sk
viac
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs

Majstrovstvá sveta 2018 - Srbsko | Stávkové tipy, kurzy* a prognózy

Doba čítania: 5 Min

Stávky na Srbsko na Majstrovstvách sveta v roku 2018, vzhľadom na vyvážené zloženie skupiny, by mohli mať za následok značnú návratnosť. V našom prehľade sme objavili najlukratívnejšie a najsľubnejšie stávkové tipy ponúkané najlepšími stávkovými spoločnosťami, takže nájdete tak najlepšie možnosti na stávkovanie na Srbsko na Majstrovstvách sveta 2018. Aby sme tak urobili, pozreli sme sa na kvalifikáciu Srbska, ako aj na samotný tím.

Obsah tejto stránky

  • Tipy a prognózy - MS 2018
  • Analýza zostavy
  • Kvalifikácia a forma
  • Predchádzajúce účasti na MS

Odporúčania

Stávkové kancelárie MS 2018

Sportwetten Tippspiel

Tieto stávkové kancelárie ponúkajú skvelé bonusové ponuky, špeciálne stávky, akčné ponuky ako aj vynikajúce kurzy pre športových fanúšikov!

Tímy a skupiny MS 2018

Bester Sportwetten Anbieter

Tu nájdete všetky skupiny Majstrovstiev sveta, vrátane rozpisu zápasov a tabuliek. K dispozícii máme pre všetkých účastníkov Majstrovstiev sveta špeciálne tipy na stávkovanie!

Stávkové tipy MS 2018

Nájdete tu detailnú prognózu, vzrušujúce tipy na stávky a najlepšie kurzy pre všetky zápasy na Majstrovstvách sveta 2018 v Rusku!

  • 17.06.2018 | 14:00 | Srbsko - Kostarika
  • 22.06.2018 | 20:00 | Srbsko - Švajčiarsko
  • 27.06.2018 | 20:00 | Srbsko - Brazília

Čo považujeme na Majstrovstvách sveta 2018 za najlepšie stávky na Srbsko?

V skupine E na Majstrovstvách sveta vo futbale v roku 2018 sa Srbsko skrýva za Brazíliou a Švajčiarskom v boji o postup do vyraďovacieho kola, čím sa stalo horúcim kandidátom na potenciálne výnosné stávky. Outsider Kostarika dotvára E-skupinu, čo robí túto skupinu mimoriadne vyváženou - s výnimkou, prirodzene, Brazílie.

Okrem dlhodobých stávok, ako aj príležitostí na to, že sa Srbsko dostane do ďalšieho vyraďovacieho kola alebo dokonca do finálnych zápasov súťaže, v našich tipoch na stávkovanie na MS v roku 2018 sa zameriavame na jednotlivé zápasy, ktoré Srbsko bude hrať proti Švajčiarsku a Kostarike. Dôvodom je, že práve tu vidíme veľmi tesné súboje, ktoré sú sprevádzané výhodnými kurzami. Šance tohto tímu z Balkánu na to, aby postúpili zo skupiny, sú hodnotené na 888sports kurzom 2.05. Pričom táto stávková kancelária odhaduje šance Srbov len minimálne nižšie ako Švajčiarov. Stávka na Srbsko, ktoré vypadne vo vyraďovacom kole top šestnástky, je ohodnotená spoločnosťou Interwetten kurzom 3.10, čo nie je až tak úplne nepravdepodobné. Druhé miesto a zodpovedajúci výsledok v skupine F môže viesť v šestnástke k zápasu proti obhajcovi titulu Nemecku. Mohli by ste otvoriť zadné vrátka pre túto stávku na Srbsko na Majstrovstvách sveta 2018 tak, že súčasne vsadíte na to, že srbský tím skončí tretí vo svojej skupine, čo je momentálne ohodnotené kurzom 2.60 na Interwetten.

Pracujeme za predpokladu, že o druhom mieste v E-skupine na MS 2018 sa bude rozhodovať medzi Srbskom a Švajčiarskom hneď za Brazíliou, a preto očakávame, že tento zápas bude obsahovať dva veľmi takticky orientované tímy. Taktická hra môže priniesť do hry málo gólov. Tento predpoklad sa odzrkadľuje aj v našom stávkovom tipe na zápas Srbska proti Švajčiarsku na Majstrovstvách sveta 2018, v ktorom odporúčame umiestniť stávku na menej ako 2,5 strelených gólov v zápase. Na Bethard sme dokázali vyzistiť solídny kurz 1.55.

