isté stávky- tenis

V našej rubrike nájdete vy naše isté stávky na tenis. Istá stávka je stávka, pri ktorej neviete prehrať. Vypočítané bude jedna istá stávka cez kurzy, ktoré stávkový poskytovateľ na tip1, tipX a tip2 ponúkajú. Pri jednej istej stávke bude použitie tiež kurzy tak rozdelené, že istá výhra bude docielená, jedno ako hra skončila. Tento prípad vyťaží sa potom, keď kurzy sú hodnotené rozdielne od stávkových poskytovateľov. My vypočítame tieto rozdiely automaticky, vedieť ponúknuť jednu 100% istú stávku.

Isté stávky u ATP a WTA tenis

Isté stávky existujú u všetkých druhov športu, väčšinou vo futbale, pretože tu umožňujú 3-smerné stávky viac možností na kurzové chyby, ako aj pri tenise. V tenise neexistujú žiadne remízy, teda iba dve možné zakončenia a tým dvojsmerné stávky. Napriek tomu existujú tieež v tenise tiež isté stávky. My vypočítame plne automaticky z dostupných stávkových kurzov stávkového poskytovateľa konkrétne distribúciu akcií na tip 1 a tip 2, a bez ohľadu nato, ktorý výsledný výsledok bude dosiahnutá istá výhra. Význam istej stávky bez rizika stávkovať a napriek tomu dosiahnuť výhru.

isté výhry u tenisových stávkach

Ako je možné istú výhru dosiahnuť? Jedna istá výhra je potom možná, keď stávkoví poskytovatelia rozdielnu mienku majú, dosiahne ktorý výsledok s najvyššou pravdepodobnosťou. Preto sa nemusí množstvo rozdelenia zmeniť, ale iba výška jednej tipovej pravdepodobnosti. Predpokladám hrá Novák Djokovic proti Jurgen Melzer. Člevek nemusí byť žiadny tenisový prorok, predpokladať, že Melzer pri tomto dueli nemá žiadnu šancu sa angažovať. Preto bude kurz na Novak Djokovic primerane nízka a kurz na Jurgena Melzera určite bude vysoká. My sme niekedy veľkorysí a proti 1.15 kurzu na víťazstvo Djokovica, realisticky bude ležať 1.01. My sme pri tomto príklade veľmi zlým poskytovateľom a hodnotíme pravdepodobnosť uplne chybne. Iný stávkový poskytovateľ ponúka kurz na výhru na Melzera 30.00, takže je pre tohto poskytovateľa veľmi nepravdepodobné, že Melzer vyhrá. Predpokladajme, že máme stávkový rozpočet 100€ je k dispozícii. Tieto prerozdeľujeme my v nasledujúcom pomere na 2smernú stávku.

2-smerné isté stávky na tenis

My vezmeme 1.15 kurz a vsadíme ho na 87,68€, na 30.00 kurz vsadíme 3,36€. Ak by sme teraz počítali produkty, vidíme, že násobenie v celkovej hodnote viac ako 100€ vyjde v pomere 1.15, robíme my výhru od 83 centov a pri 3.36 kurze 80 centov. To nie je práve veľa, ale po tom všetkom je garantovaný a bez rizika. Avšak dobrými istými stávkami môžete dosiahnuť výhry s vyššou percentualitou. Koľko vaša istá výhra na konci je, leží samozrejme na výške vášho použitia. My odporúčame preto, jednať pri voľbe stávkového rozpočtu. Stávkovať iba s rozpočtom, že vy poskytujete žiadne problémy, keď jeden tip nevyjde. Hrať tenis s istými stávkami radšej niečo menej a stúpa použitie vždy na váš rozpočet, potom môžete vy dosiahnuť s tým jednu garantovanú výhru.

Ponuka Ponuka Tiket (0)

Tiketx

Nájdite stávkovú kanceláriu s najvyššími kurzami vhodnú pre vaše tipy. Kliknutím na tlačidlo ho pridáte pridáte na váš tiket.

Kliknutím pridajte kurz na váš tiket.


x
Možných je maximálne 5 tipov

Top športový stávkový bonus

122 % do výšky 130 € 100 % až do 130 € 100 % do výšky 150 € 50 % bonus do výšky 100 € 100 % do výšky 150 € 100 % až do výšky 2000 € 100 % do výšky 100 € + 20 € exkluzívna stávka zdarma 100 % do výšky 100 € Vložte 20 € a stávkujte so 40 € Vložte 10 € stávkujte s 30 € 100 % do výšky 100 €
18+ Staviť zodpovedne!