Anglická Premier League - porovnanie kurzov

Norwich City Norwich City Logo - Leicester City Logo Leicester City
x

Porovnanie kombinovaných stávok? Všetky podrobnosti? Jednoducho vložte kurzy na tiket a kliknite na „Porovnať“.

4.31
Tip 1
3.93
Tip X
1.74
Tip 2
Tip 2
21:00 (SEČ)
Zobraziť analýzu
30
Brighton & Hove Albion - Crystal Palace Logo Crystal Palace FC
2.05
Tip 1
3.19
Tip X
3.87
Tip 2
Tip X
13:30 (SEČ)
Zobraziť analýzu
29
West Ham United West Ham United Logo - FC Southampton Logo FC Southampton
2.64
Tip 1
3.45
Tip X
2.55
Tip 2
16:00 (SEČ)
Zobraziť porovnanie kurzov
30
AFC Bournemouth FC Bournmouth Logo - Chelsea Logo FC Chelsea
4.68
Tip 1
3.74
Tip X
1.73
Tip 2
Tip 1
16:00 (SEČ)
Zobraziť analýzu
29
Newcastle United Newcastle United Logo - FC Burnley logo Burnley FC
2.56
Tip 1
3.04
Tip X
2.94
Tip 2
16:00 (SEČ)
Zobraziť porovnanie kurzov
30
FC Watford Watford Crest Logo - Liverpool Logo FC Liverpool
6.66
Tip 1
4.60
Tip X
1.44
Tip 2
Tip 2 polčas 2
18:30 (SEČ)
Zobraziť analýzu
30
Tottenham Hotspur Tottenham Logo - Wolverhampton Logo Wolverhampton Wanderers FC
2.37
Tip 1
3.14
Tip X
3.13
Tip 2
Oba tímy skórujú - áno
15:00 (SEČ)
Zobraziť analýzu
30
FC Everton FC Everton Logo - Manchester United Logo Manchester United
2.50
Tip 1
3.27
Tip X
2.82
Tip 2
Tip 1
15:00 (SEČ)
Zobraziť analýzu
30
FC Liverpool Liverpool Logo - FC Bournmouth Logo AFC Bournemouth
1.22
Tip 1
6.27
Tip X
12.27
Tip 2
13:30 (SEČ)
Zobraziť porovnanie kurzov
26
Wolverhampton Wanderers FC Wolverhampton Logo - Brighton & Hove Albion
1.73
Tip 1
3.71
Tip X
4.72
Tip 2
16:00 (SEČ)
Zobraziť porovnanie kurzov
26
FC Arsenal Arsenal Logo - West Ham United Logo West Ham United
1.47
Tip 1
4.54
Tip X
6.35
Tip 2
16:00 (SEČ)
Zobraziť porovnanie kurzov
26
Crystal Palace FC Crystal Palace Logo - Watford Crest Logo FC Watford
2.47
Tip 1
3.15
Tip X
2.96
Tip 2
16:00 (SEČ)
Zobraziť porovnanie kurzov
26
Sheffield United Sheffield United Logo - Norwich City Logo Norwich City
1.61
Tip 1
3.87
Tip X
5.53
Tip 2
16:00 (SEČ)
Zobraziť porovnanie kurzov
26
FC Southampton FC Southampton Logo - Newcastle United Logo Newcastle United
1.62
Tip 1
4.05
Tip X
5.13
Tip 2
16:00 (SEČ)
Zobraziť porovnanie kurzov
27
Burnley FC FC Burnley logo - Tottenham Logo Tottenham Hotspur
3.24
Tip 1
3.26
Tip X
2.24
Tip 2
18:30 (SEČ)
Zobraziť porovnanie kurzov
26
FC Chelsea Chelsea Logo - FC Everton Logo FC Everton
1.72
Tip 1
3.88
Tip X
4.50
Tip 2
15:00 (SEČ)
Zobraziť porovnanie kurzov
26
Manchester United Manchester United Logo - Manchester City Logo Manchester City
5.54
Tip 1
4.39
Tip X
1.54
Tip 2
17:30 (SEČ)
Zobraziť porovnanie kurzov
26
Leicester City Leicester City Logo - Aston Villa Logo Aston Villa
1.38
Tip 1
4.94
Tip X
7.56
Tip 2
21:00 (SEČ)
Zobraziť porovnanie kurzov
26

