sk
Táto ponuka nie je momentálne aktuálna

18bet Test - Recenzia - Naše skúsenosti

Doba čítania: 9 Min

Bonus 100 €

100 % do výšky 100 €, Bonusový kód: WSB100

V rámci recenzie sme podrobili 18bet, mladú online stávkovú kanceláriu, rozsiahlemu testovaniu a bližšie sme sa pozreli na rôzne kategórie, ako sú napríklad stávkové produkty, kurzy či užívateľská prívetivosť. 18bet bola založená v roku 2012 a má sídlo na Gibraltári. Spoločnosť má okrem toho stávkovú licenciu z Curacaa, čo znamená, že neexistujú žiadne obavy týkajúce sa profesionality alebo dôveryhodnosti tejto stávkovej spoločnosti. Vďaka špecializovanej ponuke, atraktívnej webovej stránke a nadchádzajúcej live stávkovej ponuke sa tento nováčik teraz pokúša udomácniť sa na nemecky hovoriacom trhu, pretože 18bet v tejto krajine ešte nie je dobre známy. Prostredníctvom našej recenzie 18bet sa snažíme túto situáciu zmeniť a podrobne opísať naše skúsenosti, ktoré sme prostredníctvom nášho prieskumu nadobudli.

Obsah tejto stránky

 • Ponuka stávok
 • Kurzy
 • Live stávky
 • Bonus
 • Jednoduchosť použitia
 • Možnosti platby
 • Zákaznícky servis
 • Serióznosť
 • Zhrnutie

Hodnotenie bonusu pre
18bet,
vypracoval: STAVKOVANIEFORMAT, hodnotenie bonusu
7 / 10 B

Informácie o bonuse 18bet

Informácie o bonuse 18bet"
Detaily bonusu
100% až do výšky 100 €
na prvý vklad
Bonusový kód: WSB100
Všetky detaily
 • Stávkový bonus: 100 %
 • Maximálna výška bonusu: 100 €
 • Minimálny vklad: 10 €
 • Pretočenie: 12-krát suma vkladu a bonusu
 • Minimálny kurz: 1.80
 • Časové obmedzenie: 21 dní
 • Geografické obmedzenia: neakceptuje tipérov z Austrálie, Burkiny Faso, Estónska, Litvy, Lotyšska, Moldavska, Rumunska a Ukrajiny
 • Bonusový kód: WSB100
 • Stávkové obmedzenie: suma každej jednotlivej stávky nesmie presiahnuť 50 % sumy bonusu. Kombinované stávky na rovnaké výsledky, ako aj stávky na oba potenciálne výsledky udalosti nie sú povolené v rámci bonusu od 18bet.
Zobraziť bonus
Kritérium Hodnotenie
Stávková ponuka 14 / 20
Stávkové kurzy 17 / 20
Live stávky 7 / 10
Bonus 7 / 10
Jednoduchosť použitia 8 / 10
Možnosti platby 8 / 10
Zákaznícky servis 7 / 10
Serióznosť 10 / 10

STÁVKOVÉ PRODUKTY – Ponuka stávok - 18bet prináša na trh orientovaný stávkový produkt

