Ako sa vykonáva vklad na bet-at-home?

Doba čítania: 3 Min

Bonus 100 €

50 % bonus na 1. vklad do výšky 100 €

Sloganom tejto stávkovej kancelárie je: „Život je hra“. Bez akýchkoľvek pochybností možno povedať, že sa stávková kancelária etablovala na trhu stávok a patrí medzi popredné stávkové spoločnosti v nemecky hovoriacom svete. Bet-at-home má stávkovú licenciu z Malty, a preto podlieha prísnym smerniciam EÚ. V tomto článku by sme vám radi poskytli informácie o tom, ako bet-at-home spracováva prevody. Poradíme vám ako úspešne vložiť peniaze na váš stávkový účet. Okrem toho uvádzame, aké finančné inštitúcie sú pri prevodoch k dispozícii a či je možné vykonať vklady aj prostredníctvom mobilného telefónu. Na Stavkovanieformat vám zodpovieme základné otázky spojené s vkladmi na váš bet-at-home účet. Dúfame, že vám poskytneme potrebné informácie, ktoré uľahčia váš prevod. Na všetky potrebné témy sa vám pokúsime dať nejaký pohľad.

Čítať viac

Obsah tejto stránky

 • Vklad detailne
 • Metódy vkladov
 • Dostupnosť PayPalu
 • Výška vkladu
 • Potreba verifikácie
 • Doba vkladu
 • Mobilný vklad
 • Spoľahlivosť
 • Poplatky
 • Vkladový bonus
 • Zákaznícky servis

Hodnotenie možností platieb pre
bet-at-home,
/ 10 B

Informácie o bonuse bet-at-home

Informácie o bonuse bet-at-home"
Detaily bonusu
50 % do výšky 100 €
na prvý vklad
Bonusový kód: FIRST
Všetky detaily
 • Bonusový kód: FIRST (musí byť vyzdvihnutý najneskôr do 10 dní po pripísaní 1. vkladu)
 • Stávkový bonus: 50 % výšky vášho prvého vkladu
 • Maximálna výška bonusu: 100 €
 • Minimálny vklad: 10 €
 • Pretočenie: 4x celková suma (hodnota bonusu + vkladu), pozn.: Bonus môže byť prestávkovaný len pomocou
 • Minimálny kurz: 1.70
 • Stávkové obmedzenia: systémové a multi stávky (duplicitné) sa počítajú do prestávkovania, len v prípade, ak vklad na stávku je tvorený z bonusového zostatku alebo viazaného zostatku
 • Časové obmedzenie: 90 dní po aktivácii bonusu
 • Vyzdvihuntie bonusu: bonus musí byť vyzdvihnutý najneskôr do 10 dní po pripísaní 1. vkladu
 • Geografické obmedzenia: neplatí pre: Srbsko, Veľká Británia, Cyprus, Švédsko, Írsko, Lichtenštajnsko, Malta, Holandsko, Gibraltár, Fínsko
Zobraziť bonus

Ako funguje vklad s touto stávkovou kanceláriou?

Na základe našich bodov by sme chceli popísať kroky potrebné na úspešné dokončenie prevodu. V priebehu našich pripomienok sa budeme podrobnejšie zaoberať uvedenými bodmi.

 • 1. Prihláste sa pomocou vášho užívateľského mena na stránke stávkovej kancelárie
 • 2. Prejdite na Vklad v sekcii Moje konto
 • 3. Vyberte požadovanú metódu vkladu
 • 4. Vložte požadovanú čiastku a odošlite požiadavku

Podrobne ako funguje vklad na bet-at-home?

Ak chcete vykonať úspešný vklad, musíte sa najprv prihlásiť na váš účet. V sekcii "Môj účet" máte možnosť vložiť požadovanú sumu, pričom musíte kliknúť na "vklad". V ďalšom kroku sa vám otvorí okno, v ktorom vám budú ponúknuté rôzne finančné inštitúcie, a teda platobné možnosti. Ak ste sa rozhodli pre vybraný spôsob vkladu, stačí naň kliknúť. Otvorí sa v novom okne. Do ponúkaného poľa zadajte požadovanú sumu. Posledným krokom je spracovanie platieb. Na základe týchto jednoduchých krokoch sa uskutoční úspešný prenos. Naše rady sa vzťahujú aj na mobilnú verziu. Zaznamenali sme pozitívne skúsenosti v tomto smere. V niekoľkých jednoduchých krokoch môžete vytvoriť požadovaný vklad.

Aké metódy vkladov sú k dispozícii?

Stávková kancelária vám ponúka širokú škálu rôznych finančných inštitúcií. Okrem bežného spôsobu platby kreditnou kartou (VISA, Mastercard) vám spoločnosť ponúka okrem iného Trustly, Skrill, paysafecard, paybox a NETELLER. Tiež máte možnosť uskutočniť platbu bankovým prevodom. Bet-at-home sa snaží ponúknuť takmer každú možnosť prevodu požadovanej sumy na váš stávkový účet. V jednom z nasledujúcich bodov tiež popíšeme, ako dlho trvá každá z metód vkladu.

