Aktuálny prepočet kurzovej hladiny stávkových kancelárií z 16.02.2019

Futbal

Prepočet kurzovej hladiny stávkových kancelárií pre Futbal
Stávková kancelária Kurzová hladina Podrobnosti
* * * * * 96,26 % Všetky detaily
* 95,42 % Všetky detaily
* * * * * 95,17 % Všetky detaily
* 94,70 % Všetky detaily
* * * * 94,42 % Všetky detaily
* * * * 94,13 % Všetky detaily
* * * * 94,11 % Všetky detaily
* * * * 93,80 % Všetky detaily
* * * * 93,77 % Všetky detaily
* * * * 93,37 % Všetky detaily
* * * * * 92,97 % Všetky detaily

Tenis

Prepočet kurzovej hladiny stávkových kancelárií pre Tenis
Stávková kancelária Kurzová hladina Podrobnosti
* * * * 95,84 % Všetky detaily
* * * * 94,61 % Všetky detaily

Basketbal

Prepočet kurzovej hladiny stávkových kancelárií pre Basketbal
Stávková kancelária Kurzová hladina Podrobnosti
* * * * 93,73 % Všetky detaily

kurzový kľúč

Náš jedinečný servis kurzového servisu vypočítava trikrát denne kurzový kľúč nášho stávkového poskytovateľa. Kurzový kľúč určuje, koľko stávkový poskytovateľ od vašich stávok opäť ako výhra na vás vylieva. Čím väčšie percento, tým lepšie riešenie. V zásade opisuje rozdiel na 100% ziskové rozpätie stávkového poskytovateľa. Dobrý kurzový kľúč štartuje na 92% a je napr. v Pinnacle až do 98%.

Čo je kurzový kľúč?

Kurzový kľúč opisuje výherné rozpätie stávkového poskytovateľa a udáva, koľko spoločnosť obdrží z vašich stávok ako výhru, a koľko bude opäť vyplatené. Čím vyšší kľúč je, tým je atraktívnejšia ponuka, pretože potom môžete z vašej stávky tiež zodpovedajúco vyššiu výhru dosiahnuť. Ono má zmysel tu stávkového poskytovateľa spolu porovnať, pretože je často vidieť toto rozpätie oddelene na viacerých percentuálnych bodoch. V závislosti natom, ako vysoké sú stávky (použitie ), ktoré môžu urobiť veľké množstvo. Nenechajte kurzový kľúč bez dozoru môžete vy s jedným stávkovým bonusom bez vkladu, trávime v súčasnej dobe pre mnohých stávkových poskytovateľov. ponuka platí iba pre nové prihlásenia, ale v sumári môžete si vy cez 100€ na grátis stávky zaistiť.

Ako vysoko by mal byť kurzový kľúč?

Kurzový kľúč sa pohybuje medzi športovými druhmi veľmi často silné, avšak predpokladáme priemernú hodnotu pre toto vyhlásenie. Pred niekoľkými rokmi, boli kľúče ešte zreteľne rozdielnejšie a boli častejšie veľmi ďaleko od seba, kde porovnanie poskytuje obrovskú výhodu. Medzitým musia stávkoví poskytovateľia oveľa silnejšie na trh, aby zostali konkurencieschopné, takže hodnoty sú teraz pohromade oveľa bližšie. Dobrý kurzový kľúč začína 93% a môže byť v Pinnacle, ktorá ponúka v porovnaní najvyššie kurzy, zľavy až do 98%. To sú už absolútne top hodnoty, ktoré vy u žiadneho iného poskytovateľa nenájdete. Kurzový kľúč leží pod 80%, sa celkom jasne vyhnúť. Tu bude vytiahnuté zo zákazníka príliš veľa.