Stávkové kancelárie - recenzie

Či už je to mladá stávková kancelária alebo roky zavedená značka – podrobne ju otestujeme a porovnáme s konkurenciou na stávkovom trhu. Zdieľame s vami skúsenosti v našich recenziách stávkových kancelárií. Na tejto stránke vám popíšeme, ako postupujeme pri testovaní, a ako vytvárame naše recenzie a náš názor na príslušnú stávkovú kanceláriu. Naše skúsenosti by vám mali uľahčiť vaše rozhodovanie o tom, ktorú stávkovú kanceláriu si máte vybrať a ktorú spoločnosť stojí za to otestovať.

Lesedauer: 3 min

Test & Erfahrung

100 % do výšky 4000 €
Stávková kancelária so slovenskou licenciou
Ponuka live stávok
100 % do výšky 1000 €
Stávková kancelária so slovenskou licenciou
Dlhoročná tradícia
100 % do výšky 5000 €
Stávková kancelária so slovenskou licenciou
Lákavá bonusová ponuka
100 % až do výšky 2000 €
Stávková kancelária so slovenskou licenciou
Dlhoročná tradícia

Ktoré stávkové kancelárie sú pre nás vhodné na testovanie?

Priemysel on-line stávkových kancelárií je na vzostupe a naďalej rastie. Takmer mesačne prichádzajú na trh nové stávkové kancelárie. Často ide o druhú alebo tretiu značku dlhoročných lídrov na trhu. Tipujúci si tak môže položiť otázku: Vezmem skôr dobre známu značku alebo dám šancu mladému bookmakrovi? Krátka odpoveď: To závisí od vás. Hľadáte širokú a hlbokú stávkovú ponuku? Či by ste sa radšej dali zlákať atraktívnym stávkovým bonusom? Máte záujem o live stávky naživo, atraktívne kurzy a prehľadné live centrum? Každá stávková kancelária nastavuje svoje priority inak. Rozdiely popisujeme v recenziách, aby sme vám poskytli dobrý prehľad o rôznych stávkových kanceláriách. Pozeráme sa na stávkové kancelárie, ktoré sa môžu pochváliť dlhodobou tradíciou pred vznikom online stávkovania. V poslednej dobe prichádza na scénu stále viac a viac čisto on-line stávkových kancelárií a lákajú nových zákazníkov svojimi vlastnými stratégiami, s ktorými chcú dobyť trh. Napríklad prichádzajú s ponukou stávok bez registrácie, s veľkolepým uvítacím bonusom, príp. rozbiehajú stávkovanie s kryptomenami. Všetky tieto stávkové kancelárie hodnotíme, čím sa stáva náš test stávkových kancelárií rozsiahlejším.

Čo hodnotíme v recenzii každej stávkovej kancelárie?

Pozrime sa na nasledujúce kategórie nášho testu stávkových kancelárií:

 • Ponuka stávok - stávková ponuka danej stávkovej kancelárie
 • Kurzy - stávkové kurzy, stávková hladina
 • Live stávky - možnosti stávkovania naživo
 • Bonus - stávkový bonus pre zákazníkov (nových ale aj už existujúcich)
 • Jednoduchosť použitia - užívateľská optimálnosť webovej stránky, počítačovej a mobilnej verzie, príp. aplikácie
 • Možnosti platieb - možnosti vkladov a výberov finančných prostriedkov
 • Zákaznícky servis - podpora pre zákazníkov
 • Serióznosť - vážnosť stávkovej kancelárie, jej prístup, licencie na trhu

