stávkový formát - o nás

Doba čítania: 1 Min

05.06.2015 - Športový stávkový portál ponúka vám všetko, čo potrebujete k úspešnému stávkovaniu. Náš cieľ je, dodávať našim návštevníkom a členom kompletné a denne aktuálne informácie k stávkovaniu.

najlepšie stávkové tipy

V oblasti stávkových tipov dodávame my vám informácie dokola denné športové stávky a diania s internými rešeržovanými stávkovými tipmi. My orientujeme nás pritom na medzinárodnom trhu a používame už naše dlhoročné skúsenosti, zjednodušiť pre vás stávkovanie. Pritom naše ohnisko leží u nemeckej spolkovej lige, taktiež u medzinárodných top futbalových ligách.

správny stávkový poskytovateľ

Ktorý poskytovateľ je ten správny a ktorý stávkový športový bonus sa hodí k mojím požiadavkám? Tieto otázky sa usilujeme pod inými v oblasti poskytovateľa. Posúdiť, či poskytovateľ seriózny a pracuje férovo, to vyžaduje intenzívny výskum, ktorí my vám radi dáme. My rozoberáme podrobne s každým poskytovateľom do detailu a testujeme tieto na rôzne kritéria, aby sme vám dodali kompaktný prehľad, aby ste sa vedeli rozhodnúť pre vás hodiaceho sa poskytovateľa. Preto mi ukladáme hodnotu na aktuálnu stávkovú ponuku, ponúkané kurzy, bonusové akcie a samozrejme na zákaznícky servis a spokojnosť zákazníkov.U nás nebude každý poskytovateľ uvedený, iba tí, ktorí tiež naše kritéria spĺňajú my môžeme vám ďalej odporučiť na základe intenzívneho pozorovania či výskumu. V oblasti poskytovateľov nájdete vy napriek tomu náš živo vysielaný kalendár, na ktorom sú vám k dispozícii všetky futbalové vysielania, taktiež aj naše vlastné vyvinuté porovnanie kurzov.

tipovacia hra

Ste dobrým tipérom? Potom prihláste sa tiež u nás a robte s našimi týždennými tipovacími hrami a odneste si top výhry ako grátis stávkové kupóny alebo skvelé vecné ceny. Ako člen stávkového formátu dostanete vy napriek tomu exkluzívne bonusové ponuky, taktiež grátis stávkové kupóny. Pri otázkach môžete vy v každom čase našu podporu využiť. My sme dostupní aj pod office[@]wettform.at. Náš tím sa hneď vám ozve, ako to bude možné.