sk
viac
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs

Majstrovstvá sveta 2018 - Favoriti | Stávkové tipy, kurzy a prognózy

Doba čítania: 6 Min

V našom prehľade, ktorý hovorí o favorizovaných tímoch Majstrovstiev sveta 2018, vám poskytujeme dôležité informácie o najhorúcejších tipoch na zisk titulu, ktoré doplňujeme odporúčaniami a stávkovými možnosťami. Aby sme zhodnotili pravdepodobnosť úspechu jednotlivých tímov, pozreli sme sa bližšie na každého favorita Majstrovstiev sveta a rozanalyzovali sme ho v súvislosti s niekoľkými aspektmi ako je napr. zostava družstva, či aktuálna forma. Na úvod vám predstavíme týchto päť národných družstiev, ktoré môžu oprávnene dúfať v konečné víťazstvo.

Obsah tejto stránky

 • Ktoré tímy môžeme odporučiť pre vaše stávky ako favoritov MS 2018?
 • Brazília
 • Nemecko
 • Španielsko
 • Francúzsko
 • Argentína
 • Ktoré tipy na tajných favoritov na Majstrovstvách sveta 2018 sme dokázali vyzistiť?
 • Belgicko
 • Anglicko
 • Portugalsko
 • Uruguaj
 • Chorvátsko

Odporúčania

Stávkové kancelárie MS 2018

Tieto stávkové kancelárie ponúkajú na Majstrovstvách sveta 2018 pre fanúšikov športových stávok skvelé bonusové ponuky, špeciálne stávky, akčné ponuky a vynikajúce kurzy!

Tímy a skupiny MS 2018

V prehľade nájdete všetky skupiny Majstrovstiev sveta 2018, vrátane programu zápasov a tabuliek. Pre všetkých účastníkov MS 2018 máme špeciálne tipy na stávky.

Stávkové tipy MS 2018

Pre všetky zápasy na Majstrovstvách sveta 2018 uvádzame podrobné prognózy, zaujímavé stávkové tipy a najlepšie kurzy!

Ktoré tímy môžeme odporučiť pre vaše stávky ako favoritov MS 2018?

Na úvod vám predstavujeme 5 národných tímov, ktoré môžu oprávnene veriť, že vyhrajú finále MS 2018. Od obhajcu titulu Nemecka po finalistu Majstrovstiev Európy Francúzsko, tu nájdete najsľubnejšie tipy na favoritov na zisk titulu majstra sveta 2018. Poskytneme vám najlepšie tipy na stávkovanie, na ktoré sme narazili v rámci nášho priekumu favoritov MS 2018 a ponúkneme vám rýchlu prognózu možného priebehu turnaja pre každého z nich.

Brazília

Od roku 2002 čaká Brazília na veľký úspech na Majstrovstvách sveta. Na tohtoročné MS vyráža ako horúci favorit. Po trpkej porážke 1:7 Nemeckom na domácej pôde MS v roku 2014 a zmarených šancí na finále bolo sklamanie v krajine obrovské a národný tím sa musel vzchopiť a nabrať sily odznova. V roku 2016 tréner Tite prevzal národný tím, začal impozantne viesť "Selecao" kvalifikáciou a znova vyformoval Brazíliu do podoby vážneho súpera Majstrovstiev sveta. Súpiska Brazílie je plná medzinárodných špičkových hviezd, ako je Neymar, Marcelo alebo kapitán Dani Alves. V našej prognóze stávok vidíme Brazílčanov na vrchu zoznamu ašpirantov na titul. Zdá sa, že Tipico zdieľa tento názor, pretože ohodnotil Brazíliu ako víťaza MS (spolu s Nemeckom) kurzom 5.5. Ak sa však niekto domnieva, že Brazília podá len priemerný výkon na Majstrovstvách sveta 2018 a chce tento názor zahrnúť aj do svojich stávkových tipov, môže nájsť kurz 1.50 na to, že sa Juhoameričania dostanú do štvrťfinále.

