sk
Táto ponuka nie je momentálne aktuálna

1xbet Test - Recenzia - Naše skúsenosti

Doba čítania: 8 Min

Bonus 130 €

100% až do výšky 130 €, minimálny kurz LEN 1.40, pretočenie: 5x, bonusový kód: 1x_539

V našom teste - 1xbet - by sme vám chceli predstaviť cenné informácie a skúsenosti, ktoré sme nadobudli. Tieto informácie poskytujú základ pre vytvorenie nášho hodnotenia stávkovej kancelárie 1xbet. Celkovo sme sa v našom testovaní 1xbet podrobne pozreli na 8 rôznych kritérií hodnotenia. Po prvé, niekoľko holých faktov o tejto stávkovej spoločnosti: 1xbet má ruské korene a od roku 2007 je na trhu športových stávok. Spoločnosť prevádzkuje viac ako 1000 stávkových kancelárií - predovšetkým vo východnej Európe. V priebehu posledných 10 rokov zaznamenala spoločnosť 1xbet pozoruhodný rozkvet a momentálne je na vrchole stávkového priemyslu. Na základe vlastných skúseností s 1xbet, ide primárne o vynikajúce kurzy, ktoré poskytujú základ pre úspech tejto stávkovej hviezdy. Stávkovej spoločnosti boli udelené vysokokvalitné stávkové licencie Curaçaa a Cypru. Teraz patrí viac ako 400 000 registrovaných užívateľov medzi ich pravidelnú klientelu. V nasledujúcej testovacej správe (recenzii) vyzdvihneme niekoľko aspektov ponuky 1xbet, ktoré dosahujú veľmi dobré výsledky.

Obsah tejto stránky

 • Ponuka stávok
 • Kurzy
 • Live stávky
 • Bonus
 • Jednoduchosť použitia
 • Možnosti platby
 • Zákaznícky servis
 • Serióznosť
 • Zhrnutie

Naša recenzia a naše skúsenosti s
1xbet,
91 / 100 Percentá

Informácie o bonuse 1xbet

Informácie o bonuse 1xbet"
Detaily bonusu
100 % až do 130 €
na prvý vklad
Bonusový kód: SK130
Všetky detaily
 • Minimálny kurz: 1.40
 • Pretočenie: 1x celá suma bonusu
 • Stávkové obmedzenia: len akumulačné stávky sú akceptované (min. 5 tipov)
 • Minimálny vklad: 10 €
 • Geografické obmedzenia: neplatí pre tipérov z Ruska a krajín SNŠ
 • Časové obmedzenie: 30 dní po registrácii
 • Bonusový kód: SK130
 • 300 bonusových bodov bude automaticky pripísaných
Zobraziť bonus
Kritérium Hodnotenie
Stávková ponuka 20 / 20
Stávkové kurzy 20 / 20
Live stávky 9 / 10
Bonus 8 / 10
Jednoduchosť použitia 8 / 10
Možnosti platby 9 / 10
Zákaznícky servis 8 / 10
Serióznosť 9 / 10

STÁVKOVÉ PRODUKTY – Ponuka stávok - V našom teste, spoločnosť 1xbet preukázala neuveriteľne široké portfólio stávok

Na základe našich skúseností s 1xbet sme zistili, že táto stávková kancelária ponúka nesmierne široký výber stávkových možností. Toto portfólio zatieňuje stávkové portfóliá mnohých ďalších online stávkových kancelárií. Pri zostavovaní nášho testovacieho protokolu, recenzie, sme zaznamenali približne 50 rôznych športov: aj keď futbal je zvyčajne jasným číslom jedna, je samozrejme možné staviť aj na veľké množstvo iných športových podujatí. Okrem klasického tenisu, basketbalu, ľadového hokeja či volejbalu, 1xbet ponúka aj atraktívny výber športových stávok, ktoré nie sú alebo sú len zriedka nájdené u iných spoločností. Na 1xbet môžete tiež staviť aj na menej bežné športy ako je napr. CrossFit, krasokorčuľovanie, rôzne bojové športy, veslovanie, sumo a pod. Vrcholom stávkovej ponuky sú sociálne stávky a rozsiahly program elektronických športov, ktoré posúvajú 1xbet priamo na čelo rebríčka. Okrem športových stávok ponúka 1xbet tiež sloty, virtuálne športy a živé live kasíno.

