Stratégie live stávok

Stále viac fanúšikov športových stávok sa spolieha na stratégie live stávkovania. Ponuka stávok v tomto sektore, ako aj počet poskytnutých tipov v reálnom čase sa už niekoľko rokov rýchlo zvyšuje. Medzitým niektoré stávkové kancelárie už umiestnili polovicu ich stávok naživo (live). Z tohto dôvodu chceme tiež prezentovať naše skúsenosti so stratégiami stávok v reálnom čase a ukázať, ktoré tipy na live stávky naozaj stoja za to, akú stratégiu odporúčame a čo treba vždy brať do úvahy pri stávkach naživo!

Lesedauer: 5 min
Themen in diesem Artikel:
  1. Aké sú najobľúbenejšie tipy na live stávky vo futbale?
  2. Live stávky na výsledok zostávajúceho hracieho času
  3. Stávky na góly ako lukratívne tipy na live stávky
  4. Live isté stávky (live surebets): Stávky na stratu favoritov
  5. Akú stratégiu live stávok odporúčame pre tenis?
  6. Akú stratégiu live stávok odporúčame pre hokej?
  7. Akú stratégiu live stávok odporúčame pre basketbal?
  8. Zamerať sa na jednu hru alebo sledovať niekoľko v stratégii live stávok?
  9. Sú kombinované live stávky strategicky výhodné?
  10. Aké ďalšie tipy na live stávky sú na zváženie?

Aké sú najobľúbenejšie tipy na live stávky vo futbale?

Samozrejme, najväčším boomom v live stávkovaní sú stratégie live stávok na futbal. V tejto oblasti boli vytvorené nejaké tipy live stávok v stávkovej komunite, ktoré sú charakterizované dobrými kurzami a realistickou šancou na výhru. V tejto sekcii by sme chceli uviesť strategické odporúčania a naše skúsenosti s nimi.

Live stávky na výsledok zostávajúceho hracieho času

Veľmi populárnou futbalovou live stávkovou stratégiou je staviť na výsledok zostávajúceho hracieho času okrem bežnej stávky. Je to bežná 3-way stávka s možnosťou 1X2. V tomto variante sa bez ohľadu na skutočný priebežný výsledok vždy predpokladá fiktívne skóre 0:0. Často sa používa tento tip na live stávky, napríklad ak je remíza, alebo favorit prehráva a možno očakávať, že v zostávajúcom hracom čase strelí viac gólov ako súper. Podobne sa tesne pred koncom môže vytvoriť tip na remízu, ak sa neočakávajú žiadne ďalšie góly. Kurzy sú v tomto prípade zvyčajne veľmi nízke, mnohí sa však stále opierajú o túto stratégiu. Varujeme pred vysokými stávkam a odporúčame tento tip, iba ak sú oba tímy s výsledkom viditeľne spokojné alebo sa gól veľmi nemôže „udiať“. Priamo K-o.-duely (zápasy vyraďovacej fázy) alebo posledné zápasy v skupine sú sľubné pre túto stávkovú taktiku.

Stávky na góly ako lukratívne tipy na live stávky

Stávky na góly sú tiež veľmi populárne v stávkach v reálnom čase. Sú tu dve hlavné stratégie, ktoré treba spomenúť: Po prvé, počet strelených gólov v zostávajúcom hracom čase ako stávka over/under (nad/pod 0,5, 1,5, 2,5 gólov atď.), ako aj stávkovanie za/proti „neskorým gólom“ (mnoho stávkových kancelárií berie gól po 75. minúte ako "neskorý gól"). Live stávka na neskoré góly je obzvlášť užitočná, ak už došlo k postupu alebo, samozrejme, ak obaja tímy potrebujú gól krátko pred koncom. Ako príklad uvádzame: stávka na rozdiel viac ako jedného gólu proti neskorému gólu a stávka na neskorý gól počas remízy v zápasoch s jasným favoritom. Ak chcete experimentovať a staviť na ďalšiu (žltú) kartu, nemali by ste to robiť príliš často. Hoci sledujete zápas naživo, takýto tip sa zvyčajne považuje za príliš riskantný.

