ŠPORTOVÝ BONUS - aké sú najlepšie bonusové ponuky?

Fanúšikovia športových stávok - dajte si pozor: Na tejto stránke vám ponúkame najnovšie a najlepšie ponuky bonusov. Zameriavame sa na bonusové ponuky pre športové stávky, ktoré sú zamerané na nových zákazníkov a súvisia s vašim vkladom. Z toho dôvodu sa tento stávkový bonus označuje aj ako bonus pre nových zákazníkov, prvovkladový bonus či uvítací bonus. Keď chcete využiť nasledujúce stávkové bonusy, musíte venovať pozornosť a zistiť ako rozpoznáte najlepší bonus na športové stávky. Vysvetlíme vám to krok za krokom. Majte na pamäti, že uvedený zoznam je najaktuálnejší - bonusy sa rýchlo sa rozvíjajú, takže si nenechajte ujsť najlepšiu ponuku bonusu na športové stávky! Zoznam ponúk bonusov sa neustále aktualizuje a detaily bonusov sa môžu zas a znova meniť. Jedna vec je samozrejmosťou: S našou bonusovou stránkou budete vždy v obraze a nič vám už neujde.

Lesedauer: 5 min

Bonus

Alternatíva k stávkovému bonusu: Čo je bezplatná stávka?

Bonusové ponuky na športové stávky môžu byť v podstate rozdelené do dvoch kategórií: Na jednej strane sú stávkové bonusy s vkladom (vkladový bonus) a na strane druhej máme stávkové bonusy bez vkladu (bezvkladový bonus). Bezvkladové ponuky sú spojené so žiadnymi, príp menej prísnymi podmienkami - ide o stávky zdarma, príp. voľné stávky, bezrizikové stávky, či stávky bez rizika. Často ich môžu využívať aj už existujúci zákazníci. Všetky bonusové ponuky, ktoré si nevyžadujú vklad, sme pre vás zhromažďovali osobitne.

Jednoducho vysvetlené: Ako funguje športový bonus?

Takmer každá stávková kancelária počíta s lukratívnym bonusom na športové stávky - jedným z cieľov je získať nových zákazníkov. To je jeden z dôvodov, prečo sa ponuka stávkových bonusov v posledných rokoch zlepšuje a spoločnosti sa stále snažia lepšie vyhovieť potrebám zákazníkov. V súčasnosti existuje veľký počet bonusov na športové stávky, ktoré majú rozdielnu povahu a majú rôzne bonusové požiadavky. Ako vidíte v našom zozname, chceme sa sústrediť najmä na tie bonusy, ktoré sa zameriavajú na nových zákazníkov. V prvom rade, použitie bonusu na športové stávky je veľmi jednoduché. V prvých dvoch častiach teda chceme vysvetliť, ako funguje stávkový bonus, ako aj rôzne bonusové požiadavky a kritériá, ktoré je potrebné vziať do úvahy. Existujú dva faktory, ktoré sú obzvlášť dôležité pri bonusoch pre nových zákazníkov: Výška stávkového bonusu (uvedená v percentách) a maximálna výška bonusu. Tu je jednoduchý a často ponúkaný príklad: 100% až 100 €.

Výška stávkového bonusu v %

Údaj 100% znamená, že suma vášho vkladu sa zvýši o sto percent. V takom prípade sa váš vklad zdvojnásobí. Ak sa rozhodnete pre uloženie 70 €, dostanete ďalších 70 € vo forme uvítacieho bonusu. Takže na konci budete mať na novo otvorenom stávkovom účte 140 €. Dôležité: Keď stávkové kancelárie alebo my na našej stránke hovoríme o "bonusovej sume", myslí sa nielen prídavok od stávkovej kancelárie (70 €), ale celkovú sumu. V našom príklade celú sumu 140 €.

Maximálna možná výška bonusu

Druhá časť ponuky stávkového bonusu popisuje maximálnu možnú výšku vkladu, na ktorú bude poskytnutý športový bonus. Ak teda niekto hovorí o "do výšky 100 €", potom maximálna suma v našom príklade je 200 €. Výška bonusu v %, ako aj maximálna výška bonusu sa môžu vzhľadom od stávkovej kancelárie výrazne líšiť. Niekedy je zatraktívňuje bonusovú ponuku aj nejaký prídavok od stávkovej spoločnosti: Často sa udeľuje ďalšia stávka zdarma, alebo sa na váš účet prenesie malé množstvo peňazí ako darček na uvítanie a táto suma potom nie je viazaná na žiadne požiadavky. Pričom skutočný stávkový bonus podlieha niekoľkým bonusovým podmienkam. Aké bonusové kritériá existujú a ako môžu zatraktívniť alebo naopak spraviť nepôsobivým bonus na športové stávky bude vysvetlené v nasledujúcej časti.