Hĺbku stávkového programu 1xbet sme zaznamenali ako veľmi presvedčivú od začiatku až po koniec: Vo futbale okrem špičkových najvyšších líg pokrýva 1xbet taktiež aj súťaže po celom svete. Okrem tých najvýznamnejších súťaží, program tejto spoločnosti zahŕňa mládežnícke ligy a amatérsky futbal v rôznych krajinách (vrátane Nemecka a Rakúska). Stávkové produkty 1xbet si nás získali nielen z hľadiska množstva, ale aj kvality: Vo futbale je často k dispozícii viac ako 1000 stávkových trhov na zápas - neuveriteľné číslo, ktoré je prakticky neporovnateľné. Pokiaľ ide o ostatné športy, je prakticky každé želanie fanúšikov športových stávok vyslyšané - v konečnom dôsledku ide o úplne fenomenálny stávkový program, ktorý sa odráža aj v bodoch, ktoré sme udelili 1xbet v tejto kategórii: 20/20.

STÁVKOVÉ KURZY - Naše skúsenosti s 1xbet potvrdzujú vedúcu pozíciu tejto stávkovej kancelárie

Pokiaľ ide o kurzy, nikto nezatieni 1xbet! Zhora nadol, skvelé kurzy, ktoré táto spoločnosť prináša, sú naozaj úžasné a vyžadujú rešpekt. Doposiaľ sa ostatné stávkové spoločnosti nedokázali ani len priblížiť k tomu, aby udržali krok s 1xbet v tejto oblasti. Porovnanie kurzov potvrdzuje, že táto stávková spoločnosť jasne vedie v tejto oblasti. Vo futbale je percento návratnosti u 1xbet úžasne vysoké. V priemere je kurzová hladina 98 % v európskych ligách a dokonca aj viac v top ligách. Dokonca aj pri stávkach mimo špičkového európskeho futbalu, 1xbet vo všeobecnosti ponúka svojim zákazníkom ďaleko najvyššie percento výplaty stávok (kurzovej hladiny). To isté platí aj pre detailné stávky a sub-stávky. Pokiaľ ide o kurzy, 1xbet stanovuje latku vysoko, čo, samozrejme, logicky vysvetľuje, prečo tejto spoločnosti dávame najvyššie možné hodnotenie v tejto kategórii: 20/20.

Na webovej stránke sme našli v našom 1xbet teste potenciál zlepšenia

LIVE STÁVKY – Užívatelia 1xbet sú skutočne rozmaznaní

Hodnotiaca kategória "Live stávky" je bezproblémovým rozšírením vynikajúcich služieb, ktoré sme podrobne opísali v predchádzajúcej časti. Test 1xbet ukázal, že táto stávková kancelária ponúka veľmi rozmanitý a predovšetkým veľkorysý program live stávok (na živo). Pokiaľ ide o množstvo, inými slovami bohatú ponuku možností stávkovania, žiadna konkurencia sa ani len nepribližuje k tejto stávkovej spoločnosti. Zahŕňa široký výber rôznych živých podujatí - z hľadiska športu, ligy, súťaže - ako aj početné možnosti pre detailné stávky. Naše skúsenosti tiež ukázali, že keď prišlo na live stávky, nebolo zriedkavé objaviť viac ako 100 a v niektorých prípadoch i 200 rôznych stávkových trhov na jednu športovú udalosť. Najmä v rozmachu poľa e-športov sa zdá, že táto spoločnosť určuje tempo: najmä tie e-športy, ktoré zobrazujú skutočné reálne športy, vrátane FIFA, ľadového hokeja, rugby atď. je veľký dopyt v 1xbet, a zrovna uvedené je možné nájsť iba prostredníctvom tejto konkrétnej stávkovej spoločnosti.

