Porovnanie kurzov

Na STAVKOVANIEFORMAT sa pri porovnaní kurzov uplatňuje princíp "Nomen est Omen". Takže dostanete presne to, čo tento výraz sľubuje. Bez ohľadu na to, na aký zápas, hru či šport chcete staviť, porovnanie kurzov na STAVKOVANIEFORMAT je nástroj, ktorý máte k dispozícii, a ktorý vám uľahčuje vaše rozhodovanie. Ušetríte čas a vyhnete sa dlhým prehľadávaním najlepších kurzov alebo hľadaním tých správnych kombinácií pre vaše stávky. Nezávisle od toho, či chcete vložiť na váš stávkový tiket jeden či dva "isté" tipy alebo chcete optimalizáciou vášho zisku riskovať, je naše porovnanie kurzov správnou voľbou pre všetky tieto stratégie. Nižšie vám podrobnejšie vysvetlíme, ktoré ligy a športy si môžete vybrať v našom nástroji - porovnania kurzov, čomu by ste mali venovať pozornosť, pokiaľ ide o kurzy, ktoré stávkové kancelárie majú pre ktoré športy najlepšie kurzy a pod.

Lesedauer: 2 min
1. Deutsche Bundesliga Logo Tipy nemeckej Bundesligy Všetky tipy nemeckej Bundesligy. Stávkové tipy na zápasy FC Bayern Mníchov, BVB a pod. Zobraziť tipy England Premier League Logo Tipy anglickej Premier Ligy Aj vy chcete staviť na anglickú Premier ligu? Máme tie správne tipy na zápasy Manchester United, FC Chelsea a pod. Zobraziť tipy Uefa Champions League Logo Tipy Ligy majstrov Stávkujete na kráľovskú triedu? Tu nájdete naše tipy na zápasy Ligy majstrov od kvalifikácie až po finále. Zobraziť tipy

Ako funguje porovnanie kurzov na STAVKOVANIEFORMAT?

Na otázku, ako funguje porovnanie kurzov na STAVKOVANIEFORMAT sa dá rýchlo a jednoducho odpovedať. Nezáleží na tom, ktorú ligu, ktorý zápas alebo aký druh stávky chcete zvoliť. S nami vždy nájdete všetky kurzy od najdôležitejších stávkových kancelárií. Ak ste vybrali stretnutie, ktoré chcete pridať na váš tiket, STAVKOVANIEFORMAT v podstate vygeneruje porovnanie kurzov medzi rôznymi typmi stávok, ktoré nájdete v šedých poliach. Diferencované sú stávky na polčas, stávky over/under (nad/pod), stávky na góly alebo stávky s dvojitou šancou.

Viac o stávkovacích stratégiách nájdete v našej Škole stávkovania. Samozrejme, sme tiež na STAVKOVANIEFORMAT zahrnuli klasické stávky na víťaza a 1-X-2 stávky. Aký typ stávky ste si na porovnanie kurzov vybrali, môžete vidieť, podľa zeleného políčka. Jediným kliknutím môžete prepínať medzi jednotlivými stávkovými možnosťami. Ak ste si v porovnaní stávok vybrali typ stávky, zobrazí sa vám najlepšia stávková kancelária, pričom nižšie nájdete najlepšie kurzy pre tento zápas. Ak sa pozriete o riadok nižšie, systém vám vypočíta priemerný kurz, ktorý sa počíta z hodnôt kurzov všetkých stávkových kancelárií, ktoré sú k dispozícii v našom porovnaní kurzov.

Ktoré ligy a športy obsahuje porovnanie kuzrov na STAVKOVANIEFORMAT?

V našom STAVKOVANIEFORMAT porovnávaní kurzov si, samozrejme, môžete vybrať medzi rôznymi športami. V súčasnosti ponúkame kurzy na futbal, tenis, basketbal, americký futbal, ľadový hokej a virtuálne e-športy. Snažíme sa neustále rozširovať a prispôsobovať našu ponuku. Je zrejmé, že sa sústredí primárne na kráľa - futbal, pretože tento šport patrí medzi najpopulárnejšie na trhu stávkovania. Na medzinárodné futbalové podujatia nájdete u nás minimálne 37 rôznych líg a súťaží. V 4 veľkých európskych futbalových krajinách, t.j. v Nemecku, Španielsku, Taliansku a Anglicku, taktiež pokrývame dve najvyššie ligy - a tendencia rastie.

