Fortuna vstupný bonus 100 % do výšky 1000 €

Stávková kancelária Fortuna vznikla v Československu v roku 1990. Pôvodná česká spoločnosť sa rozšírila aj na slovenský, poľský, rumunský, maďarský a chorvátsky trh. Na českom trhu ponúka Fortuna zaujímavý vstupný bonus pre nových zákazníkov. Ide o 100 % bonus do výšky 1000 €. V tomto článku vám ponúkame sprievodcu bonusom od Fortuny. Popisujeme bonusové podmienky, o ktorých by ste mali vedieť pred vytvorením vášho stávkového účtu ako aj prvého vkladu. Zameriavame sa taktiež na minimálny vklad, kurzy, ktoré spĺňajú bonusové podmienky. Tiež sa pozrieme na stávkové či časové obmedzenia tejto bonusovej ponuky. Všetko pre vás, aby bolo vaše stávkovanie o to jednoduchšie a pohodlnejšie.

Lesedauer: 2 min
Fortuna Logo 100 % do výšky 1000 € Získajte 100 % bonus na váš prvý vklad. Bonus
Bonusbewertung für Fortuna
8/10 B

Krok za krokom k bonusu od Fortuna

  • 1. Nasledujte náš odkaz: Kliknutím vás presmerujeme priamo na stránku stávkovej kancelárie Fortuna
  • 2. Na stránke stávkovej kancelárie sa zaregistrujte
  • 3. Vytvorte váš prvý vklad. Výška vkladu určuje aj výšku vášho bonusu.
  • 4. Splňte bonusové podmienky. Stávkujte.

Jednoducho vysvetlené: Ako funguje bonus od Fortuna?

Bonus od Fortuny patrí do skupiny vstupných vkladových bonusov vo výške 100 %. V praxi to znamená, že stávková kancelária vám po splnení určitých podmienok poskytne na stávkovanie rovnakú sumu ako je výška vášho prvého vkladu. Čiže určitým spôsobom váš vklad spoločnosť zdvojnásobí. V prípade Fortuna je táto bonusová ponuka limitovaná do výšky 1000 €, čo znamená, že maximálny bonus, ktorý môžete od stávkovej kancelárie získať je 1000 €. Vstupný bonus od Fortuna je iný v tom, že bonusová čiastka je na váš stávkový účet pripisovaná po častiach. Viac sa o tejto bonusovej podmienke dočítate v sekcii „Bonusové podmienky“. Základom pre zisk bonusu je však v prvom rade sa zaregistrovať ako nový zákazník. Znamená to, že doposiaľ nemáte na Fortuna vytvorený žiaden stávkový účet. Vytvorením účtu a vkladom získavate nárok na vstupný bonus, ktorý môžete premeniť na skutočné peniaze, ak splníte bonusové podmienky.

Výška stávkového bonusu v %

Vstupný bonus sa rovná výške vášho prvého vkladu. Ide teda o 100 % bonus. Napríklad: vložíte 500 € a máte nárok na ďalších 500 €.

Maximálna možná výška bonusu

Maximálne môžete získať od Fortuny bonus vo výške 1000 €. Ak sa rozhodnete vložiť vyššiu sumu ako je 1000 €, povedzme napríklad 5000 €, stále máte nárok na bonus len vo výške 1000 € a nie vyšší.

Fortuna Bonus SK Kliknutím na obrázok vás presmerujeme na stránku Fortuna

Bonusové podmienky: Aké body bonusových podmienok Fortuna by ste mali určite vedieť?

Popisujeme zopár bonusových podmienok, ktoré by ste nemali prehliadnuť a o ktorých je dobre vedieť ešte pred vykonaním vkladu. Vklad musí byť vykonaný vo forme jednej bankovej transakcie. Bonus je pripisovaný postupne. Ak prestávkujete bonusovú sumu 2,8-krát, obdržíte 20 % z vášho bonusu. V praxi to znamená. Vložíte napr. 1000 €. Váš bonus je tiež vo výške 1000 €. Celkovo musíte prestávkovať bonus 2,8x, čo znamená 2800 € (2,8x 1000). Po prestávkovaní prvých 2800 €, získate prvú pätinu bonusovej sumy, teda 200 € (1000/5). S touto sumou budete môcť disponovať. Zvyšnú bonusovú sumu, 80 %, teda 800 €, získate po uzatvorení stávok za 11,2-násobok bonusu (zvyšných 11 200 €). A teda, až po kompletnom splnení bonusových podmienok pretočenia.