Naše skúsenosti s 1xbet tiež odhalili, že pokiaľ ide o kurzy ponúkané na live stávky, táto stávková kancelária sa ocitla medzi elitou, hoci kurzy nemôžu držať krok samozrejme s tými, ktoré sú ponúkané na stávky pred zápasom. Avšak v porovnaní s ostatnými spoločnosťami má táto stávková kancelária vedúcu pozíciu. Okrem atraktívneho portfólia live stávok, ponúka 1xbet tiež množstvo štatistických údajov, vizualizácií a grafík, ktoré sprevádzajú živé podujatia a pomáhajú fanúšikom stávok pri stávkovaní. Okrem toho sú pravidelne dostupné live streamy (živé prenosy), aj keď je často potrebné používať vhodný softvér na obchádzanie regionálnych obmedzení. Jeden bod kritiky v našom hodnotení 1xbet: Celkový dizajn Live centra nie je, podobne ako zvyšok domovskej stránky, veľmi vizuálne príťažlivý a javí sa preplnený. Táto spoločnosť v podstate hádže všetky živé hry/zápasy do jedného vreca - čo často sťažuje užívateľom pochopiť, akú ligu alebo šport zahŕňa konkrétna udalosť. V tomto bode vidíme priestor na zlepšenie. V recenzii tak 1xbet získava 9/10 bodov.

STÁVKOVÝ BONUS - Bonus od 1xbet: vysoká bonusová čiastka - zložité podmienky vyplácania

1xbet sa neustále usiluje o získanie nových zákazníkov. Momentálne pomocou atraktívneho uvítacieho bonusu: Táto stávková kancelária ponúka novým zákazníkom bonus v hodnote 100 % až do maximálnej výšky 130 € - čiže zdvojnásobenie výšky prvého vkladu zákazníkov! Tieto dve čísla sa určite nemajú za čo hanbiť! Pre zisk maximálnej bonusovej čiastky vo výške 130 € (dodatočných 30 € v porovnaní s klasickým bonusom 100 € môžete získať zadaním exkluzívneho bonusového kódu 1x_539) premenených na skutočné peniaze, musíte najprv odomknúť bonus splnením určitých stávkových podmienok. Do 30 dní od registrácie musia užívatelia pretočiť bonusovú sumu päťkrát na kvalifikované športové stávky. Jedinými stávkami, ktoré možno považovať za kvalifikované, sú kombinované stávky, ktoré pozostávajú z troch alebo viacerých udalostí (stávok), pričom minimálne 3 z týchto akumulátorov sú v kurzovej hodnote 1.40 alebo vyššej. Okrem bonusových podmienok by ste si mali byť vedomí aj niekoľkých bodov, pokiaľ ide o výplatu bonusu od 1xbet. Ako obvykle, bonusové detaily vysvetľujeme v samostatnom článku a odpovedáme na všetky vaše otázky. Uvítací bonus od 1xbet: stávkový bonus má niekoľko výhod, ale aj niekoľko nevýhod. V našej recenzii 1xbet udeľujeme 7/10 bodov v tejto kategórii.

Informácie o bonuse 1xbet

Informácie o bonuse 1xbet"
Detaily bonusu
100 % až do 130 €
na prvý vklad
Bonusový kód: SK130
Všetky detaily
 • Minimálny kurz: 1.40
 • Pretočenie: 1x celá suma bonusu
 • Stávkové obmedzenia: len akumulačné stávky sú akceptované (min. 5 tipov)
 • Minimálny vklad: 10 €
 • Geografické obmedzenia: neplatí pre tipérov z Ruska a krajín SNŠ
 • Časové obmedzenie: 30 dní po registrácii
 • Bonusový kód: SK130
 • 300 bonusových bodov bude automaticky pripísaných
Zobraziť bonus

