Ako hodnotíme aplikáciu bet-at-home?

Doba čítania: 3 Min

Bet-at-home aplikácia

Prihláste sa na bet-at-home a získajte bonus do výšky 100 €

Bet-at-home je jednou z najlepších stávkových kancelárii na trhu. Vytvárať stávky môžete nielen na desktopovej verzii. Bet-at-home tiež umožňuje využívať aplikáciu. Naše skúsenosti poukazujú na to, že vytváranie stávok na cestách je s bet-at-home jednoduché. Aplikáciu možno využiť v pár krokoch. Preto sme sa práve pre vás pozreli na to, ako funguje aplikácia bet-at-home, aké výhody prináša, aká ponuka stávok je v aplikácii dostupná a pod. Aby ste od nás dostali presné informácie, uvedieme aj zoznam, pre ktoré mobilné zariadenia je aplikácia k dispozícii. Bet-at-home aplikácia je ideálnou alternatívou k vytváraniu stávok na cestách.

Čítať viac

Obsah tejto stránky

 • Výhody
 • Bonus v mobile
 • Stávkový program
 • Jednoduchosť použitia
 • Dostupnosť aplikácie
 • Kompatibilita
 • Vytvorenie stávok v mobile
 • Platobné metódy
 • Pomoc

Hodnotenie aplikácie pre
bet-at-home,
/ 10 B

Informácie o bonuse bet-at-home

Informácie o bonuse bet-at-home"
Detaily bonusu
50 % do výšky 100 €
na prvý vklad
Bonusový kód: FIRST
Všetky detaily
 • Bonusový kód: FIRST (musí byť vyzdvihnutý najneskôr do 10 dní po pripísaní 1. vkladu)
 • Stávkový bonus: 50 % výšky vášho prvého vkladu
 • Maximálna výška bonusu: 100 €
 • Minimálny vklad: 10 €
 • Pretočenie: 4x celková suma (hodnota bonusu + vkladu), pozn.: Bonus môže byť prestávkovaný len pomocou
 • Minimálny kurz: 1.70
 • Stávkové obmedzenia: systémové a multi stávky (duplicitné) sa počítajú do prestávkovania, len v prípade, ak vklad na stávku je tvorený z bonusového zostatku alebo viazaného zostatku
 • Časové obmedzenie: 90 dní po aktivácii bonusu
 • Vyzdvihuntie bonusu: bonus musí byť vyzdvihnutý najneskôr do 10 dní po pripísaní 1. vkladu
 • Geografické obmedzenia: neplatí pre: Srbsko, Veľká Británia, Cyprus, Švédsko, Írsko, Lichtenštajnsko, Malta, Holandsko, Gibraltár, Fínsko
Zobraziť bonus

Krok za krokom - stávková aplikácia bet-at-home

 • 1. Kliknite na náš odkaz
 • 2. Na stránke nájdete možnosť stiahnutia aplikácie prostredníctvom odkazu
 • 3. Stiahnite si aplikáciu cez IOS alebo Android

Aká je aplikácia bet-at-home a aké výhody ponúka?

Stávková kancelária ponúka aplikáciu, ktorej cieľom je spraviť vaše stávkovanie jednoduchším, rýchlejším a bezproblémovým. Stávková kancelária vám ponúka široký výber stávkových možností. Môžete si vybrať z viac ako 70 športov a 20 000 stávok. Naše skúsenosti ukázali, že ide o veľmi atraktívnu ponuku. Ak ste na cestách a nemáte po ruke počítačovú verziu, mobilná aplikácia od bet-at-home je veľmi atraktívnou alternatívou.

Je bonus pre nových zákazníkov k dispozícii aj pre mobilnú verziu?

Áno, s mobilnou verziou môžete využiť aj bonus pre nových zákazníkov. Maximálna suma je 100 €. Na splnenie podmienok máte 90 dní po aktivácii bonusu. Musíte sa dostať do sekcie "Môj účet", kde si môžete aktivovať bonus v kolónke "Uplatniť bonus". Po uplatnení bonusu musíte vykonať vklad. Tak získate právo na získanie bonusu. Samozrejme, musíte splniť bonusové podmienky. Radi by sme vás upozornili na naše články venujúce sa danej téme, Môžete tak získať prehľad o požadovaných bonusových podmienkach.

Ktoré športové stávky ponúka bet-at-home v mobilnej verzii?

V bet-at-home je k dispozícii široká škála športových stávok. Môžete vytárať jednoduché a kombinované stávky. Zvyčajné stávkové varianty Tip 1, X, 2, Double Chance, Under/Over (nad/pod) sú k dispozícii aj v desktopovej verzii. Naše skúsenosti ukázali, že aplikácia, a teda mobilná verzia má dostupné všetky varianty stávok, ktoré sú k dispozícii aj v počítačovej verzii. Rozsiahlu a atraktívnu stávkovú ponuku nájdete ako v počítačovej verzii, tak aj v aplikácii.