Ponuku dopĺňajú súťaže "menších" krajín, ako sú Turecko, Holandsko, Francúzsko či Grécko. Samozrejme nesmieme zabudnúť v porovnaní kurzov na STAVKOVANIEFORMAT medzinárodné klubové turnaje, ako je UEFA Liga majstrov či UEFA Európska liga. Navyše všetky zápasy Majstrovstiev sveta vo futbale a Majstrovstiev Európy, ako aj medzinárodné priateľské zápasy sú zahrnuté v našej ponuke. V skratke: Porovnanie futbalových kurzov na STAVKOVANIEFORMAT zahŕňa všetky "chute" a kurzy porovnáva automaticky, rýchlo a jasne.

Kde nájdete porovnanie kurzov na STAVKOVANIEFORMAT?

V strednej časti záhlavia našej domovskej stránky nájdete porovnanie kurzov STAVKOVANIEFORMAT-u. V prípade mobilnej verzie nájdete v rozbaľovacej ponuke možnosť "Ponuka" a na konci sekcie porovnanie kurzov. Hneď ako na ňu kliknete, zobrazia sa športy, pre ktoré sú aktuálne dostupné hodnoty kurzov. Kliknutím na príslušný šport môžete buď zobraziť všetky kurzy aktuálne dostupné pre tento šport alebo ich môžete rozdeliť podľa ligy, príp. súťaže. Ak sa dostanete do určitej ligy, zobrazia sa vám všetky nasledujúce zápasy príslušnej ligy. Kliknutím na "Porovnanie kurzov" sa dostanete do už spomínanej rubriky, v ktorej môžete vidieť rýchle a jasné kurzy pre váš obľúbený typ stávky.

Funkcia navyše - naše porovnanie kurzov istých stávok na STAVKOVANIEFORMAT

V porovnaní kurzov na STAVKOVANIEFORMAT nájdete navyše aj porovnanie kurzov pre isté stávky. Istou stávkou, tzv. stávkou bez rizika (surebet) je možné dosiahnuť profit šikovným, prešpekulovaným, skúseným nastavením stávkových parametrov v každej z možností (výhra/prehra/remíza). Žiadna stávková kancelária nenastaví svoje kurzy tak, aby bolo možné dosiahnuť istú stávku len u jednej zo spoločností. Takže v istej stávke musia byť zahrnuté kurzy rôznych stávkových kancelárií, pretože rôzne kancelárie sa môžu v rovnakom prípade líšiť v kurzoch. Viac podrobností nájdete na stránke "Isté stávky", ktorá má k dispozícii aj porovnanie kurzov. Opäť, táto bezpečná forma stávok v našom porovnaní je opäť štruktúrovaná podľa dostupných športov. Isté stávky sú tiež štruktúrované na základe športov.

Čomu by ste okrem toho mali venovať pozornosť v porovnaní kurzov na STAVKOVANIEFORMAT?

Porovnanie kurzov na STAVKOVANIEFORMAT vám uľahčuje prehľadávať kurzy, príp. nájsť najlepšie kurzy pre vaše stávkové tikety. Čím viac viete, tým viac môžete získať. Preto je dôležité nájsť stávkovú kanceláriu, ktorá poskytuje najlepšie kurzy všeobecne, prípadne najlepšie kurzy pre vás. Do akej miery je jednotlivá stávková kancelária rozsiahla, zistíte v našom rozšírenom porovnaní stávkových kancelárií. Spoločnosti, ktoré ponúkajú stávky na futbal okrem iného, sú Bet3000, Tipico alebo Bwin. V prípade tenisu, napríklad Ironbet, 10Bet alebo Betvictor, ktorých kurzy sme samozrejme zahrnuli do nášho porovnania kurzov.

nach oben