Vďaka svojim stávkovým produktom 18bet predstavuje stručnú ponuku, ktorá umiestňuje túto mladú on-line stávkovú spoločnosť v nižšom strednom pásme. Rovnako ako u väčšiny iných stávkových spoločností sme si tiež všimli jasné zameranie na futbal, s veľkým výberom líg a súťaží. Okrem profesionálnych líg uznávaných futbalových krajín, ako sú Anglicko, Španielsko, Nemecko a Francúzsko, sme v našom 18bet testovaní našli aj ligy z menej známych krajín ako sú Sudán, Zimbabwe a Gambia. Pre niektoré európske asociácie existujú aj príležitosti stávkovať na amatérskej úrovni: Napríklad, okrem amatérskej anglickej a nemeckej ligy sme sa stretli s podobnými súťažami aj v menších krajinách, ako napríklad Rakúsko. V našom teste sme našli aj rôzne spôsoby, ako vsádzať na ženský futbal. Pokiaľ ide o stávkové trhy, nenašli sme nič skutočne vzrušujúce, ale rozhodne nič nechýbalo, teda nepociťovali sme nedostatok možností. Vo veľkých európskych ligách sa priemerný počet stávkových možností pohyboval medzi 60 a 80, čo opäť kladie 18bet do strednej triedy nášho testu. Niektoré body sme tiež odpočítali z dôvodu nedostatku menej známych disciplín a marginálnych športov. Faktory, ktorými sme prechádzali aj pri iných on-line stávkových kanceláriách. 18bet ponúka na svojich internetových stránkach len 11 športov, medzi ktoré patria klasiky ako tenis, rugby či ľadový hokej. Avšak tieto športy sú absolútnou nevyhnutnosťou pre akúkoľvek stávkovú kanceláriu, a preto neudeľujeme žiadne ďalšie body navyše. Kriket, E-športy a virtuálne športy úplne na stránke 18bet chýbajú, čo znižuje počet bodov tejto mladej on-line stávkovej kancelárii v našom teste. Vzhľadom na obmedzenú ponuku, ktorá je v niektorých ohľadoch mierne pod priemerom, tí stávkari, ktorí nepotrebujú rozmanitosť a stačí im pomerne málo športov, majú pravdepodobne dobré skúsenosti s 18bet. To znamená, že 18bet je veľmi atraktívna, pokiaľ ide o futbal, pretože amatérsky a ženský futbal ešte nie sú zastúpené na každej webovej stránke online stávkových kancelárií. Pre fanúšikov online kasína má táto mladá stávková spoločnosť množstvo príležitostí v ponuke. S ohľadom na všetky uvedené fakty dávame 14/20 bodov v našom testovaní 18bet.

STÁVKOVÉ KURZY - Pre futbal sme na 18bet našli prekvapivo silné kurzy

V našom 18bet teste sme okrem priemernej kurzovej hladiny (marži stávkovej kancelárie) zistili aj rôzne kurzy ponúkané pre rôzny typ stávky. Pokiaľ ide o futbal, 18bet ponúka kurzovú hladinu 94 %, čo zaradzuje mladú stávkovú kanceláriu do hornej časti nášho celkového hodnotenia. V najvýznamnejších európskych ligách môže tento percentuálny podiel dosiahnuť až hodnotu 97 % - ide o dobrú skúsenosť, ktorá tiež prináša pozitívny rating v našom teste stávkových kancelárií.

Zistili sme, že stávky na strelené góly, ako aj stávky nad/pod sú obzvlášť výhodné, lebo sme mohli získať počas testovania 18bet vynikajúce kurzy. V niektorých prípadoch sme však zaznamenali výkyvy kurzov, a teda drasticky klesajúce kurzy v menej známych ligách a prípade iných športov. Napríklad kurzy, ktoré ponúka táto stávková kancelária v Norwegian Tippeligaen, s kurzovou hladinou 92 %, sú len priemerné, tak isto ako aj pre hádzanú. Aj keď pri individuálnych volejbalových zápasoch sa však výplata opäť zvýšila na 96 %. Navyše v našej recenzii 18bet upozorňujeme, že kurzy sú extrémne stabilné, zostávajú relatívne konštantné od počiatočného uverejnenia až po začiatok zápasu. Stručne povedané, 18bet súťaží s konkurenčnými kurzami, ktoré v niektorých prípadoch predstavujú najlepšie hodnoty. Ide o niečo dosť nezvyčajné pre takúto mladú stávkovú kanceláriu. V priebehu nášho testu 18bet sme však zistili, že sa kurz môže líšiť v závislosti od športu, ligy a typu stávky, a preto odporúčame pozorne sledovať kurzovú hladinu, najmä pre menšie a menej známe udalosti. Pre tých tipérov, ktorí sú výlučne doma v hlavných európskych futbalových ligách, odporúčame kurzy ponúkané na 18bet, pričom by sme venovali osobitnú pozornosť vysokému percentu výplaty pri stávkach nad/pod. V našej recenzii 18bet nás táto on-line stávková spoločnosť, ktorá je v biznise od roku 2012, v tomto smere presvedčila, a preto udeľujeme 17/20 bodov.

