Porovnanie kurzov - FA Cup

FC Crewe Alexandra - Eastleigh FC
x

Porovnanie kombinovaných stávok? Všetky podrobnosti? Jednoducho vložte kurzy na tiket a kliknite na „Porovnať“.

1.35
Tip 1
5.50
Tip X
8.50
Tip 2
20:45 (SEČ)
Zobraziť porovnanie kurzov
16
Carlisle United - Forste Green Rovers FC
2.90
Tip 1
3.34
Tip X
2.70
Tip 2
20:45 (SEČ)
Zobraziť porovnanie kurzov
19
Ipswich Town Ipswich Town Logo - Coventry City FC
2.40
Tip 1
3.22
Tip X
3.40
Tip 2
20:45 (SEČ)
Zobraziť porovnanie kurzov
19
Hartlepool United - Exeter City
4.15
Tip 1
3.88
Tip X
1.83
Tip 2
20:45 (SEČ)
Zobraziť porovnanie kurzov
20
Boston United - Rochdale
3.40
Tip 1
3.40
Tip X
2.05
Tip 2
Boston United - Rochdale
3.58
Tip 1
3.60
Tip X
2.20
Tip 2
20:30 (SEČ)
Zobraziť porovnanie kurzov
18
Plymouth Argyle - FC Bristol Rovers
2.35
Tip 1
3.52
Tip X
3.10
Tip 2
20:30 (SEČ)
Zobraziť porovnanie kurzov
16
Birmingham City Birmingham City Logo - Blackburn Rovers
2.05
Tip 1
3.40
Tip X
3.40
Tip 2
Bristol City Bristol City Logo - Shrewsbury Town FC
1.57
Tip 1
4.00
Tip X
5.25
Tip 2
Burnley FC FC Burnley logo - Peterborough United
FC Southampton FC Southampton Logo - Huddersfield Town Logo Huddersfield Town
1.51
Tip 1
4.10
Tip X
5.75
Tip 2
FC Reading FC Reading Logo - FC Blackpool Logo FC Blackpool
1.70
Tip 1
3.80
Tip X
4.40
Tip 2
Brighton & Hove Albion - Sheffield Wednesday Logo Sheffield Wednesday
1.75
Tip 1
3.60
Tip X
4.30
Tip 2
FC Fulham FC Fulham Logo - Aston Villa Logo Aston Villa
2.38
Tip 1
3.40
Tip X
2.75
Tip 2
FC Watford Watford Crest Logo - Tranmere Rovers
1.30
Tip 1
5.00
Tip X
8.75
Tip 2
Wolverhampton Wanderers FC Wolverhampton Logo - Manchester United Logo Manchester United
2.55
Tip 1
3.40
Tip X
2.55
Tip 2
AFC Bournemouth FC Bournmouth Logo - Luton Town
1.42
Tip 1
4.50
Tip X
6.25
Tip 2
Leicester City Leicester City Logo - Wigan Athletic Logo Wigan Athletic
1.13
Tip 1
8.00
Tip X
15.00
Tip 2
FC Middlesbrough Middlesbrough Logo - Tottenham Logo Tottenham Hotspur
8.75
Tip 1
5.25
Tip X
1.29
Tip 2
Sheffield United Sheffield United Logo - AFC Fylde
1.09
Tip 1
10.00
Tip X
15.00
Tip 2
FC Chelsea Chelsea Logo - Nottingham Forest Logo Nottingham Forest
1.13
Tip 1
8.25
Tip X
15.00
Tip 2
Queens Park Rangers Queens Park Rangers Logo - Swansea City Logo Swansea City
2.38
Tip 1
3.40
Tip X
2.75
Tip 2
Charlton Athletic Football Club Charlton Athletic Football Club Logo - West Bromwich Albion Logo West Bromwich Albion
3.70
Tip 1
3.40
Tip X
1.95
Tip 2
FC Liverpool Liverpool Logo - FC Everton Logo FC Everton
1.40
Tip 1
4.50
Tip X
7.25
Tip 2
Gillingham FC - West Ham United Logo West Ham United
5.25
Tip 1
4.40
Tip X
1.51
Tip 2