Bonusové podmienky: Aké body bonusových podmienok by ste mali určite vedieť?

Nie výška stávkového bonusu v % alebo maximálna možná výška bonusu predstavujú najlepší bonus na športové stávky, ale dôležité sú skôr bonusové požiadavky, ktoré je potrebné splniť, aby ste skutočne mohli využiť stávkový bonus a premeniť ho na reálne peniaze.

Minimálny vklad (buy-in)

Vklad, príp anglicky deposit, či buy-in. Použitie stávkového bonusu je viazané na minimálnu sumu, ktorú je potrebné vložiť na váš stávkový účet. Dobré bonusy na športové stávky sú charakterizované nízkymi minimálnymi vkladmi. Koniec koncov pre mnohých tipérov maximálna bonusová suma nie je jediným významným kritériom bonusu. Mnohí stávkari chcú najprv preniesť na svoj stávkový účet menšie sumy a vyskúšať si tak uvedenú stávkovú kanceláriu. Bonusové ponuky, v ktorých je umožnený vklad v hodnote 10 až 25 €, sú považované za mimoriadne atraktívne.

Minimálne pretočenie (obrat)

Minimálny vklad nadobúda účinnosť po splnení podmienok pretočenia, tzv. obratu, či prestávkovania (príp. anglický výraz turn-over, roll-over) príslušného stávkového bonusu. Čo to znamená? Bonus je spojený s minimálnym obratom, t.j., že vzhľadom na konkrétnu ponuku, musí byť bonusová čiastka niekoľkokrát prestávkovaná na to, aby mohla byť vyplatená (napr. 3x, 4x, 5x a pod.). Príklad: ak je bonus 100 % do výšky 100 € a bonusová ponuka uvádza, že suma bonusu a vkladu musí byť pretočená 3x, v praxi to znamená, že musíte prestávkovať celkovo 600 €. 100 € vklad + 100 € stopercentný bonus = 200 € celková suma. Tú pretočíte 3-krát, čo znamená 3x 200 € = 600 €. Ak sa však rozhodnete nevyužiť maximálnu sumu bonusu a rozhodli ste sa vložiť len napr. 40 €, bonus je teda ďalších 40 €, čo tvorí celkovú bonusovú sumu 80 €. V tomto prípade znamená 3x pretočenie sumu 240 €. Ako vidíte, že pri využití bonusu je na vás akú sumu sa rozhodnete vložiť, a teda aj prestávkovať, aby ostalo vaše stávkovanie v medziach. Takýmto spôsobom by ste mali aj uvažovať o výške vášho vkladu.

Minimálne kurzy

Kurzy, príp. anglicky výraz odds. Okrem vyššie uvedeného minimálneho pretočenia hrá dôležitú úlohu pre získanie vášho bonusu ďalšia z bonusových požiadaviek: hovoríme o minimálnych stávkových kurzoch s ktorými musia byť stávky uzatvorené, aby spĺňali bonusové podmienky. Čo sa myslí pod minimálnymi kurzami? Minimálne kurzy sú dolnou hranicou stávkových kurzov, ktoré ako sme už uviedli, vyžadujú bonusové podmienky. V praxi to znamená: Ak bonusové podmienky uvádzajú, že musíte pretočiť sumu 300 €, určite sa uvádza aj pri akých kurzoch. Napr. ak sú minimálne kurzy 1.80, stávky na to, aby splnili bonusové požiadavky nesmú byť uzatvorené s nižším kurzom, prípadne sa nebudú zarátavať do pretočenia bonusu. Najlepšie ponuky stávkových bonusov uvádzajú limity v rozmedzí od 1.50 do 2.00. Odporúčame, aby ste sa držali ďalej od bonusových ponúk, ktoré vyžadujú minimálne kurzy viac ako 2.00!

Časové obmedzenia

Obzvlášť vedomý si musíte byť časového obmedzenia, teda časových lehôt, počas ktorých musíte bonusové podmienky splniť. Na trhu sú vzhľadom na stávkovú kanceláriu rôzne bonusové požiadavky pre nových zákazníkov. Je potrebné rozlišovať medzi lehotami, ktoré sa týkajú vkladu, a časovými obmedzeniami (angl. time restrictions), ktoré sú viazané na splnenie uvedených podmienok pretočenia. Takže je potrebné si ich ozrejmiť pri každom bonuse ešte pred vykonaním prvého vkladu na novo zaregistrovanej stránke stávkovej kancelárie, aby ste boli naozaj schopný využiť stávkový bonus. Obvykle sa časové okno medzi dokončením registrácie a prvým vkladom pohybuje medzi 3 až 14 dňami. Ešte dôležitejšia je časové obdobie, v ktorom musíte dosiahnuť minimálne pretočenie. Stretli sme sa prevažne s ponukami v rozmedzí 30 - 90 dní na pretočenie bonusu. Je teda zrejmé: čím viac času máte na to aby ste splnili bonusové podmienky, tým lepší a vyhovujúcejší je stávkový bonus. Stráňte sa ponúk s príliš krátkym časovým období na splnenie podmienok!