Aj napriek tmavému dizajnu sme v 18bet teste dokázali nadobudnúť dobré skúsenosti s webovou stránkou

LIVE STÁVKY – Vzrušujúca ponuka so skvelým potenciálom

V posledných rokoch sa live stávky stávajú čoraz dôležitejšími v segmente online stávok, a preto sa v tejto kategórii nášho testu 18bet ponoríme do detailov. Pri pohľade na možnosti live stávok na 18bet boli naše skúsenosti veľmi podobné tým, ktoré sa týkali stávkových produktov: futbal tu dominoval podľa očakávaní nielen zápasmi najlepších svetových líg, ale aj podujatiami nižšej úrovne, ako je napr. Nemecká U19 Bundesliga a Španielska divízia Tercera. V časovom horizonte nášho prieskumu sme tiež zistili, že výber live stávok tejto stávkovej spoločnosti 18bet zahŕňa tiež tenis, basketbal a volejbal. Keď prišlo na stávkové trhy, zistili sme zaujímavé informácie: V našom testovaní 18bet niekoľko živých podujatí ponúklo výrazne viac možností na stávkovanie, ako pri štandardných stávkach. V niektorých prípadoch je na 18bet k dispozícii viac ako 100 stávkových trhov na jednu udalosť, čo podľa našich skúseností predstavuje značné číslo. Avšak priemerné číslo, pokiaľ ide o live stávky, je pravdepodobne približne 30, čo však stačí na udržanie tejto stávkovej kancelárie v strednej (priemernej) triede. Na základe nášho pozorovania je dizajn webovej stránky v sekcii live stávkovania nežiadúci: Aj keď celková webová stránka 18bet je úspešná kvôli jasnému rozloženiu a silným farebným kontrastom, oblasť live stávok (naživo) výrazne klesá na kvalite. Zatiaľ čo všeobecné rozdelenie medzi športmi a ligami je vynikajúce, trochu viac odvahy pri výbere farebnej schémy by nezaškodilo. Z hľadiska prehľadnosti nie je tmavo šedé písmo na svetlo šedom pozadí vhodnou voľbou. Daný fakt uvádzame v našej recenzii 18bet teda ako nedostatok. Kliknutím na jednotlivé udalosti naživo sa otvorí live (živé) centrum, ktoré je našťastie vedené v rovnakom štýle ako ostatné webové stránky 18bet, čo uľahčuje orientáciu a prehľadnosť. Dostupné živé animácie aktuálneho zápasu, rovnako ako aj rôzne štatistiky, pomáhajú užívateľom pri rozhodovaní v stávkovaní. Taktiež sú prezentované aj kurzy pre rôzne stávkové trhy, ktoré sú v daný moment ponúkané. Kurzy sa aktualizujú v reálnom čase, pričom pohyb je indikovaný malou zelenou alebo červenou šípkou. Bohužiaľ, v rámci nášho testu 18bet sme nedokázali nájsť živý prenos pre žiadnu z ponúkaných udalostí, čo malo za následok mierny odpočet bodov. Okrem toho sa obmedzenie stávkových produktov vo všeobecnosti jasne odráža aj v live stávkovaní, a preto sme v tejto kategórii nášho testu 18bet testu udelili priemerný rating: 7/10 bodov.

