viac
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs
Táto ponuka nie je momentálne aktuálna

Intertops kupón

INTERTOPS 6 SK

So zmenou ročného obdobia prinášame my vám jeden 5€ (8€ {{mesačnewf}} grátis stávkový kupón od stávkového poskytovateľa Intertops. Prostredníctvom exkluzívnej spolupráce s veľmi známym poskytovateľom dostane každý, kto sa na stávkovom formáte u Intertops prihlási jeden 5€ (8€ {{ mesačnewf}} stávkový kupón darované a to celkom bez vkladu. To znamená, vy môžete otestovať stávkového poskytovateľa bez rizika predtým ako vy uskutočníte vklad. Ponuka je platná od 31.12.2014. S nasledujúcimi 3 krokmi odneste si vy po niekoľkých minútach vašu 5€ grátis stávku (8€ {{mesačnewf}}.

krok 1

Teraz cez tento link u Intertops prihlásiť

krok 2

krok 3

My zašleme vám 8€ kupónový kód cez email!

alebo 25€ vložiť a s 93€ stávkovať!

S jedným vkladom od iba 25€ dostanete vy jeden stávkový kredit v hodnote 93€! Najlepší Intertops bonus, ktorý existuje! Celkom 68€ stávkový kupón obdržať!

k ponuke

1. link na stávkovom formáte kliknúť a Intertops navštíviť

Aby ste dostali kupón od Intertops v hodnote 5€ (8€ {{mesačnewf}} musíte sa vy cez link na stávkovom formáte registrovať. Kliknite jednoducho na veľkým hore uvedený link " teraz cez tento link u Intertops registrovať". My vás povedieme priamo k stávkovému poskytovateľovi Intertops ďalej. Prosím venujte veľkú pozornosť : 5€ (8€ {{mesačne}} dostanete vy iba, keď vy sa len cez tento link na stávkovom formáte registrujete. Po kliknutí sa nachádzate na dolu uvedenej stránke priamo u Intertops a môžete nové stávkové konto registrovať.

2. nové stávkové konto u Intertops registrovať

Kliknite iba na veľké tlačidlo "TERAZ REGISTROVAŤ". Priamo po pripojení sa otvorí intertops registračný formulár, kde vy musíte zadať vaše údaje. Stačí postupovať podľa pokynov a po niekoľkých minútach môžete vy už umiestniť vašu prvú stávku.

Intertops 5€ (6€ {{mesačne}} kupónové podmienky

Prosím sledujte presne bonusové podmienky. Intertops má na 5€(8€ {{mesačnewf}} grátis stávky určité obratové kritéria, ktoré musia byť splnené, predtým ako si vy môžete požiadať o vyplatenie výhry. Každá stávka, ktorú vy s 5€ (8€ {{mesačnewf}} kupónom umiestnite, musí byť hraná s minimálnou kvótou 1.5. K tomu musí kupónová čiastka, takže 5€, v sumári 4x zrealizovaná. Vy musíte takže stávky v celkovej hodnote od 20€ umiestniť, aby ste mohli požiadať o vyplatenie. Maximálna vyplácajúca výhra je 50€. Za osobu a domácnosť je možný jeden kupón v hodnote 5€ (8€ {{mesačnewf}}. Viacnásobné prihlásenia nie sú povolené. Intertops si vyhradzuje právo zrušiť bonus podľa svojho uváženia, alebo ho neposkytnúť. Bonus je platný iba pre nových zákazníkov z Nemecka a Rakúska k dispozícii.

Top športový stávkový bonus

100 % až do výšky 4000 € 100 % až do výšky 5000 € 100 % až do výšky 2000 €
a Zodpovedné stávkovanie!