isté stávky

Každý kto stávkuje, robí to pre dôvod, vyhrať. Takže to, čo je lepšie, než stávka, ktorú nemožno stratiť, je takzvaná istá stávka. Sledovanie týchto stávok na trhu nie je celkom jednoduché. Preto vsádza stávkový formát automaticky všetky isté stávky, ktoré práve ukazujú na stávkovom trhu a to v ozajstnom čase. Naša kalkulačka istých stávok obsahuje iba nášho uvedeného dôveryhodného a absolútne seriózneho poskytovateľa. Náš výpočet je založený na základe použitia od 100€. Tento musí byť vopred v určenom pomere u uvedeného poskytovateľa na tip1, tip x a tip2 zrealizovaný, aby ste mohli mať 100% istú stávku.

My prepočítame vám príslušné stávky, pri ktorých vy vždy vyhrávate!

S našimi istými stávkami vyhrávate vy vždy. Predsa je to tak možné? Každý poskytovateľ prepočítava svoje stávkové kurzy samostatne. To sa deje na stávkovom trhu a jedno množstvo ďalších faktorov zvážiť. Vychádza z rozsiahlych štatistík, taktiež na aktuálnu formu so sebou stretajúcich sa mužstiev alebo hráčov. Kombinácia všetkých faktorov je potom daná vstupnou pravdepodobnosťou, ktorá sa potom odráža vo výške stávok. Hra napríklad FC Bayern Mníchov proti tretej lige, tak je kurz na výhru FC Bayern Mníchov veľmi nízka, zatiaľ kam ísť s kurzom na mužstvo tretej ligy, ktorý veľmi vysoko prepadne, tu aj pravdepodobnosť na výhru je veľmi nízka. Preto majú všetci poskytovatelia rôzne kurzy na výsledok zápasu. Iba zriedka sú stávkové kurzy sú úplne rovnaké a presne to je to, čo zasiahneme. My porovnávame všetky príslušné stávkové kurzy našich uvedených stávkových poskytovateľov a spočítame tie stávkové kombinácie, ktoré istá stávka alebo 100% istá stávka je možná urobiť.

výsledok je jedno, aký bude

Pri istých stávkach je výsledok hry plne jedno, pretože nech už sa stane u tip1, tipX alebo tip2 , môžete vyhrať zakaždým, keď sledujete naše distribúciu aplikácii či použitia. Nami odporúčané odkazy musia byť prevzaté presne, tu pretože malá nepresnosť istej stávky deformuje istú stávku a táto potom už viacej nefunguje.

výška istej stávky

Obvykle vás napadne pri istých stávkach, že istá výhra sa môže pohybovať medzi 0,5% a 5%. V závislosti na ktorú základnú stávku umiestniť tieto isté stávky, zisk klesne zodpovedne vyššie. Tak istá stávka tiež skutočne k neseniu príde. My musíme použitia presne rozdeliť. Väčšinou musíme tieto stávky potom pri minimálne dvoch, až troch stávkových poskytovateľoch odovzdať. Ďalšia nutnosť je, že pri všetkých stávkových poskytovateľoch, ktorých ste vy použili pri istých stávkach, zisk je určitou distribúciou. Nemalo by sa to stať z nejakých dôvodov, tak padá istá stávka. Preto my vám odporúčame pri istých stávkach skôr isté stávky mierne vysporiadať a každé stávky iba pri našich uvedených serióznych stávkových poskytovateľoch podávať. Až potom si môžete byť istý, že vy tiež výhru dosiahnete.

Takto to funguje s istou stávkou

My aktualizujeme naše isté stávky priebežne, pretože stávkový trh je vždy v pohybe a poskytovatelia sedia 24 hodín denne na obrazovkách,ako je to možné a čo najlepšie kurzy bezpečne umiestniť. Preto vám odporúčame vopred otvoriť stávkového konto u najlepších stávkových poskytovateľoch a keď vy hľadáte isté stávky, pretože by ste mali mať už príslušné stávkové konto otvorené pre vás na obrazovke. To vám ušetrí čas a presne sa dostanete k istým stávkam. Práve keď kurzová výhoda zlyhá iba veľmi málo, ďalšia kurzová aktualizácia by mohla poskytovateľa ovplyvniť. Tak kontrolujte vždy ešte druhýkrát, či náš odporúčaný stávkový kurzy tiež v skutočnosti ešte k dispozícii je.

Top športový stávkový bonus

živé prenosy a 100€ Bonus
★ ★ ★ ★ ★
Bet365
€5 bez vkladu
★ ★ ★ ★ ★
bet-at-home
100€ grátis
★ ★ ★ ★
William Hill
€5 gratis + 50€ Bonus
★ ★ ★ ★
Noxwin
50% do 200€
★ ★ ★ ★
10Bet
exkluzívne 100% do 150€
★ ★ ★ ★
Betway
živé prenosy + 50€ Bonus
★ ★ ★ ★ ★
Bwin
3€ grátis +50€ bonus
★ ★ ★ ★
Flamantis
10€ vložiť 30€ stávkovať
★ ★ ★ ★
Betfair
75€ Bonus
★ ★ ★ ★
Unibet