiaľ ide o tím vedený Robertom Martinezom, ktorý bol v 2014 eliminovaný v tejto fáze turnaja, stávková spoločnosť 888sport ponúka veľmi dobrý kurz 3.75. Kurz na to, že prehrá Belgicko v semifinále, sa uvádza medzi 6.00 a 7.00. Myslíme si, že je nerealistické predpokladať, že sú Belgičania toho schopní viac na Majstrovstvách sveta 2018. To je dôvod, prečo odporúčame dve samostatné stávky, z ktorých jedna je eliminácia vo štvrťfinále a druhá je eliminácia v semifinále. Ak by Belgičania mali byť skutočne eliminovaní v jednom z týchto kôl, návratnosť vašich dvoch stávok vo výške 10 € by bola 17,50 €. Niektoré stávkové spoločnosti však vidia veci pesimistickejšie ako my: stávka na to, že Belgicko je vypadne v šestnástke má kurzy v súčasnosti okolo 3.50.

Nakoniec by sme sa chceli bližšie pozrieť na stávky na špecifických hráčov. Stávka na to, že Romelu Lukaku bude najlepším strelcom turnaja má kurz medzi 17.00 a 21.00. Na Driesa Mertensa, ktorý je v súčasnosti v špičkovej forme v Napoli, sú ponúkané kurzy až vo výške 51.00. Ak sa Kevin De Bruyne ukáže ako kráľ asistencie na Majstrovstvách sveta v roku 2018, vaša stávka bude odmenená 16-krát na 888sport. Rovnako zaujímavé: stávka od tej istej stávkovej kancelárie, Neymar a De Bruyne, ktorý navzájom medzi sebou súperia o viac asistencií. Kurz v prospech Brazílčana je 1.55 a pre Belgičana 2.30.

Aké hviezdy v súčasnosti tvoria na belgické mužstvo na Majstrovstvách sveta v roku 2018?

Belgický tím na MS 2018 je okorenený hviezdami. S toľkými kvalitnými talentmi v tíme, budú môcť flexibilitou Belgičania ľahko prispôsobiť svoju taktiku. Vo všeobecnosti tréner uprednostňuje útočnú formáciu 4-2-3-1. V priebehu kvalifikácie v roku 2018 na Majstrovstvá sveta, buď v reakcii na to, ako zápas prebiehal, alebo v snahe prispôsobiť sa príslušným súperom, Belgičania príležitostne prešli na systém 4-3-3 alebo 3-4-2-1. Pre Belgičanov však bolo zriedkavé hrať 3-5-2. Dôvod, prečo sa rozhodli hrať s trojčlenným zadným poľom s krídlami, je vlastne v tom, že ide o ich slabosť - ak sa pokúšate presne určiť - ide o polohu vzadu vľavo. Ak Belgičania vyberú rozmiestnenie so štyrmi hráčmi vzadu, Jordan Lukaku z Lazia Rím je číslo 1 na tejto pozícii. Niektorí kritici by mohli avšak tvrdiť, že v skutočnosti tréner Roberto Martinez, ktorý prevzal funkciu v auguste 2016, je skutočným slabým miestom belgického tímu. Očakáva sa, že sa ukáže na Majstrovstvách sveta v roku 2018 (či sa osvedčí).

Chceli by sme upozorniť na niekoľko hviezd tímu: s Thiboutom Courtoisom (Chelsea) je Belgicko výborne pripravené na Majstrovstvá sveta 2018. Zatiaľ čo obrana v strede poľa je tiež hodná uznania: pár vynikajúcich hráčov v podobe dvojice Spursa Jan Vertonghena a Tobyho Alderweirelda. Avšak Alderweireld sa musí po ťažkom zranení vrátiť do formy. Stred poľa je tiež obsadený hviezdami vrátane Moussa Dembele (Tottenham), Axela Witsela (Tianjin), Jungspunda Youri Tielemansa (AS Monako) a Leandera Dendonckera (RSC Anderlecht). Kvalita belgického útoku je rovnako vynikajúca: vďaka Kevinovi De Bruyne (Man City) a Edenovi Hazardovi (Chelsea) majú "Red Devils" závideniahodné duo. Na krídlach a vpredu v strede sú Dries Mertens (Napoli) a Yannick Ferreira Carrasco (Atletico Madrid), ktorých forma je o niečo slabšia ako v minulosti. Dá sa teda počítať s čiastočnými problémami. Vpredu je samozrejmosťou Romelu Lukaku z Man Utd.

