Ktorá online stávková spoločnosť je najlepšia?

Ste fanúšikom stávkovania a hľadáte pre vás najlepšiu stávkovú kanceláriu? Potom ste našli, čo ste hľadali. STAVKOVANIEFORMAT! Pretože u nás sme všetky stávkové spoločnosti starostlivo preskúmali a vyfiltrovali sme to najlepšie. Vyššie uvedený zoznam zobrazuje najlepšie stávkové kancelárie. Je dôležité mať dobrý tip, ale je tiež dôležité, v ktorej stávkovej kancelárii podáte váš tiket. A to by ste mali urobiť len s tými najlepšími. Zameriavame sa výlučne na najserióznejšie stávkové spoločnosti v oblasti športových stávok.

Lesedauer: 8 min
Tipsport Bonus Vstupný bonus od Tipsport + 15 € zadarmo Odporúčame bonus od Tipsport až do výšky 4000 €. Navyše môžete získať 15 € zadarmo bez nutnosti vkladu!!! Na bonus Fortuna Logo Fortuna vstupný bonus Zaregistrujte sa a získajte tak 100 % vstupný bonus do výšky 1000 €. Na bonus Synottip Bonus Vstupný bonus od Synottip + 50 € stávka bez rizika Využijte 100 % bonus od Synottip do výšky 5000 €. Získajte navyše stávku bez rizika v hodnote 50 €. Na bonus

Wettanbieter Angebote

100 % do výšky 4000 €
Stávková kancelária so slovenskou licenciou
Na trhu od roku 1994
100 % do výšky 5000 €
Stávková kancelária so slovenskou licenciou
Na trhu od roku 2011
100 % do výšky 1000 €
Stávková kancelária so slovenskou licenciou
Na trhu od roku 1990
100 % až do výšky 2000 €
Stávková kancelária so slovenskou licenciou
Na trhu od roku 1990

Ktorá stávková kancelária je tou správnou pre vás?

Aby ste mohli staviť s tými najvhodnejšími stávkovými kanceláriami, na našich stránkach sme sa bližšie pozreli na všetky stávkové kancelárie. Rôzne stávkové kancelárie sa totiž líšia nielen v základných bodoch, ako sú kurzy a kurzové hladiny, ale tiež v parametroch ako je jednoduchosť použitia, či možnosť platby, a pod. Po podrobnej analýze všetkých faktorov, ktoré sú dôležité pre stávkovanie, sme najskôr vytvorili analyzované skupiny a aplikovali ich na testovanie každej jednej stávkovej spoločnosti. Použité kritériá sú na našej stránke prehľadne rozdelené a môžete si ich kedykoľvek prezrieť. Týmto spôsobom vás chceme uistiť, že všetky naše analýzy sú koncipované zrozumiteľne a každú stávkovú spoločnosť sme testovali rovnakým spôsobom. Transparentnosť je pre nás veľmi dôležitá. Po starostlivom výskume všetkých spoločností, dúfame, že naša snaha nevyšla nazmar. Výsledky nášho testovania sme zostavili v komplexných recenziách, ktoré sú k dispozícii na našej webovej stránke s odkazom na príslušnú stávkovú kanceláriu. Ako špeciálnu funkciu vám poskytujeme porovnanie 2 stávkových kancelárií podľa vášho vlastného výberu. Viete si tak porovnať najdôležitejšie fakty a charakteristiky vašich obľúbených stávkoviek pekne v prehľade. S týmto prehľadným nástrojom získate rýchle a konkrétne informácie, ktoré vás zaujímajú a sú pre vás pri výbere stávkovej spoločnosti dôležité. V našich analýzach sa však nezameriavame iba na najdôležitejšie hodnoty, ale taktiež zvažujeme aj menej zjavné vlastnosti, ktorých si možno nie ste vedomý a môžu byť pre vás prekvapením. Preto odporúčame, aby si každý tipér starostlivo premyslel, v ktorej spoločnosť staví, pretože pre nás je jedna vec jasná: Prvým krokom k úspešným stávkovým tipom je výber najlepšej stávkovej spoločnosti.

Preto by ste sa mali poradiť s našimi odborníkmi na stávkové kancelárie ešte pred tým ako investujete vašu dôveru a peniaze do stávkovej kancelárie.

V čom sa líšia najlepšie stávkové kancelárie?

