Bonus od 1xBet

Čas čitania: 5 min.

130 € Bonus

100% až do výšky 130 €, minimálny kurz LEN 1.40, pretočenie: 5x, bonusový kód: 1x_539

Stávková spoločnosť 1xBet je známa ako šampión kurzov. Na 1xBet dostanete na mnohé z najvyšších líg často najlepšie kurzy a tým aj najvyššie príležitosti na zisk. Bonus od 1xBet sa tiež môže bez problémov popasovať s neľahkými kritériami. Bonus od 1xBet je 100 %-ný siaha až do výšky 130 €. V tomto odvetví patrí medzi tie najštedrejšie ponuky. Rozhodujúcim kritériom bonusu od 1xBet sú bonusové podmienky. Jedná sa o minimálne pretočenie len 5x výšky bonusu a pri neuveriteľných minimálnych kurzoch len 1.40. Žiadna iná stávková kancelária nemá nižšie minimálne kurzy pretočenia ako 1xBet. Akceptované sú však len akumulačné stávky, pričom sa musia skombinovať aspoň tri udalosti. Aj napriek tomu je to naozaj kvalitný bonus, ktorý môžeme len a len odporučiť.

Hodnotenie bonusu
1xbet,
8 / 10 Body

Odporúčania

1xBet Poukážka

1xbet Bonus

Stávkovanie, zbieranie bodov, výmena poukážok

Lepší bonus nenájdete

1xbet Bonus

Poistenie stávok, akumulátor dňa, stávky cez aplikáciu, súťaž o stávkové poukážky, bonus na prehraté stávky

Informácie o bonuse 1xbet

Informácie o bonuse 1xbet"
Detaily bonusu
100 % až do 130 €
na prvý vklad
Všetky detaily
  • Minimálny kurz: 1.40 na akumulátor s min. 3 udalosťami
  • Pretočenie: 5x celá suma bonusu
  • Stávkové obmedzenia: len akumulačné stávky sú akceptované (min. 3 udalosti)
  • Minimálny vklad: 1 €
  • Geografické obmedzenia: Obmedzenia ponuky v jednotlivých krajinách, príp. ponuka je v € alebo v ekvivalente v inej meny.
  • Časové obmedzenie: 30 dní po registrácii
  • Bonusový kód: 1x_539
Bonus

Jednoducho vysvetlené: Ako funguje bonus 1xBet?

V tomto článku by sme sa chceli bližšie zaoberať súčasným bonusom od spoločnosti 1xBet ako aj všetkými bonusovými podmienkami. Tieto produkty stávkových kancelárií sú dobre známe najmä z dôvodu ich vynikajúcich kurzov, pričom jasne ich odlišujú od väčšiny iných stávkových kancelárií. Okrem neuveriteľného percenta návratnosti (payback-u) má táto spoločnosť vo svojom programe veľmi atraktívny uvítací bonus. 1xbet dáva svojim novým zákazníkom senzačný 100 % bonus až do výšky 130 €. Vďaka našej exkluzívnej ponuke si okrem samotného klasického bonusu môžete zabezpečiť navyše 30 € vložením kódu poukážky 1x_539. Bonus 1xBet je v podstate klasická buy-in (vkladová) ponuka: Hodnota vášho prvého vkladu určuje výšku vášho bonusu! Táto kvalitná bonusová ponuka zdvojnásobí váš prvý vklad až do výšky 130 €. Čo nás, samozrejme, privádza postupne aj k bonusovým podmienkam. Bonus 1xBet vyžaduje 5x pretočenie s neuveriteľným minimálnym kurzom len 1.40 (na minimálne 3 udalosti). Na bonus sa však vzťahujú ako sme spomínali len akumulačné stávky (aspoň 3 udalosti). Všetky ostatné bonusové detaily s vami prediskutujeme nižšie!

