sk
Táto ponuka nie je momentálne aktuálna

22bet Recenzia – Naše skúsenosti

Doba čítania: 7 Min

Bonus do výšky 100 %

122 % do výšky 100 €, bonusový kód: WF100

Naša recenzia 22bet je jednou z mnohých recenzií, ktoré sme zaradili do našej veľkej testovacej časti – porovnanie stávkových kancelárií. Umožní vám byť dobre informovaní nielen o ponukách prestížnych a známych, ale aj o nie príliš dobre známych stávkových kanceláriách. Podobne ako pri všetkých ostatných textoch tohto typu, sme aj v prípade testovania 22bet vybrali vopred určené, transparentné hodnotiace kategórie, ktoré potom vzájomne porovnávame. Okrem stávkovej ponuky vo všeobecnosti, ponúkajú naše skúsenosti s 22bet aj prehľad a analýzu kategórií, ako sú kurzy, ponuka live stávok alebo dokonca tie, ktoré sa nesú v znamení spokojnosti zákazníkov. Nakoniec dostanete dôveryhodné a kompaktne zhrnuté informácie o výhodách a nevýhodách tejto stávkovej kancelárie, ktoré vám uľahčia výber najlepšieho bookmakera pre vás. 22bet je nový konkurent na stávkovom trhu, ktorý urobil svoje prvé kroky v tomto odvetví až začiatkom Majstrovstiev sveta vo futbale v roku 2018 v Rusku.

Čítať viac

Obsah tejto stránky

 • Ponuka stávok
 • Kurzy
 • Live stávky
 • Bonus
 • Jednoduchosť použitia
 • Možnosti platby
 • Zákaznícky servis
 • Serióznosť
 • Zhrnutie

Naša recenzia a naše skúsenosti s
22bet,
vypracoval: STAVKOVANIEFORMAT, recenzie
81 / 100 Percentá

Informácie o bonuse 22bet

Informácie o bonuse 22bet"
Detaily bonusu
122 % do 130 € exkluzívne
na prvý vklad
Bonusový kód: WF130
Všetky detaily
 • Stávkový bonus: 122 %
 • Maximálna výška bonusu: 130 €
 • Minimálny vklad: 1 €
 • Pretočenie: 5-krát suma bonusu
 • Minimálny kurz: 1.40
 • Časové obmedzenie: 7 dní
 • Geografické obmedzenia: neplatí pre tipérov zo Srbska, Chorvátska a Maďarska
 • Bonusový kód: WF130, vybrať možnosť
 • Stávkové obmedzenie: len pre kombi stávky (akumulátory, 3)
Zobraziť bonus
Kritérium Hodnotenie
Stávková ponuka 16 / 20
Stávkové kurzy 18 / 20
Live stávky 8 / 10
Bonus 8 / 10
Jednoduchosť použitia 8 / 10
Možnosti platby 7 / 10
Zákaznícky servis 8 / 10
Serióznosť 8 / 10

STÁVKOVÉ PRODUKTY – Ponuka stávok - 22bet test ukazuje stávkovú kanceláriu ako top

Naše skúsenosti s 22bet v prvej testovanej kategórii – ponuka stávok – v každom prípade prevyšujú naše očakávania. Aj keď, len malá a trochu mätúca "obchádzka" vedie k dosiahnutiu absolútne rozsiahleho repertoáru. Viac o tejto problematike nájdete v kategórii "Jednoduchosť použitia". Ak sa vám však podarí prekonať uvedenú prekážku, ponúkne sa vám skvelý pohľad. Naša 22bet recenzia odhalila viac než 40 (!) športov. Od klasiky, ako je futbal alebo tenis, cez priemerne ne/známy kriket, až po športy ako je plážový futbal či pozemný hokej. V ponuke je všetko, čo si len môže srdce stávkara priať. Okrem toho existuje obrovský rozsah takzvaných divízií e-športu. Opäť môžeme v recenzii 22bet vymenovať približne 40 hier, na ktoré môžete staviť. Keď sa pozriete na množstvo dostupných líg, budete takisto prekvapení.

