Táto ponuka nie je momentálne aktuálna

Flamantis kupón

Doba čítania: 1 Min
FLAMANTIS GUTSCHEIN 3 SK

Nová príjemná stávka? Exkluzívne existuje na stávkovom formáte od Flamantis 3€ stávkové kupóny a to iba pre prihlásenie. Vy nemusíte žiaden vklad uskutočniť a dostanete priamo 3€ stávkový kredit podarovaný! S tým máte vy možnosť Flamantis bez rizika otestovať a vyhrať. Až do 50€ môžete vy s Flamantis grátis stávkou vyhrať. MInimálny obrat leží veľmi nízko u iba 3x, a tiež minimálna kvóta je 1.75 je ľahko uskutočniteľná. Takže kliknite na propagačný link a od Flamantis, kde je táto ponuka obmedzená.

krok 1

Teraz cen tento link u Flamantis prihlásiť!

krok 2

Kupón na Flamantis živom čete požiadať

krok 3

3€ poputuje na tvoje stávkové konto!

kliknúť na akciový link na stávkovom formáte

Aby ste mohli ponuku od Flamantis využiť, musíte vy cez stávkový forát k Flamantis prísť. To znamená, vy musíte kliknúť na akciový link a vás potom u Flamantis registrovať. Takže vy ste zaradený navyše ku grátis stávkovým akciám a obdržíte právom flamantis kupón. Klikni jednoducho na "teraz prihlásiť sa" a sa ti otvorí automaticky prihlasovací formulár.

Flamantis Gutschein

nové flamantis stávkové konto prihlásiť

Iba musíte vás registrovať na nové stávkové konto, aby ste získali grátis stávku. Stačí nechať jednoducho vaše osobné údaje a snažte sa poskytnúť presné informácie, pretože pri chybných údajoch, sa môže stať, že vy flamantis grátis stávku neobdržíte. Emailová adresa musí byť bezpodmienečne platná, tu vy po prihlásení obdržíte potvrdenie.

Flamantis Registrierung

Flamantis podmienky ku kupónu

Žiadna grátis stávka bez obratových podmienok. Preto existujú tiež u Flamantis určité pravidlá, ktoré musia byť nasledované, o možnú výhru si vedieť vyplatiť nechať. Všetky stávky, ktoré ste museli odovzdať pri minimálnej kvóte 1.75, stávky s nižšou hodnotou nebudú zarátané. Vyššie sadzby budú samozrejme zvolené a platí to aj u obratových podmienkach. Vy musíte hodnotu flamantis kupónu 3€ minimálne 3x zrealizovať, všetky stávky v hodnote 9€ odovzdať a to pri minimálnej kvóte 1.75. To sú veľmi jednoduché podmienky, ktoré vie splniť aj tiež začiatočný stávkar. Ono sú všetky stávky platné. Dávajte len nato pozor, že grátis stávka musí byť zrealizovaná do 7 dní, ináč prepadne. Čiastka v hodnote 3€ môže byť rozdelená na viaceré stávky. Maximálna výhra je 50€, ktorú vy s Flamantis grátis stávkou môžete dosiahnuť. Použitie sa samozrejme ráta k výhre. Aby ste dostali flamantis grátis stávku, musíte vy túto u Flamantis podpory požiadať. Jednoduho podporu cez email alebo pomocou živého četu kontaktovať. Potom bude vám kupón ihneď na vaše konto zaslaný. Za osobu, za domácnosť a IP je možné podať 1 kupón. Prihlásenia viacerých stávkových kônt nie je povolené. Flamantis má právo potom, v každom čase vašu akciu ukončiť a neposkytovať v niektorých prípadoch. Rozhodnutie o tom, kto by mal dostať grátis stávku leží výhradne na uvážení stávkového poskytovateľa Flamantis.