Anglická Premier League - porovnanie kurzov

Doba čítania: 3 Min

Anglická Premier League je najvyššou divíziou anglického futbalu. V súčasnosti sa jej zúčastňuje 20 tímov. Kolá sa odohrávajú medzi augustom a májom. Kluby navzájom hrajú spolu dvakrát - čo je celkom 38 hracích dní a 380 stretnutí. Tímy, ktoré obsadia prvé štyri miesta, sa automaticky kvalifikujú do UEFA Ligy majstrov. Tímy, ktoré sú v konečnom hodnotení na 5.-7. mieste, sú automaticky kvalifikované na Europa League. Premier League je pravdepodobne jednou z najlepších líg na svete a pravdepodobne aj tou, v ktorej sa točí najviac peňazí. V tomto článku by sme chceli popísať, ako je porovnanie kurzov na stavkovanieformat.sk tvorené. Na tejto stránke porovnania kurzov získate prehľad o kurzoch dostupných pre všetky zápasy Premier League. Naše analýzy vám poskytnú dôležité informácie o porovnaní kurzov.

Čítať viac

Obsah tejto stránky

  • Vytvorenie porovnania kurzov
  • Dostupné zápasy
  • Kedy sledovať porovnanie kurzov
  • Zaujímavé tímy pre porovnanie kurzov
  • Dôležitosť porovnania kurzov
  • Správny čas pre porovnanie kurzov
  • Dlhodobé stávky
  • Záver

Ako je porovnanie kurzov na Premier League vytvorené?

Dostali ste sa na našu stránku porovnania kurzov - týždeň po týždni, zápasový deň po dni, ponúkame najlepšie kurzy s najlepšími šancami na výhru. Snažíme sa nevynechať zápas a vymenovať najsľubnejšie kurzy. Môžete byť tak neustále informovaní o výhodných kurzoch. Na stavkovanieformat.sk venujeme pozornosť tomu, aby kurzy boli dostupné včas. Ak by sa vyskytli nejaké zmeny v kurzoch, okamžite zmeny sa objavia aj na stránke porovnania kurzov. Môžete sa tak spoľahnúť na spoľahlivé porovnanie kurzov. Prostredníctvom nášho porovnávania kurzov budete neustále v obraze a získate prehľad o najviac výnosných kurzoch. Na našej stránke nájdete kurzy viac ako 70 stávkových trhov - zabezpečíme, aby sme pre vás uviedli tie najviac profitujúce.

Ktoré zápasy Premier League sa zobrazujú v našom porovnaní kurzov?

V Premier League je celkovo 38 hracích dní v jednej sezóne, s tým, že kluby hrajú proti sebe dvakrát. Akonáhle stávková kancelária zverejní kurzy, okamžite ich nájdete na našej stránke porovnania kurzov. Môžete si byť istí, že kurzy sú vždy uverejnené včas pred zápasom. Nerobíme žiadne výnimky, budeme prezentovať všetky zápasy a vy si môžete vybrať z ponúkaných kurzov. Každý týždeň sa môžete potešiť čítaním stávkových tipov na najatraktívnejšie zápasy Premier League. Popíšeme súčasnú formu oboch tímov a na záver každého článku vám odporučíme stávkový tip. Týždenne dostanete od nás minimálne 6 stávkových tipov – tak, že minimálne zápasy "Top 6" tímov sú na stavkovanieformat.sk pokryté. V stávkových tipoch vám garantujeme vyjadrenia odborníkov ohľadom súčasnej formy oboch tímov.

Kedy je zaujímavé porovnanie kurzov pre Premier League?

Kurzy pre Premier League sa pohybujú vždy vo veľmi zaujímavom rozmedzí. Samozrejme, kurzy narastajú, keď je Premier Leauge v záverečnej finálnej fáze. Kurzy vám sú vždy k dispozícii najskôr ako to je možné. Pre stávkové kancelárie je Premier League nesmierne dôležitá, pretože málo iných líg má k dispozícii toľko stávkových kurzov a možností. Ako sme uviedli vyššie, zabezpečujeme aktuálnosť všetkých kurzov. Keďže Premier League je veľmi populárna, stávkové kancelárie rýchlo prekonávajú výherné kurzy.

Existujú tímy, v ktorých prípade je porovnanie kurzov mimoriadne dôležité?

