Porovnanie kurzov pre 1. nemeckú futbalovú Bundesligu

Nemecká Bundesliga je jednou z najprestížnejších a najobľúbenejších športových líg na svete. Z tohto dôvodu nájdete na Stavkovanieformat všetky kurzy na zápasy Bundesligy. Naše stávkové kancelárie, ktoré sme starostlivo podrobili testovaniu, vám poskytnú najatraktívnejšie kurzy pre vaše stávky na najvyššiu nemeckú futbalovú ligu. Od roku 1963 hrá 18 tímov o titul v najvyššej nemeckej futbalovej lige. Bayern je vždy veľkým favoritom, za ním prichádzajú tradičné tímy ako Borussia Dortmund, Schalke 04 či Borussia Mönchengladbach. V nedávnej minulosti sa tímy ako 1899 Hoffenheim či RB Leipzig pripojili ku kruhu favoritov. Nižšie vám poskytujeme prehľad o tom, ktoré zápasy sú zahrnuté v našom porovnávaní kurzov na zápasy nemeckej Bundesligy, ako vyzerajú kurzy na favoritov a outsiderov, a kedy je najlepší čas na umiestnenie vašich stávok.

Lesedauer: 2 min
Themen in diesem Artikel:
 1. Tvorenie kurzov pre Bundesligu
 2. Ktoré zápasy
 3. Horúca fáza pre kurzy Bundesligy
 4. Odporúčané kurzy na Bundesligu
 5. Najlepší čas pre porovnanie kurzov
 6. Kurzy na dlhodobé stávky
 7. Záver

Ako pripravujeme porovnanie kurzov na zápasy futbalovej Bundesligy?

Vzhľadom na vysokú popularitu najvyššej nemeckej ligy, stávkové kancelárie sa ponáhľajú s kurzami na zápasy v Bundesligy, takže kurzy sú dostupné už niekoľko herných dní vopred. V našom portfóliu je v súčasnosti viac ako 20 stávkových kancelárií, ktoré sme otestovali. Takže si môžete byť istí, že sa na Stavkovanieformat stretávate len s renomovanými spoločnosťami, v ktorých môžete bezpečne staviť na Bundesligu. Akonáhle stávkové kancelárie na svojich internetových stránkach nahrajú kurzy na najlepšiu futbalovú ligu v Nemecku, prostredníctvom nás sú vám ihneď sprostredkované.

Renato Sanches FC Bayern Bundesliga Porovnanie kurzov Bundesligy na Stavkovanieformat, foto: GEPA pictures/Thomas Bachun

Ktoré zápasy nájdete v porovnávaní kurzov Bundesligy?

Fanúšikovia a nadšení pozorovatelia nemeckého futbalu sa môžu tešiť na naše porovnanie kurzov pre zápasy nemeckej Bundesligy. Pre najvyššiu divíziu jednej z top 4 líg v Európe prinášame od prvého do posledného zápasu všetky kurzy na nadchádzajúce zápasy. Nezáleží na tom, ktorému tímu držíte prsty, s naším porovnaním kurzov Bundesligy ste na správnom mieste k speňaženiu výhry vášho obľúbeného tímu. Celkovo sezóna Bayern München & Co. zahŕňa 34 stretnutí, ktoré môžete sledovať v našom porovnávaní kurzov Bundesligy. Na konci sezóny, tretí posledný z 1. Bundesligy hrá proti tretiemu najlepšiemu z 2. Bundesligy. Tím z 2. ligy má šancu postúpiť, no tím z 1. ligy hrá o záchranu. Aj na tieto duely u nás nájdete kurzy.

Horúca fáza: Kedy sa oplatí pozrieť sa na kurzy Bundesligy?

Stručne povedané: Pozrieť si porovnanie kurzov Bundesligy je pre vás kedykoľvek výhodné. Sezóna zvyčajne začína v polovici augusta, krátko pred Vianocami nasleduje krátka zimná prestávka, ktorou končí prvá etapa sezóny Bundesligy. V polovici januára začína druhá časť sezóny, takzvaná horúca fáza nemeckej futbalovej Bundesligy. Tu sa rozhodne, kto si zahrá o titul, ktoré tímy môžu postúpiť do Európskej ligy a kto sa bude triasť, aby sa udržal v prvej lige. Bundesliga má favoritov, ale aj mnoho vyrovnaných tímov, čo znamená, že nachádzame vždy vzrušujúce kurzy. V máji je rozhodnuté a miesta v Bundeslige sú rozdané. Týždne pred tým majú veci rýchly spád a nachádzame tak vždy lukratívne kurzy!