Stávkové obmedzenia

Niekedy sa môže stať, že váš stávkový rozpočet, suma, ktorú ste získali prostredníctvom bonusu na športové stávky, nemôže byť použitá na všetky druhy stávok, ktoré má príslušná stávková kancelária v jej portfóliu. Existuje možnosť, že napríklad stávky naživo (Live stávky), či mutli stávky a pod. sú vylúčené z požadovaného pretočenia (obratu), prípadne obmedzenia len na kombi stávky s určitým počtom kombinácií (udalostí) a pod. - čo môže byť samozrejme pre niektorých fanúšikov športových stávok nepríjemné. Z tohto dôvodu je mimoriadne dôležité dôkladne preskúmať požiadavky konkrétneho stávkového bonusu - uvedené rozbory sme pre vás pripravili v našich recenziách bonusových ponúk!

Platobné obmedzenia

K dispozícii sú aj určité obmedzenia týkajúce sa spôsobov platby v závislosti od stávkového bonusu. Často sa platobné služby ako PayPal, Skrill alebo Neteller dajú použiť až pri druhom vklade, a preto sú vylúčené z prvovkladového bonusu. Niekedy môže byť obmedzenie spojené s obmedzením samotnej krajiny. Čo je tiež potrebné rešpektovať. Pohľad na podmienky príslušnej stávkovej kancelárie, ako aj samostatné bonusové podmienky príslušného bonusu sú obzvlášť dôležité a potrebné k preštudovaniu! Po všetkých našich stávkových skúsenostiach odporúčame, aby ste neprehliadli žiadne z dôležitých požiadaviek. Preto sme na STAVKOVANIEFORMAT zhromaždili všetky dôležité bonusové detaily, uvádzame podrobnosti, ponuky sme pre vás rozdelili tak, že si môžete podľa vašich potrieb vybrať ten najlepší stávkový bonus!

Niekoľko krokov: Ako získať stávkový bonus?

  • V prvom kroku by ste mali získať aspoň zhruba prehľad o tom, ktorá stávková kancelári a jej ponuka vám sedí, priťahuje vás, resp. máte o ňu záujem? V ktorej spoločnosti by ste si chceli vytvoriť stávkový účet? Ktorá bonusová ponuka sa vám páči, pozdáva sa vám? Aby sme vám pomohli, pripomíname vám naše porovnanie stávkových kancelárií, v ktorom sme dôkladne otestovali všetky stávkové spoločnosti, berúc do úvahy niekoľko hodnotiacich kritérií. Ak chcete nájsť pre vás ten najlepší stávkový bonus, mali by ste sa určite pozrieť na naše jednotlivé bonusové recenzie od konkrétnych stávkových kancelárií.
  • V druhom kroku je mimoriadne dôležité, aby ste si dôkladne premysleli, ktoré bonusové podmienky sú pre vás najdôležitejšie. Sú to kritériá ako suma maximálnej výšky bonusu, je to nízke minimálne pretočenie alebo nízke minimálne kurzy či čo najdlhšie možné obdobie na splnenie bonusových podmienok?
  • Napokon tretí krok je najjednoduchší: keď ste sa už rozhodli pre svoj bonus na športové stávky, musíte sa zaregistrovať, spraviť vklad na váš nový užívateľský účet a počkať na spracovanie webovou stránkou.

Naše hodnotenie bonusu: Aké boli kľúčové faktory?

V priebehu nášho porovnávania veľkých stávkových spoločností prirodzene porovnávame aj bonusové ponuky jednotlivých stávkových kancelárií. Na tejto stránke v sekcii "Stávkový bonus" je samozrejme uvítací bonus, príp. bonus pre nových zákazníkov zďaleka najdôležitejším kritériom. Celkové hodnotenie sa vykonáva z hodnotenia jednotlivých bonusových podmienok dohromady. V tejto kategórii prideľujeme maximálne 10 bodov za najlepšie ponuky. Poradie, ktoré obsahuje zoznam najlepších stávkových bonusov, môžete nájsť tu! Okrem uvítacieho bonusu alebo prvovkladového bonusu sú ostatné bonusové ponuky od príslušnej stávkovej kancelárie sú tiež zahrnuté do hodnotenia uvedenej kategórie. Výber sa vždy líši a je pochopiteľne založený na dostupných bonusových ponukách stávkových kancelárií. Radi by sme vysvetlili niektoré z často ponúkaných bonusov podrobne.

nach oben