sk
viac
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs

Majstrovstvá sveta 2018 - Najlepší strelci | Stávkové tipy, kurzy a prognózy

Doba čítania: 4 Min

Na Majstrovstvách sveta vo futbale v roku 2018 budete môcť staviť na tých najlepších strelcov turnaja. Ide o stávky, ktoré sa zameriavajú na najlepších strelcov na svete, ktorí v súčasnosti majú zmluvu s najlepšími medzinárodnými klubmi. Uvádzame tie hviezdy, o ktorých predpokladáme, že strelia najviac gólov a na ktoré navrhujeme zvážiť, stávku na TOP STRELCA Majstrovstiev sveta 2018. Navyše tu nájdete aj hráčov, ktorí nemusia byť korunovaní za kráľa strelcov, lebo hrajú za slabšie tímy. Na takýchto hráčov môžete uzavrieť stávku napr. na najlepšieho strelca vlastného tímu MS 2018.

Obsah tejto stránky

 • Stávky na najlepších strelcov počas Majstrovstiev sveta 2018
 • Lionel Messi
 • Neymar
 • Antoine Griezmann
 • Cristiano Ronaldo
 • Timo Werner
 • Harry Kane
 • Gabriel Jesus
 • Tipy na stávky na najlepšieho strelca tímu na Majstrovstvách sveta 2018
 • Robert Lewandowski
 • Mohamed Salah
 • Edinson Cavani
 • Christian Eriksen
 • Romelu Lukaku

Odporúčania

Stávkové kancelárie MS 2018

Sportwetten Tippspiel

Tieto stávkové kancelárie ponúkajú skvelé bonusové ponuky, špeciálne stávky, akčné ponuky ako aj vynikajúce kurzy pre športových fanúšikov!

Tímy a skupiny MS 2018

Bester Sportwetten Anbieter

Tu nájdete všetky skupiny Majstrovstiev sveta, vrátane rozpisu zápasov a tabuliek. K dispozícii máme pre všetkých účastníkov Majstrovstiev sveta špeciálne tipy na stávkovanie!

Stávkové tipy MS 2018

Nájdete tu detailnú prognózu, vzrušujúce tipy na stávky a najlepšie kurzy pre všetky zápasy na Majstrovstvách sveta 2018 v Rusku!

Stávky na najlepších strelcov počas Majstrovstiev sveta 2018

Počas Majstrovstiev sveta 2018 si budú vzájomne čeliť vrcholové hviezdy medzinárodného futbalu. Z tohto dôvodu sme vykonali podrobnú analýzu hviezdnych útočníkov ašpirujúcich na titul a najpravdepodobnejších kandidátov stávok na strelca. Takže, čo si myslíte? Kto si z Ruska domov odnesie Zlatú kopačku?

Lionel Messi

Tento viacnásobný Najlepší hráč roka ide na Majstrovstvá sveta 2018 ako favorit aj na zisk Zlatej kopačky. Pri stávke na Najlepšieho strelca MS 2018 by ste mali mať na mysli, že podľa našej prognózy výkonnosť argentínskeho tímu závisí do značnej miery od formy tohto útočníka. Ak Argentína vypadne na začiatku turnaja, evidentne to zníži aj pravdepodobnosť, že Messi bude korunovaný za najlepšieho strelca. Avšak, s Leom Messim v špičkovej forme to Argentína môže na Majstrovstvách sveta 2018 dotiahnuť ďaleko, čo by ste mali určite zvážiť pri svojich stávkach na top strelca turnaja. V Sergiovi Agüerovi má hviezda Barcelony vážnu konkurenciu aj vo svojom vlastnom tíme.

Neymar

Neymar získal svoje miesto aj na zozname možných uchádzačov o najlepšieho strelca. Táto ofenzívna hviezda z Paris Saint Germain pravdepodobne strelí množstvo gólov na Majstrovstvách sveta 2018, ak bude hrať ako má v omladenom brazílskom národnom družstve. Preto by ste mali vážne zvážiť streleckú stávku na tohto technicky skúseného ofenzívneho hráča. A je správne predpokladať, že po trpkom vyradení tímu v semifinále na domácich Majstrovstvách sveta 2014 bude Neymar hľadať vykúpenie na Majstrovstvách sveta v Rusku. Avšak po zraneniach môže mať táto superstar problémy s návratom do vyrcholnej formy.

Antoine Griezmann

Tento hviezdny útočník z Atlético Madrid bude jednoznačne reprezentovať útok francúzskeho národného mužstva na Majstrovstvách sveta 2018. Na poslednom veľkom futbalovom podujatí, na Majstrovstvách Európy v roku 2016, ukázal Griezmann, načo bol stvorený a že je schopný skvelých výkonov aj pod tlakom. Tento skvelý Francúz by mal byť určite v popredí, keď vezmete do úvahy stávku na najlepšieho strelca na Majstrovstvách sveta 2018 (samozrejme za predpokladu, že Francúzsko zostane dlho v hre).