Je aplikácia bet-at-home užívateľsky prívetivá?

Naše skúsenosti ukázali, že aplikácia je mimoriadne prehľadná a jasná. V hornej časti máte možnosť prihlásiť sa a/alebo zaregistrovať sa. Tlačidlo „Prihlásiť“ je zvýraznené zelenou farbou a doslova vás láka, aby ste naň klikli. Nižšie sú uvedené highlighty: vybrané športové podujatia, na ktoré sa oplatí staviť. Ak scrollujete v aplikácii úplne nadol, nájdete tam jasne štruktúrované obchodné podmienky, ochranu osobných údajov, zodpovedné hranie a imprint. Nemusíte na nič čakať. Ak chcete vytvoriť stávku napr. na zápasy Ligy majstrov, potrebujete 5 kliknutí. Najprv otvoríte aplikáciu, potom si zvolíte futbal na ľavej strane, tak kliknete na Ligu majstrov - vyberiete skupinu a napokon kliknete na futbalový zápas Konkrétnym výberom môžete vytvoriť vašu stávku. Mohlo by to však byť riešené jednoduchšie, priamo, a teda aj rýchlejšie, či dostupnejšie. Počas nášho testu sme nezistili žiadne nevýhody a preto by sme aplikáciu nijako nemenili.

Kde si môžete stiahnuť mobilnú verziu?

Stiahnutie aplikácie je dostupné v Obchode Google Play a na iTunes. Ak budete nasledovať náš odkaz, môžete sa dostať rýchlo, ľahko a bez problémov na požadovanú stránku. Nasmerujeme vás priamo na stránku stávkovej kancelárie: Postupujte podľa pokynov, aby ste sa mohli jednoducho a bez komplikácií zaregistrovať. Ak ste na stránke sťahovania aplikácie, môžete si aplikáciu prevziať s povereniami spoločnosti Apple. To isté platí pre váš účet v službe Google Play. Využite jedinečnú príležitosť, ktorú vám ponúkame len my.

Na ktorých zariadeniach je dostupná aplikácia bet-at-home?

Aplikácia môže byť využívaná v mobilných telefónoch so systémom Android a IOS. Stiahnutie aplikácie funguje ako na mobilnom zariadení, tak aj na tablete. V App Store je aplikácia dostupná zadarmo. Naše skúsenosti ukázali, že stiahnutie aplikácie sa vždy oplatí. Nemusíte sa obávať žiadnych problémov alebo komplikácií.

Ako umiestnite stávky?

V tomto bode by sme vám radi popísali ako úspešne môžete vytvoriť vaše stávky.

 • 1. Zaregistrujte sa na stránke stávkovej kancelárie: V prvom kroku zadajte vašu e-mailovú adresu a heslo, tak uvediete vaše meno, adresu a telefónne číslo.
 • 2. Ak ste prihlásený, môžete si na ľavej strane aplikácie zvoliť položku Šport. Bet-at-home vám ponúka široký výber športov. V ponuke sú aj live stávky s dobrými kurzami.
 • 3. Ak ste si zvolili športové podujatie, kliknite na jeden z požadovaných kurzov. Ak ste tak urobili, vaša stávka sa zobrazí s tlačidlom s číslom 1 v dolnej časti aplikácie.
 • 4. Kliknite na symbol s číslom 1 a kliknite na „vytvoriť stávku“. Môžete tak vytvoriť vašu prvú stávku, fandiť, povzbudzovať a ponoriť sa do stávkového sveta bet-at-home.

Ako fungujú platobné metódy vkladov a výberov v rámci aplikácie bet-at-home?

S funkciou Cashout vám stávková kancelária ponúka jednoduchý a priamy spôsob. Bet-at-home má veľké množstvo vkladových metód. Medzi zvyčajné možnosti vkladu patrí: platba kreditnou kartou (MasterCard, Diners Club, VISA) taktiež možnosť platiť prostredníctvom Sofort, eps, Trustly, paybox, Neteller príp. poukážkou. Voľba mobilnej verzie sa veľmi nelíši s počítačovou verziou. Bet-at-home ponúka kompletný sortiment.

Čo je potrebné urobiť, ak aplikácia nefunguje?

Ak natrafíte pri sťahovaní aplikácie na nejaké komplikácie, stávková kancelária vám ponúka rôzne možnosti podpory a pomoci. V kontaktoch môžete poslať vašu otázku na zákaznícky servis. Okrem toho sú v oblasti podpory dostupné: e-mail, telefón a fax. Bet-at-home zabezpečuje optimálnu zákaznícku podporu. Naše skúsenosti tiež ukázali, že sťahovanie aplikácie prebieha hladko a rýchlo. Aplikáciu odporúčame všetkým stávkovým fanúšikom. Široký výber športov a veľmi dobré kurzy sú pre stávkovú kanceláriu charakteristické. Bet-at-home patrí právom medzi popredné stávkové spoločnosti.