Viac ako 100 líg je zahrnutých v ponuke 22bet, vrátane exotiky ako sú ligy Sudánu či Estónska, príp. sú tiež dostupné úplne neznáme majstrovstvá, napr. 3. futbalovej ženskej ligy na Islande. Okrem toho sú vo všetkých "dôležitých" futbalových krajinách, ako je Anglicko, Nemecko alebo Španielsko, ponúknuté aspoň dve najvyššie ligy. Neuveriteľný je tiež výber stávkových trhov. Boli sme ohromení v našom testovaní 22bet, že v deň otvorenia Premier League sezóny 2018/2019 sme našli viac ako 1000 stávkových trhov na zápas, pričom už číslo 200 by bolo nesmierne príťažlivým. Vzhľadom na všetky tieto skutočnosti udeľujeme v recenzii 22bet - pravdepodobne prvýkrát v histórii našich testov stávkových kancelárií - perfektné skóre: 20/20 bodov.

Usporiadanie stránky v sekcii športových stávok

STÁVKOVÉ KURZY – Podľa nášho testovania je tu priestor na zlepšenie

Naše skóre 22bet pri testovaní ponúkaných stávkových kurzov sa nezhoduje so skóre udelené za stávkovú ponuku. Vzali sme do úvahy kurzy európskej top ligy - anglickej Premier League a prišli sme s kurzovou hladinou, ktorá sa pohybovala v rozmedzí 93 až 94 % počas prvého dňa novej sezóny. V našej recenzii 22bet však nemôžeme hovoriť o zlých hodnotách, keďže základom pre pozitívne hodnotenie je kurzová hladina minimálne 92 %. Vďaka takýmto výplatným sadzbám stávková kancelária však nejako špeciálne nevyniká a nevyčnieva z davu, keďže niektorí konkurenti ponúkajú čísla až okolo 97 %.

To isté sa dá povedať o nemeckej Bundeslige. Použili sme prvý zápas novej sezóny. Aj v iných ligách a športoch - napríklad v hokeji - sa hodnoty kvót pohybujú podľa našich testov 22bet nižšej hladine 93 %, ktoré však zároveň hovoria o určitej stálosti s malými odchýlkami v kurzových hladinách. V analyzovaní basketbalu sme spozorovali určité mierne odchýlky. Čo sa však tenisu týka, tak 22bet, naopak, plne odporúčame. Počas našich prieskumov sme v tenise zaznamenali kurzovú hladinu viac ako 98 %, a takmer konzistentne cez 95 %. Kurzy sa môžu meniť takmer z hodiny na hodinu, a preto sa oplatí bližšie sa pozrieť na hodnoty kurzom pred uzatvorením stávok. V tejto kategórii celkovo udeľujeme aj tak v skutku dobrých 17/20 bodov.

LIVE STÁVKY – Široká ponuka e-športov prináša pozitívne skúsenosti s 22bet

V našom 22bet teste sme sa podrobne pozreli aj na ponuku live stávok. Ide o faktor, ktorý je v dnešnej dobe online stávkových kancelárií stále viac a viac dôležitý. V čase nášho výskumu boli live podujatia k dispozícii najmenej v 15 športoch. Tento repertoár je ešte lepší v oblasti e-športov, kde je de facto možné staviť viac menej na celú ponuku, a teda viac ako 40 možností. Pre fanúšikov "klasických" športov dáva k dispozícii 22bet Live Center, ktoré získava pre 22bet body navyše. Mladá stávková kancelária ponúka širokú škálu štatistík. Živé live podujatia a kategórie sú tiež umiestnené priamo pod bežnou ponukou športových stávok a sú prístupné prostredníctvom 2 priamych odkazov - rýchlo a ľahko. Musíme však urobiť mierne zrážky bodov v oblasti hodnotenia designu 22bet.

Stávková kancelária má zjavne vzťah k modernosti, čo ide však na úkor orientácie v sekcii live stávok. Navyše niekedy nie je dostupný žiaden live kalendár, ku ktorému by mohol zákazník 22bet získať prístup. Taktiež chýbajú aj ponuky live streamov, aj keď by sme možno na tohto nového člena stávkového odvetvia nemali byť až takí prísni. Na druhej strane, naše skúsenosti s 22bet v oblasti stávkových trhov pre live stávky boli mimoriadne pozitívne. Napríklad, na jednotlivé podujatia bolo ponúknutých viac ako 100 stávkových možností, čo je absolútne vynikajúca hodnota. Tiež pôsobivé: Kurzová hladina bola pri live stávkach stála a niekedy dokonca viac ako 90 percent. V tejto kategórii sme vo všeobecnosti nadobudli pozitívne skúsenosti. Preto udeľujeme 22bet 8 z 10 bodov.

