sk
viac
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs

Majstrovstvá sveta 2018 - Južná Kórea | Stávkové tipy, kurzy* a prognózy

Doba čítania: 5 Min

Južná Kórea vstupuje do F-skupiny na MS v roku 2018 ako nebezpečný outsider. V prvých troch zápasoch bude čeliť tímom Nemecka, Mexika a Švédska. S najväčšou pravdepodobnosťou počas MS v Rusku bude bojovať s dvoma tímami v snahe postúpiť do top šestnástky. Predstavíme vám naše odporúčania na najsľubnejšie stávky na Južnú Kóreu v tomto turnaji. Poskytneme vám aj najdôležitejšie informácie o juhokórejskom mužstve na MS 2018 a o ich kvalifikácii.

Obsah tejto stránky

  • Tipy a prognózy - MS 2018
  • Analýza zostavy
  • Kvalifikácia a forma
  • Predchádzajúce účasti na MS

Odporúčania

Stávkové kancelárie MS 2018

Sportwetten Tippspiel

Tieto stávkové kancelárie ponúkajú skvelé bonusové ponuky, špeciálne stávky, akčné ponuky ako aj vynikajúce kurzy pre športových fanúšikov!

Tímy a skupiny MS 2018

Bester Sportwetten Anbieter

Tu nájdete všetky skupiny Majstrovstiev sveta, vrátane rozpisu zápasov a tabuliek. K dispozícii máme pre všetkých účastníkov Majstrovstiev sveta špeciálne tipy na stávkovanie!

Stávkové tipy MS 2018

Nájdete tu detailnú prognózu, vzrušujúce tipy na stávky a najlepšie kurzy pre všetky zápasy na Majstrovstvách sveta 2018 v Rusku!

  • 18.06.2018 | 14:00 | Južná Kórea - Švédsko
  • 23.06.2018 | 17:00 | Južná Kórea - Mexiko
  • 27.06.2018 | 16:00 | Južná Kórea - Nemecko

Aké stávky na Južnú Kóreu na Majstrovstvách sveta 2018 odporúčame?

Majstrovstvá sveta 2018 začínajú pre Južnú Kóreu s najdôležitejšími zápasmi na celom turnaji. Ázijský tím odštartuje zápas proti Švédsku, v ktorom je jasnými outsiderom. Stávka na to, že Juhokórejčania vyhrajú tento zápas má momentálne kurz 3.80 u Bwin. Skutočnosť, že táto konkrétna stávková kancelária ich považuje za absolútneho outsidera F-skupiny, sa tiež odráža v kurze 4.25 na to, že vyhrajú svoj druhý zápas v skupine.

Avšak, ak dávate prednosť rizikovým stávkam, mali by ste určite zvážiť stávky na úspech mužov pod vedením Tae-Yong Shina. Kurzy, ktoré ponúka Bwin, sú vynikajúce, najmä v porovnaní s kurzami britských stávkových kancelárií ako je Betvictor, ktorý hodnotí potenciál kórejského víťazstva nad Švédskom v súčasnosti kurzom 3.50. Takže ak plánujete stávky na jednotlivé zápasy Južnej Kórey na Majstrovstvách sveta 2018, mali by ste určite zvážiť obrátenie sa na stávkovú kanceláriu Bwin. Pokiaľ ide o stávkovanie, tím z Ázie predstavuje mimoriadne veľkú výzvu, pretože nemôžeme predpokladať, že to postúpi zo šestnástky na MS v Rusku. Prečo? Ak hypoteticky predpokladáme, že Kórejčania sú schopní obsadiť druhé miesto v F-skupine, následne by sa museli postaviť proti rekordmanovi Brazílii.

Ak by k tomu malo dôjsť a vy ste stavili, dostanete na 1xbet vynikajúci kurz 5.30. Kurz na to, že Južná Kórea skončí tretia v skupine je 3.40. Kurz na to, že Kórea skončí v skupine posledná, sú stále dosť vysoké - 1xbet je ochotný vyplatiť kurzom 1.95. Ak vsadíte na to, že Ázijci vypadnú, dostanete kurz 3.3. To je dôvod, prečo odporúčame stávkovanie na to, že skončia na treťom alebo štvrtom miesto vo svojej skupine, spolu s tipom na to, že postúpia do ďalšieho kola a vypadnú. Ak skombinujete všetky tieto stávkové možnosti, bez ohľadu na výsledok sa môžete tešiť na 1xbet návratnosti svojej investície. Chceli by sme taktiež ponuku porovnať s ostatnými stávkovými spoločnosťami na trhu. V 888sport, ak stavíte na Južnú Kóreu, že skončí na druhom mieste vo svojej skupine za Nemeckom na Majstrovstvách sveta vo futbale 2018, dostanete výborný kurz 5.00.