S rastúcim počtom športových podujatí je na stávkovej scéne stále viac a viac možností. To je dôvodom, prečo sa na stávkovom trhu stretávame s rastúcim počtom spoločností, ktoré ponúkajú stávky na tieto podujatia. Rozmanitosť možností je obrovská, a to nielen v prípade výberu športov a podujatí, ale taktiež vo výbere poskytovaných typoch stávok nemajú stávkové spoločnosti medze. Nie je to však žiadnym prekvapením. V snahe zaujať a vybočiť z davu sa snažia stávkové spoločnosti prísť stále s niečím novým a zaujať so stále špeciálnejšími ponukami a funkciami. Navyše, mnoho stávkových kancelárií za posledné desaťročia "objavilo" internet ako silný nástroj, čo je dôvodom, prečo online stávkovanie tak prosperuje. V našom porovnaní stávkových kancelárií analyzujeme on-line stávkové kancelárie, keďže gro stávkového trhu sa pohybuje stále viac a viac týmto smerom a musíme brať tento faktor do úvahy. S rýchlo expandujúcim trhom a ohromujúcim tokom informácií môžete stratiť niť. Porovnanie stávkových kancelárií vám môže pomôcť zvoliť tú správnu spoločnosť, ktorá vám sedí najviac. Nezáleží na tom, či ste profesionálny stávkar, alebo len jeden z mnohých, ktorý berie stávkovanie len ako hobby. Zvážením niekoľkých faktorov pri výbere stávkovej spoločnosti môžete vyťažiť maximum z vašich stávok a zároveň aj ušetriť čas, snahu, a nechcené prekvapenia.

Rôzne online stávkové kancelárie sa líšia nielen z pohľadu kategórií, ako sú stávkové kurzy a stávková hladina, ale aj z pohľadu funkcií, ako sú užívateľská prívetivosť či možnosti platby. Spomínané kategórie sú súčasťou našich recenzií. Po dôkladnej analýze všetkých faktorov relevantných pre stávkovanie sme najprv vytvorili podrobný koncept a aplikovali ho na každú stávkovú kanceláriu.

Stávkové kancelárie sú testované a hodnotené podľa nasledujúcich kritérií:

Ponuka stávok

Jednotlivé stávkové kancelárie pre vás hľadáme na základe ponuky stávkových trhov alebo typov stávok. Chceme vedieť, ktoré športy, ligy, stávkové trhy alebo špeciálne stávky má príslušná online stávková kancelária v portfóliu. Venujeme pozornosť kvantite a kvalite ponúkaných stávkových možností.

Live stávky

V oblasti online stávkovania sa tipovanie naživo (live) stáva čoraz obľúbenejším. Preto sme sa v porovnaní stávkových kancelárii pozreli na oblasť live stávok čo najpresnejšie. Budeme live stávky hodnotiť na základe množstva možností, ktoré sú vám k dispozícii.

Kurzy

Samozrejme, jednou z najdôležitejších kategórií pri výbere najlepšej stávkovej kancelárie je výška stávkových kurzov. Najlepšia stávka sa vždy oplatí len to takej miery, do akej to umožňujú kurzy. Primárne kvôli lukratívnosti overujeme kurzy stávkových kancelárií. Je tiež dôležité, aby sme preverili, či príslušná stávková spoločnosť ponúka dobré kurzy len na určité udalosti, aby tak prilákala zákazníkov, alebo či najlepšie kurzy ponúka stále.

Vždy si zabezpečte najlepšie kurzy pre vaše stávky! Vďaka porovnaniu kurzov nájdete pre vaše športové stávky vždy tie najlepšie kurzy.

Bonus

Kto nemá rád niečo zadarmo? Stávkový bonus je preto ďalším dôležitým kritériom pri výbere stávkovej kancelárie. Takmer všetky stávkové kancelárie vám ponúkajú určité bonusy za prvotnú registráciu alebo na prvý vklad. Niektoré tiež ponúkajú bonusové ponuky pre už existujúcich zákazníkov. Preskúmali sme pre vás bonusové ponuky stávkových kancelárií a jasne sme ich vyhodnotili a zosumarizovali.

Tu nájdete všetky dôležité informácie o bonusoch pre športové stávky.

Jednoduchosť použitia

Na čo sú dobré najlepšie kurzy a najlepšia ponuka stávok, ak sa na stránke, resp. v aplikácii stávkovej kancelárie nevyznáte? Strácate sa pri uzatváraní stávok? Práve preto testujeme webové stránky stávkových kancelárii ako aj ich aplikáciu (ak je k dispozícii). V tejto časti sa zaoberáme zrozumiteľnosťou, štruktúrou, spracovaním príslušných kancelárií online stávok, ako sa po webovej stránke „pohybuje“, či je ponuka je zrozumiteľná a jasná. Na tieto a mnohé ďalšie otázky odpovedáme v tejto testovanej kategórii.

