Isté stávky na tenis

V našej rubrike nájdete naše isté stávky na tenis. Istá stávka je stávka, s ktorou nemôžete prehrať. Stávka bez rizika bude vypočítaná s kurzami z rôznych stávkových kancelárií na Tip 1 a Tip 2. V prípade istej stávky sú použité kurzy rôznych stávkových kancelárií (ktoré sú rôzne) na všetky možné výsledky podujatia tak, že výhra je docielená v prípade akéhokoľvek výsledku zápasu. Je jedno ako hra skončí, stávku vyhráte. Avšak na to, aby istá stávka mohla fungovať, musia dodržať všetky stávkové kancelárie vyplatenie výhier. Istá stávka na tenis teda vzniká vďaka rozdielom v kurzoch. Tieto rozdiely sa automaticky prepočítajú tak, aby vám poskytli 100 % bezpečnú záruku.

Isté stávky na ATP a WTA v tenise

Isté stávky existujú vo všetkých športoch, väčšinou vo futbale, pretože tu umožňujú 3-way stávky viac možností a rozdielov v kurzoch, ako pri tenise. V tenise neexistuje žiadna remíza, teda sú tu iba dve možnosti výsledku podujatia (ide o 2-way stávky). Aj napriek tomu existujú aj v tenise isté stávky. Vypočítame automaticky z dostupných stávkových kurzov stávkových kancelárií váš konkrétny vklad na Tip 1 a Tip 2, a bez ohľadu nato, aký výsledok bude podujatie mať, dosiahnete istú výhru. Významom istej stávky je stávkovať bez rizika a napriek tomu dosiahnuť zisk.

Istá výhra v športovom stávkovaní na tenis

Ako je možné dosiahnuť istú výhru? Istý zisk je možný, len ak stávkové kancelárie poskytujú na ten istý výsledok tej istej udalosti výrazne rozdielne kurzy. Čiže ich názory v pravdepodobnosti toho ktorého výsledku sa líšia. Predpokladajme, že Novak Djokovič hrá proti Jürgenovi Melzerovi. Nemusíte byť veľkým odborníkom na tenis, aby ste predpokladali, že Melzer v tomto dueli nemá žiadnu šancu vyhrať. Preto bude kurz na Novaka Djokoviča primerane nízky a kurz na Jürgena Melzera určite vysoký. Stávková kancelária je niekedy veľkorysá a na víťazstvo Djokoviča stanoví kurz 1.15, aj keď realistický by bol 1.01. V tomto príklade sme zlou stávkovou kanceláriou a vyhodnotili sme pravdepodobnosť chybne. Iná stávková kancelária ponúka kurz na výhru Melzera 30.00, čo znamená, že je pre túto spoločnosť veľmi nepravdepodobné, že Melzer vyhrá. Predpokladajme, že máme k dispozícii stávkový rozpočet 100 €. Ten prerozdelíme v nasledujúcom pomere.

2-way istá stávka na tenis

Vezmeme si kurz 1.15 a vsadíme naň 87,68 €. Na kurz 30.00 vsadíme 3,36 €. Ak teraz všetko prepočítame, zistíme, že v celkovej hodnote 100 €, môžeme nadobudnúť výhru od 0,80 € do 0,83 €. Suma je pomerne dosť nízka, ale koniec koncov je garantovaná a bez rizika. Avšak s dobrými istými stávkami môžete dosiahnuť aj vyššie výhry. Aká je nakoniec vaša výhra, záleží, samozrejme, od výšky vášho vkladu. Preto odporúčame v tomto duchu prispôsobiť aj váš stávkový rozpočet. Stávkovať s rozpočtom bez strát je lákavou ponukou.