viac
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs

Ako môžete vykonať výber v Campobet?

Doba čítania: 2 Min

100 % do výšky 150 €

Bonusový kód WF150

Ak stávkujete s Campobet a vyhráte, dostanete sa do toho bodu, že si budete chcieť vaše výhry vyplatiť. Na tejto stránke vysvetľujeme, ako presne získate v tejto stávkovej kancelárii vaše výhry. Nájdete tu tiež informácie o tom, čo je nutné urobiť v prípade ťažkostí s výberom. Ďalej sa pozrieme na to, či vznikajú nejaké poplatky spojené s výbermi a aké možnosti vyplácania máte k dispozícii. Campobet spolupracuje so skúsenými spoločnosťami v oblasti hazardných hier a športového stávkovania. V neposlednom rade, hráč môže z toho tiež vyťažiť. Sídlo materskej spoločnosti Tranello Group of Companies je na Cypre, a preto podlieha právnym predpisom Európskej únie. Samotná stávková kancelária má licenciu na športové stávky od Curacaa, čo je štandardnou praxou v tomto odvetví. Prísne predpisy tak zaručujú, že môžete jednoducho vykonať výber vašich finančných prostriedkov.

Čítať viac

Obsah tejto stránky

 • Dôležité pre výber
 • Platobné metódy výberov
 • PayPal dostupný?
 • Doba trvania výberu
 • Mobilný výber
 • Limity výberu
 • Poplatky
 • Pomoc s problémami

Informácie o bonuse Campobet

Informácie o bonuse Campobet"
Detaily bonusu
100 % do výšky 150 €
na prvý vklad
Bonusový kód: WF150
Všetky detaily
 • Stávkový bonus: 100 %
 • Maximálna výška bonusu: 150 €
 • Maximálna stávka: 50 €
 • Minimálny vklad: 20 €
 • Pretočenie (obrat): pre získanie bonusu 1x vklad, 8x celá suma bonusu a vkladu
 • Stávkové obmedzenia: jednoduché a akumulačné stávky (kombinované), vylúčené: handicapové stávky, nad/pod, stávky na to, že oba tímy skórujú, celkové skóre ne/párne, a virtuálna stávka
 • Minimálny kurz: 2.00
 • Pre kombinované (akumulačné) stávky - min. kurz: 1.50 na stávku
 • Časové obmedzenie: 30 dní
 • Bonusový kód: WF150
Zobraziť bonus

Krok za krokom: Ako si môžete dať vyplatiť vašu výhru na Campobet

 • 1. Kliknutím na odkaz na tejto stránke prejdete na stránku stávkovej kancelárie
 • 2. Dostanete sa na váš stávkový účet - „vyplatenie“
 • 3. Môžete zadať požadovanú čiastku a zvoliť platobnú metódu
 • 4. Nakoniec kliknite na potvrdenie

Čo musíte zvážiť pri vykonaní výberu?

Pred prvým výberom peňazí zo stávkového účtu musíte v stávkovej kancelárii overiť vašu totožnosť. Môžete tak vykonať buď pasom, oficiálnym dokumentom alebo výpisom z účtu. Dôležité je, aby spoločnosť potvrdila vaše osobné údaje, a aby bola vaša adresa jasne čitateľná. Vaše údaje môžu byť overené dokonca aj s aktuálnym výpisom z účtu a dokladom o vašej totožnosti (občianskym preukazom). Tento proces overovania trvá určitý čas. Preto sa odporúča, aby ste potvrdili vaše osobné údaje a vek čo najskôr po registrácii. Ak tak nevykonáte - budete musieť dlhšie čakať na vaše peniaze pri výbere.

Majte na vedomí: Stávková kancelária vyžaduje, aby ste prestávkovali váš prvý vklad 3 krát. Až potom budete môcť vykonať výber. V opačnom prípade sa na výber vzťahuje poplatok. Obvykle sa výhry vyplácajú rovnakým spôsobom, akým bol vykonaný vklad na stávkový účet. Ak uvedená platobná možnosť nie je k dispozícii, peniaze dostanete klasickým bankovým prevodom. Je možné, že budete musieť dať vaše bankové údaje stávkovej spoločnosti.