Minimálne pretočenie (obrat)

V prípade vstupného bonusu od Fortuny, pretáčate súčet sumy bonusu a vkladu 7x. Znamená to, že napr. pri vklade 100 €, musíte prestávkovať 100 € vklad + 100 € bonus = 200 € sedemkrát. V tomto príklade sa jedná teda o sumu 1400 €. Sumu minimálneho pretočenia si viete vypočítať jednoduchým vzorcom: (suma vkladu + suma bonusu)x 7, príp. ešte jednoduchšie: suma vkladu x 14. Maximálna výška bonusu však je, ako sme vyššie uviedli, 1000 €.

Minimálny vklad

Fortuna limituje nárok na bonus s minimálnym vkladom 10 €. To znamená, že ak vložíte menej ako 10 € nemôžete participovať na bonusovej akcii.

Minimálne kurzy

Pre započítanie stávok do splnenia bonusových podmienok musíte dodržiavať minimálne kurzy. Do pretočenia bonusovej sumy sa počítajú stávky s minimálnym kurzom 2.00. Stávky uzatvorené s nižším kurzom ako je uvedené sa nezapočítavajú do splnenia bonusových podmienok.

Časové obmedzenia

Táto bonusová ponuka má niekoľko časových obmedzení, na ktoré by ste si mali dávať pozor. Prvou podmienkou je, že váš prvý vklad je nutné uskutočniť do 10 dní od registrácie. Ak tak vykonáte, ďalším krokom je splnenie bonusových podmienok pretočenia. Podmienky bonusu je nový zákazník povinný splniť do 90 dní od vykonania registrácie. V prípade, že nesplníte túto požiadavku, strácate akýkoľvek nárok na bonus, resp. jeho časť. A to aj v tom prípade, že bola podmienka na získanie časti bonusu splnená.

Stávkové obmedzenia

Všeobecne tento vstupný bonus nie je nejako špeciálne obmedzený čo sa týka stávok a ich typov. Povolené sú všetky kurzové stávky aj live stávky. Taktiež všetky stávky uzatvorené cez mobilný telefón, i stávky vytvorené na pobočke po predložení karty člena Fortuna Klubu. Vstupný bonus platí pre všetky typy stávok. Dajte si len pozor na fakt, že sa nezapočítavajú do pretočenia stávky CashOut - predčasne vyplatené, a ani stávky na e-športy, či stávky vyhodnotené kurzom 1.0

Geografické obmedzenia

Bonusová ponuka v tejto forme je platná pre hráčov zo Slovenskej republiky.

Naše hodnotenie bonusu Fortuna: Aké boli kľúčové faktory?

Bonus od stávkovej kancelárie hodnotíme pozitívne. 100 % vstupné bonusy sú na stávkovom trhu štandardom. Spoločnosť má slovenskú licenciu, čiže nemusíte sa ničoho obávať. Ide o legálnu stávkovú kanceláriu s dlhoročnou tradíciou na slovenskom stávkovom trhu. Bonusová ponuka nie je nijako limitovaná čo sa týka stávkových trhov, či typov stávok. Môžete prakticky stávkovať na všetko, čo má Fortuna v ponuke. Pretočenie 7x sa javí ako pomerne nízke, ale je nutné brať do úvahy fakt, že pretáčate 7x súčet vkladu a bonusu, čo v konečnom dôsledku tvorí pretočenie 14x vkladu. V rámci časových obmedzení si tiež musíte dávať pozor na niekoľko základných bodov, a to, do kedy vykonať vklad, a do kedy splniť bonusové podmienky. Čas 90 dní na splnenie bonusových podmienok je dostatočný a je tiež akýmisi štandardom. Bonus všeobecne hodnotíme pozitívne a odporúčame ho všetkým typom stávkarov.

nach oben