JEDNODUCHOSŤ POUŽITIA (užívateľská optimálnosť) - 1xbet test odhaľuje potenciál pre zlepšenie

Tak ako vynikajúce sú stávkové produkty a kurzy – tak pokiaľ ide o jednoduchosť použitia užívateľom podľa našich skúseností 1xbet má toho veľa čo zlepšovať. Nájsť si cestu na webovej stráne je možné, ale potrebujete vynaložiť nejaké úsilie - a dokonca ani potom to nie je až tak úplne jasné. Štruktúra stránky, ako aj menu často nemajú logiku. Napríklad športy, ktoré 1xbet ponúka, nie sú prehľadne uvedené - ako v prípade iných stávkových kancelárií. Sú uvedené v riadkoch a nájdete ich iba po niekoľkých kliknutiach. A ponúknutá funkcia vyhľadávania často odmieta spolupracovať. Vo všeobecnosti, stránka je príliš farebná, príliš preplnená, príliš hektická. Zväčša užívateľ vyhľadáva prehľadnú štruktúru a jednoduchosť. V momente, keď sa užívateľ skutočne dostane k svojej stávke, športoví tipér môže mať za sebou celkom slušnú cestu. Rovnako aj zobrazenie trhov stávok v rámci jednotlivých športových podujatí je strašné. Čo 1xbet prináša z čisto optickej perspektívy je dosť hanbou. Ťažké pochopiť - keďže práve webová stránka spoločnosti by mala byť prehľadnou platformou prezentáciu vzrušujúcich ponúk a vynikajúcich kurzov.

Teraz sa však dostávame k pozitívnym dojmom, ktoré sme získali počas nášho testovania 1xbet: 1xbet obsahuje vynikajúcu funkciu štatistik a výsledkov. To umožňuje športovým tipérom rýchlo zhromažďovať informácie, ktoré sú cenné pri kreovaní ich stávkových stratégií. Navyše, stávková kancelária ponúka stránku s prehľadmi, ktorá jasne uvádza a vysvetľuje všetky možnosti platby a výplaty v závislosti od krajiny. Ako užívateľ sa musíte pýtať: Prečo nie je to všetko takto? Náš osobný tip: Funguje to najlepšie, ak využijete aplikáciu 1xbet! Dizajn aplikácie je o niečo jasnejší a užívateľsky prijateľnejší ako aktuálna domovská stránka. To znamená, že môžeme len odporučiť optimalizovanú mobilnú verziu v rámci limitov. Vďaka tejto aplikácii je mobilné stávkovanie prostredníctvom 1xbet zábava! Ak by ste chceli pokračovať a zaregistrovať sa v tejto stávkovej spoločnosti, odporúčame vám stiahnuť aplikáciu, čo je pomerne jednoduché pomocou webovej stránky. V našom testovaní 1xbet, kvôli uvedeným internetovým defektom, sme schopní udeliť len 6 /10 bodov.

Kliknutím na obrázok sa dostanete priamo na registráciu 1xbet

MOŽNOSTI PLATBY (vkladu a výberu) - 1xbet zapôsobí nízkou sumou vkladov a sumami výberov

V našej recenzii 1xbet sme tiež chceli získať dojem a informácie o možnostiach vkladov finančných prostriedkov a naopak aj ich výberov na webovej stránke tejto stávkovej kancelárie. Celkovo ponúka táto spoločnosť po celom svete (neuveriteľné, ale pravdivé) viac ako 200 rôznych možností platieb. Samozrejme, veci sa líšia v závislosti od krajiny, ale aj v tomto smere má 1xbet niečo, nad čím možno jasať. Zákazníci s bydliskom v Nemecku majú k dispozícii 37 rôznych možností transakcií - zatiaľ čo užívatelia v Rakúsku dokonca až 40! Pri testovaní 1xbet sme zistili, že táto stávková kancelária neúčtuje žiadne poplatky za služby bez ohľadu na spôsob platby. Navyše v takmer všetkých prípadoch je minimálna suma vkladu len 1 €!