STÁVKOVÝ BONUS - Klasický 100 % bonus s náročnými požiadavkami na pretočenie

Najmä z pozície mladej stávkovej kancelárie je dôležité prilákať nových zákazníkov. V našom teste 18bet sme tak našli bonusovú ponuku, ktorá zdvojnásobí prvý vklad nového zákazníka až do výšky 100 €. Aby ste mohli využiť bonus, musíte sa zaregistrovať ako nový zákazník na webovej stránke 18bet. Musíte tak vložiť minimálnu sumu vo výške 10 € na váš stávkový účet, pričom nesmiete zabudnúť uviesť bonusový kód WSB100. Ak prehliadnete tento krok, váš nárok na bonus prepadne. Preto vám odporúčame, aby ste si našli čas pred vykonaním prvého prevodu, aby sa vám náhodou nestalo, že prídete o bonus z nedbanlivosti. Po vykonaní prvého vkladu vám bude pripísaná na váš účet suma, ktorá sa rovná 100 % vášho vkladu. Predtým, ako môžete premeniť bonus alebo s ním spojené výhry na peniaze, musíte splniť určité požiadavky na prestávkovanie súvisiace s bonusom od 18bet. Aby ste splnili bonusové podmienky, musíte vsadiť celkovú sumu svojho vkladu plus bonusovú sumu 12-krát. Avšak je tu aj niekoľko obmedzení, ktorých by ste si mali byť vedomí. Napríklad, aby ste splnili bonusové podmienky na 18bet, môžete využiť iba stávky s minimálnymi kurzmi 1.80, pričom hodnota vašich individuálnych stávok nesmie presiahnuť hodnotu 50 % bonusovej sumy. Navyše multi stávky na jeden a ten istý výsledok, ako aj stávky na opačné výsledky tej istej udalosti sú vylúčené z bonusu od 18bet. Stávková kancelária vám dáva 21 dní na splnenie všetkých bonusových podmienok, čo je podľa našich skúseností dosť náročné. V priebehu nášho testu 18bet sme tiež zistili, že zákazníci z Burkiny Faso, Estónska, Litvy, Lotyšska, Moldavska, Rumunska a Ukrajiny sú z bonusového programu vylúčení. Pokiaľ ide o možnosti platieb, neobjavili sme žiadne obmedzenia. Celkovo bonus od 18bet získal v našom teste priemerné hodnotenie, primárne kvôli krátkemu časovému obdobiu na splnenie bonusových podmienok, ako aj kvôli relatívne vysokým minimálnym kurzom. Uvedené faktory nás nútia odpočítať body. Z tohto dôvodu v našom hodnotení získava bonus od 18bet 7/10 bodov.

Informácie o bonuse 18bet

Informácie o bonuse 18bet"
Detaily bonusu
100% až do výšky 100 €
na prvý vklad
Bonusový kód: WSB100
Všetky detaily
 • Stávkový bonus: 100 %
 • Maximálna výška bonusu: 100 €
 • Minimálny vklad: 10 €
 • Pretočenie: 12-krát suma vkladu a bonusu
 • Minimálny kurz: 1.80
 • Časové obmedzenie: 21 dní
 • Geografické obmedzenia: neakceptuje tipérov z Austrálie, Burkiny Faso, Estónska, Litvy, Lotyšska, Moldavska, Rumunska a Ukrajiny
 • Bonusový kód: WSB100
 • Stávkové obmedzenie: suma každej jednotlivej stávky nesmie presiahnuť 50 % sumy bonusu. Kombinované stávky na rovnaké výsledky, ako aj stávky na oba potenciálne výsledky udalosti nie sú povolené v rámci bonusu od 18bet.
Zobraziť bonus

JEDNODUCHOSŤ POUŽITIA (užívateľská optimálnosť) - V našom teste 18bet bolo toho málo, na čo sa sťažovať