22bet ponúka 122 % uvítací bonus

STÁVKOVÝ BONUS – Zaujímavé skúsenosti s 22bet v tejto testovanej kategórii

Naša recenzia 22bet predstavuje špeciálnu ponuku v kategórii stávkových bonusov. Prečo? Lebo výška bonusu je pozoruhodná a v porovnaní s ostatnými stávkovými kanceláriami bonus od 22bet pre nových zákazníkov predstavuje hodnotu 122 %. Maximálna suma bonusu je 100 €. Suma vám bude pripísaná na váš účet a môžete stávkovať. Navyše náš test 22bet ukázal, že váš prvý vklad môže byť vykonaný aj so sumou už od 1 €, čo je absolútna ideálnym prípadom pre všetkých novoprichádzajúcich hráčov do sveta športového stávkovania.

Bonusové podmienky si tiež môžete uplatniť v kasíne. Na základe našich skúseností s 22bet je požadovaný minimálny kurz len 1.40, čo je tiež viac než prijateľné. Okrem toho musí byť bonusová čiastka pretočená minimálne 5x, aby ste získali nárok na bonus. Pri zvažovaní tejto ponuky by ste však mali zvážiť jedno obmedzenie, a tým je splnenie bonusových podmienok do 7 dní. Viac informácií o nich nájdete aj na našej špeciálnej stránke týkajúcej sa tejto konkrétnej bonusovej ponuky. Pri zohľadnení všetkých uvedených faktorov v tejto kategórii našej recenzii 22bet udeľujeme 8 z 10 bodov.

Informácie o bonuse 22bet

Informácie o bonuse 22bet"
Detaily bonusu
122 % do 130 € exkluzívne
na prvý vklad
Bonusový kód: WF130
Všetky detaily
 • Stávkový bonus: 122 %
 • Maximálna výška bonusu: 130 €
 • Minimálny vklad: 1 €
 • Pretočenie: 5-krát suma bonusu
 • Minimálny kurz: 1.40
 • Časové obmedzenie: 7 dní
 • Geografické obmedzenia: neplatí pre tipérov zo Srbska, Chorvátska a Maďarska
 • Bonusový kód: WF130, vybrať možnosť
 • Stávkové obmedzenie: len pre kombi stávky (akumulátory, 3)
Zobraziť bonus

JEDNODUCHOSŤ POUŽITIA (užívateľská optimálnosť) – Mierny výkyv v recenzii 22bet

Široké spektrum športových stávok na internetovej stránke testovanej stávkovej kancelárie tvorí to, že stránka sa javí trochu presýtená. To, samozrejme, vedie v našej recenzii 22bet k menším zrážkam bodov. Tiež fakt, že niekedy pre získanie prehľadu o všetkých dostupných športoch na stránke je nutné veľmi dlho rolovať (v prípade klasickej počítačovej verzie, čo nie je veľmi pozitívne). To isté platí pre fakt, že pri prvej návšteve stránky sa nezobrazia všetky športy, ale musíte kliknúť na tlačidlo umiestnené v záhlaví "športové stávkovanie", a až tak sa vám zobrazí celý rozsah. To isté sme už spozorovali v našom testovaní 22bet v kategórii "ponuka stávok". Okrem toho je oblasť hlavičky rozdelená na "Live", "Kasíno", "Live kasíno", "Virtuálne športy" a "Kyber športy". Navyše sú tam uvedené kategórie bonusy, platby, štatistiky, výsledky, kasíno a obchod. Posledné z vymenovaných (obchod) je pozitívom. V tomto obchode si môže zahrať bezplatnú bonusovú hru o Bet points (stávkové body 22bet), za ktoré si môžete zabezpečiť určité produkty. Táto inovácia získava 22bet v recenzii bod navyše.