Nemecko

Majster sveta - Nemecko - je samozrejme na samom vrchu nášho zoznamu favoritov MS 2018. Samozrejme, a to nielen kvôli ich víťazstvu na MS pred štyrmi rokmi. Výber DFB (Deutscher Fußball-Bund) sa od MS v Brazílii predstavil veľmi dobre, a bol schopný potvrdiť svoju úlohu favorita aj v kvalifikácii na MS 2018. Nemecko je príkladom kontinuity nielen kvôli jeho extrémne širokej a vyváženej zostave. S kurzom 5.50 Tipico tiež verí, že "tím" je najhorúcejším ašpirantom na zisk titulu spolu s Brazíliou. Stávkový tip na Nemecko ako víťaza MS 2018 je sľubnou voľbou. Tím Jogiho Löwa má vo svojej skupine zvládnuteľné tímy - Mexiko, Švédsko a Južnú Kóreu, preto odporúčame aj staviť na to, že Nemecko vyhrá skupinu. Tento v celku istý tip je v Intertops ohodnotený kurzom 1.36. Okrem toho je Nemecko pravidelnou stálicou MS a za posledné štyri pôsobenia sa mu vždy podarilo postúpiť aspoň do semifinále, čo by tiež stálo za stávku. Podľa našej prognózy nehovorí veľa proti tomu, žeby sa podobný scenár nemal uskutočniť na tohoročných MS 2018. Tak vidíme nemecký národný tím ako jasného favorita MS.

Španielsko

S jedenástou účasťou na MS v rade sa Španielsko môže oprávnene nazvať pravidelným participantom majstrovstiev sveta. Tipico zaraďuje Furiu Roja ako štvrtú do zoznamu favoritov s kurzom 8 a to právom. Po dominantnom vystúpení Španielska počas kvalifikácie je určite nutné so Španielmi počítať. Španieli nedokázali splniť svoje vlastné očakávania na posledných dvoch veľkých futbalových udalostiach. Na Majstrovstvách sveta 2014 boli eliminovaní v skupinovej fáze a na EURO 2016 prehrali v top 16. Preto si myslíme, že Španielsko bude chcieť napraviť škody, čo chceme zdôrazniť v našich tipoch na stávky. V kombinácii s hviezdnou zostavou tipy na Španielsko ako favorita môžu byť dosť lukratívne. Semifinále je napríklad na Španielsko ohodnotené kurzom 2.37 na bet365.

Francúzsko

Na základe účasti vo finále doma na EURO pred dvoma rokmi a pôsobivého vystúpenia v kvalifikácii možno označiť Francúzsko taktiež za jedného z favoritov MS 2018. Hviezdami ovenčený tím okolo Antoina Griezmanna, Kyliana Mbappea a Blaisa Matuidiho pravdepodobne dá do toho všetko, aby získal pre Equipe Tricolore prvý titul od EURO 2000. Posledný titul majstra sveta vo futbale sa pre Francúzsko datuje o ešte ďalšie dva roky dozadu, kedy Francúzi porazili vo finále Brazíliu 3:0 a zodvihli tak prvýkrát v histórii Francúzska nad hlavu majstrovskú trofej. Na Intertops sme zaznamenali kurz 6.50 na celkové víťazstvo Francúzska MS 2018, čím možno hovoriť o Francúzsku ako o jednom z favoritov. Pre tých stávkarov, ktorí nevidia Equipe Tricolore až tak ďaleko, no stále veria, že si Francúzi budú počínať dobre, sme našli kurz 2.20 na bet365 na účasť v semifinále.

Argentína

Hneď vedľa Španielska je Argentína jedným z ďalších veľkých favoritov MS 2018 a rovnako ako Španieli sú aj Argentínci pravidelnými účastníkmi MS. Majstrovstvá sveta v Rusku budú pre nich dvanáste po sebe idúce. Argentína bola schopná vyhrať v minulosti dva tituly majstra sveta. Po kvalifikácii niektorí pozorovatelia nemusia vidieť tím Argentíny ako jasného favorita Majstrovstiev sveta 2018, tak isto ako aj v závislosti na nekonzistentné výkony svetového velikána Lionela Messiho. Stávková kancelária Tipico však udáva kurz 9 na Argentínu ako víťaza titulu, čím verí, že je Argentína jasným favoritom a my zdieľame tento názor (keďže je Leo Messi v top forme). Stávkový tip na Argentínu s kurzom 1.57 na William Hill, že sa dostane do štvrťfinále, môže byť dosť lukratívny.