Ktoré kluby Bundesligy sú určené na porovnanie kurzov?

Zaujímavé kurzy nájdete v zásade na každý tím Bundesligy. Pokiaľ ide o veľkých favoritov, nevyhnete sa Bayernu. Mníchov je často najfavorizovanejším tímom v zápasoch Bundesligy, čím sú kurzy na jeho výhru pomerne nízke. Avšak je k dispozícii v najlepšej nemeckej futbalovej lige mnoho iných stávkových trhov! Zaujímavé kurzy v porovnaní stoja vždy za to, napr. BVB, RB Lipsko, Hoffenheim, Leverkusen a Gladbach.

Majstrovstvá boli v posledných rokoch väčšinou pevne v rukách Bayernu, takže prehľad šampiónov Bundesligy ukazuje:

 • FC Bayern: 27
 • Borussia Dortmund: 5
 • Gladbach: 5
 • Werder Bremen: 4
 • Hamburger SV: 3
 • Stuttgart: 3
 • Kaiserslautern: 2
 • Köln: 2

Štyri ďalšie kluby vyhrali šampionát raz, vrátane VfL Wolfsburg. Tímy označené tučným písmom aktuálne hrajú v prvej Bundeslige.

Kedy by ste si mali porovnať kurzy nemeckej Bundesligy?

Porovnanie kurzov na nemeckú Bundesligu na Stavkovanieformat sa oplatí vždy, no pozrite sa naň aspoň týždeň dopredu, čím môžete získať výhodou. Pretože: Faktom je, že v priebehu týždňa až do začiatku stretnutia sa veci môžu zmeniť. Odporúčame vám pozrieť sa na naše porovnanie kurzov Bundesligy bezprostredne po skončení zápasového dňa, a opakovať tento postup znovu a znovu, aby ste tak zistili, ktorá stávková kancelária poskytuje tie najlepšie kurzy na zápasy Bundesligy. Na základe našich skúseností sú kurzy zvyčajne najnižšie pred začiatkom hracieho dňa.

Hracie časy na začiatku víkendu v Bundeslige:

 • Piatok, 20:30
 • Sobota, 15:30
 • Sobota, 18:30
 • Nedeľa, 15:30
 • Nedeľa, 18:00

Aké sú kurzy na dlhodobé stávky na Bundesligu?

Samozrejme, v Bundeslige sú ponúkané aj niektoré kurzy na dlhodobé stávky. V podstate každá stávková kancelária má v programe stávku na majstra. Ale nájdeme aj stávky na najlepšieho strelca, zostupujúci tím, postup do Európskeho pohára a podobne. Vzhľadom na to, že Bavori sú vždy považovaní za najfavorizovanejší tím na šampionáte, kurzy na nemeckého majstra sú pred začiatkom sezóny zvyčajne nízke. Čo v praxi znamená, že sa s nimi veľmi neoplatí staviť. Ale môžete počkať, či Mníchov zaspí začiatok sezóny. Kurzy na Bayern ako na celkového víťaza Bundesligy sa tak zvýšia.

Bežne dostupné dlhodobé stávky na Bundesligu:

 • Majster
 • Najlepší strelec
 • Zostup
 • Tímy v top 4
 • Tímy v top 6
 • O záchranu

Záver: Čo vám prináša porovnanie kurzov na futbalovú Bundesligu?

Porovnaním kurzov vám prinášame skvelý prehľad o najlepších kurzoch na zápasy Bundesligy. Použite nášho pomocníka pred vytvorením stávok na zápasy nemeckej Bundesligy, aby ste tak mohli zvýšiť vašu úspešnosť. V najlepšom prípade u nás nájdete tipy na všetky vaše stávky na zápasy Bundesligy. Môžete si tak kontrolovať celú sezónu. Môžete tak získať najatraktívnejšie kurzy pre nemeckú Bundesligu na najzaujímavejších stávkových trhoch. S naším porovnaním kurzov sa môžu nájdete najvýnosnejšie kurzy pre vaše zápasy!