viac
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs

Ako funguje výber v Bet-at-home?

Doba čítania: 2 Min

50 % do výšky 100 €

100 € s bonusovým kódom FIRST

V tomto článku by sme vám chceli predstaviť možnosti výplaty stávkovej kancelárie bet-at-home. Radi by sme vám krok za krokom vysvetlili, ako vykonať váš výber. Bet-at-home má dostuných veľa platobných spôsobov, ktorými si môžete vyplatiť vaše výhry. Stávková kancelária vám garantuje spravodlivý a včasný prevod vašich výhier. V tomto článku by sme vám radi poskytli niekoľko inštrukcií týkajúcich sa výplaty vašich finančných prostriedkov. S našim návodom a radami by ste nemali mať žiaden problém realizovať vaše prevody. Stavkovanieformat.sk vám ponúka podrobnú pomoc a zabezpečí vám podrobné vysvetlenie, ako sa dostať k vašim výhram. Bet-at-home sa prezentuje ako veľmi vážna a seriózna stávková kancelária, a to aj vďaka tomu, že metódy platieb sú dobré, spoľahlivé a rýchle. A to nie je vždy vo všetkých stávkových spoločnostiach samozrejmosťou. Dúfame, že vám náš stručný sprievodca pomôže s bezproblémovou a úspešnou výplatou vašich finančných prostriedkov.

Čítať viac

Obsah tejto stránky

 • Ako vyzerá výber
 • Dôležité pri výbere
 • Spôsoby výberu
 • Dostupnosť PayPal-u
 • Doba prevodu
 • Maximálny výber
 • Poplatky
 • Pomoc a podpora

Hodnotenie možností platieb pre
bet-at-home,
10 / 10 B

Informácie o bonuse bet-at-home

Informácie o bonuse bet-at-home"
Detaily bonusu
50 % do výšky 100 €
na prvý vklad
Bonusový kód: FIRST
Všetky detaily
 • Bonusový kód: FIRST (musí byť vyzdvihnutý najneskôr do 10 dní po pripísaní 1. vkladu)
 • Stávkový bonus: 50 % výšky vášho prvého vkladu
 • Maximálna výška bonusu: 100 €
 • Minimálny vklad: 10 €
 • Pretočenie: 4x celková suma (hodnota bonusu + vkladu), pozn.: Bonus môže byť prestávkovaný len pomocou
 • Minimálny kurz: 1.70
 • Stávkové obmedzenia: systémové a multi stávky (duplicitné) sa počítajú do prestávkovania, len v prípade, ak vklad na stávku je tvorený z bonusového zostatku alebo viazaného zostatku
 • Časové obmedzenie: 90 dní po aktivácii bonusu
 • Vyzdvihuntie bonusu: bonus musí byť vyzdvihnutý najneskôr do 10 dní po pripísaní 1. vkladu
 • Geografické obmedzenia: neplatí pre: Srbsko, Veľká Británia, Cyprus, Švédsko, Írsko, Lichtenštajnsko, Malta, Holandsko, Gibraltár, Fínsko
Zobraziť bonus

Kroky pri výbere

 • 1. Kliknite na „Výber“ (= payout) na vašom stávkovom účte.
 • 2. Vyberte spôsob platby a zadajte požadovanú sumu.
 • 3. Kliknite na tlačidlo "Žiadosť o výber" a vaša žiadosť bude spracovaná.

Detailne: ako vyzerá výber?

Na vašom stávkovom účte máte možnosť dostať sa k funkcii výplaty. Túto možnosť nájdete na vašom účte pomerne rýchlo. Na ceste k výberu v stávkovej kancelárii vám nestoja žiadne prekážky. Ak kliknete na tlačidlo "výplata" (výber), dostanete sa do nového okna. Ak ste už došli na vašom účte na výber, musíte zadať požadovanú čiastku do novo otvoreného okna. Stávková kancelária ponúka rôzne možnosti výberu, o ktorých budeme diskutovať v ďalších bodoch. Po úspešnom dokončení druhého kroku, si môžete nárokovať na vašu žiadosť kliknutím na tlačidlo "žiadosť o výber". Ak ste tento formulár odoslali, príkaz na prevod sa aktivuje. Bet-at-home má k dispozícii rôzne metódy platieb a dĺžka prevodu sa, samozrejme, líši v závislosti od poskytovateľa.