Ktoré tipy na tajných favoritov na Majstrovstvách sveta 2018 sme dokázali vyzistiť?

Okrem jednoznačných top futbalových národov sú na scéne tohtoročných MS 2018 aj niektorí tajní favoriti tzv. druhého sledu. Po analyzovaní prinášajú úctyhodné alternatívy na stávkové tipy. V našej prognóze neberieme do úvahy len prípadné celkové víťazstvo, ale skúmame aj pravdepodobnejšie scenáre ako sú napr. účasti v štvrťfinále alebo možnosti víťazstva v skupine.

Belgicko

Nebude to prvýkrát na Majstrovstvách sveta vo futbale 2018, že Belgicko smeruje na turnaj ako tajný favorit, takže tento tím nemôže byť vynechaný v našej prezentácii favoritov MS 2018. Vzhľadom na sebavedomú kvalifikáciu a mimoriadnu zostavu Belgicka plnú medzinárodných špičkových hviezd, mnohí odborníci sa domnievajú, že Belgicko sa v Rusku môže dostať ďaleko. Vzhľadom na to, že nie je istým favoritom na titul, Belgický národný tím je predmetom zaujímavých stávkových kurzov. Tipico uvádza, že tím trénera Roberta Martineza má kurz na výhru 13, čo je dosť lukratívne, ale šance na to, že Belgicko sa stane šampiónom, sú podstatne nižšie v porovnaní napríklad s Nemecko či Brazíliou. Napriek tomu Belgicko ako prvý tajný favorit Majstrovstiev sveta 2018 prináša vzrušujúce možnosti stávkových tipov, napr. na elimináciu v semifinále, ktorý je uvedený kurzom 6.25 v Interwetten.

Anglicko

Normálne by malo byť brané Anglicko ako favorit Majstrovstiev sveta tiež, avšak kvôli priemerným výkonom na veľkých podujatiach v blízkej minulosti, prechádza v našej analýze len ako tajný favorit. Berúc do úvahy, že Anglicko skončilo o 12 bodov pred druhým miestom v ťažkej kvalifikačnej skupine so Škótskom a Slovenskom, tajný favorit Anglicko, sa podľa našej prognózy môže čoskoro stať skutočným favoritom MS 2018. Je načase, aby sa hrdý futbalový národ opäť ukázal na veľkom turnaji. Anglicko sa nikdy od zisku jediného titulu v roku 1966 znovu nedostalo do finále. Na MS v Brazílii pred štyrmi rokmi Anglicko dokonca ani len nepostúpilo zo skupiny. Naposledy boli "Three Lions" (Tri levy) eliminované v top 16 na EURO 2016 prekvapivo tímom Islandu. Po ťažkej kvalifikácii sa Anglicko vrátilo opäť do centra záujmu stávkových kancelárií, o čom hovorí kurz 15 v Tipicu na zisk titulu. Účasť vo finále je tiež ohodnotená dosť lukratívnym kurzom 8 na bet365. V kombinácii so zaujímavým rozlosovaním v skupine G, tajný favorit Anglicko, je horúcim kandidátom na profitujúce stávkové tipy MS 2018.

Portugalsko

Aktuálny majster Európy - Portugalsko - dokázalo potvrdiť svoje výkony po výhre vo finále EURO 2016 vo Francúzsku len sčasti, a preto je spomenuté len ako tajný favorit na víťazstvo na MS 2018. Pri získavaní miestenky na Majstrovstvá sveta sa tím okolo superhviezdy Christiana Ronalda dokázal kvalifikovať priamo len vďaka mierne lepšej gólovej bilancii ako Švajčiarsko. Tipico uvádza kurz 25 na Portugalsko ako majstra, čo je dosť veľkým skokom v porovnaní s kurzami na ostatných tajných favoritov. Stále veríme našej prognóze, že portugalské šance na úspech nie sú až také malé, ako ich vidia mnohé stávkové kancelárie. V našej analýze musíme taktiež uviesť, že Portugalsko trochu zaostáva za absolútnymi špičkovými krajinami ako Nemecko či Španielsko po atletickej stránke. Preto odporúčame zvážiť alternatívne možnosti stávkových tipov, ako je napr. semifinálová účasť, ktorá je uvedená na bet365 kurzom 5.50. Prečo by tím tímu Fernanda Santosa nemohol byť schopný siahnuť po podobnom výkone ako v roku 2016 na EURO, tiež vyhať MS a byť tak na Majstrovstvách sveta vo futbale tajným tipom?