Porovnanie kurzov - FA Cup

Doba čítania: 3 Min
FA Cup Logo

FA Cup je anglická pohárová futbalová súťaž. Tento pohár je najstaršou futbalovou súťažou na svete od sezóny 1871-72. Každý rok bol odvtedy určený držiteľ titulu. Až 763 tímov každoročne súťaží o jednu z najžiadanejších trofejí vo svete futbalu. Všetci členovia anglickej futbalovej asociácie sa môžu zúčastniť. Lepšie tímy - napríklad tie z Premier League - vstúpia do FA Cupu neskôr v sezóne. Špeciálnym znakom tohto pohára je, že neexistujú žiadne nasadené tímy. Takže do súťaže neustále prichádzajú v neskorších kolách lepšie a lepšie kluby. Navyše neexistuje žiadne predĺženie – ak je výsledkom remíza, hrá sa ďalší zápas. Iba vtedy, keď je aj v tomto prípade opäť výsledkom remíza, hrá sa predĺženie a prípadne aj trestné strieľanie. Semifinále a finále FA Cupu sa tradične konajú na štadióne Wembley.

Obsah tejto stránky

  • Tvorba porovnania kurzov
  • Zobrazovanie zápasov
  • Najzaujímavejší čas pre porovnanie kurzov
  • Ktoré tímy?
  • Dôležitosť porovnania kurzov
  • Najlepší čas na porovnanie kurzov
  • Návrh kurzov pri dlhodobých stávkach
  • Zhrnutie

Ako prebieha porovnanie kurzov pre FA Cup?

Na tejto stránke porovnania kurzov uvádzame pre vás najlepšie kurzy pre FA Cup. Nezáleží na tom, či má stávková kancelária veľké meno, alebo je stále pomerne mladou stávkovou spoločnosťou. Ak majú stávkové kancelárie v programe anglický FA cup, môžete ho nájsť na stavkovanieformat.sk. A to tak rýchlo ako to je možné. Takže máte vždy prehľad o tom, ako sú na tom kurzy na vašom obľúbenom stávkovom trhu. Ak nastanú zmeny v stávkových kanceláriách, zmeny sa zobrazia čo najskôr aj na stavkovanieformat.sk. Takže stojí za to pozrieť sa na porovnanie kurzov v deň pred zápasom.

Ktoré zápasy FA Cupu sú zobrazené v našom porovnaní kurzov?

Porovnanie kurzov so zápasmi FA Cupu nájdete na stavkovanieformat.sk najneskôr, keď sa dostanú na scénu veľké kluby. V súčasnosti pokrývame prvé 3 ligy v Anglicku - Premier league, the Championship a League One. Ak tímy hrajú v týchto ligových súťažiach, nájdete pre ich zápasy stránku s prehľadom kurzov. Pre zaujímavé zápasy nájdete nielen tento prehľad, ale aj analýzu zápasov vrátane tipu na stávky.

Kedy je porovnanie kurzov FA Cup-u zaujímavé?

Porovnanie kurzov je vždy zaujímavé v anglickom FA Cupe. Skúsenosti ukazujú, že kurzy na FA Cup prichádzajú pomerne veľmi skoro, zvyčajne krátko po rozlosovaní. Pre stávkové kancelárie je táto udalosť zaujímavou, takže bookmakeri sú pri výpočte kurzov rýchli. Horúca fáza zvyčajne začína vstupom mužstiev z najvyšších líg. To sa stáva v 4. kole, ktoré sa zvyčajne hrá na začiatku januára, keď Premier liga má krátku zimnú prestávku po vyčerpávajúcich vianočných sviatkoch. Potom to ide ako na bežiacom páse.

Existujú tímy, pri ktorých je porovnanie kurzov obzvlášť dôležité?