Cristiano Ronaldo

V našom zozname potenciálnych kráľov strelcov na Majstrovstvách sveta 2018 je Cristiano Ronaldo spolu s Lionelom Messiom dvojnásobným Najlepším hráčom roka. Pri zvažovaní vašich stávok by ste však mali mať na pamäti, že Ronaldo, na rozdiel od Neymara alebo Griezmanna, nebude obklopený jedným z absolútne špičkových tímov na MS 2018. Aj keď je Portugalsko Majstrom Európy, jeho výkon počas zisku titulu v roku 2016 nebol ohromujúci a mnohí tvrdia, že mali šťastie. Šance na to, že Ronaldo strelí veľa gólov počas Majstrovstiev sveta 2018, najmä v skupine s Iránom a Marokom, nie sú zlé, a preto veríme, že tento útočník z Realu Madrid zohrá pravdepodobne vzrušujúcu úlohu v stávkach na najlepšieho strelca turnaja.

Timo Werner

Je spravodlivé predpokladať, že Timo Werner bude horúcim kandidátom na víťaza titulu Najlepší strelec na Majstrovstvách sveta 2018. Dva body hovoria v prospech tohto nebezpečného útočného hráča z RB Leipzig: Proti skupinovým súperom Mexiko, Švédsko a Južná Kórea môžeme predpokladať, že Nemci strelia veľa gólov - navyše je pravdepodobné, že Nemecko zostane na turnaji dlhšie.

Harry Kane

Tento útočník Tottenhamu bol v sezóne 2017/18 v špičkovej forme. V anglickom tíme hrá Kane v strede vpredu a vžil sa s dôverou v seba, čo predvádza aj vo vystúpeniach pre tri levy - "Three lions". Na Kane by ste si tiež mohli zvážiť stávku ako na najlepšieho strelca svojho tímu, pretože táto strelecká mašina z Tottenhamu Hotspur tiež ukázala, že má čo urobiť v národnom mužstve. Z našich stávkových tipov na najlepšieho strelca turnaja na MS 2018, Harry Kane, je nepochybne jedným z najsľubnejších možností.

Gabriel Jesus

Ak ste získali dôveru v Pepa Guardiolu, znamená to niečo. Manchesterský veterán Gabriel Jesus dokazuje týždeň čo týždeň v Premier League, že je oprávnene jedným z najhorúcejších stávkových tipov na zisk streleckej "koruny" na Majstrovstvách sveta 2018. Gabriel Jesus bude strieľať góly na MS 2018 v Rusku za brazílske mužstvo a spolu so spoluhráčom Neymarom je jedným z najpravdepodobnejších kandidátov na Zlatú kopačku. Vzhľadom na intenzívnu konkurenciu v jeho vlastnom tíme by sme neodporúčali stávku na Gabriela Jesusa ako najlepšieho strelca v tíme. Na začiatku roka bol útočník Manchester City vyradený z hry kvôli zraneniu kolena, ale s najväčšou pravdepodobnosťou sa vráti na Majstrovstvá sveta vo futbale v roku 2018 v špičkovej forme, a rozhodne sa oplatí staviť na neho ako na najlepšieho strelca Majstrovstiev sveta 2018.

Tipy na stávky na najlepšieho strelca tímu na Majstrovstvách sveta 2018

Okrem jasných kandidátov na zisk Zlatej kopačky na Majstrovstvách sveta vo futbale 2018, sme tiež vybrali aj niekoľko útočníkov, ktorí majú potenciál stať sa najúspešnejšími strelcami v ich vlastnom tíme. V priebehu nášho prieskumu sme našli niekoľko zaujímavých stávok, ktoré ponúkajú aj lukratívne kurzy.

Robert Lewandowski

Ak by nebolo Roberta Lewandowského, Poľsko bude pravdepodobne menej atraktívnym stávkovým tipom pre nadchádzajúce Majstrovstvá sveta 2018. Práve preto ho vidíme ako ideálny tip na to, aby sa stal najlepším strelcom v jeho vlastnom tíme. Útočné snahy Poliakov sú v podstate postavené na tejto hviezde Bayernu Mníchov, a preto nie je divu, že väčšina stávkových kancelárií si myslí, že môže byť top strelcom. Aby sme neriskovali, naša prognóza naznačuje staviť na Lewandowskeho len ako na najlepšieho strelca svojho tímu na MS 2018.