V skupinovej fáze v Južnej Kórei vidíme aj príležitosť staviť na počet bodov, ktoré Kórea získa. Podobne aj Interwetten ponúka možnosť staviť na Južnú Kórei a zisk viac/menej ako 2,5 bodov v skupine MS 2018. Oba stávky majú kurz 1.85. Určite by ste tiež mali mať oči otvorené pre príležitosť staviť na najlepší tím z ázijského kontinentu, pretože ich najťažšia konkurencia v tomto smere bude Japonsko a Irán. Tímy budú hrať v skupine na jednej strane s Poľskom, Kolumbiou a Senegalom a na strane druhej s Marokom, Španielskom a Portugalskom. V oboch prípadoch stojí pred tímami náročná úloha.

Aký tím postaví Južná Kórea na Majstrovstvách sveta 2018?

Vo všeobecnosti budú zostavy mužstiev na Majstrovstvá sveta 2018 oznámené až niekoľko týždňov pred začiatkom turnaja. Toto platí samozrejme aj pre tím na MS Južnej Kórey. Radi by sme sa však bližšie pozreli na niekoľko ich pravidelných, či kľúčových hráčov, ich systém hry, ako aj ich potenciálne silné a slabé stránky. Našu analýzu juhokórejského družstva začneme s pozíciou brankára: Tu vidíme, najmä v porovnaní so všetkými ostatnými súpermi v skupine, že Kórea je zjavne v nevýhode.

Ako sme už spomenuli, toto sa ukazuje v inkasovaných góloch, ktoré dostali počas kvalifikácie. Seung-Gyu Kim hral vo všetkých 10 kvalifikačných zápasoch. Problém tiež vidíme v tom, že v posledných rokoch mnohí hráči kórejského tímu opustili najvyššie európske ligy a vrátili sa späť do Kórey alebo do ázijského regiónu. Medzi príklady patrí napríklad bývalý hráč Dortmundu Ju-ho Park, či bývalý hráč Hoffenheimeru Jin-sun Kim. Rovnako ani v obrane Kórei nevidíme žiadne veľké nádeje.

V neposlednom rade ich slabšie fyzické schopnosti pravdepodobne budú zohrávať dôležitú úlohu proti tímom ako Švédsko a Nemecko, ale aj Mexiko. Ak hľadáme silnú stránku v juhokórejskom tíme, je to nepochybne stred poľa, ktorý je prispôsobený jednému hráčovi, konkrétne hviezde Tottenhamu Heung-Min Sonovi. Jeho náprotivkom na krídle by mohol byť Chung-Yong Lee (Crystal Palace), ďalší veterán anglického futbalu, zatiaľ čo stred poľa by mohol byť zabezpečený jeho spoluhráčom Sung-Yong Kiom. Dúfajme, že rozhodujúcim bude Ja-Cheol Koo z FC Augsburg.

Dôležité: všetci uvedení hráči sú veľmi flexibilní v tom, ako môžu byť nasadení. Sú schopní meniť pozície v danom momente, čo znemožňuje hru Južnej Kórey predvídať. Všeobecne platí, že útok tohto ázijského tímu žije z technickej zručnosti, zbehlosti a dynamiky jednotlivých hráčov. V skutočnosti však nevidíme top hráča. Hee-Chan Wang z RB Salzburg bol pre Kóreu veľkou nádejou, ale je neustále sužovaný zranením. Absenciu špičkového útočníka v tíme bolo jasne vidieť počas kvalifikácie. Ak sa pozrieme na celkové individuálne gólové štatistky, ani jediný hráč nebol schopný streliť viac ako dva góly v 10 zápasoch. V tomto ohľade boli najlepšími hráčmi Sung-Yong Ki a Ja-Cheol Koo, pričom každý z nich skóroval len dvakrát.

Ako sa Južná Kórea predstavila počas kvalifikácie na Majstrovstvá sveta vo futbale 2018?

Výkony Južnej Kórey počas kvalifikácie na Majstrovstvá sveta v roku 2018 neboli síce vynikajúce, avšak boli celkom isté. Nakoniec sa im v A-skupine podarilo získať 15 bodov z 10 zápasov, pričom obsadili druhé miesto za Iránom. Čo znamená, že po 10 zápasoch boli 7 bodov za víťazom skupiny. Počas kvalifikačných zápasov sme si všimli konkrétne problémy na konci obrany. Kórejci pustili celkovo 10 gólov. V rámci všetkých účastníkov v kvalifikačných skupinách MS sa len Qataru sa podarilo inkasovať viac gólov.

Naopak Južnej Kórei sa podarilo oslavovať 11 gólov. Výhodu dobrého útoku však nevedeli využiť vo vlastný prospech proti Iránu a Sýrii. Na začiatku kvalifikácie na MS v Rusku sa im darilo pomerne dobre. Vybojovali a oslávili jasné víťazstvá proti Libanonu (1:0) a Kuvajtu (3:0). Nasledoval úspech 3:2 proti Číne. Ako však vyplýva z výsledkov, hneď ako sa stretli s lepším oponentom, už sa im až tak nedarilo: 0:0 so Sýriou a prehra 0:1 s Iránom. Nakoniec sa Južná Kórea opierala o body, ktoré získala na začiatku kvalifikácie. V konečnom dôsledku boli v poslednom stretnutí schopní vybojovať len jedinú výhru v kľúčovom zápase proti Sýrii (1:0), pričom tento tím nakoniec skončil v kvalifikácii len dva body za Južnou Kóreou.