Holé fakty bonusu od 1xBet hovoria samy za seba, pričom zaručene vyvolávajú silný dojem na nových zákazníkov: Vďaka tejto uvítacej, tzv. „welcome“ ponuke vo forme klasického vkladového bonusu, sa noví zákazníci môžu tešiť na prvotriedny 100 %-ný bonus až do výšky 130 € (na rozdiel od 100 €, čo je vo všeobecnosti štandardom). Môžete si tiež zaručiť ďalší kredit 30 € jednoducho zadaním bonusového kódu 1x_539. Inými slovami, váš prvý vklad na váš novo vytvorený stávkový účet na 1xBet zdvojnásobila táto stávková kancelária vďaka bonusovej ponuke - to vám umožní využiť maximálny rozprávkový stávkový kredit 260 €, v prípade ak je váš prvý vklad aspoň 130 €. Teraz sa dostávame k stávkovým podmienkam, ktoré musíte splniť, aby ste získali bonusovú sumu: Bonus od 1xBet vyžaduje, aby ste celú sumu bonusu prestávkovali 5-krát, čo sa rovná sume 650 € (5 x 130), t.j. ak sa skutočne rozhodnete pre zisk maximálnej výšky bonusu. Len akumulačné stávky - 3 alebo viac udalostí - spĺňajú podmienky bonusu, pričom musíte mať v 3 udalostiach kurzy 1.40 alebo vyššie. Stávková spoločnosť 1xBet vám dáva 30 dní po dokončení registrácie na to, aby ste splnili všetky bonusové podmienky.

Výška stávkového bonusu v %

Ponuka od 1xBet je atraktívna z dôvodu prvotriedneho bonusu vo výške 100 % - inými slovami, výška vášho prvého vkladu na vašom novom stávkovom účte sa zdvojnásobí. Ak chcete napríklad získať bonusovú čiastku vo výške 50 €, budete musieť vložiť rovnakú sumu. V takom prípade sa na vašom stávkovom účte zobrazí 100 €.

Maximálna možná výška bonusu od 1xBet

Aby ste mohli využiť maximálnu možnú sumu uvítacieho bonusu od 1xBet, musíte vložiť 130 € na váš účet. V takom prípade sa váš stávkový kredit dramaticky zdvojnásobí na 260 € - čo je celkom pôsobivá suma. Zvyčajne je maximálna suma bonusu tejto stávkovej kancelárie 100 € - ale pomocou bonusového kódu 1x_539 získate ďalších 30 €.

Ako získať bonus od 1xBet

1. Prvý krok si vyžaduje založenie účtu na 1xBet.
2. Zvoľte "Zúčastniť sa v bonusových ponukách" v sekcii Môj účet. Pre využitie bonusovej ponuky musíte vložiť aspoň 1 €.
3. Po nadobudnutí bonusovej čiastky musíte do 30 dní splniť všetky uvedené bonusové podmienky. Iba vtedy je možné výhru vyplatiť (ako už bolo uvedené vyššie - je tu niekoľko bodov, ktoré musíte mať na pamäti).

Bonusové podmienky: Aké body bonusových podmienok 1xBet by ste mali určite vedieť?

VEĽMI DÔLEŽITÉ: Bonus od 1xBet musí byť pred jeho vyplatením najprv odomknutý. Je to preto, lebo ponuka funguje nasledovne: Váš stávkový kredit je rozdelený na "reálny peňažný účet" a "bonusový peňažný účet". 1xBet vám umožní splniť bonusové podmienky iba prostredníctvom stávok, ktoré sú financované z vašich bonusových peňazí. Keď splníte úplne všetky podmienky bonusu, bonusové peniaze budú prevedené na váš účet "reálnych peňazí". Majte na pamäti: táto suma NIKDY nesmie byť vyššia ako suma bonusu (= suma vášho prvého vkladu). To znamená, že nikdy neobdržite žiadne ďalšie výhry navyše vygenerované bonusovými peniazmi! Maximálna výhra teda nesmie presiahnuť výšku 130 €. V konečnom dôsledku je vaším cieľom iba "odomknúť" bonusovú sumu. Navyše nie je dovolené obdržať výplatu, ak je zostatok vo vašom účte nižší ako je suma bonusu!

Bonus od 1xBet podlieha určitým stávkovým podmienkam, ktoré musia byť splnené, aby ste mohli získať vyplatenú sumu. Po podrobnejšej kontrole sú tieto kritériá o niečo komplikovanejšie, než si na prvý pohľad myslíte. Aby ste nezažili žiadne nepríjemne prekvapenia pri prevode bonusových peňazí na skutočné peniaze, odporúčame vám si podrobne prečítať bonusové podmienky, ako aj našu sekciu "Aké body bonusových podmienok 1xBet by ste mali určite vedieť?" vyššie. Nižšie sa podrobne zaoberáme rôznymi aspektmi tejto bonusovej ponuky pre nových zákazníkov.

Minimálny vklad (buy-in)
Ak chcete využiť výhodu uvítacieho bonusu od 1xBet, môžete tak urobiť tým, že na svoj účet vložíte len 1 €. Ak tak urobíte, máte k dispozícii 2 € na vaše potešenie zo stávkovania.

