Táto ponuka nie je momentálne aktuálna

MRRINGO kupón

MRRINGO GUTSCHEIN SK

Ono nás teší, že mi môžeme vám ponúknuť grátis stávku od Mrringo. Ihneď platí pre všetkých, ktorí sa prihlásia nanovo na stávkovom formáte u Mrringo, a môžu si odniesť 5,55€ grátis stávku bez vkladu. Dôležité je, že vy sa prihlásite cez link na stávkovom formáte u Mrringo, kde môžete vy používať ponuku! Takže 5,55€ odniesť!

krok 1

teraz cez tento link u Mrringo prihlásiť!

krok 2

Email s názvom "stávkový formát" zaslať na email bonus@mrringo.com

krok 3

5,55€ automaticky poputuje na vaše stávkové konto!

cez link na stávkovom formáte u Mrringo prihlásiť

Dôležité je, to že sa vy prihlásite na príslušný link na stávkovom formáte, až potom máte nárok na kupón.

Mrringo Registrierungsformular

email na Mrringo zaslať

Kupón bude vám automaticky pripísanž na stávkové konto, vy musíte iba manuálne cez email s názvom (vec v emaili) "stávkový formát" zaslať na bonus@mrringo.com. Podpora od Mrringo vám pošle potom 5,55€ grátis stávku na vaše stávkové konto.

5,55€ bonus obdržať

Bonus bude vysvietený v krátkom čase spracovania vo vašom stávkovom konte. Vy môžete iba vašu prvú stávku u Mrringo plne zdarma umiestniť a vyhrať.

Mr ringo kupón -podmienky

Aby ste mali nárok na kupón, musíte vy do 48 hodín po otvorení konta zaslať žiadací email na bonus@mrringo.com. Maximálne do 24 hodín vám bude pripísaný kupón. Ponuka nie je možné kombinovať s inými ponukami. Vkladový bonus je možné k tomu využiť. Vy máte 7 dní čas po obdržaní kupónu,kupón využiť na hranie. Ak nesplníte túto požiadavku, prepadne váš kupón. Maximálny vklad za hru je 0,50€. Kupón je možné využiť len s kombinovanými stávkami. Minimálna kvóta je 1.75. Maximálna výhra je 300€. Kupón je platný len pre jednu osobu či pre jednu domácnosť. Viaceré prihlásenia nie sú povolené a Mrringo má potom právo pri porušení, ponuku v každom čase ukončiť.