sk
viac
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs

Majstrovstvá sveta 2018 - Outsideri | Stávkové tipy, kurzy a prognózy

Doba čítania: 6 Min

Tradične sa na veľkých športových podujatiach, ako sú napríklad Majstrovstvá sveta vo futbale 2018 v Rusku, nachádza viac outsiderov ako favoritov. To je dôvodom, prečo sa chceme pozrieť na zúbok tímom, ktoré naozaj majú ako outsider šancu počas Majstrovstiev sveta 2018 prekvapiť. Koniec koncov, na každých Majstrovstvách sveta vždy existujú dva alebo tri tímy, ktoré prekonajú očakávania všetkých. Čo robí stávky na outsiderov na MS tak atraktívnym? Dokonca aj nízka stávka, ak je umiestnená vhodne, môže priniesť veľké výhry. Nižšie uvádzame najsľubnejšie tipy na stávky na outsiderov pre Majstrovstvá sveta 2018, ktoré podľa nášho názoru ponúkajú najlepšie kurzy a najvyšší možný zisk!

Obsah tejto stránky

 • Egypt
 • Peru
 • Island
 • Srbsko
 • Švédsko
 • Outsider, ktorý vyhrá všetko na MS 2018
 • Poľsko
 • Kolumbia
 • Stávky na outsiderov - MS 2018 - Zlatá kopačka
 • Thomas Müller
 • Edinson Cavani
 • Sergio Agüero
 • James Rodriguez
 • Najlepší tím z Južnej Ameriky - stávka na outsidera, ktorá sa môže na Majstrovstvách sveta v roku 2018 vyplatiť?

Odporúčania

Stávkové kancelárie MS 2018

Sportwetten Tippspiel

Tieto stávkové kancelárie ponúkajú skvelé bonusové ponuky, špeciálne stávky, akčné ponuky ako aj vynikajúce kurzy pre športových fanúšikov!

Tímy a skupiny MS 2018

Bester Sportwetten Anbieter

Tu nájdete všetky skupiny Majstrovstiev sveta, vrátane rozpisu zápasov a tabuliek. K dispozícii máme pre všetkých účastníkov Majstrovstiev sveta špeciálne tipy na stávkovanie!

Stávkové tipy MS 2018

Nájdete tu detailnú prognózu, vzrušujúce tipy na stávky a najlepšie kurzy pre všetky zápasy na Majstrovstvách sveta 2018 v Rusku!

Stávky na outsiderov, ktoré na MS 2018 stoja na zváženie

Ktorá krajina môže byť prekvapením?

V tejto kategórii by sme vám chceli predstaviť najsľubnejšie stávkové tipy na outsiderov - tímy, ktoré majú na to, aby skutočné prekvapili alebo postúpili na Majstrovstvách sveta 2018 oveľa ďalej, ako si mnohé stávkové kancelárie alebo experti myslia. 5 tímov, podľa nášho názoru, má reálne šance na to, aby sa dostali do štvrťfinále MS 2018 a zamiešali tak karty. V tejto časti sa zameriavame na stávky, ktoré uvažujú o príslušných tímoch ako o účastníkoch štvrťfinále - tieto stávky na outsiderov nás presvedčili vďaka kombinácii realistickej pravdepodobnosti a bezkonkurenčných kurzov.

Egypt

Egyptský národný tím bude v skupine A o postup do šestnástky súperiť s Uruguajom a Ruskom. Pre stávkové kancelárie majú Egypťania pozíciu outsidera na MS len preto, že Rusko je ako domáce družstvo lepšie ohodnotené. Z nášho pohľadu to však nie je tak úplne jasné: ak bude Mo Salah pripravený priniesť si na MS skvelú formu a inšpirovať svojich spoluhráčov, Egypt má šancu nakoniec na druhé miesto v skupine. Jeho potenciálnym súperom v šestnástke by tak pravdepodobne bolo Španielsko alebo Portugalsko. Práve proti nim by Severoafričania mohli mať realistickejšie šance na postup do štvrťfinále, pričom by tak dosiahli maximum. Stávka na outsidera - Egypt určite stojí na zváženie. Alternatívny návrh: stávka na to, že postúpia do šestnástky.