Campobet Zahlungen Tieto možnosti výberu sú k dispozícii v Campobet

Aké spôsoby platobných metód výberu ponúka Campobet?

Campobet ponúka niekoľko možností výplaty. Ide o platby od kreditných kariet (Visa, Master Card), cez klasické bankové prevody po poskytovateľov elektronických služieb (e-peňaženky) ako Neteller, Skrill a Klarna. Regionálne je dostupné aj Multibanco a Boleto. Jedinou možnosťou platby, s ktorou môžete vkladať, ale nemôžete vykonávať výber, je Paysafe-Card.

Je možné v Campobet vykonať výber cez PayPal?

Všeobecne známa a v Európe populárna platobná služba PayPal, bohužiaľ, nie je v Campobet k dispozícii. Naše skúsenosti s touto stávkovou kanceláriou však ukázali, že existuje množstvo iných možností prístupu k vášmu stávkovému účtu a prevodu na váš bankový účet.

Ako dlho trvá výber z Campobet účtu?

Po odoslaní žiadosti o výber si Campobet vyhradzuje 24 hodín dobu na spracovanie. Nezabudnite, že finančné oddelenie stávkovej kancelárie pracuje od 6:00 do 17:00 GMT (CET + 1). Stávková kancelária uvádza dobu až do 3 dní, kým peniaze dorazia na váš bankový účet. Naše skúsenosti nám ukázali, že e-peňaženky ako Skrill a Neteller sú najrýchlejším spôsobom, ako nadobudnúť vaše peniaze. Pri debetných kartách a bankových prevodoch to zvyčajne trvá o niečo dlhšie.

Funguje výber aj v mobile?

Mobilný výber je v Campobet možný bez akýchkoľvek problémov. V mobile sa dostanete na váš účet, kde vyberiete tlačidlo „výplata“. Tam môžete zadať požadovanú čiastku a vybrať preferovaný spôsob výberu. Celý proces musíte potvrdiť a váš výber spracováva stávková spoločnosť.

Existujú nejaké limity výberu v Campobet?

V tejto stávkovej kancelárii existuje niekoľko úrovní, v závislosti od toho, koľkokrát ste peniaze pretočili. Existujú rôzne úrovne VIP levelov od začiatočníkov až po legendy. V závislosti od toho, v akej úrovni sa nachádzate, existujú rôzne maximálne sumy výberu. Tieto sa pohybujú od 6 000 € (začiatočníci) až po 20 000 € (legendy) mesačne. Počas tohto obdobia môžete vykonať až 3 výbery. Na deň sa limit na výber pohybuje od 500 € do 1500 €. Minimálna suma, o ktorú je možné požiadať vo výbere, je 20 €.

Aké poplatky sa môžu s výberom spájať?

Ak ste váš prvý vklad nepretočili na športových stávkach pred prvým výberom, stávková kancelária vám bude účtovať poplatok vo výške 10 až 15 % z vyplácanej sumy. Oboznámte sa s týmito pravidlami stávkovej kancelárie ešte pred tým ako požiadate o výber. V opačnom prípade stratíte značnú časť vášho zisku.

Čo môžete urobiť, ak sa vyskytnú problémy s výberom v Campobet?

Táto stávková kancelária vám poskytne pomoc, ak sa vyskytnú problémy s výberom. Po prvé, odpoveď na váš problém môžete nájsť v relatívne rozsiahlej oblasti FAQ. Môžete spoločnosť tiež kontaktovať telefonicky. Jedná sa o bezplatné číslo 0800 ako aj platené medzinárodné číslo. Jednoduchý je kontakt aj e-mailom poštou, pričom spoločnosť poskytuje odpoveď do 45 minút. Ak chcete rýchlejšiu odpoveď, o pomoc môžete tiež požiadať v live chate. Ten je k dispozícii len v angličtine, no nepretržite.

Top športový stávkový bonus

100 % až do výšky 4000 € 100 % až do výšky 5000 € 100 % až do výšky 2000 €
a Zodpovedné stávkovanie!