Obzvlášť pozoruhodné: V prvých zápasoch sa predstavili dobrým defenzívnym výkonom, ktorý potom značne klesol. Pričom sa vrátil iba ku koncu kvalifikácie na MS 2018 (ani jeden gól strelený gól proti Iránu (0:0) alebo Uzbekistanu (0:0). Faktom je: proti každému z oponentov v skupine A kvalifikácie na Majstrovstvách sveta, bola Južná Kórea schopná uchmatnúť aspoň jeden bod. Je však tiež pravdou, že si vybojovali všetky svoje víťazstvá len pred domácim publikom. Jedná sa o výhodou, ktorú nebudú na Majstrovstvách sveta v Rusku mať. Je to podobný prípad, ako keď sme nahliadli na výsledky z medzinárodných priateľských zápasov počas kvalifikačného obdobia pre Rusko v roku 2018. Zápasy zahŕňali porážku 1:6 proti bývalému majstrovi sveta Španielsku.

Aj prehru proti Rusku (2:4) a remízu so Srbskom (1:1). Nepodarilo sa im vyhrať jediný zápas. Táto konkrétna informácia je z nášho hľadiska dôležitá predovšetkým preto, že ako sme už uviedli, Južná Kórea bude v skupine Majstrovstiev sveta 2018 stáť proti Nemecku a Švédsku, pričom oba tieto tímy sú aspoň tak dobré ako tímy zo Španielska a Ruska.

Ako sa Južná Kórea zúčastňovala veľkých turnajov pred MS 2018 v Rusku?

História majstrovstiev sveta Južnej Kórei sa prvýkrát začala vo Švajčiarsku v roku 1954. Do roku 1948 bola krajina stále súčasťou Japonska a nemala nárok na vytvorenie vlastného tímu. V roku 1966 sa stiahli z kvalifikácie na Majstrovstvá sveta, pretože FIFA chcela udeliť Ázijskej futbalovej asociácii len jeden štart vo finále. V Mexiku v roku 1986 boli eliminovaní v skupinovom kole ako posledný vo svojej skupine, zatiaľ čo na Majstrovstvách sveta v Taliansku v roku 1990 nedokázali získať jediný bod. Avšak: Od MS v Mexiku sa Kórejčania zúčastnili všetkých záverečných kôl Majstrovstiev sveta. A nemali by sme zabudnúť ani na ich domáce Majstrovstvá sveta v roku 2002, kedy sa senzačne dostali do semifinále a nakoniec prehrali tesne o tretie miesto proti Turecku.

V roku 2006, rovnako ako v roku 2014, vypadli v skupine. V roku 2010 v Južnej Afrike sa im podarilo postúpiť do vyraďovacej fázy Majstrovstiev sveta, kde ich vyradil Uruguaj. Podľa nášho názoru postup do šestnástky je maximum, čo môžeme očakávať od Južnej Kórey na Majstrovstvách sveta v Rusku. Niet pochýb o tom, že sú Kórejci v súčasnosti jedným z najlepších tímov v Ázii, čo potvrdili na posledných ázijských majstrovstvách, ktoré sa konali v roku 2015, kde skončili ako druhí. V tom istom roku Južná Kórea oslávila aj titul šampióna východnej Ázie.

*Všetky kurzy: ku 14.02.2018

Nastavenia súborov cookies
x
Čo sú to cookies?
Cookies sú malé textové súbory uložené v prehľadávači vášho počítača obsahujúce informáciu. Na základe týchto informácií naša webová stránka zaznamenáva, že ste ju už predtým navštívili. Používame ich na prípravu informácií. Vaše osobné údaje nie sú uložené. Ďalšie informácie: Zásady používania súborov cookies |Tiráž |Pravidlá ochrany osobných údajov |
Ich möchte keine Cookies
Required cookies
Súbory cookies kontrolujú funkcie, bez ktorých nemôžete plne využívať našu webovú stránku. Cookies používame iba my (vlastné cookies). V dôsledku toho, tieto informácie používa a spracováva iba naša webová stránka. Napríklad, keď sa zaregistrujete, nemusíte sa zakaždým prihlasovať.
Performance cookies
Naše súbory performance cookies zhromažďujú informácie o tom, ako sa naša webová stránka používa. Tieto súbory cookies nám pomáhajú napríklad určiť, či a ktoré podstránky našej webovej stránky sú navštevované a o aký obsah majú používatelia záujem. V prvom rade zaznamenávame počet návštev a ich trvanie.
Marketingové cookies
Reklamné súbory cookies pochádzajú od reklamných spoločností (tretie strany) a používajú sa na zhromažďovanie informácií o webových stránkach navštívených používateľom s cieľom vytvoriť cielenú reklamu pre návštevníka. V tejto súvislosti nespracúvame žiadne osobné údaje bez vášho súhlasu v súlade s článkom 6, ods. 1, písm. a) GDPR.
Súhlasím s použitím cookies