Farebný dizajn a dizajn celkovo sú – aj keď ide, samozrejme, o subjektívny názor – na náš vkus trochu príliš výstredné. Od červenej cez tyrkysovú, zelenú až po šedú a bielu – ponúknutá je široká škála farieb, čo sa nám zdá nie vždy príliš príjemné. Čiastočne disproporčne sa tiež javí stávkový tiket v pravom bočnom hornom rohu, čo na nás pôsobilo čiastočne iritujúco. V mobilnom zobrazení (verzii) môžu byť športové stávky dokonca štruktúrované podľa dátumu, čo umožňuje inovatívnu a aj intuitívnu orientáciu. To isté platí o vyhľadávacej funkcii, ktorá však nie je prístupná mobilným zariadeniam. Voľba dizajnu je teda v konečnom dôsledku správna. Naše skúseností s 22bet hovoria: Za výstredným dizajnom stojí výstredná stávková ponuka. To však na plný počet v tejto testovanej kategórii nestačí. Udeľujeme 22bet: 7/10 bodov.

Webová stránka 22bet sa usiluje o moderný dizajn

MOŽNOSTI PLATBY (vkladu a výberu) – Nie je dôvod na výrazné odpočty bodov v tomto smere

Pokiaľ ide o možnosti platby, recenzia 22bet poukazuje na transparentnú a bezpečnú stávkovú kanceláriu. Transparentnosť je pre nás v tejto hodnotenej kategórii mimoriadne dôležitá. Ale poporiadku: Táto stávková kancelária pochopila, že možnosti platby nemôžu byť len tak niekde okrajovo spomenuté, zabudnuté, ale dostupné možnosti platby zakomponovali priamo do hlavného menu v navigačnom paneli. V tejto sekcii „Platby“ získate informácie o všetkých spôsoboch platieb, ktoré ponúka táto stávková kancelária. Takáto transparentnosť je veľkou výhodou, pretože mnoho stávkových kancelárií ponúka tieto informácie až po registrácii. K informáciám sa tak môže dostať nielen registrovaný, či prihlásený užívateľ, ale aj zainteresovaný potenciálny zákazník. Táto skutočnosť 22bet u nás vyvoláva absolútne pozitívne dojem.

Neuveriteľné: Takmer 200 (!) ponúkaných platobných možností. Takže si určite každý používateľ vyberie vhodný a jemu vyhovujúci spôsob platby. Stránka je prehľadne rozdelená na vklady a výbery, a nachádzame na nej podrobnejšie informácie o jednotlivých možnostiach platby. Každá požadovaná platobná metóda obsahuje minimálnu sumu, ktorá je uvedená v rôznych menách. Okrem toho pri každej možnosti vkladu a výberu nájdete uvedený aj fakt o dobe trvania transakcie a prípadné výsledné poplatky. Platobné možnosti sú dokonca zatriedené do jednotlivých kategórií ako napr. bankové karty, elektronické peňaženky, mobilné platby, hotovosť, platobné systémy, a pod. Nájdete tam dokonca aj možnosť platby formou kryptomien. Uvedené informácie získate ako o vkladoch tak aj o výberoch. V platobných metódach však chýbala metóda PayPal. Napriek tomu - s ťažkým srdcom – musíme odpočítať v tejto kategórii bod. Preto udeľujeme 9 z 10 bodov.

ZÁKAZNÍCKY SERVIS A PODPORA – Nedostatok telefonického kontaktu v 22bet

V tejto kategórii testu 22bet môžeme vidieť tiež menšie nedokonalosti. Ako už bolo uvedené v titulku, stávková kancelária, ktorú v tejto recenzii analyzujeme, neponúka telefonickú službu. Pozitívom je, že zákazníci majú k dispozícii využitie live chatu, ktorý by mal odpovedať na naše požiadavky rýchlo a zrozumiteľne. Pre technickú pomoc a bezpečnosť sú navyše k dispozícii e-mailové adresy. Ak máte otázky týkajúce sa vášho účtu, vkladov, výberov atď., môžete tiež vyplniť kontaktný formulár, na ktorý by ste mali získať odpoveď v relatívne krátkom čase.

Bohužiaľ, v tejto sekcii chýba akákoľvek kategorizácia, ktorá by bola užitočná pre zákazníkov a bola by tiež pozitívne ohodnotená v našej recenzii 22bet. Tiež sme počas nášho výskumu nenašli žiadnu skutočnú oblasť často kladených otázok - FAQ. To je u konkurencie zvyčajne veľmi dobre obsiahnuté, preto v našej 22bet recenzii musím odpočítať jeden či dva body. Mimochodom, táto mladá stávková kancelária je však dobre zastúpená v sociálnych sieťach ako je Facebook alebo Twitter. Celkovo preto udeľujeme 22bet 7 z 10 bodov v tejto kategórii.

