Isté stávky na basketbal

Na tejto stránke nájdete naše basketbalové surebets. Jedná sa o stávky, pri ktorých získate zaručený zisk bez ohľadu na to, ako sa zápas skončí. Na základe kurzov všetkých stávkových kancelárií vypočítavame isté stávky, ktoré vznikajú vďaka výrazným rozdielom v kurzoch medzi stávkovými kanceláriami. Jednoducho musíte uzatvoriť stávku v jednotlivých stávkových kanceláriách s vkladom, ktorý odporúčame na základe vami zvoleného stávkového rozpočtu. Tým môžete dosiahnuť zaručený zisk. Istá stávka je zvyčajne 5 % výhrou bez rizika.

Isté stávky na basketbal a zaručená výhra

Rovnako ako pri futbale a tenise, tak je i pri basketbale možno vygenerovať isté stávky. Prípad je podobný ako pri tenise. Nie je možná remíza. Ide tak o 2-way stávku. Takže musia byť prepočítané len dva kurzy so správnym zadaním. Kurzy sú ponúkané rôznymi stávkovými kanceláriami. Samozrejme, istá stávka môže vzniknúť, ak určitá stávková kancelária zle vyhodnotí pravdepodobnosť výsledku. Výpočty a matematiku nechajte na nás. Ako už bolo uvedené, ponuky kurzov poskytujú rôzne stávkové kancelárie. Východiskovým bodom je pravdepodobnosť výskytu Tipu 1 a Tipu 2. Rozdiel medzi týmito predpokladmi (kurzami) môže viesť k vzniku istej stávky.

Existuje nejaké riziko pri istých stávkach na basketbal?

Pri istej stávke na basketbal, máte v porovnaní s futbalom výhodu. Dve možnosti logicky minimalizujú pravdepodobnosť, že stávková kancelária zruší stávku, lepšie ako tri. Obvykle sa na futbalových surebetoch zúčastňujú tri rôzne stávkové kancelárie (len zriedkakedy dve). V basketbale existujú len dva varianty možného výsledku, a preto je toto riziko nižšie. Povedzme, že najlepší kurz na tip 1 je 2.50 a na tip 2 je 3.20. Ak správne a vhodne rozdelíte vklady, všimnete si, že bez ohľadu na to, ako sa zápas skončí, máte zaručené víťazstvo, pretože vaša basketbalová je istá.

Surebet na basketbal - príklad

Podľa našich výpočtov vsadíte 40,07 € na tip 1 a 31,31 € na tip 2. Teraz vynásobíme tieto hodnoty. 40,07 € * 2,50 = 100,175 € a 31,31 € * 3,20 = 100,192 €. Takže vidíte, že ste dosiahli minimálnu výhru 1,75 € a maximálnu výhru 1,92 € a úspešne ste umiestnili a vyhrali istú stávku. V tomto príklade získate takmer 2 % garantovaný zisk na tip 2. S naozaj dobrými istámi stávkami je možné dosiahnuť ešte vyššiu návratnosť, závisí len od toho, ako rýchlo rozpoznáte istú stávku. Na to, presne slúži naše porovnanie kurzov a výpočet istých stávok, pretože automaticky aktualizujeme kurzy a zaznamenáme každú istú stávku, ktorú sme našli. Pre vás je potrebné iba zaregistrovať sa u príslušnej stávkovej kancelárie, vytvoriť vašu istú stávku na basketbal a bezpečne vyhrať.

Ponuka Ponuka Tiket (0)

Tiketx

Nájdite stávkovú kanceláriu s najvyššími kurzami vhodnú pre vaše tipy. Kliknutím na tlačidlo ju pridáte na váš tiket.

Kliknutím pridajte kurz na váš tiket.


x
Možných je maximálne 5 tipov

Top športový stávkový bonus

100 % až do výšky 4000 € + 15 € zadarmo 100 % do výšky 1000 € 100 % až do výšky 5000 € 100 % až do výšky 2000 €
a Zodpovedné stávkovanie!