Stávkari, ktorí si vyberú bezpečnejšiu stávku na menej ako 3,5 gólov, majú potenciál dosiahnuť zisk vďaka kurzu 1.19. V zápase proti outsiderovi skupiny, Kostarike, sme dokázali zistiť kurz 2.08 na 1XBet, ktorý by sme však mali zvážiť opatrne, keď vezmeme do úvahy minimálny výkonnostný rozdiel oboch tímov. Aj v tomto stretnutí sa stáva obzvlášť atraktívna stávka zameraná na počet strelených gólov, keďže srbský tím, ktorý sa v zásade obracia na obranu, by nemal mať príliš veľa obáv z útoku Kostaričanov na MS 2018. Z tohto dôvodu naša prognóza predpokladá, že to bude taktická, obranná hra. Stávka na menej ako 1,5 strelených gólov v tomto zápase MS 2018 medzi Srbskom a Kostarikou má na Tipico kurz vo výške 2.65.

Aké bude zloženie srbského tímu na Majstrovstvách sveta 2018?

Po prekvapujúcemu "vyhadzovu" Slavoljuba Muslina po kvalifikačnej fáze Majstrovstiev sveta, bude ako hlavný tréner na MS 2018 na trénerskej lavičke sedieť Mladen Krstajic. Pre tohto hráča Werder Bremen a Schalke 04 to bude jeho prvé vystúpenie ako hlavného trénera po tom, čo od roku 2016 do roku 2017 pôsobil ako Muslinov asistent trénera. Hovorilo sa, že zasahovanie Srbskej futbalovej asociácie do výberu družstva na MS 2018 spôsobilo rozpory medzi trénerom a funkcionármi, po ktorom došlo k dohode, že každý si pôjde svojou cestou. Pokiaľ ide o Majstrovstvá sveta 2018, predpokladáme, že Krstajic nebude robiť žiadne zásadné zmeny v základnej taktickej koncepcii svojho predchodcu, najmä preto, že dobre pozná Muslinov systém a má záujem pokračovať v úspechu, ktorý sa Srbsku podaril počas kvalifikácie na MS 2018.

Krstajic bude schopný postaviť dobrý tím, tím s množstvom špičkových medzinárodných hviezd. Srdce srbského tímu tvoria inteligentní a skúsení hráči ako Aleksandar Kolarov z AS Roma, Nemanja Matic z Manchesteru United a Branislav Invanovic z Zenitu Petrohrad, ktorí sú zodpovední za obranu. Vďaka špičkovým hráčom tejto kvality Srbsko nemusí na ihrisku stavať základnú obrannú stenu, ale môže skôr využívať priestor na svojej vlastnej polovici, čo môže vytvoriť príležitosť na získanie lopty. Ak sa Srbsku podarí získať loptu, môže ju prihrať na krídla Dusanovi Tadicovi z Southampton a Filipovi Kosticovi z Hamburger SV, ktorí potom rýchlo pošlú loptu do súperovho pokutového poľa. Vpredu napravo nájdeme fyzicky silného Mitrovica (Fulham), ktorý vie, ako prevziať kontrolu nad loptou a čo s ňou robiť. Mitrovič tiež dokáže vytvoriť silné hlavičky a prepracovať sa do vnútra pokutového poľa.

V kvalifikačných zápasoch väščinu gólov strelil Vladimír Stojkovič, ktorý má zmluvu s Partizanom Belehrad, čo znamená, že na rozdiel od mnohých jeho spoluhráčov nie je pravidelne testovaný na najvyššej úrovni. V budúcnosti bude srbský národný tím schopný vložiť svoje nádeje do mnohých veľmi sľubných nadchádzajúcich hráčov: To znamená, že mladý Milinkovič-Savič z Lazia Rím, vysoko talentovaný stredopoliar, už netrpezlivo čaká na šancu, no pravdepodobne nebude súčasťou srbského družstva na týchto Majstrovstvách sveta 2018.

Akou cestu prešlo Srbsko na MS 2018?

V kvalifikačnej skupine, ktorá zahŕňala Rakúsko, Wales, Írsko, Gruzínsko a Moldavsko, bolo Srbsko schopné zvíťaziť s dvojbodovou výhrou nad Írskom, a tak si odnieslo priamu vstupenku na Majstrovstvá sveta 2018. Kvalifikácia sa zmenila na zápas štyroch tímov medzi národmi Srbska, Írska, Walesu a Rakúska, ktoré sa vyznačovali zápasmi s tesnými výsledkami, pričom Srbsko často rozhodovalo o veciach vo svoj prospech.

Po neuspokojivej remíze 2:2 proti Írsku si vybojovali Srbi víťazstvo nad Moldavskom a favoritom skupiny, Rakúskom, ktoré im poskytlo komfortný základ pre zvyšok kvalifikácie. V dvoch zápasoch proti Walesu sa rivali, ktorí sa chceli kvalifikovať na Majstrovstvá sveta, museli uspokojiť s dvoma remízami a celkovým skóre 2:2. V druhom zápase proti Írsku sa Srbi dokázali vrátiť na vrchol po vzrušujúcom zápase (aj keď obranca Nikola Maksimovič bol odvolaný), pričom sotva odišli s víťazstvom 1:0. V posledných dvoch zápasoch v skupine bolo vzrušenie zaručené. V prvom z nich, proti Rakúsku, Srbi utrpeli svoju prvú a jedinú porážku, čím srbské sny o MS 2018 na chvíľu ostali visieť vo vzduchu.