Ako ste už pravdepodobne správne uhádli zo širokého výberu možností transakcie majú zákazníci na výber: kreditné karty, elektronické peňaženky, hotovosť, platobné systémy, internetové bankovníctvo, predplatené karty a dokonca aj paletu krypto mien. Podľa nášho názoru chýba iba jeden poskytovateľ platobných služieb: PayPal, preto z tejto kategórie odpočítavame jeden bod. Avšak pokiaľ ide o možnosti výplaty, nemecky hovoriaci zákazníci majú k dispozícii asi 30 rôznych metód, ktoré opäť nepodliehajú žiadnym poplatkom, pričom táto spoločnosť ponúka výplaty za min. sumy 2 €, niečo čo nenájdete kdekoľvek inde! 9/10.

ZÁKAZNÍCKY SERVIS A PODPORA - Skúsenosti s tímom podpory v 1xbet

1xbet ponúka svojim zákazníkom niekoľko spôsobov, ako ich kontaktovať. Ak máte otázky alebo obavy, môžete telefonicky kontaktovať zákaznícku podporu na telefónnom čísle +44 127 325 69 87. Majte však na mysli, že ide o telefónne číslo v anglickom jazyku a potenciálne podlieha ďalším poplatkom z inej krajiny. Používanie ich horúcej linky teda nie je podľa nás preferovanou voľbou. Ak máte otázky alebo návrhy, môžete kliknúť na "kontakty" v dolnej časti stránky a odoslať kontaktný formulár tímu podpory 1xbet. V tomto prípade stačí ak uvediete iba meno, e-mailovú adresu a zadáte správu.

Okrem toho, stávková kancelária poskytuje zákazníkom niekoľko konkrétnych e-mailových adries, ktoré môžu využiť v závislosti od problematiky. Zahŕňa samostatné kontaktné adresy pre všeobecné otázky, záležitosti bezpečnosti, možnú spoluprácu atď. Skutočnosť, že 1xbet ponúka aj funkciu živého rozhovoru – live chat, vidíme ako veľmi pozitívnu. Nezabudnite však, že táto funkcia je spustená v angličtine. Stávková spoločnosť tiež poskytuje pomoc prostredníctvom služby Facebook Messenger. Vo všeobecnosti však budete musieť počkať asi 1 deň, kým dostanete odpoveď. Zákaznícky servis tejto stávkovej kancelárie vynakladá maximálne úsilie na dôkladné reagovanie na vaše správy, čo môže niekedy trvať. Pre porovnanie, mnoho iných stávkových kancelárií ponúka pomoc rýchlejšie. Opäť však upozorňujeme na rôzne možnosti kontaktov, ktoré táto spoločnosť poskytuje. V našej recenzii dávame 1xbet úctyhodné skóre, a to 8 /10 bodov.

SERIÓZNOSŤ - 1xbet je v priemysle považovaný za dôveryhodnú stávkovú kanceláriu

Mali by sme poukázať na to, že 1xbet je veľmi profesionálna a seriózna stávková kancelária, ktorá cíti povinnosť splniť vysoké štandardy, ktoré požadujú stávkové licencie, ktoré jej boli udelené v Curaçae a na Cypre. Môže sa však stať, že niektorí internetoví poskytovatelia blokujú túto webovú stránku. Táto stávková spoločnosť neodkazuje na žiadne aliancie zamerané na nezodpovedný hazard.

Okrem športového stávkovania program 1xbet tiež umožňuje stávkovanie na kohútie zápasy ako aj obchodovanie s binárnymi možnosťami. Kohútie zápasy, aj keď sú morálne spochybniteľné, nie sú všade nezákonné. To však nemá vplyv na ich profesionálne spracovanie údajov o zákazníkoch. Kvalitné kódovanie SSL a záväzok k ochrane osobných údajov potvrdzujú dôveryhodnosť tejto spoločnosti, ktorá pred 10 rokmi z dobrého dôvodu vyrazila na športový trh. Na fórach sa niektorí používatelia sťažujú na problémy pri overovaní ich stávkového účtu. V rámci nášho testu sme však v tomto smere mali len pozitívne skúsenosti a žiadne problémy. 9/10.