Ako sa darilo Belgičanom počas kvalifikácie na Majstrovstvá sveta 2018?

Belgičania dominovali počas kvalifikácie do záverečného kola Majstrovstiev sveta v Rusku. Martinezovej jedenástke sa skutočne podarilo kvalifikovať bez troch zápasov, ktoré ešte majú odohrať. Ide o prvý európsky tím, ktorému sa to podarilo. Belgický výsledok počas kvalifikácie bol - druhý za Nemeckom. Deväť výhier a jedna remíza. Iba raz museli zdieľať body, a to s Grékmi, tímom, ktorý nakoniec obsadil druhé miesto v skupine. Bosna a Hercegovina zaostala ďaleko za očakávaniami a nepredstavovala pre Belgičanov na ceste na MS 2018 žiadnu hrozbu.

Ich gólový pomer bol taktiež pôsobivý, a to 43:6. Vysoký počet gólov, ktoré zaznamenali, je na jednej strane vďaka kvalite samotných Belgičanov, ale aj vďaka niekoľkým oveľa slabším protivníkom v skupine ako Gibraltár, proti ktorému strelili 15 gólov a Estónsko, ktoré doslova zostrelili z ihriska výsledkom 8:1 vo štvrtom kole zápasov. Najlepším strelcom belgického tímu bol Romelu Lukaku, ktorý prispel 11 gólmi. V skutočnosti v priemerne strelil jeden gól každých 57 minút. Druhým najlepším strelcom bol Eden Hazard s 6 gólmi.

O čom hovorí história v kontexte Belgicka a jeho vystúpenia na MS?

Belgicko sa zúčastnilo 12 záverečných fáz MS. "Red Devils" debutovali v Uruguaji v roku 1930. Ich najlepším výsledokom na doterajších Majstrovstvách sveta bolo štvrté miesto, ktoré mohli osláviť v Mexiku v roku 1986. V rokoch 1982 až 2002 sa Belgičania zúčastnili všetkých Majstrovstiev sveta. Po období sucha v prvom desaťročí 21. storočia sa veci od roku 2011 jednoznačne odrazili k lepšiemu - kus po kúsku, zbierajú Belgičania plody svojho vynikajúceho programu rozvoja mládeže. Na Majstrovstvách sveta v roku 2014 vypadli v štvrťfinále s Argentínou, po tom, čo pred tým vyhrali nad USA v predĺžení. V skupine uhrali tri víťazstvá - vynikajúci úspech, ktorý sa podaril Belgičanom prvýkrát v ich histórii. 2014 dosiahli svoje druhé najlepšie umiestnenie na MS. Očakáva sa, že sa to zmení na MS v roku 2018 - nádej na ešte väčší úspech ako pred štyrmi rokmi sa šíri po celej krajine. Podľa našej prognózy sa však púť Belgičanov na MS 2018 skončí vo štvrťfinále.

*Všetky kurzy: ku 13.02.2018

Nastavenia súborov cookies
x
Čo sú to cookies?
Cookies sú malé textové súbory uložené v prehľadávači vášho počítača obsahujúce informáciu. Na základe týchto informácií naša webová stránka zaznamenáva, že ste ju už predtým navštívili. Používame ich na prípravu informácií. Vaše osobné údaje nie sú uložené. Ďalšie informácie: Zásady používania súborov cookies |Tiráž |Pravidlá ochrany osobných údajov |
Ich möchte keine Cookies
Required cookies
Súbory cookies kontrolujú funkcie, bez ktorých nemôžete plne využívať našu webovú stránku. Cookies používame iba my (vlastné cookies). V dôsledku toho, tieto informácie používa a spracováva iba naša webová stránka. Napríklad, keď sa zaregistrujete, nemusíte sa zakaždým prihlasovať.
Performance cookies
Naše súbory performance cookies zhromažďujú informácie o tom, ako sa naša webová stránka používa. Tieto súbory cookies nám pomáhajú napríklad určiť, či a ktoré podstránky našej webovej stránky sú navštevované a o aký obsah majú používatelia záujem. V prvom rade zaznamenávame počet návštev a ich trvanie.
Marketingové cookies
Reklamné súbory cookies pochádzajú od reklamných spoločností (tretie strany) a používajú sa na zhromažďovanie informácií o webových stránkach navštívených používateľom s cieľom vytvoriť cielenú reklamu pre návštevníka. V tejto súvislosti nespracúvame žiadne osobné údaje bez vášho súhlasu v súlade s článkom 6, ods. 1, písm. a) GDPR.
Súhlasím s použitím cookies