Dostupné metódy výberu spoločnosti bet-at-home vrátane poplatkov a maximálnych súm výberu

Na čo si musíte dávať pozor pri výbere?

Stávková kancelária bet-at-home si určite overila vašu identitu počas registrácie prostredníctvom verifikácie. Ak si chcete vyplatiť určitú sumu, nemusíte vašu totožnosť znovu overovať. Existuje však jedna výnimka: ak ste zadali sumu vyššiu ako 2 000 €, bet-at-home skontroluje vašu identitu. V tomto prípade si stávková kancelária overí vašu totožnosť, vek a miesto pobytu. Musíte s tým počítať. S niektorými možnosťami sa platba uskutočňuje okamžite, s ostatnými je doba čakania maximálne 3 bankové dni. Je dôležité poznamenať, že musíte aspoň raz vložiť určitú sumu na váš stávkový účet, a teda vykonať depozit. Minimálna výška vkladu je 10 €.

Aké spôsoby výberu sú k dispozícii?

Bet-at-home má širokú škálu možností platieb. Okrem iného si môžete vybrať medzi VISA, Mastercard, PayPal, Skrill, NETELLER, Trustly, paysafecard a poukážkami. V ďalšej časti prediskutujeme rôzne platobné spôsoby výberu stávkovej kancelárie bet-at-home.

Je možné v bet-at-home vykonať výber PayPalom?

Bet-at-home uvádza vo svojom výbere platobných metód aj PayPal. Minimálna výška prevodu je 50 €. Pri tomto spôsobe platby nemusíte počítať so žiadnou čakacou dobou, prevod je uskutočnený okamžite. Neexistujú žiadne poplatky za spracovanie platby. Bet-at-home je jednou z mála stávkových kancelárií, ktoré vo svojom sortimente ponúkajú aj PayPal.

Ako dlho trvá prevod s rôznymi metódami výberu?

Stávková spoločnosť má k dispozícii rôzne spôsoby, ktorými si môžete vyplatiť vaše výhry. S čakaním nemusíte počítať pri PayPale, Skrill, NETELLER, Paysafecard a poukážkach. Pri výberoch cez Visa a Master Card musíte počítať s čakacou dobou dva až tri dni. S Trustly trvá prevod maximálne 3 bankové dni.

Existuje maximálna výška výberu?

Maximálna výška pre NETELLER je 10 000 €. Skrill má nastavenú maximálnu sumu na 6 000 € a Visa a Mastercard majú zase 5 000 €.

Účtuje si bet-at-home poplatok alebo nejaké dodatočné zrážky za výbery?

Stávková kancelária si účtuje poplatky v prípade výberu prostredníctvom troch poskytovateľov. S bankovým prevodom, Skrill (dva prevody mesačne zadarmo) a s Trustly sú prvé tri bankové transfery mesačne bezplatné. Za každý ďalší prevod musíte rátať s poplatkom 5 €. S poplatkami nemusíte počítať v nasledovných poskytovateľoch: VISA, Mastercard, NETELLER, PayPal a paysafecard. Takže si môžete uplatniť nárok na výber výhry aspoň dvakrát bezplatne.

Výber nefunguje - čo môžete urobiť?

Bet-at-home ponúka komplexný rozsah služieb zákazníkom. Ak máte otázky, podnety a sťažnosti, môžete sa na stávkovú kanceláriu obrátiť rôznymi spôsobmi. V prvom rade informácie môžete nájsť na domovskej stránke v sekcii FAQ, a teda v sekcii „Často kladených otázok“. Nájdete tam najdôležitejšie okruhy tém, ktoré sú relevantné pre zodpovedanie vašich otázok. E-mailová adresa a telefónne číslo sú tiež uvedené na stránke stávkovej kancelárie. Bet-at-home vám ponúka množstvo možností, rád, ako sa vyhnúť nedorozumeniam a chybám. Zákaznícky servis tejto stávkovej kancelárie vnímame ako celkom pozitívny. Informácie sú rýchle a ľahko dostupné, a to veľmi dôležitým faktorom pri napĺňaní spokojnosti zákazníkov.

Top športový stávkový bonus

100 % až do výšky 4000 € 100 % až do výšky 5000 € 100 % až do výšky 2000 €
a Zodpovedné stávkovanie!