Mimoriadne populárne medzi športovými stávkarmi: Stávky na góly ako stratégia live stávok. Obrázok ukazuje časť veľkého výberu live stávok v stávkovej kancelárii Bethard.

Live isté stávky (live surebets): Stávky na stratu favoritov

Sen všetkých fanúšikov športových stávok: stávka s istou výhrou - tzv. surebet (istá stávka). Obzvlášť sa ich snažíme získať v live stávkach. Teória spočíva v tom, že najprv stavíte na outsidera, ktorý zvyčajne má kurz vyšší ako 2.00, alebo dokonca vyšší ako 3.00. Ak je zápas dlho remízou alebo outsider vyhráva, kurzy na favorita stúpnu na 2.00. Prichádza váš moment: Uzatvorte live stávku na favorita. Odporúčame však túto stratégiu skôr pre športy, ako je napríklad: Basketbal, pretože je pravdepodobnejšie, že takáto situácia nastane.

Akú stratégiu live stávok odporúčame pre tenis?

Tenis je tiež jedným z najlukratívnejších športov, ak hovoríme o strate favorita. Často, stačí na to rýchly break na začiatku hry - napríklad deficit 0:3 v prvom sete - aby bol ponúknutý slušný kurz. Ešte lepšie, logicky riskantnejšie, je, keby favorit dokonca prehral prvý set. Odporúčame predovšetkým tip na live stávku, ak zápas pozostáva z troch výherných setov. Najmä v turnajoch Grand Slam špičkoví hráči často zle odštartujú zápas a prehrajú prvý set. Zvlášť dôležité v tejto stratégii live stávok na tenis je: Mali by ste nevyhnutne sledovať priamy prenos naživo, či už „streamovaním“ alebo priamo v televízii. Koniec koncov je dôležité, napríklad, pred umiestnením stávky, aby ste si ujasnili, či je hráč, na ktorého chcete staviť, možný zápas zvrátiť.

Akú stratégiu live stávok odporúčame pre hokej?

Pokiaľ ide o ľadový hokej, môžete očakávať pri vašich stávkach tesné skóre až do poslednej tretiny krátko pred koncom. Prehrávajúci tím začína posledný útok a snaží sa vehementne vyrovnať skóre. Často je brankár obetovaný za účelom vysunutia šiesteho hráča. Vyrovnanie skóre alebo gól do prázdnej brány sú často výsledkom takejto situácie. V zápase s tesným skóre ponúkajú stávkové kancelárie zväčša live stávky na gól strelený v poslednej minúte. Nad/pod stávky na počet gólov v zostávajúcom čase, odporúčame menej, pretože rozsah možných gólov (v porovnaní s futbalom) je jednoducho ťažké v hokeji na isto odhadnúť. Náš alternatívny tip na stratégiu live stávky pre tých, ktorí nechcú stávkovať na góly na poslednú chvíľu a považujú túto stávku za príliš hektickú: stávka na výsledok prvej tretej tretiny - na remízu. Koniec koncov, v hokeji 50 % všetkých zápasov po prvej tretine končí remízou. Avšak táto stávka môže byť vytvorená pred začiatkom zápasu a nemusí sa hrať naživo (live stávkovaním).

Akú stratégiu live stávok odporúčame pre basketbal?