O kvalifikácii priamo na MS 2018 rozhodol zápas proti nepríjemnému súperovi, Gruzínsku, v ktorom sa im podarilo, aj keď tesné víťazstvo 1:0. Počas kvalifikácie neboli Srbi schopní dosiahnuť jediné víťazstvo s viac ako jednogólovým náskokom, čo podľa nášho názoru nebola náhoda. Proti silným súperom ako Rakúsko a dynamickému Walesu, tímu pod vedením teraz už bývalého trénera Slavoljuba Muslina sa podarilo presvedčiť vďaka svojej taktickej zručnosti a disciplinovanému výkonu vo všetkých aspektoch hry. V stretnutiach s Gruzínskom, ako aj s Moldavskom, srbský národný tím taktiež demonštroval, že sú schopní hrať rýchly kombinovaný futbal a nájsť správne taktické riešenia. Pokiaľ ide o účasť Srbska na Majstrovstvách sveta 2018, je zrejmé, že nový tréner Mladen Krstajic chce skôr priniesť do tímu nové vlastné nápady, ako by mal dôverovať taktickým koncepty svojho predchodcu. Predpokladáme, že to pôjde o uvedený prípad a očakávame, že srbský tím bude demonštrovať železnú disciplínu, inteligentnú taktiku a fyzickú výkonnosť, čím sa stane nepríjemným súperom pre kohokoľvek proti komu sa postaví.

Aký je záznam Srbska na predchádzajúcich Majstrovstvách sveta?

Pretože boli predtým súčasťou juhoslovanského národného družstva, športové dejiny Srbska sú prirodzene kratšie ako u väčšiny. Po vzniku Srbska sa rozhodli zaviesť Srbi novú éru v športe. Už nechceli, aby sa na nich pozeralo ako na Juhosláviu. Teraz to bolo Srbsko. Ako nezávislá asociácia bude Srbsko na MS v roku 2018 reprezentovať krajinu v záverečnom kole MS len druhýkrát vo svojej histórii. Ich prvá účasť bola na Majstrovstvách sveta v roku 2010, kde sme ich mohli vidieť v rovnakej skupine s Nemeckom, Ghanou a Austráliou. Počas skupinovej fázy dosiahli pozoruhodný úspech 1:0 nad víťazom skupiny a semifinalistom - Nemeckom. Aj keď prehrali oba svoje zápasy proti Ghane a Austrálii o jeden gól.

Srbsko napokon skončilo v skupine na Majstrovstvách sveta 2010 o 1 bod na druhom mieste. Napriek tomu, že historické okolnosti hovoria, že záznam Srbska na MS je dosť skromný, je pravdepodobné, že tento disciplinovaný tím z Balkánu sa v budúcnosti bude vo veľkej miere zúčastňovať na veľkých športových podujatiach. Blázniví fanúšikovia zo Srbska určite dodajú Srbsku na Majstrovstvách sveta v roku 2018 chuť bojovať a vytvoria v Rusku euforickú atmosféru.

*Všetky kurzy: ku 20.02.2018

Nastavenia súborov cookies
x
Čo sú to cookies?
Cookies sú malé textové súbory uložené v prehľadávači vášho počítača obsahujúce informáciu. Na základe týchto informácií naša webová stránka zaznamenáva, že ste ju už predtým navštívili. Používame ich na prípravu informácií. Vaše osobné údaje nie sú uložené. Ďalšie informácie: Zásady používania súborov cookies |Tiráž |Pravidlá ochrany osobných údajov |
Ich möchte keine Cookies
Required cookies
Súbory cookies kontrolujú funkcie, bez ktorých nemôžete plne využívať našu webovú stránku. Cookies používame iba my (vlastné cookies). V dôsledku toho, tieto informácie používa a spracováva iba naša webová stránka. Napríklad, keď sa zaregistrujete, nemusíte sa zakaždým prihlasovať.
Performance cookies
Naše súbory performance cookies zhromažďujú informácie o tom, ako sa naša webová stránka používa. Tieto súbory cookies nám pomáhajú napríklad určiť, či a ktoré podstránky našej webovej stránky sú navštevované a o aký obsah majú používatelia záujem. V prvom rade zaznamenávame počet návštev a ich trvanie.
Marketingové cookies
Reklamné súbory cookies pochádzajú od reklamných spoločností (tretie strany) a používajú sa na zhromažďovanie informácií o webových stránkach navštívených používateľom s cieľom vytvoriť cielenú reklamu pre návštevníka. V tejto súvislosti nespracúvame žiadne osobné údaje bez vášho súhlasu v súlade s článkom 6, ods. 1, písm. a) GDPR.
Súhlasím s použitím cookies