Najneskôr, keď kluby Premier League vstúpia do FA Cupu, začína horúca fáza. Potom často motivovaní outsideri z nižších líg, ktorí už prekonali v pohári niekoľko kôl, sa stretávajú s hviezdami anglického „bel étage“. Tímy z nižších líg majú vždy výhodu domácich - pred vlastným publikom by sa radšej ukázal favorit. Výsledkom sú zaujímavé kurzy a varianty stávok. Kluby ako Millwall a AFC Wimbledon, ktoré hrajú pred fanatickými fanúšikmi domáceho publika, chcú rozbiť veľké kluby ako Manchester United, Arsenal, Chelsea, Liverpool či Manchester City. Okrem toho: Po remíze vyžaduje menší klub odvetu na štadióne väčšieho klubu. Až po opätovnej remíze v bežnom hracom čase sa rozhodne o výsledku v predĺžení alebo na penalty.

Prečo je porovnanie kurzov FA Cup-u tak dôležité?

S porovnaním kurzov vám chceme poskytnúť službu, aby ste nemuseli sami prehľadávať všetky stávkové kancelárie. Koniec koncov, kto môže získať prehľad o všetkých stávkových kanceláriách a vybrať si tie najatraktívnejšie kurzy? Na stavkovanieformat.sk získate prehľad kurzov s najzaujímavejšími stávkovými trhmi zdarma. Takže nezmeškáte už žiaden lukratívny kurz, s ktorým by ste mohli staviť. Okrem toho určite objavíte novú stávkovú kanceláriu, ktorá stojí za vyskúšanie. Porovnávame kurzy asi 75 stávkových kancelárií - denne až tesne pred začiatkom zápasov.

Kedy je ten správny čas na porovnanie kurzov FA Cup-u?

Kurzy na FA Cup sú, podľa našich skúseností, zobrazené pomerne veľmi skoro. Akonáhle máte k dispozícii v programe stávkové kancelárie, môžete s nami vypočítať kurzy. Jedna vec je jasná: každý tím musí ešte hrať ligový zápas, zvyčajne niekoľko dní pred zápasom FA Cup-u. V takomto zápase sa môže stať veľa - dôležitý hráč môže byť zranený, tím prehrá alebo naopak prekvapivo vyhrá. Samozrejme, to všetko ovplyvňuje stávkové kurzy na zápasy FA Cup-u. Čím závažnejšia udalosť v tomto zápase blízko pred zápasom FA Cup-u je, tým väčšie je kolísanie kurzov. Takže mali by ste sa pozorne pozrieť na ligové zápasy pred podujatím FA Cup-u. Anglickú ligu môže tiež veľmi dobre sledovať prostredníctvom televízie - využite to, ak chcete staviť na zápasy FA Cup-u.

Skúsenosti ukázali, že krátko pred zápasom, kurzy na víťazstvo favorita klesajú. Anglické zápasy sú tiež obľúbené v iných krajinách. Ak ste dostatočne rýchly, stále môžete dostať dobré kurzy na jasného favorita. Pridajte k tomu ligové hodnotenie: tím, ktorý je pod tlakom v lige, pretože potrebuje body v boji o záchranu alebo miesto v európskom pohári, bude klásť menší dôraz na FA Cup než tím, ktorý je na tom dobre.

Aké sú kurzy pre dlhodobé stávky?

Samozrejme, môže byť tiež zaujímavé staviť aj na celkového víťaza pred začiatkom súťaže. Na začiatku súťaže často nevidíme žiadneho jasného favorita - priame kurzy na výhercu titulu môžu byť preto mimoriadne lukratívne. Mnoho stávkových spoločností ponúka dlhodobé stávky na anglický futbalový FA Cup, a tieto stávky sú obľúbené u fanúšikov stávok na celom svete. Dokonca aj stávka na najlepšieho strelca tejto súťaže môže byť vytvorená.

Zhrnutie porovnania kurzov FA Cup-u

Ponúkame vám prehľad kurzov s najzaujímavejšími trhmi stávok pre najdôležitejšie zápasy FA Cup-u. Taktiež dostanete k dispozícii analýzu dvoch tímov a predpoveď vrátane stávkových tipov. Pohár má svoje vlastné zákony, nazývajú sa „dobre známa futbalová múdrosť“. V FA Cup-e sa môže stať, že sa takzvaný outsider zmení na veľkého favorita. Ak nájdete takého mimoriadneho outsidera, môžete byť radi. Pohľad na naše porovnanie kurzov FA Cup-u vám ukáže správny smer.