ZHRNUTIE – V recenzii udeľujeme najlepšie skóre pre 1xbet v hlavných kategóriách

V našom teste stávkovej kancelárie získala 1xbet vynikajúcich 88 zo 100 bodov. Stávková kancelária vyniká v dvoch hlavných kategóriách "stávkové produkty" a "stávkové kurzy". V tomto smere 1xbet zažiarila a získala plný počet bodov, čo v porovnaní s inými veľkými online stávkovými spoločnosťami odlišuje túto stávkovú kanceláriu. Pokiaľ ide o live stávky, tiež nemáme čo vytknúť 1xbet, vzhľadom na možnosti stávkovania či kurzy. V kategórii "Možnosti platby" je na tom spoločnosť tiež vynikajúco, pretože ponúka široké portfólio platobných a výplatných metód, a to bez poplatkov. Navyše, minimálny vklad (1 €) a výber (2 €) sú bezkonkurenčné.

1xbet prináša výhodný stávkový bonus novým zákazníkom, a má tak istotu, že si získa ich pozornosť vďaka pomerne vysokej bonusovej sume vo výške 130 €. Aj keď požiadavky na vyplatenie bonusovej sumy nás úplne nepresvedčili. Jediný skutočne negatívny bod pri 1xbet je spojený s ich webovou stránkou a webom pre mobilné zariadenia, ktoré možno celkom spravodlivo len ťažko definovať ako jednoduché pre užívateľov. V tomto prípade má spoločnosť určite priestor na zlepšenie. Koniec koncov načo sú najlepšie stávkové produkty, ponuka stávok a najlepších kurzov, keď je samotná webová stránka veľmi ťažká na pochopenie a použitie? Celkovo však môžu noví zákazníci počítať s mnohými výhodami, ak sa rozhodnú zaregistrovať sa na 1xbet. Naša recenzia o výsledkoch testov a naše skúsenosti ukázali, prečo táto stávková kancelária vyrazila na stávkový trh a prečo sa drží na jeho vrchole.

Na porovnanie stávkových kancelárií
Nastavenia súborov cookies
x
Čo sú to cookies?
Cookies sú malé textové súbory uložené v prehľadávači vášho počítača obsahujúce informáciu. Na základe týchto informácií naša webová stránka zaznamenáva, že ste ju už predtým navštívili. Používame ich na prípravu informácií. Vaše osobné údaje nie sú uložené. Ďalšie informácie: Zásady používania súborov cookies |Tiráž |Pravidlá ochrany osobných údajov |
Ich möchte keine Cookies
Required cookies
Súbory cookies kontrolujú funkcie, bez ktorých nemôžete plne využívať našu webovú stránku. Cookies používame iba my (vlastné cookies). V dôsledku toho, tieto informácie používa a spracováva iba naša webová stránka. Napríklad, keď sa zaregistrujete, nemusíte sa zakaždým prihlasovať.
Performance cookies
Naše súbory performance cookies zhromažďujú informácie o tom, ako sa naša webová stránka používa. Tieto súbory cookies nám pomáhajú napríklad určiť, či a ktoré podstránky našej webovej stránky sú navštevované a o aký obsah majú používatelia záujem. V prvom rade zaznamenávame počet návštev a ich trvanie.
Marketingové cookies
Reklamné súbory cookies pochádzajú od reklamných spoločností (tretie strany) a používajú sa na zhromažďovanie informácií o webových stránkach navštívených používateľom s cieľom vytvoriť cielenú reklamu pre návštevníka. V tejto súvislosti nespracúvame žiadne osobné údaje bez vášho súhlasu v súlade s článkom 6, ods. 1, písm. a) GDPR.
Súhlasím s použitím cookies