Možnosti platby

„Bez peněz, do hospody nelez“... To isté platí aj pre oblasť športových stávok. Aby stávkovanie mohlo fungovať, musíte mať vstupný depozit. Aby ste vedeli, aké možnosti platieb máte k dispozícii, testujeme ponuku stávkových kancelárií aj v tomto smere. Je však zarážajúce, že pri vklade peňazí máte zvyčajne viac dostupných možností ako pri výbere. Aby ste sa vyhli nepríjemným prekvapeniam, dôkladne sme pre vás preskúmali a vyhodnotili rôzne platobné možnosti. Od prevodu cez PayPal, či iných poskytovateľov platieb až po platbu kreditnou kartou máte k dispozícii celý rad možností. Ukážeme vám, ktoré stávkové kancelárie ponúkajú, ktoré platobné varianty.

Zákaznícky servis

Služby zákazníkom sa stávajú skutočne dôležitými iba vtedy, keď niečo nefunguje tak, ako by ste chceli. Mnoho otázok alebo problémov môžete vyriešiť sami, prípadne odpovede nájdete v často kladených otázkach (FAQ). Na Stavkovanieformat sa snažíme byť stále v obraze. Niekedy naše informácie však nestačia a potrebujete pomoc od špecialistu danej stávkovej kancelárie. V tomto prípade je nevyhnutný zákaznícky servis príslušnej spoločnosti. Charakteristiky, ako sú dostupnosť, časy služieb, kompetencie, viacjazyčnosť a mnoho ďalších faktorov, sú pre naše hodnotenie rozhodujúce. Kvalifikovaná služba orientovaná na zákazníka je základným predpokladom dobrého hodnotenia v tejto kategórii. Väčšinou prebieha komunikácia v live chate bez čakacích dôb, a pomoc je kvalifikovaná a rýchla. Zvyčajne ak chcete získať odpovede na otázky, musíte uviesť vaše užívateľské meno a osobné údaje. Vtedy sa proces zrýchli a zefektívni.

Serióznosť

V prvom rade, všetky stávkové kancelárie na Stavkovanieformat možno považovať za seriózne. Bezpečnosť a dôveryhodnosť musí byť zaručená, lebo inak by bolo všetko ostatné zbytočné. Vaše osobné údaje a stávkový rozpočet vždy zverte do rúk iba renomovaným spoločnostiam. Práve z toho dôvodu vám odporúčame pred uzatvorením stávok pozrieť sa na naše recenzie. Nájdete tu tiež informácie o licenčných podmienkach príslušných stávkových kancelárií, najmä preto, aby ste boli dobre informovaní aj o právnom a organizačnom pozadí spoločnosti.

Zhrnutie

Na hodnotenie stávkových kancelárií používame bodovací systém. Ten zaisťuje, aby všetky naše recenzie boli zrozumiteľné, prehľadné a aby bola každý stávková kancelária hodnotená rovnako. Výsledky nášho hodnotenia sme zhromaždili v komplexných recenziách, ktoré si môžete pozrieť na stránkach recenzií stávkových kancelárií.

Ako testujeme online stávkové spoločnosti?

Cieľom celkového hodnotenia je poskytnúť vám čo najpresnejší obraz o jednotlivých stávkových kanceláriách. Naše hodnotenie sa neustále aktualizuje. Hoci všetkých 13 kritérií je navzájom nezávislých, práve jedno z nich môže byť dôležitejšie pre celkové hodnotenie. Najlepšia stávková ponuka stráca svoju hodnotu, ak sú kurzy podpriemerné. To isté platí o tom, že ak je zákaznícky servis skvelý, ale ponuka stávkovania je tak zlá, že len ťažko si niekto u takejto spoločnosti staví. Preto je pre nás rozhodujúce celkové hodnotenie. Napr. pre vás môže byť kritériom číslo jeden bonus a dôvera v spoločnosť. Pomocou nášho prehľadu si môžete pozrieť všetky detaily samostatne a potom sa rozhodnúť, v ktorej stávkovej kancelárii chcete staviť. Odporúčame vám vlastniť jeden stávkový účet. Niekedy z dôvodu veľkých rozdielov v kurzoch je pochopiteľné, že ste si vytvorili stávkový účet v každej z najlepších stávkových kancelárií. Tak máte vždy možnosť využiť najlepšie kurzy a staviť podľa vašich kritérií.

Ktoré stávkové kancelárie majú najlepšie bonusové ponuky?

