Porovnania kurzov podľa druhov športu

Druhy športu k dispozícii
Fußball Futbal
Tennis Tenis
Basketball Basketbal
Football Icon Americký Futbal
Eishockey Hokej
E-sports icon eSports

porovnanie kurzov

Vždy najlepšie kurzy na pohľad - presne to myslí naše porovnanie kurzov. Každý športový fanúšik by chcel so svojimi tipmi najradšej vyhrať a to najlepšie zo svojich stávok vytiahnuť. Predsa všetci stávkoví poskytovatelia porovnávajú, to znamená celkom jasne veľa pracovať. Ale presne to bremeno berieme my za vás. My porovnávame úplne automaticky stávkové kurzy najlepších stávkových poskytovateľov a snažíme sa získať prebiehajúce aktualizované vždy najlepšie stávkové kurzy na zvolenú hru. Zvoľ jednoducho želaný druh športu, taktiež želanú ligu alebo zápas a už my vás povedieme k najlepším kurzom všetkých príslušných hier ďalej.

Empfehlungen

tipy spolkovej ligy

1. Deutsche Bundesliga Logo

Všetky tipy k nemeckej spolkovej lige. Stávkové tipy na zápasy FC Bayern Mníchov, BVB a Co.

premiérové ligové tipy

England Premier League Logo

Chceš ty na anglickú premiérovú ligu stávkovať? My máme správne tipy pre hry od Manchester United, FC Chelsea a Co.

Champions League tipy

Uefa Champions League Logo

Stávkujete na kráľovskú triedu? Tu nájdeš ty naše tipy pre hry od kvalifikácie až do víťazného finále o pohár.

stávkové porovnanie najlepšieho stávkového poskytovateľa

S našimi športovými stávkovými porovnaniami kurzov ponúkame vám možnosť  porovnať plne automatizovaných stávkových kurzov najlepšieho stávkového poskytovateľa. My spolupracujeme výlučne s najlepšími stávkovými poskytovateľmi, preto je počet uvedených poskytovateľov tiež ohraničená. Iba keď poskytovateľ naše interné preskúšanie prejde, budú jeho kurzy tiež uvedené.

Ako funguje porovnanie kurzov?

Systém funguje veľmi jednoducho - my uvedieme zoznam pre najlepšie futbalové ligy a tiež prichádzajúce zápasové páry pre hru.

Potom sme si zvolili prianú hráčskú triedu, vysvieti sa prehľad so všetkými prichádzajúcimi zápasmi v jednom stĺpci. Vpravo vedľa budú najlepšie stávkové kurzy k Tipp1(víťazstvo na domáce mužstvo), TippX (remízu) a Tipp2 (víťazstvo protimužstva) zobrazené. Usporiadane môžete vy vidieť, ktorý poskytovateľ tento kurz aktuálne ponúka. S jednými klikom na logo, prídete priamo k príslušnému stávkovému poskytovateľovi. Všetky stávkové kurzy budú priebežne aktualizované, vám čo najlepšie kurzy prezentovať. Ak by ste vašu stávku radšej chceli podať u iného poskytovateľa ako u toho, čo má najlepší kurz, ponúkame vám po jednom kliknutí na "všetky kurzy" dostupné kurzy všetkých poskytovateľov v zostupnom poradí. Tak sa môžete vy samostatne rozhodnúť, či vy u rovnakých alebo mierne nižších kurzoch želáte iného poskytovateľa. Tiež tu vás povedieme cez jedno kliknutie na logo priamo k príslušnému poskytovateľovi ďalej. Jedna veľmi obľúbená grátis stávka našich stávkových priateľov k otestovaniu kurzov je Interwetten kupón, s ktorým vy môžete bez rizika odskúšať stávkového poskytovateľa.

My počítame automaticky pravdepodobnosť trafenia tipu po kurzovom priemere na celom trhu a porovnávame tieto s pravdepodobnosťou trafenia výsledkov najlepších stávkových kurzov našich uvedených poskytovateľov. Ak je vypočítaná hodnota pravdepodobnosti na trhu bude zvýraznená na červeno. Ak je vypočítaná pravdepodobnosť cez pravdepodobnosť na trhu jedná sa tzv. o hodnotu stávky, ktorá v každom prípade to rozhodne stojí hrať, pretože je nadhodnotená.