Táto ponuka nie je momentálne aktuálna

Bethard kupón

Doba čítania: 1 Min

Najlepšie grátis stávky existujú iba na stávkovom formáte. To je dôvod, preto sa tešíme my opäť novú ponuku na štarte. Tentokrát od stávkového poskytovateľa Bethard. Bethard dáva pre všetkých nových zákazníkov, ktorí sa cez stávkový formát nanovo prihlásiť jeden 6€ Bethard kupón bez vkladu. To znamená vy môžete nového stávkového poskytovateľa ako zvyčajne bez rizika otestovať alebo napriek tomu vyhrať. Ono sa jedná o kupón vo forme stávkového kreditu, to znamená vy môžete čiastku podľa obľuby rozdeliť a na viaceré stávky umiestniť. Tak ihneď prihlásiť a hneď stávkovať! (K dispozícii len v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku)

krok 1

Teraz cez tento link u Betharda prihlásiť

krok 2

krok 3

my posielame ti 6€ bonusový kód cez email k tomu!

Bethard kupón akciový link kliknúť a Bethard navštíviť

Tu sa jedná pri tomto Bethard kupóne o exkluzívnu ponuku na stávkovom formáte, aby ste mohli obdržať Bethard kupón, musíte sa cez akciový link na našej stránke prihlásiť. Najlepšie použijete vy k tomu hore uvedený link " Teraz registrovať" pod bodom 1. Tento prináša vám priamo na webovej stránke od Betharda, kde vy potom môžete si nové stávkové konto otvoriť. Cez kliknutie na tlačidlo ste vy potom je zaradená akcia a oprávnený, obdržať Bethrad kupón v hodnote 6€ bez vkladu. Dávajte bezpodmienečne pozor, že vaše prehliadačové dáta sú akceptované a že vy medzi kliknutím na link a prihlásenie nového stávkového konta nie je predsa volaná iná webová stránka. V tomto prípade sa môže stať, že vy stratíte súvislosť s akciou a neobdržíte vy žiaden Bethard kupón. Takže na link kliknúť a ihneď nové stávkové konto u Betharda prihlásiť, potom by to malo klapnúť a vy môžete v niekoľkých malých krokoch si zaistiť grátis stávkový kredit. Link k novému prihláseniu u Betharda nájdete vy hore vpravo pod "KONTO OTVORIŤ"

Bethard website

Nové Bethard stávkové konto prihlásiť

Tým sa otvorí prihlasovací formulár pre registráciu jedného nového Betharda stávkového konta. Celý proces trvá, ako už bolo uvedené iba pár minút. Vyberte si Bethard užívateľské meno a odovzdajte ostatné vaše personálne údaje. Dávajte pozro, aby vaše údaje tiež všetky správne boli. Ak sú chyby v prihlasovaní, alebo sú údaje neúplné, môže sa stať, že potom nemôžete obdržať Bethard kupón. Tu venuje veľkú pozornosť stávkový poskytovateľ vždy veľmi presne nato, či sú v súlade všetky údaje. Stačí sledovať jednoducho tri kroky v Bethard prihlasovacom formulári a uzavrie či dokončí registráciu.

Bethard sign up

Bethard kupónový kód obdržať emailom

Po krátkom spracovateľskom čase maximálne 72 hodín to trvá, v niektorých prípadoch zreteľne je to kratšie, obdržíte vy od nás zaslaný emailom jeden potvrdzovací email s Bethard kupónovým kódom.

Bethard podmienky ku kupónu

Ako tiež u všetkých iných grátis stávkach a ponúk s kupónmi existujú tiež aj u Bethard kupónu isté kritéria, ktoré musia byť splnené, predtým ako si môžete vy nechať dosiahnutú výhru vyplatiť. Minimálna kvóta je 1.80 a minimálny obrat 5x. Pri Bethardovom kupóne od 6€ musíte vy takže stávky v hodnote od 30€ umiestniť a to pri minimálnej kvóte od 1.80. Potom si môžete výhru na vašom stávkovom konte nechať vyplatiť. 6€ Bethard kupón je platný po dobu 14 dní, potom ako ste ho vy obdržali. Ak obratové podmienky nie sú v tomto časovom priestore splnené, tak prepadá Bethard kupón. Ponuka je platná pre jednu domácnosť a IP. Viaceré stávkové kontá nie sú povolené. Bethard si vyhradzuje právo túto akciu ukončiť kedykoľvek bez upozornenia z akéhokoľvek dôvodu a v jednotlivých prípadoch ju neudeliť.