Isté stávky

Každý kto stávkuje, robí to pre to, aby vyhral. Takže čo môže byť lepšie ako stávka, ktorú nemôžete prehrať? Istá stávka, tzv. sure bet, stávka bez rizika, či arbitrážne stávkovanie. Sledovanie týchto stávok na trhu nie je až také jednoduché. Preto STAVKOVANIEFORMAT automaticky prepočítava všetky isté stávky, ktoré sa aktuálne objavia na trhu. Naša ARB kalkulačka zahŕňa iba zoznam dôveryhodných a absolútne serióznych stávkových kancelárií. Náš výpočet je založený na základe vkladu 100 €. Ten musí byť v určitom pomere špecificky vložený na jednotlivé tipy - 1,X,2 u zodpovedajúcich stávkových kancelárií. Musí byť zrealizovaný tak, aby ste mali stávku na 100% istú.

Lesedauer: 1 min
1xbet Logo
100 % do výšky 130 € + 300 bonusových bodov EXKLUZÍVNE Najlepšie kurzy na 1xbet pre isté stávky, bonusový kód: 1x23859 Zaregistrovať sa teraz
22bet Logo
122 % do výšky 100 € EXKLUZÍVNE Bonusový kód: WF100 Zaregistrovať sa teraz!
Campobet Logo
100 % do výšky 150 € EXKLUZÍVNE Bonusový kód: WF150 Zaregistrovať sa teraz

Prepočítame vám všetky dostupné isté stávky tak, že vždy vyhráte!

S našimi istými stávkami vyhráte vždy. Ale ako je to možné? Každá stávková kancelária vypočítava svoje vlastné kurzy. Takto to funguje na trhu stávok, pričom sa berú do úvahy rôzne iné faktory. Odkazujú na rozsiahle štatistiky, ako aj na aktuálnu zostavu a formu konkurenčných tímov, príp. hráčov. Kombinácia všetkých týchto faktorov udáva pravdepodobnosť, ktorá sa potom odráža vo výške kurzov. Napríklad FC Bayern Mníchov hrá proti tímu tretej divízie, takže kurzy na víťazstvo FC Bayern Mníchov sú veľmi nízke, zatiaľ čo kurzy na strane tretej divízie budú veľmi vysoké, pretože ich šance na víťazstvo sú veľmi nízke. Preto majú všetky stávkové kancelárie odlišné kurzy na výsledok zápasu. Iba zriedkakedy sú kurzy presne také isté. Rada je na nás. Porovnáme všetky dostupné kurzy našich stávkových kancelárií a vypočítame takú kombináciu stávok, ktorá umožní dosiahnuť istú stávku, a teda 100% stávku bez rizika.

Je jedno, aký bude výsledok

V prípade istej stávky nezáleží na výsledku zápasu. Pretože, ak sa budete držať našich inštrukcií, či bude tip 1, tip X alebo tip 2 pravdivý, vždy vyhráte. Musíte presne vložiť stávku v hodnote, ktorú odporúčame. Musíte byť presný, pretože mierna nepresnosť môže pravdepodobne zničiť celú podstatu a princíp istej stávky, a fakt že ide o stávku bez rizika už nebude fungovať.

Takto to funguje v prípade istej stávky

V súčasnosti pravidelne aktualizujeme naše isté stávky, pretože trh so stávkami je vždy v pohybe a stávkové kancelárie sedia pred obrazovkami 24 hodín denne, aby mohli priradiť kurzy, ktoré sú pre nich najviac bezpečné. Preto vám odporúčame vytvoriť si stávkový účet u najlepších stávkových kancelárií ak hľadáte isté stávky. Pri hľadaní istých stávok si tak môžete na svojej obrazovke otvoriť príslušné stávkové účty. Šetrí to čas a to je výhoda pri istých stávkach. Najmä v prípade výhodných kurzov. Neskoršia aktualizácia kurzov vám môže zmariť plány. Takže vždy si radšej overte dvakrát, či sú naše odporúčané stávkové kurzy ešte stále k dispozícii.

Výška istej stávky

Zvyčajne sa výhra pri istej stávke pohybuje medzi 0,5 % a 5 %. V závislosti od základných stávok istej stávky je zisk zodpovedajúcim spôsobom vyšší. Na to, aby istá stávka fungovala, vklady jednotlivých stávok musia byť rozmiestnené presne. Väčšinou musíte umiestniť stávky minimálne u 2 a až 3 rôznych stávkových kancelárií. Ďalšou nevyhnutnosťou je, že pri všetkých stávkových kanceláriách, ktoré využívate pre svoje isté stávky, skutočne rátate so ziskom. Ak tomu tak nie je z akéhokoľvek dôvodu, istá stávka padne. Preto odporúčame, aby ste boli umiernený s istými stávkami a radíme vám, aby ste stavili len so spoľahlivou stávkovou kanceláriou, ktorú uvádzame. Len vtedy si môžete byť istí, že naozaj dosiahnete istý zisk.