Samozrejme, nikdy nie je zlé tipovať na "Top 6". Stávkový tip na Manchester City, Manchester United, Tottenham, Chelsea, Arsenal a Liverpool nikdy nie je zlou voľbou, keďže uvedené tímy Premier League dominujú sezónu čo sezónu. V priebehu 38 kôl bude určený víťaz Premier League. Takzvaná horúca fáza je zvyčajne v poslednej tretine Premier Ligy, a to za predpokladu, že jeden z najlepších anglických klubov do nej napochoduje bez straty bodu. Manchester United je momentálne najúspešnejší tím s 13 titulmi. Potom nasleduje Chelsea (5), Arsenal (3), Manchester City (3), Blackburn Rovers (1) a Leicester City (1). Na víťazstvo outsiderov môžete dostať dosť dobré kurzy. Avšak vďaka tomu, že spomínaných top tímy zvyčajne valcujú súperov, vytvorenie takejto stávky na outsidera končí zvyčajne bez zisku. Ak sa jeden z najlepších tímov stretne s outsiderom, kurzy pre víťazstvo favorita nie sú zvyčajne veľmi lukratívne. Preto vám odporúčame, aby ste radšej v kombinovanej stávke naakumulovali niekoľko stávok na favoritov. Keď sa pozriete na bežný zápasový deň v anglickej Premier League, zaznamenáte určite 2 až 3 zápasy, v ktorých je favorit vďaka dobrej forme jasným víťazom. Z takéhoto dôvodu dáva zmysel v kombinovanej stávke staviť na víťazstvo favorita.

Prečo je porovnanie kurzov v Premier League tak dôležité?

Na stavkovanieformat.sk vám vždy poskytneme optimálny servis sprostredkovaním všetkých dostupných kurzov pre zápasové dni Premier Leauge. Služba slúži ako pomôcka, ktorá vám pomôže zosumarizovať všetky zhrnuté kurzy. Nemusíte strácať čas s každou stránkou stávkovej kancelárie osobitne. Pre každý zápas Premier League budú pre vás zobrazené dostupné kurzy. Dbáme na aktuálnosť a úplnosť. Porovnanie kurzov je aktualizované tímom stavkovanieformat.sk. Môžete sa tešiť na to, ako vám porovnanie kurzov uľahčí nájsť najlukratívnejšie kurzy. Vďaka nám vám už neutečú žiadne atraktívne kurzy. Počas každého zápasového dňa porovnávame viac ako 70 stávkových trhov.

Kedy je ten správny čas pozrieť sa na porovnanie kurzov Premier League?

Najideálnejšie by bolo prezrieť si kurzy tesne pred začiatkom zápasu, pretože až do poslednej chvíle môže stávková kancelária vykonať zmeny príp. úpravy. Často sa v Premier League kurzy môžu výrazne meniť. Preto je mottom: Mať stále oči na stopkách. Naše skúsenosti ukázali, že kurzy na výhru domácich sú krátko pred začiatkom zápasu podhodnotené. Uistite sa teda, že umiestnite vaše tipy čo najskôr, aby ste mohli vyťažiť z vašich stávok na favoritov maximum.

Aké sú kurzy pre dlhodobé stávky?

Pri uzatváraní stávok máte, samozrejme, možnosť vytvoriť aj dlhodobé stávky. Môžete napríklad tipovať na víťaza ligy, príp. na to kto, vypadne z 2. anglickej ligy, Championship-u. Stávkový variant dlhodobých stávok je čoraz viac populárny, pričom máte tiež možnosť staviť na najlepších strelcov Premier League. Radi by sme vás upozornili na skutočnosť, že túto stávkovú možnosť v našom porovnávaní kurzov a stávkových tipoch neuvádzame.

Záver – porovnanie kurzov pre Premier League

Na stavovanieformat.sk uvádzame každý týždeň zoznam kurzov, ktoré vám môžu priniesť výhry. Nielenže pokrývame porovnanie kurzov, ale poskytujeme vám aspoň 6 stávkových tipov, v ktorých popisujeme aktuálnu formu každého tímu. Ak príde v Premier League reč na víťazstvo outsiderov, mohli by ste počítať s obzvlášť dobrými kurzami a profitom. Dokonca aj v najlepšej európskej lige z času na čas dôjde k víťazstvu outsiderov. Premier League sa teší veľkej obľube na celom svete, pretože najlepšie tímy robia sezónu čo sezónu v najpopulárnejšej súťaži – v Lige majstrov – prievan.

Ponuka Ponuka Tiket (0)

Tiketx

Nájdite stávkovú kanceláriu s najvyššími kurzami vhodnú pre vaše tipy. Kliknutím na tlačidlo ju pridáte na váš tiket.

Kliknutím pridajte kurz na váš tiket.


x
Možných je maximálne 5 tipov

Top športový stávkový bonus

100 % až do výšky 4000 € + 15 € zadarmo 100 % do výšky 1000 € 100 % až do výšky 5000 € 100 % až do výšky 2000 €
a Zodpovedné stávkovanie!