Dostupné platobné metódy pre vykonanie vkladu na váš stávkový účet v bet-at-home

Môžete vykonať vklad na účet bet-at-home prostredníctvom PayPal?

Áno, máte možnosť uskutočniť vklad na účet v bet-at-home so stále viac obľúbenou platobnou metódou - PayPal. Nemusíte počítať so žiadnou čakacou dobou ako je to pri väčšine iných platobných metódach zvykom. V každom prípade treba poznamenať, že pri tomto spôsobe platby musíte rátať s minimálnou sumou 10 €. Ak chcete vložiť menej, prevod sa neuskutoční.

Existuje maximálna alebo minimálna suma pre vklady?

Áno, niektoré finančné inštitúcie vyžadujú určité minimálne sumy, ktoré by ste pri vklade rešpektovať. So Sofort, eps a PayPal, aby bol váš prevod úspešný, musíte vložiť minimálne 10 €. S paysafecard a paybox musíte vykonať prevod s minimálnou sumou 5 €. V priebehu nášho výskumu sme nezaznamenali žiadne maximálne sumy.

Musíte overovať vaše údaje pred každým vkladom?

S touto stávkovou kanceláriou nie je nutné opätovné overovanie. Ak sa však rozhodnete zaregistrovať v bet-at-home, stávková spoločnosť bude vyžadovať tzv. postup „Poznať svojho klienta“. V tomto procese musíte potvrdiť vašu totožnosť. Overenie sa vykonáva zaslaním kópie cestovného pasu alebo potvrdenia o adrese. Ak odmietnete zaslať uvedené požiadavky na kontrolu identity stávkovej spoločnosti, bet-at-home si vyhradzuje právo zamietnuť váš užívateľský účet.

Ako dlho trvá vklad so základnými metódami?

Na základe nášho rozsiahleho výskumu sme zistili, že je k dispozícii len jedna platobná metóda, pri ktorej musíte počítať s dlhšou čakacou dobou. Pri bankovom prevode musíte počítať s 3 dňami (minimálne však s 1 dňom) na realizáciu vkladu. Pre ostatné ponúkané metódy vkladov nemusíte počítať so žiadnou čakacou dobou. Podľa všeobecných obchodných podmienok sa prevod uskutočňuje „okamžite“.

Je možné s touto stávkovou kanceláriou vykonať vklad mobilom?

Samozrejme, že môžete vykonať váš vklad aj prostredníctvom dostupnej aplikácie. Jediné, čo musíte urobiť, je stiahnuť si aplikáciu stávkovej kancelárie do vášho mobilného telefónu a môžete stávkovať aj na cestách. Potešenie zo stávkovania je znásobené aj vďaka jednoduchosti používania. Vklad je rovnako dostupný ako cez mobil, tak aj s desktopovou verziou.

Je váš vklad bezpečný?

Renomovaný a skúsený bookmaker bet-at-home má licenciu pochádzajúcu z Malty. Na stávkovú kanceláriu sa preto vzťahujú prísne smernice EÚ. Môžete spoľahnúť, že spoločnosť bude s vašimi údajmi zaobchádzať dôverne. Vaše údaje sú chránené a bude s nimi zaobchádzané v súlade so zákonom.

Vyberá bet-at-home poplatok za vklad alebo si účtuje zrážky z vkladov?

V prípade bet-at-home nie sú účtované pri väčšine možností vkladov žiadne poplatky. Pri platbe kreditnou kartou musíte zaplatiť 2 % z vkladu. Čiže napr. v prípade vkladu vo výške 100 € musíte počítať s poplatkom 2 €.

Môžete využiť bonus pri prvom vklade?

Väčšina bonusov sa odomkne po tom vykonaní prvého vkladu. Bet-at-home ponúka 50 % bonus z výšky vášho prvého vkladu ako aj 5 € kupón navyše. V ďalšom našom článku, v recenzii bonusu, sa dozviete všetky bližšie podrobnosti. Môžete tak bez problémov splniť bonusové podmienky.

Vklad nefunguje - čo môžete urobiť?

Ak máte akékoľvek otázky a problémy, môžete sa kedykoľvek obrátiť na zákaznícky servis bet-at-home. K dispozícii vám je profesionálny tím. Centrum podpory zákazníkov môžete kontaktovať aj prostredníctvom live chatu. Stávkovú kanceláriu môžete kontaktovať aj prostredníctvom e-mailu. Ak máte problémy s úspešným spracovaním vkladu, pošlite správu na e-mailovú adresu service.sk@bet-at-home.com. V každom prípade, musíte v správe uviesť nasledovné údaje: číslo stávkového účtu, spôsob platby, čiastka a dátum platby. Treťou a posledná možnosť je hotline, tzv. horúca linka pre zákazníkov. Vďaka rozsiahlemu zákazníckemu centru poskytuje bet-at-home skvelú pomoc. Registráciu v tejto stávkovej kancelárii preto odporúčame. Jedným z hlavných znakov skutočne dobrej spoločnosti rozsiahle centrum zákazníckych služieb. A to je presne prípad bet-at-home.