Porovnanie kurzov - hokej

Ľadový hokej je jedným z najrýchlejších tímových športov na svete a siaha až do 16. storočia. Nechceme vám na tejto stránke však popisovať históriu ľadového hokeja, ale skôr vás chceme informovať o tom, prečo by ste mali zvážiť porovnanie kurzov v ľadovom hokeji a aké výhody vám ponúka. Samozrejme, vám tiež povieme, ktoré ligy a typy stávok sú zahrnuté v porovnaní kurzov ľadového hokeja a čomu by ste mali pri porovnávaní kurzov v ľadovom hokeji venovať pozornosť. Kedy stávkovať na ľadový hokej, je niekedy ťažké uhádnuť. Je tak tomu vždy, keď má stávková kancelária dané zápasy v ponuke. Ako vyzerajú kurzy? Na túto otázku sa nedá presne odpovedať. Môžeme len povedať, že najlepšie kurzy určite nepremeškáte s porovnaním kurzov. Ak chcete, aby vaše stávky stúpali, vytvorte stávky na ľadový hokej so stávkovou kanceláriou, ktorá bola najlepšia v porovnaní kurzov.

Lesedauer: 2 min

Aké je porovnanie kurzov pre ľadový hokej?

Odpoveď na túto otázku stojí na detailoch. Vzájomne porovnávame kurzy stávkových kancelárií na hokejové zápasy. Na stavkovanieformat.sk nájdete viac ako 70 stávkových kancelárií dostupných na porovnanie. Na príslušnej stránke porovnania kurzov sú uvedené stávkové kancelárie, ktoré majú najvýnosnejší kurz pre určitý zápas. V konečnom dôsledku ste rozmaznaný širokým výberom a musíte sa len rozhodnúť, ktorá stávková kancelária vám učarovala a zveríte jej väčšiu dôveru. Pokiaľ ide o serióznosť stávkovej kancelárie, na stavkovanieformat.sk sa nemáte na čo sťažovať. Informácie o jednotlivých stávkových kanceláriách nájdete v našich recenziách - testoch a skúsenostiach stávkových kancelárií.

Ktoré typy stávok na ľadový hokej nájdeme v porovnaní kurzov?

V priemere ponúkajú stávkové kancelárie na hokejový zápas cca 34 stávkových trhov. Všetky typy stávok nie sú v súčasnosti pokryté v porovnaní kurzov na stavkovanieformat.sk. V súčasnosti porovnávame kurzy 3-way stávok, a teda stávky na Tip 1, Tip X a Tip 2 (1-X-2 stávky). Snažíme sa robiť tak, aby ste v porovnaní kurzov našli najlepšie kurzy pre nad/pod stávky, dvojnásobnú šancu či 3-way stávky. Určité špeciálne stávky by tiež mali byť predmetom porovnaniu kurzov. Najlepšou vecou, ktorú môžete urobiť, je prezrieť si porovnanie kurzov pred hokejovým zápasom a urobiť si vlastný obraz.

Ktoré ligy sa zobrazujú v porovnaní kurzov pre ľadový hokej?

Doteraz bolo na stavkovanieformat.sk dostupných šesť hokejových líg. Medzi nich patrí, samozrejme, pravdepodobne najznámejšia hokejová liga na svete - NHL. Ďalej porovnávame kurzy hokejovej ligy majstrov – Champions hockey league, DEL 1 a DEL 2 a hokejovej ligy Erste Bank - skrátene EBEL. Zaznamenané sú kurzy aj alpskej hokejovej ligy - Alps Hockey League. Kurzy NHL sa s najväčšou pravdepodobnosťou zobrazujú v porovnaní kurzov najčastejšie, najmä preto, že hracia doba je enormná. Podobne, v nemeckej a rakúskej hokejovej lige sa odohráva mnoho zápasových dní, čo je dôvodom, prečo viac ako 50 zápasov vybavujeme porovnaním kurzov. Podobne to vyzerá v alpskej hokejovej lige (Alps Hockey League), ktorú možno považovať za druhú rakúsku hokejovú ligu. Samozrejme, kurzy sa neustále menia vo všetkých ligách. Ale nebojte sa, budú, samozrejme, tiež pravidelne upravované. To je dôvod, prečo sa vždy oplatí pohľad na porovnanie kurzov pre ľadový hokej.

Ako sa dostať k porovnaniu kurzov pre ľadový hokeji na stavkovanieformat.sk?

Porovnanie kurzov pre ľadový hokej je v skutočnosti celkom jednoduché. Ako môžete vidieť na obrázku, stačí kliknúť na porovnanie kurzov a potom vybrať šport - ľadový hokej. Za každou zobrazenou ligou vidíte číslo v zátvorke. To označuje počet zápasov, pre ktoré je dostupné porovnanie kurzov. Nezľaknite sa, keď sa vaša liga nezobrazí. Dôvodom je, že v súčasnosti nie je pre túto hokejovú ligu k dispozícii porovnanie kurzov. To môže mať rôzne dôvody. Často to súvisí s tým, že stávkové kancelárie nemajú dostupné kurzy pre túto hokejovú ligu, napr. kvôli hracej pauze.

Je porovnanie kurzov v ponuke aj v priebehu zápasov?

Porovnanie kurzov pre ľadový hokej so živými live udalosťami na stavkovanieformat.sk neposkytujeme. Preto je vhodné pred začatím zápasu sledovať porovnanie kurzov. Ale ak ste fanúšikom živých live stávok, odporúčame vám naše stránky recenzií (testy a skúseností) stávkových kancelárií. Tam môžete zistiť, ktoré stávkové kancelárie získali najvyššie hodnotenie v oblasti live stávok. Na týchto stránkach tiež popisujeme, aké live centrum má uvedená stávková kancelária k dispozícii. Na tejto stránke nájdete všetky relevantné informácie.

Čo treba brať do úvahy pri porovnávaní kurzov pre ľadový hokej?

Najdôležitejšou vecou je, že porovnanie kurzov pre hokejové zápasy je len a len prínosom a je zadarmo. Bolo navrhnuté objektívne a veľmi často dokonca poskytujeme aj tip na stávku. O stávkových tipoch sa môžete viac dozvedieť na samostatnej stránke. Nemusíte sa pýtať sami seba, kedy je porovnanie kurzov zaujímavé a kedy nie. Pretože je vždy vzrušujúce a dôležité. Prečo? Nie je rozdiel ak vyhráte s kurzom 1.70 alebo 2.20?

nach oben