V rámci ponuky sa pozrieme na to, koľko športov a podujatí je ponúkaných spoločnosťou, taktiež koľko líg a či môžete umiestniť stávky na amatérske športy. Otestujeme stávkové kurzy vypočítaním priemernej kurzovej hladiny pre vás. Čím vyššia je kurzová hladina, tým to je lepšie pre vás. Z pohľadu zákazníkov sa live stávky naživo stávajú čoraz dôležitejšími, a preto sa na stránkach stávkových kancelárií objavujú čoraz častejšie. Preto je pri výbere správnej stávkovej kancelárie dôležité dobré live centrum. To tiež vyžaduje optimálne užívateľské rozhranie – jednoduchosť použitia - ako na PC, tak aj na mobilnom telefóne. Obzvlášť, live stávky sa stále viac mobilizujú. Takže jednoduchosť používania webovej stránky stávkovej kancelárie hrá veľkú rolu. Samozrejme, aby ste vložili finančné prostriedky na váš stávkový účet, musíte vedieť, ktoré metódy vám spoločnosť poskytuje, a ktoré vám najlepšie vyhovujú. Všetky tieto informácie vám prinášame. Taktiež čo sa týka platby, trvania prevodu a možných poplatkov. Pre skúsených stávkarov, ale aj pre nováčikov, je dôležitý slušný zákaznícky servis. Ak sa vyskytnú otázky alebo nezrovnalosti, musia byť vyriešené rýchlo a bezchybne. Rozhodujúcim faktorom v našom teste stávkových kancelárií je serióznosť spoločnosti. Na to sa vzťahuje licencia na športové stávky a akékoľvek sponzorstvo. V našich recenziách sa o tom všetkom dozviete viac.

Ako hodnotíme jednotlivé kategórie v recenzii stávkových kancelárií?

Jednotlivé kategórie hodnotíme inak. Udeľujeme 20 bodov za stávkový program, ako aj za stávkové kurzy, pretože sme presvedčení, že ide o dve najdôležitejšie kritériá výberu spoločnosti na trhu športových stávok. Za všetky ostatné kategórie môžu stávkové kancelárie získať maximálne 10 bodov.

Bodovanie vyzerá takto:
Hodnotená kategória | max. počet bodov

 • Ponuka stávok | max. 20 b
 • Kurzy | max. 20 b
 • Live stávky | max. 10 b
 • Bonus | max. 10 b
 • Jednoduchosť použitia | max. 10 b
 • Možnosti platby | max. 10 b
 • Zákaznícky servis | max. 10 b
 • Serióznosť | max. 10 b

Výsledkom je maximálne možné skóre 100 bodov. V celkovom hodnotení na konci testu krátko diskutujeme o špecifikách stávkovej kancelárie. To by malo uľahčiť vaše rozhodnutie a zabezpečiť transparentnosť v teste stávkových kancelárií.

Ktorá stávková kancelária je pre vás najvýhodnejšia?

Ktorý bookmaker je pre vás najvýhodnejší, o tom samozrejme musí rozhodnúť každý sám. Dúfame, že vám s našimi recenziami a odporúčaniami pomôžeme. Taktiež by ste sa mali pozrieť na stávkovú kanceláriu v pokoji a nájsť si priestor na rozhodnutie pred vytvorením stávkového účtu. Skúseným stávkarom sa odporúča mať niekoľko účtov v rôznych stávkových kanceláriách. Môžete si tak vybrať z niekoľkých stávkových ponúk, tiež z najlepších kurzov - niekedy dochádza čo sa týka kurzov k výrazným rozdielom. A taktiež môžete ťažiť z viacerých bonusov pre nových zákazníkov. Stávkové kancelárie taktiež operujú s promoakciami, napríklad ako sú poukážky, čo sa možno taktiež dozvedieť v našich recenziách stávkových kancelárií. So stavkovanieformat.sk budete vždy v obraze.

Testovanie stávok pre začiatočníkov

Veľmi pozorne sa pozrieme na to, či je ponuka bookmakera vhodná pre nováčikov - neskúsených používateľov. Ako začiatočník máte na stávkové kancelárie iné požiadavky ako skúsený tipér. Budeme skúmať, nakoľko stávková kancelária pomáha nováčikovi začať vo svete stávkovania. Naše skúsenosti ukázali, že niektoré stávkové kancelárie poskytujú pre nových hráčov veľmi komplexnú službu, napríklad vysvetľujú, ako sa vytvárajú stávky alebo čo znamená každý stávkový trh. V našich recenziách stávkových kancelárií s vami zdieľame túto skúsenosť - často sa staviame do pozície nováčika, aby sme sa vedeli pozrieť na problematiku čerstvým okom. Niektoré ponuky pre nových zákazníkov sú pre nováčikov nevhodné. Napríklad, ak je minimálny kurz na stávky nastavený príliš vysoko alebo je potrebné príliš vysoké pretočenie.