Mohamed Salah

Pri zvažovaní stávky na najlepšieho strelca tímu Egypta na Majstrovstvách sveta 2018 naša analýza naznačuje, že situácia je zrejmá: Kto iný pravdepodobne strelí viac gólov pre Egypt na Majstrovstvách sveta 2018 ak nie útočník Liverpoolu Mohamed Salah? Tento bleskový útočník je podľa nášho názoru jediným gólovým nebezpečenstvom egyptského tímu, a preto by mal byť dôkladne zvážený pri stávkach na Majstrovstvách sveta 2018.

Edinson Cavani

Tento útočník Paris Saint Germain v tíme Uruguaja bol vylosovaný do extrémne zvládnuteľnej skupiny na Majstrovstvách sveta v roku 2018. Proti Egyptu, Rusku a Saudskej Arábii má Cavani pravdepodobne niekoľko príležitostí na to, aby dostal loptu do súperovej brány, a to najmä preto, že tento chytrý útočník PSG nemusí mať dostatok šancí na strelecký gól. Pretože Uruguaj je jedným z tých tímov, pri ktorom je ťažké predpokladať ako ďaleko sa na turnaji dostane, odporúčame, aby ste namiesto stávky na Cavaniho ako hlavného strelca turnaja, vsadili na to, že bude najlepším strelcom uruguajského tímu na Majstrovstvách sveta 2018. V trpezlivom Luisovi Suarezovi má tento vynikajúci futbalista vo svojich vlastných radoch silnú konkurenciu. Vzhľadom na to, že Cavani preberá povinnosti penaltových kopov, má rozhodne v tomto ohľade rozhodujúcu výhodu.

Christian Eriksen

Útok Dánska žije a zomiera s Christianom Eriksenom. V dôsledku toho na Majstrovstvách sveta 2018 vidíme stávku na to, že sa Eriksen stane najlepším strelcom svojho tímu ako mimoriadne bezpečnú, čo sa odráža aj v kurzoch ponúkaných rôznymi stávkovými kanceláriami. V skupine s Francúzskom, Austráliou a Peru by dánsky génius mohol mať aspoň v zápasoch proti Austrálii a Peru veľa možností, kedy skórovať. Vzhľadom na zhoršujúci sa výkon dánskeho útoku naša prognóza vidí Christiana Eriksena pravdepodobne ako najúspešnejšieho strelca svojho tímu a podľa tohto scenára je jasným kandidátom na lukratívnu stávku na Majstrovstvách sveta 2018.

Romelu Lukaku

Belgicko sa môže pochváliť niekoľkými útočnými zbraňami. To je dôvod, prečo je veľmi ťažké predpovedať, kto bude vystupovať ako najproduktívnejší strelec tímu na Majstrovstvách sveta 2018. Dries Mertens, Eden Hazard a Kevin De Bruyne sa mohli zápasiť s útočníkom z Man United o tento neoficiálny titul. Domnievame sa, že Romelu Lukaku dostane hlavnú útočnú úlohu v prvých dvoch skupinových zápasoch, pravdepodobne oslávi mnoho gólov proti outsiderom Paname a Tunisku. Aj proti Anglicku bude tento šikovný útočník pravdepodobne viesť útok. Ak Belgicko bude v hre dlho, dávame Lukaku dobrú šancu vyhrať aj Zlatú kopačku.

* Všetky kurzy: ku 02.03.2018

Nastavenia súborov cookies
x
Čo sú to cookies?
Cookies sú malé textové súbory uložené v prehľadávači vášho počítača obsahujúce informáciu. Na základe týchto informácií naša webová stránka zaznamenáva, že ste ju už predtým navštívili. Používame ich na prípravu informácií. Vaše osobné údaje nie sú uložené. Ďalšie informácie: Zásady používania súborov cookies |Tiráž |Pravidlá ochrany osobných údajov |
Ich möchte keine Cookies
Required cookies
Súbory cookies kontrolujú funkcie, bez ktorých nemôžete plne využívať našu webovú stránku. Cookies používame iba my (vlastné cookies). V dôsledku toho, tieto informácie používa a spracováva iba naša webová stránka. Napríklad, keď sa zaregistrujete, nemusíte sa zakaždým prihlasovať.
Performance cookies
Naše súbory performance cookies zhromažďujú informácie o tom, ako sa naša webová stránka používa. Tieto súbory cookies nám pomáhajú napríklad určiť, či a ktoré podstránky našej webovej stránky sú navštevované a o aký obsah majú používatelia záujem. V prvom rade zaznamenávame počet návštev a ich trvanie.
Marketingové cookies
Reklamné súbory cookies pochádzajú od reklamných spoločností (tretie strany) a používajú sa na zhromažďovanie informácií o webových stránkach navštívených používateľom s cieľom vytvoriť cielenú reklamu pre návštevníka. V tejto súvislosti nespracúvame žiadne osobné údaje bez vášho súhlasu v súlade s článkom 6, ods. 1, písm. a) GDPR.
Súhlasím s použitím cookies