Minimálne pretočenie (obrat)
Ak chcete svoj bonus premeniť na skutočné peniaze, musíte ho prestávkovať 5-krát. Ak chcete ísť na maximum a získať maximálny možný bonus vo výške 130 €, budete musieť urobiť stávky v celkovej výške 650 €. Majte na pamäti tiež: Iba stávky, ktoré sú čerpané z bonusových peňazí, spĺňajú bonusové podmienky.

Minimálne kurzy
Bonus od 1xBet si vyžaduje veľmi nízky minimálny kurz, a to 1.40. Aj tu je však potrebné podrobne sledovať detaily: keďže iba akumulačné stávky pozostávajúce z troch alebo viacerých udalostí spĺňajú bonusové podmienky, zatiaľ čo minimálny kurz sa nevzťahuje na celý stávkový tiket, ale na každý akumulátor (s aspoň 3 udalosťami)! Napríklad, poďme sa rýchlo pozrieť na 5-kombináciu: 3 musia byť kótované kurzom 1.40 alebo vyšším, zatiaľ čo 2 tipy môžu byť pod týmto kurzom!

Časové obmedzenia
Celkovo, bonusový program 1xBet vám poskytne po registrácii 30 dní - NIE po prijatí bonusového kreditu - aby ste odomkli bonusovú čiastku a tým splnili všetky bonusové podmienky. Ak sa vám to nepodarí v rámci tohto časového úseku, budete sa musieť rozlúčiť so svojimi bonusovými peniazmi.

Stávkové obmedzenia
Ako už bolo spomenuté, jednoduché stávky nespĺňajú podmienky pre zisk bonusu od 1xBet. Len minimálne tri alebo viac udalostí v akumulačných stávkach.

Platobné obmedzenia
Účastnícke podmienky v 1xBet neobsahujú žiadne obmedzenia týkajúce sa možností platieb. Avšak podľa našich skúseností si myslíme, že by ste sa mali vyhnúť pri vašej prvej platbe, ak je to možné, e-peňaženkám - Skrill alebo Neteller. Neskôr, samozrejme, spokojne používajte tieto platobné možnosti.

Geografické obmedzenia
Táto exkluzívna bonusová ponuka od 1xBet je určená všetkým novým zákazníkom, ktorí majú trvalý pobyt v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, príp. Slovensku. Ponuka je v € alebo v ekvivalente v inej meny.

Naše hodnotenie bonusu 1xBet: Aké boli kľúčové faktory?

V porovnaní s podobnými bonusovými programami ponúka 1xBet niekoľko výhod (aj napriek tomu, že má aj niekoľko nevýhod). Najskôr sa pozrime na plusy: Skutočnosť, že táto stávková kancelária zdvojnásobí sumu prvého vkladu pre nového zákazníka, je mimoriadne pozitívna. Samozrejme ide o vysoko kvalitný stávkový bonus vo výške 100 %. Mali by sme tiež upozorniť na pomerme vysokú maximálnu sumu bonusu. 130 € nie je niečo, s čím sa stretávame každý deň - 1xBet poskytuje skutočne veľkorysý kredit. Avšak je tu priestor na vylepšenie: Po prvé, mali by sme sa zmieniť o obmedzení len na akumulačné stávky: Hoci sa minimálny kurz 1.40 zdá byť na prvý pohľad veľmi nízky - majte na pamäti, budete stávkovať minimálne na 3 udalosti, čo znamená, že "skutočný" minimálny kurz bude 2.75. To samozrejme spôsobuje, že bonusové podmienky sú výrazne riskantnejšie. Noví zákazníci majú zriedkavú šancu "odomknúť" bonusovú sumu, a nie to ešte získať ďalšie výhry pomocou bonusových peňazí! Po splnení všetkých podmienok najviac, čo môžete získať je premeniť na skutočné peniaze počiatočnú sumu bonusu - v tomto prípade sa všetky výhry nad jednoducho vymažú. Okrem toho iba stávky, ktoré získate s bonusovými peniazmi sa počítajú do splnenia bonusových podmienok 1xBet. A navyše, ak je na konci 30-dňovej lehoty suma na vašom "účte s reálnymi peniazmi" nižšia ako v prípade vášho "bonusového peňažného účtu", stávková spoločnosť vám odmietne akúkoľvek výplatu. To znamená, že noví zákazníci sa musia sami starostlivo rozhodnúť, či táto potenciálne veľmi lukratívna bonusová ponuka prináša so sebou viac výhod alebo nevýhod.