basketbalové isté stávky

Na

basketbalové isté stávky a istá výhra

Rovnako pri futbale a tenise, tak existuje tiež pri basketbalových stávkach jedna istá stávka. Tá je podobná ako pri tenise, len pri basketbale neexistuje žiadna remíza. To sa jedná o tzv. 2smernú stávku. Ono musia byť iba dva kurzy odovzdané, tak viete vy správne použitie distribúcie dosiahnuť na istú výhru. Pritom budú podľa pravidiel kurzy od dvoch rôznych stávkových poskytovateľov ponúkané. Samozrejme sa môže podať istá stávka jedným stávkovým poskytovateľom, to je ale veľmi nereálne a takáto stávka bude ťažko vytvorená platformou stávkového poskytovateľa, preto nie je vhodné snažiť sa hľadať takúto stávku. Okrem toho robíme všetko matematicky pre vás. My porovnávame všetky kurzy a prepočítavame , či jedno použitie distribúcie na tip 1 a tip 2, ktorý vysunie pri každom výsledku garantovanú výhru. Ako sme sa mi už zmienili, tieto kurzy budú ponúkané od rôznych stávkových poskytovateľov. Východiskovým bodom preto je odlišné hodnotenie poskytovateľov cez vstupnú pravdepodobnosť od tipu 1 a tipu 2. Tieto očakávania sa od seba silno líšia, alebo sa neprekrývajú s priemerom na trhu, potom sa vie k istej stávke aj pri basketbale prísť. 

Existuje riziko pri basketbalových istých stávkach,

Keď basketbalová istá stávka k dispozícii je, potom máte vy v porovnaní výhodu, že pravdepodobnosť bude minimalizovaná, že stávkový poskytovateľ stávku stornuje. Väčšinou sú pri futbalových istých stávkach traja rôzni poskytovatelia zadaní, častejšie tiež iba dvaja, čo ale zriedka sa stane. Pri basketbale existujú iba dve varianty a s tým je nebezpečenstvo menšie. Prijaté sú kurzy pre tip 1, leží u najlepšieho poskytovateľa 2.50, tip 2 pri 3.20. Keď rozdelíte nasledovne použitie, že vás napadne, že je jedno ako hra skončí, vy ste garantovaným víťazom, ktorý vaše basketbalové isté stávky v pokoji dá.

basketbalové isté stávky -príklad

Podľa našich prepočtov stávkujete vy iba 40,07€ na tip 1 a 31,31€ na tip 2. Teraz vynásobíme tieto hodnoty. 40,07*2,50=100,175 a 31,31*3,20=100,192. Takže vidíte, máte takže minimálnu výhru od 1,75€ a jednu maximálnu výhru od 1,92€ a tak istá stávka môže byť úspešne umiestnená a vyhraná. V tomto príklade dosiahnete vy u tip 2 už celkom jedna 2% hráčska garancia. Pri skutočne dobrých istých stávkach sú tiež ešte zreteľne vysoké výnosy možné, je to len otázka , ako rýchlo vy spoznáte istú stávku a presne pritom vám pomôže naše porovnanie kurzov, pretože aktualizujeme stávkového poskytovateľa kurzy automaticky a označujeme každú od nás nájdenú istú stávku. Pre vás to znamená potom iba ešte u príslušného poskytovateľa prihlásiť, naše basketbalovú istú stávku umiestniť a istotne vyhrať.