V našej recenzii 18bet sme, samozrejme, podrobili testom aj webovú stránku tejto stávkovej kancelárie. Dizajn webovej stránky tejto mladej stávkovej spoločnosti je tmavý, aj keď jasná štruktúra a intuitívna orientácia v menu získali od nás vysoké známky. Kým by kontrasty mohli byť o niečo ostrejšie, celková farebná schéma je stále v prijateľnom rozmedzí. V oblasti záhlavia stránky sa nachádza hlavný navigačný panel, v ktorom si možno zvoliť najväčšie kategórie produktov. Pri návšteve stránky sa automaticky dostanete na domovskú stránku, kde sú prehľadne umiestnené produkty 18bet. Bočný panel vľavo predstavuje všetky športy, ktoré sú v portfóliu 18bet k dispozícii. Pri kliknutí na jednu z disciplín, sa vám rozbalí ponuka s odkazmi na jednotlivé ligy a súťaže. Okrem toho, kliknutím na príslušný šport sa tiež zmení stredná časť webovej stránky, ktorá zobrazuje iba udalosti týkajúce sa vybraného športu. Na základe našich skúseností štandardne stredná časť pozostáva z výberu aktuálnych live stávok, pričom stávková spoločnosť ďalej rozlišuje medzi ostatnými kategóriami, ako sú top stávky a stávky na poslednú chvíľu. Na pravej strane sa zobrazuje stávkový tiket a rôzne témy, ako napríklad "Rýchle stávky" alebo "Kombo dňa". Päta stránky obsahuje všeobecné informácie o spoločnosti, ako sú zmluvné podmienky, platobné možnosti a možnosti kontaktu. Podľa našich skúseností by mohol byť čas načítania webových stránok 18bet trochu rýchlejší, aj keď je stále v prijateľnom rozmedzí. Mobilná verzia webovej stránky 18bet je dostatočná pre potreby narastajúceho počtu používateľov smartfónov a tabletov, no žiaľ, na rozdiel od iných stávkových kancelárií 18bet zatiaľ neposkytuje samostatnú aplikáciu na inštaláciu na rôzne mobilné zariadenia. To znamená, že mobilná verzia stránky získava body v našom teste 18bet vďaka dobre premyslenému dizajnu a prijateľnej dobe načítania. Inými slovami, táto mladá stávková kancelária je dobre vybavená na to, aby mohla čeliť výzvam stávkového trhu v budúcnosti, aj keď sa ešte nemôže pochváliť vlastnou aplikáciou. Pre relatívne úspešnú webovú stránku s príležitostnými slabosťami, náš test udeľuje 18bet 8/10 bodov.

18bet App Aplikácia 18bet skóruje v teste s užívateľskou prívetivosťou

MOŽNOSTI PLATBY (vkladu a výberu) – Solídny výber, avšak bez PayPalu

Pri testovaní platobných možností je 18bet absolútne transparentná a profesionálna. Odkaz v zapätí webovej stránky vám poskytuje prehľadný zoznam všetkých metód platieb, ktoré môžete použiť v súvislosti so svojím stávkovým účtom na 18bet. Nájdete tu jasnú tabuľku všetkých platobných spoločností s podrobnými dodatočnými informáciami o poplatkoch a limitoch. Pomocou rozbaľovacieho poľa v oblasti záhlavia stránky si môžete vybrať rôzne krajiny, pretože počet možností platieb sa môže podľa toho líšiť. Na základe našich vlastných skúseností s 18bet budete mať na výber tieto služby: Skrill, Skrill 1-Tap, Neteller, Webmoney, Boleto, Qiwi, Yandex Money, Sofort, Trustly, Bankový prevod, Rapid Transfer, paysafecard, entropay, rôzne kreditné karty, ako aj bankový prevod. Vzhľadom na to, že v tomto zozname chýba PayPal a výber ďalších platobných poskytovateľov je stále ešte trochu obmedzený, bohužiaľ musíme odpočítať body z nášho 18bet testu. Napriek tomu stále postačujú na solídny výsledok: 8/10 bodov.

ZÁKAZNÍCKY SERVIS A PODPORA - Naše skúsenosti s 18betami zdôrazňujú potrebu zlepšiť zahraničnú zákaznícku podporu

Ak máte akékoľvek otázky alebo problémy s vašimi stávkami, je dobré vedieť, že vaša stávková kancelária je vždy pre vaše problémy otvorená. V priebehu nášho testu 18bet sme sa stretli s 3 rôznymi spôsobmi, ako sa dostať do kontaktu s uvedenou stávkovou spoločnosťou: V prípade 18bet môžete posielať svoje otázky e-mailom, môžete použiť live chat (živý rozhovor) alebo Facebook 24 hodín denne/7 dní v týždni. Zatiaľ čo 18bet na svojej stránke tvrdí, že sa dá zastihnúť aj telefonicky, nijaké telefonické údaje pre zákazníka neposkytujú, čo vedie k odpočtu bodov v tejto kategórii nášho testovania stávkových kancelárií. Zákaznícky servis je v súčasnosti orientovaný na angličtinu a pre zákazníkov bez potrebných znalostí angličtiny je ťažšie informovať sa. Celkovo však 18bet spĺňa základné požiadavky zákazníckeho servisu, a preto dosahuje v tomto hodnotení 7/10 bodov.

