Táto ponuka nie je momentálne aktuálna

bet at home bonus 30€ darované

Doba čítania: 1 Min
BET AT HOME 10 40 SK

Kto ešte u bet at home ešte žiadne stávkové konto nevlastní, tak tomu ponúkame exkluzívnu ponuku na srdce. Vy musíte iba 10€ vložiť a dostanete celkom 40€ k stávkovaniu! Ono to funguje veľmi jednoducho. Nasleduj ďalšie kroky a štartuj s bet at home! To je zďaleka ten najlepší vkladový bonus pre všetkých, ktorí radi chcú s malými čiastkami štartovať. U 10€ odpovedá tento bonus jeden 300% vkladový bonus! Lepšie už nejde!

krok 1

Teraz cez tento link u bet at home prihlásiť a 10€ vložiť (bonusový kód: FIRST) vložiť!

krok 3

My pošleme vám kupón cez email!

cez link na stávkovom formáte u bet at home prihlásiť !

Celkom rozhodujúce je, že sa vy prihlásite na našom akciovom linku u bet at home, tak vy môžete potom tento nový bonus obdržať. Iba vtedy, ak ste správne na link klikli, sa môže ponuka otvoriť, takže bezpodmienečne na toto dávať pozor!

10€ vložiť a bonusový kód FIRST použiť

Keď ste si zaregistrovali nové stávkové konto, musíte vy iba prvý vklad vykonať. Ako je v ponuke opísané k použitiu musíte vy iba 10€ vložiť a dostanete celkom 40€ ako bonus hore pripísaný. Dôležité je, že vy 50% až do 100€ bonus s kódom FIRST- použiť! Jednoducho vo vašom vedení konta na bonus využiť -kliknúť, a bonusový kód FIRST alebo paypal vložiť. Toto vám dáva prvých 5€ alebo 10€ bonus. Ďalších 25€ dostanete vy od nás ako stávkový kupón.

formulár vyplniť

Dôležité je, že po vklade 10€ vyplníte hore uvedený formulár. Zašlite vy vaše číslo stávkového konta a my to skontrolujeme tak rýchlo ako je možné. V pravidlách je napísané až do ďalšieho pracovného dňa. Dávajte pozor, že zadáte korektne stávkové konto, pretože iba vaše platné číslo stávkového konta môžete až potom bonus obdržať.  Pri chybných informáciách nebude váš bonus uznaný

40€ stávkový kredit obdržať

Potom ako ste formulár vyplnili, posielame vám tak rýchlo ako je možné po preskúšaní váš bonus na email. Bonus je odvodený nasledovne. Bet at home ponúka zvyčajne 50% až do 100€ vkladový bonus s bonusovým kódom FIRST. Tento vy viete priamo prevziať a obdržali ste už 5€ alebo 10€ stávkový kredit. Od nás dostanete vy potom 25€ stávkový kupón od bet at home extra zaslaný. Takže dostanete vy potom v sumári presne 40€ stávkový kredit bez vkladu priamo raz 10€.

podmienky

Tiež pri tejto ponuke existujú určité podmienky, ktoré musia byť splnené, takže prečítajte si tieto podmienky presne, aby nedošlo k nedorozumeniu. Klasický bet at home FIRST vkladový bonus je položený pod minimálnou kvótou 1.70 a jedným minimálnym obratom 4x. Ako bonusová čiastka bude tu váš prvý vklad tak 10€+bonus 5€ alebo 10€. K tomu od nás dostanete 25€ stávkový kredit vo forme kupónového kódu cez email zaslaný. Tieto obidva kupóny musia iba s minimálnou kvótou 1.50 a iba tri krát zrealizované. Takže dávajte pozor, že bet at home kupónové podmienky sa zmenili. Vy môžete vždy iba jeden kupón za druhým použiť. Iba ak bol kupón presunutý alebo stratený, ďalší kupón nadobudne platnosť. Táto ponuka je iba platná pre nových zákazníkov v Nemecku, Rakúsku a vo Švajčiarsku.