Vo väčšine stávkových kancelárií môžete ako nový zákazník počítať s bonusovými ponukami, ktoré môžete s primeranými schopnosťami rýchlo premeniť na nominálnu hodnotu. Na našej bonusovej stránke nájdete všetky ponuky, ktoré sme dosiahli na základe spolupráce s vybranými spoločnosťami. Môžete použiť buď náš formulár alebo kód umiestnený na uvedenej stránke. V zásade si môžete vybrať medzi 2 kategóriami bonusových ponúk. Tie sa líšia v dôsledku ich vkladov. Bezvkladový bonus - pre bonusové ponuky bez vkladu - ako to naznačuje názov - nie je potrebný žiadny vklad a dostanete zadarmo určitú sumu ako úvodný kredit, ktorý môžete staviť. Druhá kategória - vkladový bonus - k vašej prvej vkladovej čiastke príslušná stávková spoločnosť pridáva niečo navyše. V obidvoch kategóriách uvádzame najvýhodnejšie ponuky podľa poradia, takže sa tak môžete jednoducho dostať k stávkovým spoločnostiam s najlepšími bonusmi. Ale pozor: Bonusové ponuky väčšiny stávkových kancelárií sú často viazané na špecifické podmienky, ktoré presahujú rámec jednoduchej platby. Preto sme pripravili rôzne podmienky na stránke "Bonusy", aby ste presne vedeli, čo môžete očakávať pred ich použitím.

Čo iné je ešte dôležité pri výbere stávkových kancelárií?

Cieľom nášho celkového hodnotenia je poskytnúť vám čo najpresnejší obraz o jednotlivých stávkových kanceláriách. Naše hodnotenie je neustále aktualizované. Aj keď všetky kritériá sú hodnotené nezávisle od seba, celkový obraz vyplýva z kombinácie rôznych kritérií. Najlepšia stávková ponuka stráca význam, ak sú ponúkané kurzy podpriemerné. Podobne je to pri skvelom zákazníckom servise, avšak s obmedzenými možnosťami platby a výberu. Nech sa rozhodnete akokoľvek, poskytneme vám prehľad hlavných kritérií pre výber stávkovej kancelárie, ktorým môžete dôverovať. Dobrá stávková kancelária by mala byť správnym mixom všetkého, čo pre nás znamená, že celkové hodnotenie je rozhodujúce. V našom prehľade sa môžete pozrieť na všetky podrobnosti jednotlivo, a potom sa rozhodnúť, s ktorými stávkovými kanceláriami chcete staviť. Výber správnej stávkovej kancelárie je prvým krokom pri uzatváraní výhodných stávok. Porovnanie ponúkaných kurzov je rovnako dôležité. Pred vytvorením každej stávky vám odporúčame pozrieť sa na porovnanie kurzov na Stavkovanieformat.

Ktoré stávkové kancelárie majú najlepšiu kurzovú hladinu?

Ponuka kurzov je grom všetkých najlepších stávkových kancelárií, a preto nie je prekvapivé, že spoločnosti sa vždy usilujú o najlepšie kurzy. V závislosti od stávkových kancelárií a športu môže byť rozdiel medzi kurzami veľmi dôležitý a môže v prípade toho istého výsledku zápasu viesť k výraznej strate na zisku. Rozdiely môžu byť naoko nepatrné, ale prečo by ste sa mali vzdať, aj keď malej výhry? Vyšší kurz znamená väčší profit. S našou pomocou môžete ušetriť zabitý čas zbytočným listovaním rôznych stránok. Prostredníctvom nášho porovnania stávkových kancelárií si môžete jednoducho a pohodlne prezrieť holé fakty o vašej obľúbenej spoločnosti. Viete si tak vyhodnotiť, či sľubovaný najlepší zisk zo stávok je naozaj reálny. Nielen najznámejšie spoločnosti stoja za porovnanie. Aj menej známe a rozvíjajúce sa stávkové kancelárie môžu ponúknuť prekvapivo vysoké kurzy pre vybrané športy, podujatia alebo stávkové trhy. Všetky tieto faktory boli zohľadnené v našom podrobnom porovnaní stávkových kancelárií a sú zahrnuté v našom hodnotení. Máme pre vás tip: Vzhľadom na to, že väčšina stávkových spoločností zaviedla pre určité športov vo svojich kurzoch určitú stabilitu, čo sa týka ponuky výšky kurzov, odporúčame vám si pozorne a nie len raz, prezrieť kurzy na každú udalosť/ zápas zvlášť. Preto je najlepšie sa jednoducho preklikať našimi porovnaniami a nenechať si ujsť žiadny zisk navyše. Vďaka STAVKOVANIEFORMAT sú časy s nízkymi kurzami dávno minulosťou.

nach oben
Angebotsinformation für Slovensko
Flagge Slovensko

Dieser Buchmacher ist leider in deinem Land nicht mehr verfügbar.

Wechsel zu unseren top Angeboten für dein Land.