Peru

Peru ako outsidera by sme tiež mali mať v zálohe ako sľubný tip na Majstrovstvách sveta 2018. Dokonca aj počas kvalifikácie ukázali Peruánci, že sú schopní zavariť aj veľkým futbalovým mocnostiam. Stávka na Peruáncov ako outsiderov na postup do štvrťfinále má podľa nášho názoru dobrú šancu na úspech. Jeden z dôvodov: v skupine C, s Francúzskom ako jasným favoritom na výhru v skupine, bude Peru bojovať o postup do vyraďovacej fázy s Dánskom a Austráliou, ktorých možno považovať za zvládnuteľných súperov. Potenciálneho protivníka vo vyraďovacom kole (v šestnástke) je veľmi ťažké predvídať, pretože o najvyššie miesta v skupine D budú bojovať veľmi vyvážené krajiny - Argentína, Chorvátsko, Island a Nigéria. Kurz na outsidera Peru na elimináciu vo štvrťfinále vidíme ako príliš vysoký - preto navrhujeme jednocifernú stávku.

Island

Na Majstrovstvá sveta 2018 Island opäť vstúpi ako outsider. Podľa expertov a stávkových kancelárií, ktorí viac inklinujú k Argentíne a Chorvátsku majú v skupine D Severoeurópania iba minimálnu šancu. Islanďania však úspešnou kvalifikáciou na MS 2018 zavreli ústa kritikom, ktorí si mysleli, že štvrťfinále v roku 2016 vo Francúzsku bolo úspechom, ktorý sa udeje len raz za život. Už počas kvalifikácie mohli zvíťaziť nad Chorvátskom a vyhrať skupinu - tak prečo by to malo byť na MS 2018 iné? A skutočnosť, že Islanďania majú potenciál vyradiť favoritov zo súťaže, bola impozantne demonštrovaná iba pred dvoma rokmi v zápase proti Anglicku. Postup do štvrťfinále je pre sympatických Islanďanov určite uskutočniteľný - a stávka na nich je tiež odmenená vysoko lukratívnym kurzom!

Srbsko

V prípade Srbska, ktorému sú na MS 2018 dávané dobré šance, všetko závisí od popasovania sa so Švajčiarskom v skupine E, a teda od boja o druhé miesto v skupine. Brazília je pravdepodobne kapitolou sama o sebe, aj keď už sa ukázalo nedávno, že Juhoameričania vedia mať aj zlý deň. Sme presvedčení, že Srbsko postúpi do šestnástky, kde na neho bude s najväčšou pravdepodobnosťou čakať tím z tria Nemecko, Mexiko, Švédsko. Proti Nemecku to bude pravdepodobne koniec pre Srbsko, ale s trochou šťastia a s mimoriadnymi udalosťami v skupine, by sa mu mohli v šestnástke vyhnúť - čo by Srbom mohlo umožniť postup do štvrťfinále. Stávka na MS 2018 na to, že Srbsko bude eliminované až vo štvrťfinále, je teda lákavou voľbou.

Švédsko

Švédi sú tvrdé oriešky. Tiež sme trochu optimistickí, pokiaľ ide o ambície tohto škandinávskeho outsidera na Majstrovstvách sveta 2018. V skupine F majú Švédi, aj keď s nižším postavením, veľmi realistické šance poraziť Mexiko. Ak by sa Brazília "pošmykla" v skupine, na Švédov by vo vyraďovacej fáze čakalo Švajčiarsko alebo Srbsko. Z piatich uvedených outsiderov sa domnievame, že Švédi majú najmenšiu šancu na postup do štvrťfinále - tip na stávku je to však lákavý.

Outsider, ktorý vyhrá všetko na MS 2018

Kto môže prekvapiť?

Netreba opakovať, že na Majstrovstvách sveta je vždy možná obrovská senzácia - pravdepodobnosť však, že outsider skutočne domov odíde s titulom majstra sveta, je minimálna. To znamená, že fanúšikovia športových stávok sa často snažia staviť na absolútnych outsiderov len menšie sumy. Chceli by sme upriamiť pozornosť na naše články, v ktorých sa bližšie pozeráme na najhorúcejších favoritov, tak ako aj na čierne kone na zisk titulu (články nájdete tu). Okrem kruhu favoritov sme vybrali dvoch extrémnych outsiderov, ktoré by sa mohli stať majstrami sveta v roku 2018.