SERIÓZNOSŤ - Renomované licencie hovoria samé za seba

18bet nemá nijaké pochybnosti o svojich vážnych zámeroch. V našej recenzii 18bet sme už uviedli, že táto stávková kancelária má licenciu od karibského ostrova Curacao, čo nespochybňuje profesionálny prístup tejto mladej stávkovej kancelárie. Okrem toho, spoločnosť 18bet podporuje iniciatívy zamerané na boj proti závislosti na hazardných hrách, za ktoré udeľujeme ďalšie body. V dôsledku toho, 18bet získava v uvedenej kategórii testovania najvyšší možný rating: 10/10 bodov.

ZHRNUTIE – Mladá stávková spoločnosť so zameraním na stávkový produkt

18bet je nováčik, ktorý je aktívny na stávkovom trhu len od roku 2012. Táto neskúsenosť je viditeľná len zriedka. Naša recenzia 18bet ukazuje, že v niektorých kategóriách je táto stávková kancelária určite schopná súťažiť s ostatnými online spoločnosťami, ktoré sú v stávkovom biznise oveľa dlhšie. Zatiaľ čo ponuka stávkových produktov od 18bet je relatívne úzka, hĺbka týchto produktov nie je vôbec zlá: V niektorých krajinách a futbalových asociáciách je v skutočnosti možné staviť si až na amatérsku úroveň. Napriek tomu, nedostatok niektorých exotických športov, ako aj čoraz populárnejšie E-športy vedú k zrážkam bodov. Na druhej strane náš test 18bet zistil prekvapujúco dobré kurzy, pričom percento kurzovej hladiny často dosiahlo najvyššie hodnoty pre veľké európske ligy. Ďalšie silné stránky 18bet spočívajú v dizajne webovej stránky a mobilnej verzii, a preto vidíme, že táto mladá stávková spoločnosť má ružovú budúcnosť. V súčasnosti je však 18bet schopná dosiahnuť len umiestnenie v spodnom strednom pásme nášho testu stávkových kancelárií: 75/100 bodov.

Na porovnanie stávkových kancelárií
Nastavenia súborov cookies
x
Čo sú to cookies?
Cookies sú malé textové súbory uložené v prehľadávači vášho počítača obsahujúce informáciu. Na základe týchto informácií naša webová stránka zaznamenáva, že ste ju už predtým navštívili. Používame ich na prípravu informácií. Vaše osobné údaje nie sú uložené. Ďalšie informácie: Zásady používania súborov cookies |Tiráž |Pravidlá ochrany osobných údajov |
Ich möchte keine Cookies
Required cookies
Súbory cookies kontrolujú funkcie, bez ktorých nemôžete plne využívať našu webovú stránku. Cookies používame iba my (vlastné cookies). V dôsledku toho, tieto informácie používa a spracováva iba naša webová stránka. Napríklad, keď sa zaregistrujete, nemusíte sa zakaždým prihlasovať.
Performance cookies
Naše súbory performance cookies zhromažďujú informácie o tom, ako sa naša webová stránka používa. Tieto súbory cookies nám pomáhajú napríklad určiť, či a ktoré podstránky našej webovej stránky sú navštevované a o aký obsah majú používatelia záujem. V prvom rade zaznamenávame počet návštev a ich trvanie.
Marketingové cookies
Reklamné súbory cookies pochádzajú od reklamných spoločností (tretie strany) a používajú sa na zhromažďovanie informácií o webových stránkach navštívených používateľom s cieľom vytvoriť cielenú reklamu pre návštevníka. V tejto súvislosti nespracúvame žiadne osobné údaje bez vášho súhlasu v súlade s článkom 6, ods. 1, písm. a) GDPR.
Súhlasím s použitím cookies