Mnohí fanúšikovia športových stávok stavajú v tomto športe na už uvedenú stratégiu live istých stávok (live surebet)! To súvisí so skutočnosťou, že v basketbale na jednej strane sa dosiahne veľa bodov (košov) a na druhej strane favoriti často pomaly rozbiehajú stretnutie. To sa dá vysvetliť ľahko: Vzhľadom na hustý herný program, hviezdy tímu sú proti slabším súperom často chránené na začiatku zápasu a vstupujú na parkety až niekedy na začiatku druhej štvrtiny, zatiaľ čo slabší tím zámerne vedie. Špičkoví hráči sú často stále schopní zmeniť skóre a zvrátiť zápas. Ak chcete použiť túto stratégiu live stávkovania, musíte najprv urobiť stávku na outsidera. Podľa skúseností sú kurzy fixne vyššie ako 2.50. Ak sa favorit vráti späť po prvej štvrtine, kurzy na neho tiež stúpnu rýchlo nad 2.00. Ak umiestnite stávku na favorita, vaša live istá stávka (surebet) je perfektná!

Zamerať sa na jednu hru alebo sledovať niekoľko v stratégii live stávok?

Toto je veľkou otázkou a rozdeľuje názorovo aj stávkovú komunitu. Niektorí stávkari odporúčajú, aby sa tipéri nepodieľali len na jednej hre, pretože určitá udalosť alebo výsledok sú ovplyvnené túžbou a emóciami, a objektivita a rýchlosť reakcie potom v stratégii live stávky chýba. Myslia si, že je lepšie sledovať niekoľko zápasov prostredníctvom live tickeru (live skóre) - najlepšie na stránkach stávkových kancelárií – pričom je stávkar vždy schopný okamžite reagovať. Ako protiargument uvádzame, že športové podujatia, na ktoré stávkuje naživo, musia byť nevyhnutne sledované naživo, aby boli v dlhodobom horizonte úspešné. S týmto druhým názorom jednoznačne súhlasíme. Samotná manipulácia s číslami zvyčajne nestačí na to, aby ste z dlhodobého hľadiska profitovali. Okrem určitého množstva skúseností so stávkovaním je živý obraz vždy nápomocným pri rozhodovaní. Okrem sledovania najlepších kurzov by ste nemali zabudnúť na zábavu! Avšak, ktorá stratégia je vhodnejšia, sa musíte rozhodnúť sami: Aký typ stávky preferujete alebo aký tip stávkara ste?

Sú kombinované live stávky strategicky výhodné?

Všeobecne platí, že kurzy na live stávky sú veľmi atraktívne! Nie je dôvodom použiť kombinované stávky, ak nechcete zbytočne riskovať! Navyše, zostavenie spolu niekoľkých live stávkových tipov by trvalo príliš veľa času – a najlepšie kurzy budú preč. Naše odporúčanie: Lepšie je vsadiť s jednoduchými stávkami s dobrými kurzami, ste tak v bezpečí! Stratégie multistávok sú extrémne zriedkavé v oblasti live stávok naživo.

Aké ďalšie tipy na live stávky sú na zváženie?

Po prvé, mali by ste sa, samozrejme, rozhodnúť pre správnu stávkovú kanceláriu! Okrem atraktívneho stávkového programu live stávok a dobrých kurzov sú pre live stávky mimoriadne dôležité aj ďalšie kritériá: stávková kancelária by mala mať atraktívny live ticker (live skóre) alebo ideálne ponuku priameho prenosu. Podobne by mali byť časy načítania aktualizácií kurzov krátke, takže nemusíte čakať a môžete vytvoriť stávku kedykoľvek. Kvalita rôznych live tickerov sa môže značne líšiť. V niektorých prípadoch sú vhadzované len čisté čísla, zatiaľ čo iné tickery sú vybavené dostatočne informačne nasýteným textom a podrobnými zákulisnými informáciami. Napríklad, zmienka o tom, či je tenisový hráč vo forme, môže v konečnom dôsledku pomôcť pri zvolení konkrétnej stávkovej stratégie. Naším najdôležitejším tipom: Vo väčšina prípadov stačia malé stávky! Je tiež lepšie rozdeliť stávkový rozpočet a umiestniť viacero stávok namiesto toho, aby ste všetko stavili len na jednu kartu!

nach oben