Táto ponuka nie je momentálne aktuálna

betworld kupón

Doba čítania: 1 Min

Sme radi, že my vám môžeme ihneď ponúknuť od stávkového poskytovateľa Betworld jednu 5€ grátis stávku bez vkladu. To jediné, čo musíte urobiť, je vaše nové stávkové konto cez stávkový formát prihlásiť ku ktorému použijete dole uvedený akciový link, aby sa to podarilo u Betworld. Potom môžete vy športovú ponuku plne zdarma a bez rizika vyskúšať predtým ako vklad uskutočníte. Ak ste už ukončili váš vklad, potom odporúčame my vám ozajstný 100% až do 100€ privítajúci bonus, ktorý váš štartovací kredit celkom jednoducho zdvojnásobí.

krok 1

teraz cez tento link u Betworld prihlásiť!

krok 3

5€ poputuje na tvoje nové betworld stávkové konto!

akciový link použiť na stávkový formát

Pre túto ponuku je nutné, aby to dospelo od stávkového formátu k stávkovému poskytovateľovi, preto bude vaša akcia zaradená. Toto funguje najlepšie, keď vy hore na príslušnom akciovom linku pod krokom 1 "teraz registrovať!" použili. My vás povedieme potom priamo k stávkovému poskytovateľovi Betworld ďalej, kde vy vaše nové stávkové konto môžete prihlásiť. Kliknite jednoducho na vyššie uvedený odkaz na žlté tlačidlo "registrovať" a otvorí sa prihlasovací formulár.

Betworld Bonus en

Nové betworld stávkové konto prihlásiť

Teraz je prihlasovacie okno otvorené a vy musíte zadať vaše osobné informácie či dáta. Dávajte pozor, aby vaše údaje tiež sú správne, ináč sa môže stať, že váš betworld kupón nebude zaúčtovaný. Nakoniec musíte vy ešte všeobecné podmienky (AGB) akceptovať a na "teraz registrovať" kliknúť, aby bolo uzavreté prihlásenie. Keď je vaše nové Betworld stávkové konto hotovo prihlásené a pripravené pre vaše prvé stávky.

Betworld sign up

formulár vyplniť a betworld kupón požiadať

My vieme, že by ste chceli jeden Betworld kupón, musíte vy vaše betworld prihlásovacie mená, taktiež platnú email adresu poskytnúť. Na tejto emailovej adrese posielame my vám tiež potvrdene taktiež kupónový kód pre vašu 5€ grátis stávku, ale musíte bezpodmienečne dávať pozor nato, že emailová adresa musí byť platná a správne zadaná.

5€ betworld kupón obdržať

Po krátkom čase skontrolovania obdržíte vy od nás potvrdenie grátis stávky, taktiež kupónový kód, ktorý vy potom musíte zadať do vášho betworld stávkového konta.

podmienky betworld kupónu

Kupón je platný iba pre nových zákazníkov z Nemecka, Rakúska a zo Švajčiarska. Za osobu, domácnosť a IP je odovzdaný jeden kupón. Viacnásobné prihlásenia nie sú povolené. Ponuka je iba vtedy platná, keď sa vy správne na akciovom linku na stávkovom formáte u stávkového poskytovateľa Betworld prihlásite. Minimálny obrat je 5x a to pri minimálnej kvóte od 1.70. Betworld si vyhradzuje právo ukončiť akciu kedykoľvek a bez udania dôvodu odvolať, taktieť aj v jednotlivých prípadoch neudeliť.