Poľsko a Kolumbia - dvaja protivníci, ktorí sa stretnú spolu v skupine H. Oba tímy majú potenciál, aby v roku 2018 spravili na MS prievan. Vďaka veľmi atraktívnym kurzom môže byť stávka na oboch z nich veľmi lukratívna. V prípade celkovej výhry MS pri týchto dvoch družstvách sme zaznamenali najväčšiu hodnotu.

Poľsko

Poľsko musí v H-skupine MS 2018 poraziť Japonsko a Senegal, rovnako ako aj Kolumbiu. Vo vyraďovacej fáze by sa tak spomínaný outsider stretol s Anglickom príp. Belgickom. V prípade Poľska sme presvedčení, že môže zvíťaziť tesným skóre aj vo vyraďovacích zápasoch. Robert Lewandowski v špičkovej forme by mohol urobiť zázraky. Stávky na to, že Poľsko zvíťazí na Majstrovstvách sveta 2018, budú štedro odmenené.

Kolumbia

V prípade Kolumbie ide o pomerne rovnaké prekvapenie na Majstrovstvách sveta 2018 ako v prípade Poľska. Vzhľadom na veľmi vyrovnanú skupinu je celkom možné, že Kolumbijci vyhrajú skupinu a vyradia Anglicko (alebo Belgicko) na ceste do štvrťfinále. A od tohto bodu by bolo pre Juhoameričanov všetko možné. Pred 4 rokmi sa dostali do osemfinále, kde tesne prehrali s Brazíliou. Technicky brilantní Kolumbijci si určite zaslúžia stávku na outsidera s excelentnými kurzami na víťazstvo.

Stávky na outsiderov - MS 2018 - Zlatá kopačka

Kto vyhrá Zlatú kopačku?

Prirodzene, stávky na outsiderov nie sú možné len v prípade individuálnych tímov štartujúcich na MS 2018. Stávky na strelcov, ako aj mnohé ďalšie možnosti môžu byť veľmi vzrušujúcimi a ziskovými stávkami. Radi by sme vám predložili troch veľmi sľubných kandidátov na zisk Zlatej kopačky, ktorých podľa nášho názoru stávkové kancelárie podcenili. Pri stávke na týchto outsiderov môžete očakávať atraktívne vysoké kurzy.

Thomas Müller

Thomas Müller by mal byť vždy na zozname všetkých hlavných futbalových turnajov. To platí aj pre Majstrovstvá sveta 2018, kedy stávka na to, aby outsider - hviezda Bayernu Mníchova, sa stala strelcom podujatia, predstavuje potenciálne výnosnú alternatívu. Na MS v roku 2010 "Space Reader" úplne prekvapil odborníkov tým, že si domov priniesol Zlatú kopačku. Müllerovi sa pod vedením svojho nového trénera Juppa Heynckesa opäť podarilo dostať do svojej najlepšej formy. Takže vysoké kurzy na stávku na neho počas MS 2018 sú príležitosťou, ktorú si nesmiete nechať ujsť!

Edinson Cavani

Úprimne povedané, sme zmätení z toho, prečo výnimočne talentovaný Edinson Cavani z Uruguaja dostal len tak malú dôveru na výhru Zlatej kopačky. Skupinový súperi - Rusko, Egypt a Saudská Arábia - nám dávajú dôvod na predpoklad, že tento skvelý útočník z PSG strelí jeden, či dva góly v zápasoch v skupine. Vo vyraďovacích zápasoch by mohol čeliť Portugalsku a pokračovať do finále. V roku 2010 mohol vyhrať Zlatú kopačku ďalší Uruguajčan: Diego Forlan. Aj tentoraz odporúčame stávku na tohto uruguajského "outsidera".