Uruguaj

Uruguaj s top zostavou tímu je jedným z najzaujímavejších tajných tipov na Majstrovstvách sveta vo futbale 2018, a preto tipy na stávkovanie na tím Južnej Ameriky sľubujú lukratívne kurzy. V skupine s domácim Ruskom, Saudskou Arábiou a Egyptom majú Juhoameričania veľkú šancu, že sa dostanú do vyraďovacej fázy turnaja, pričom niet pochýb, že uruguajská hviezdna zostava postúpi ešte ďalej. Mená ako Luis Suarez, Diego Godin a Edinson Cavani budú pravdepodobne aj súčasťou prvej jedenástky absolútnych top favoritov a budú tvoriť základnú štruktúru národného tímu Uruguaja. Po zisku druhého miesta v juhoamerickej kvalifikácii a po úspešnej príprave na Majstrovstvá sveta, sme si istí, že tipy na tajného favorita, Uruguaj, budú patriť medzi najzaujímavejšie stávky na MS 2018. Je takisto reálne, že Juhoameričania postúpia do semifinále, o čom hovorí na bet365 slušný kurz 5.

Chorvátsko

Chorvátsko je často nazývané "Brazília Balkánu" a ukončuje náš výber tajných favoritov na MS 2018. Tak ako väčšina stávkových spoločností, ani my si nie sme celkom istí, či bude tím v kockovaných dresoch schopný získať titul, ale v každom prípade očakávame, že Chorvátsko podá na MS 2018 solídne výkony. Stávkový tip na elimináciu vo štvrťfinále môže byť zaujímavou voľbou pre tých stávkarov, ktorí súhlasia s našou analýzou. Interwetten má na to výherný kurz 5.50. Ak hľadáte rizikový tip na tajného favorita ako víťaza MS 2018, Tipico ponúka kurz 25. Avšak v nepríjemnej skupine s Argentínou, Islandom a Nigériou nie je až také nemožné, že s trochou smoly Chorvátsko nemusí ani postúpiť zo skupiny, na čo uvádza bet365 dosť výnosných kurz 2.50.

* Všetky kurzy: ku 02.03.2018

Nastavenia súborov cookies
x
Čo sú to cookies?
Cookies sú malé textové súbory uložené v prehľadávači vášho počítača obsahujúce informáciu. Na základe týchto informácií naša webová stránka zaznamenáva, že ste ju už predtým navštívili. Používame ich na prípravu informácií. Vaše osobné údaje nie sú uložené. Ďalšie informácie: Zásady používania súborov cookies |Tiráž |Pravidlá ochrany osobných údajov |
Ich möchte keine Cookies
Required cookies
Súbory cookies kontrolujú funkcie, bez ktorých nemôžete plne využívať našu webovú stránku. Cookies používame iba my (vlastné cookies). V dôsledku toho, tieto informácie používa a spracováva iba naša webová stránka. Napríklad, keď sa zaregistrujete, nemusíte sa zakaždým prihlasovať.
Performance cookies
Naše súbory performance cookies zhromažďujú informácie o tom, ako sa naša webová stránka používa. Tieto súbory cookies nám pomáhajú napríklad určiť, či a ktoré podstránky našej webovej stránky sú navštevované a o aký obsah majú používatelia záujem. V prvom rade zaznamenávame počet návštev a ich trvanie.
Marketingové cookies
Reklamné súbory cookies pochádzajú od reklamných spoločností (tretie strany) a používajú sa na zhromažďovanie informácií o webových stránkach navštívených používateľom s cieľom vytvoriť cielenú reklamu pre návštevníka. V tejto súvislosti nespracúvame žiadne osobné údaje bez vášho súhlasu v súlade s článkom 6, ods. 1, písm. a) GDPR.
Súhlasím s použitím cookies