Táto ponuka nie je momentálne aktuálna

Betvictor kupón - 10€ vložiť 40€ stávkovať!

BETVICTOR 10 40 SK

Betvictor je jeden z obľúbených poskytovateľov v nemeckom trhu a ponúka pre všetkých nových zákazníkov 30€ kupón. Aby ste mohli obdržať betvictor kupón, musíte vy jednoducho nasledujúce kroky sledovať a s kupónom váš vklad zdvojnásobiť. Ono sa jedna o jeden prvovkladový a vkladový bonus. Vy vložíte napríklad 10€ a podáte stávku v hodnote 10€. Betvictor vám daruje kupón 30€ k tomu. Potom vy môžete s 50€ stávkovať. Dôležité je pritom dávať pozor. To je bonus od 300%.

krok 1

Teraz cez tento link u Betvictor prihlásiť a bonus pod "aktuálne akcie" aktivovať!

krok 2

Minimálne 10€ vložiť a stávky v hodnote 10€ s minimálnou kurzom 2.00 umiestniť!

krok 3

Po umiestnení 1.stávky 40€ kupón obdržať!

podmienky betvictor kupónu

Ponuka je iba pre nových zákazníkov od betvictor platná, ktorí žiadne konto nevlastnia. Prvá stávka musí byť do 7 dní po otvorení konta umiestnená, aby ste mohli použiť kupón. Prvá stávka musí byť realizovaná minimálnym kurzom 2.00.

Betvictor bet 10 get 30

2. nové stávkové konto u betvictor registrovať

Kliknite iba ako je dole na obrázku na tlačidlo " teraz konto registrovať" o nové stávkové konto zaregistrovať. Teraz zadajte vaše osobné informácie a behom niekoľkých minút je nové stávkové konto už vytvorené.

betvictor registration en

3. minimálne 10€ vložiť a 10€ stávky umiestniť

Potom ako ste vy zaregistrovali vaše nové stávkové konto, musíte vy iba činí jeden prvý vklad. Skôr celkom dôležité: "Bonus pod aktuálnymi akciami aktivovať" Aký je teda prvý vklad sa rozhodnete na obdržanie kupónu musíte vy potom minimálne 10€ zvoliť. Teraz máte 10€ na vaše stávkové konto a zvolíte obľúbené stávky v hodnote 10€ a volíte si obľúbenú stávku v hodnote 10€ zo svojho kurzu minimálne 2.00 alebo vyššie je.

Betvictor 30€ kupón obdržať

30€ kupón bude vám po umiestnení 1.stávky k dobru prípísaná.

Betvictor kupónové podmienky

Ponuka je iba pre nových zákazníkov Betvictor platná, ktorí ešte nemajú žiadne stávkové konto. Prvá stávka musí byť v priebehu 7 dní po otvorení konta umiestniť, aby ste mohli kupón použiť. Prvá stávka musí mať minimálnu kvótu 2.00.