Sergio Agüero

Samozrejme, všetky stávkové kancelárie majú oči upriamené len na Lionela Messiho, čo sa týka zisku titulu gólového kráľa MS 2018 (Zlatej kopačky). Zabúdajú však na veľmi skúseného útočníka, ktorý má všetky potrebné atribúty na to, aby prekonal svojho spoluhráča. Hovoríme o Sergiovi Agüerovi. Tento útočník Manchesteru City je považovaný mnohými odborníkmi za skrytého adepta na to, aby na konci turnaja stál na vrchole zoznamu top strelcov. Na jednej strane je Argentína jedným z jasných kandidátov na zisk titulu, a na strane druhej sa "Gauchos" môže pochváliť závideniahodným útokom, z ktorého premenil veľa gólových šancí.

James Rodriguez

Mnohí už možno zabudli, ale tento kolumbijský hráč prekvapivo vyhral Zlatú kopačku pred 4 rokmi. Aj v roku 2018 na Majstrovstvách sveta, James Rodriguez, ktorý pravidelne preberá penalty pre svoj tím, je jedným z najnebezpečnejších stredopoliarov na turnaji. Stávkové spoločnosti pochybujú, že táto hviezda Bayernu Mníchov môže skutočne zopakovať svoj úspech počas tohtoročných MS. Hovoríme: Aj malá stávka na neho môže byť s takýmto kurzom značne obohacujúca.

Najlepší tím z Južnej Ameriky - stávka na outsidera, ktorá sa môže na Majstrovstvách sveta v roku 2018 vyplatiť?

Stávka na outsidera pre Majstrovstvá sveta 2018 má zmysel iba vtedy, keď uvažujete, že Argentína a Brazília budú eliminované skoro, pričom oba tímy vstúpia na MS ako najsľubnejší kandidáti na zisk titulu. Argentína sa dostala do ťažkej skupiny, ktorá zahŕňa Chorvátsko, Island a Nigériu, a Brazília už nie je takou dominantnou, akou bola pred niekoľkými rokmi. Ak Brazílčania v skupine zbytočne stratia body, môže sa stať, že budú čeliť obhajcovi titulu - Nemecku. Tak sa dvere otvoria doširoka pre ďalšie dve ambiciózne tímy Južnej Ameriky - Uruguaj a Kolumbia.

Ak sa rozhodnete pre túto stávku na outsidera Majstrovstiev sveta 2018, odporúčame nasledujúcu stávkovú stratégiu: Namiesto toho, aby ste umiestnili celú stávku na jeden z dvoch tímov, odporúčame vám rozdeliť svoj stávkový rozpočet a pokryť oba potenciálne stávky - Uruguaj a Kolumbiu. Kvôli atraktívnym kurzom 9.00 budú vaše výhry stále veľmi vysoké a týmto strategickým ťahom zdvojnásobíte vaše šance na výhru.

* Všetky kurzy: ku 23.02.2018

Nastavenia súborov cookies
x
Čo sú to cookies?
Cookies sú malé textové súbory uložené v prehľadávači vášho počítača obsahujúce informáciu. Na základe týchto informácií naša webová stránka zaznamenáva, že ste ju už predtým navštívili. Používame ich na prípravu informácií. Vaše osobné údaje nie sú uložené. Ďalšie informácie: Zásady používania súborov cookies |Tiráž |Pravidlá ochrany osobných údajov |
Ich möchte keine Cookies
Required cookies
Súbory cookies kontrolujú funkcie, bez ktorých nemôžete plne využívať našu webovú stránku. Cookies používame iba my (vlastné cookies). V dôsledku toho, tieto informácie používa a spracováva iba naša webová stránka. Napríklad, keď sa zaregistrujete, nemusíte sa zakaždým prihlasovať.
Performance cookies
Naše súbory performance cookies zhromažďujú informácie o tom, ako sa naša webová stránka používa. Tieto súbory cookies nám pomáhajú napríklad určiť, či a ktoré podstránky našej webovej stránky sú navštevované a o aký obsah majú používatelia záujem. V prvom rade zaznamenávame počet návštev a ich trvanie.
Marketingové cookies
Reklamné súbory cookies pochádzajú od reklamných spoločností (tretie strany) a používajú sa na zhromažďovanie informácií o webových stránkach navštívených používateľom s cieľom vytvoriť cielenú reklamu pre návštevníka. V tejto súvislosti nespracúvame žiadne osobné údaje bez vášho súhlasu v súlade s článkom 6, ods. 1, písm. a) GDPR.
Súhlasím s použitím cookies