SERIÓZNOSŤ – Test 22bet poukazuje na orientáciu na iných členov stávkového priemyslu

V rámci tejto časti nášho testovania 22bet sme zistili, že za novovzniknutou stávkovou kanceláriou stojí spoločnosť Marikit Holdings Ltd, ktorá tiež stojí napr. za vznikom 1xbet. Tu je vysvetlenie mimoriadne vynikajúcich hodnôt v kategóriách "stávková ponuka" a "stávkové kurzy". Podľa našich skúseností 22bet treba teda celkovo brať "malého brata" vážne. Spoločnosť má licenciu Curacaa, pričom ústredie stávkovej kancelárie sa nachádza na stredomorskom ostrove Cyprus.

Takúto licenciu ako aj sídlo EÚ možno absolútne považovať za synonymum serióznosti, ale tieto faktory nachádzame aj u konkurencie. 22bet dáva zákazníkom možnosť svoj účet aj na nejaký čas „uspať“. Na stránke stávkovej kancelárie sa nachádza malý, takmer žiadny dôkaz zodpovedného hrania a prevencie závislosti na hazardných hrách. A v porovnaní s inými kanceláriami je tiež pomerne ťažké nájsť licenčné podmienky. Z tohto dôvodu sme museli dopočítať v tejto hodnotenej kategórii recenzie 22bet jeden bod - 9 z 10 bodov.

Zaregistrujte sa s 22bet

ZHRNUTIE – 22bet recenzia zobrazuje mladú stávkovú kanceláriu s obrovským potenciálom

Na záver našej 22bet recenzie sa vrátime k hlavným analyzovaným bodom. Faktom je: stávková kancelária, ktorá prišla na trh len v roku 2018, môže zamiešať karty, a spôsobiť nemalé problémy aj „veľkým rybám“, a to najmä pokiaľ ide o stávkové služby. Vidíme malý potenciál na zlepšenie, čo sa týka stávkových kurzov, ako aj v live sektore. Na rozdiel od toho, uvítací bonus vyniká spomedzi mnohých ďalších ponúk a ponúka variantu, ktorá je obzvlášť zaujímavá pre začiatočníkov. Pokiaľ ide o bezpečnosť a serióznosť stávkovej kancelárie, chýba nám na stránke niekoľko informácií, avšak platobné metódy zase poskytujú nekonečné možnosti pre každého. Celkovo sme odpočítali v niektorých oblastiach mierne body, to však nemení nič na skutočnosti, že v každom prípade môžeme len a len odporučiť návštevu webovej stránky tejto stávkovej kancelárie.

Na porovnanie stávkových kancelárií
Nastavenia súborov cookies
x
Čo sú to cookies?
Cookies sú malé textové súbory uložené v prehľadávači vášho počítača obsahujúce informáciu. Na základe týchto informácií naša webová stránka zaznamenáva, že ste ju už predtým navštívili. Používame ich na prípravu informácií. Vaše osobné údaje nie sú uložené. Ďalšie informácie: Zásady používania súborov cookies |Tiráž |Pravidlá ochrany osobných údajov |
Ich möchte keine Cookies
Required cookies
Súbory cookies kontrolujú funkcie, bez ktorých nemôžete plne využívať našu webovú stránku. Cookies používame iba my (vlastné cookies). V dôsledku toho, tieto informácie používa a spracováva iba naša webová stránka. Napríklad, keď sa zaregistrujete, nemusíte sa zakaždým prihlasovať.
Performance cookies
Naše súbory performance cookies zhromažďujú informácie o tom, ako sa naša webová stránka používa. Tieto súbory cookies nám pomáhajú napríklad určiť, či a ktoré podstránky našej webovej stránky sú navštevované a o aký obsah majú používatelia záujem. V prvom rade zaznamenávame počet návštev a ich trvanie.
Marketingové cookies
Reklamné súbory cookies pochádzajú od reklamných spoločností (tretie strany) a používajú sa na zhromažďovanie informácií o webových stránkach navštívených používateľom s cieľom vytvoriť cielenú reklamu pre návštevníka. V tejto súvislosti nespracúvame žiadne osobné údaje bez vášho súhlasu v súlade s článkom 6, ods. 1, písm. a) GDPR.
Súhlasím s použitím cookies