sk
Táto ponuka nie je momentálne aktuálna

4youbet Recenzia – Naše skúsenosti

Doba čítania: 8 Min

50 € Bonus

50 % do výšky 50 € Bonus

V nasledujúcej recenzii 4youbet hodnotíme jednu z najnovších stávkových kancelárii na trhu športových stávok: spoločnosť 4youbet bola založená v roku 2016 ako online kasíno, ktorého ponuka sa čoskoro rozšírila s ambicióznou ponukou športových stávkových produktov. Tie sme podrobili rozsiahlej analýze so zameraním na kurzy, užívateľskú prívetivosť, zákaznícky servis, ako aj mnohé ďalšie kategórie. Takto vopred môžeme uviesť, že naše testovanie jasne poukazuje na to, že táto mladá stávková spoločnosť - najmä pokiaľ ide o stávkové trhy a príležitosti na stávkovanie, ale aj z hľadiska užívateľskej prívetivosti - je schopná vyvíjať značný tlak na v odbore už zabehnuté stávkové spoločnosti. Navyše, na základe našich skúseností, 4youbet nevyžaduje stávkové dane od svojich zákazníkov, čo považujeme za chvályhodné. Vďaka kvalitnému výkonu sa 4youbet v priebehu 2 rokov podarilo získať pevnú pozíciu na trhu medzi veľkou konkurenciou v oblasti športových stávok, čo podľa nášho názoru hovorí o tom, že úspech tohto nováčika ešte zďaleka neskončil. Naša recenzia hovorí o tom, že 4youbet ponúka presvedčivý celkový balík, čo možno nie je prekvapením, keďže za tým stojí niekoľko najskúsenejších mozgov v odbore športového stávkovania.

Obsah tejto stránky

 • Ponuka stávok
 • Kurzy
 • Live stávky
 • Bonus
 • Jednoduchosť použitia
 • Možnosti platby
 • Zákaznícky servis
 • Serióznosť
 • Zhrnutie

Naša recenzia a naše skúsenosti s
4youbet,
vypracoval: STAVKOVANIEFORMAT, recenzie
80 / 100 Percentá

Informácie o bonuse 4youbet

Informácie o bonuse 4youbet"
Detaily bonusu
50 % do výšky 50 €
vkladový bonus nielen pre nových zákazníkov
Všetky detaily
 • Stávkový bonus: 50 %
 • Maximálna výška bonusu: 50 €
 • Pretočenie (obrat): 5-krát suma vkladu plus bonus
 • Minimálny kurz: 1.5
 • Časové obmedzenie: 30 dní
 • Bonusový kód: jednoducho zvoľte „50 % Combo Boost“ pri vašom vklade
Zobraziť bonus
Kritérium Hodnotenie
Stávková ponuka 19 / 20
Stávkové kurzy 17 / 20
Live stávky 7 / 10
Bonus 6 / 10
Jednoduchosť použitia 8 / 10
Možnosti platby 7 / 10
Zákaznícky servis 6 / 10
Serióznosť 10 / 10

STÁVKOVÉ PRODUKTY – Ponuka stávok - V našom teste, spoločnosť 4youbet zahanbila aj lídrov na trhu

V tejto kategórii nášho 4youbet testu sa podrobne zaoberáme spektrom produktov, ktoré ponúka táto spoločnosť. Ide najmä o počet rôznych športov a líg, ktoré ponúka, ale aj hĺbkou výberu a jej stávkové trhy. Pri prehliadaní ponuky športov vieme rýchlo vydedukovať, že futbal hrá dominantnú úlohu v 4youbet. Okrem najvyšších európskych líg, vrátane Premier Ligy, La Ligy a nemeckej Bundesligy, sme sa v priebehu nášho testu stretli aj s menej známymi futbalovými asociáciami v Indonézii, na Novom Zélande, ako aj v Uzbekistane. Okrem futbalu sa stretávame aj s ďalšími športmi, ktoré sú obľúbené u tipérov, a to basketbal, ľadový hokej, či tenis. Taktiež aj špecifické športy ako je kriket, futsal a pozemný hokej. Basketbal je po futbale druhý najreprezentatívnejší šport, jeden z dôvodov, prečo odporúčame fanúšikom tohto športu bližšie sa pozrieť na 4youbet. Okrem klasických športov sme tiež zaznamenali zastúpenie e-športov, vrátane veľkého počtu možností stávkovania na CSGO na 4youbet. Niekedy ponúka táto stávková kancelária aj stávky na rôzne politické a spoločenské udalosti a taktiež má k dispozícií online kasíno. Ako vidíme, 4youbet ponúka výnimočný výber produktov: Aj keď sa zameriava na futbal, ako je to u väčšiny stávkových kancelárií, ani iné populárne športy ako basketbal, ľadový hokej a tenis nie sú v pozadí. Naša analýza stávkových trhov na 4youbet tiež priniesla neuveriteľné čísla: s viac ako 2500 stávkovanými možnosťami na zápasy Ligy majstrov, táto mladá stávková spoločnosť dodáva stávkový program, ktorý vyvíja tlak aj na už zabehnutých gigantov v tomto odvetví. Okrem typických stávkových možností, akými sú 1X2, nad/pod, obidva tímy skórujú, sme zaznamenali aj niekoľko nie bežných stávok vrátane celkového počtu rohových kopov, ako aj polčas, v ktorom bude strelených viac gólov. Dokonca aj keď ide o menšie ligy, ako napríklad rakúska Bundesliga, sme zistili značný počet stávkových možností (viac ako 400) na 4youbet, ktoré prakticky splnia každé stávkové prianie. Stručne povedané, naša recenzia hovorí o tom, že stávková spoločnosť 4youbet je schopná ponúknuť vzrušujúci a rozsiahly sortiment stávkových produktov. Nie to však prekvapením, pretože niektoré veľmi skúsené osoby v odvetví športového stávkovania sú hnacou silou tejto mladej stávkovej kancelárie. So šialeným počtom stávkových trhov (viac ako 2500) pre vybrané top udalosti (prevažne elitný európsky futbal) tento nováčik na trhu stávkovania na internete dokáže zatieniť aj niektorých vedúcich predstaviteľov stávkového priemyslu, a to kvôli obrovskej hĺbke ako aj šírke ponúk. V tejto kategórii testu udeľujeme 4youbet 19/20 bodov.

STÁVKOVÉ KURZY - Naše skúmanie 4youbet našlo kurzy pohybujúce sa v hornom strednom pásme

Pokiaľ ide o kurzy, 4youbet v našej skúške obstála dosť úspešne: s priemerným percentom výplaty (kurzovou hladinou, stávkovou maržou) vo výške 95 % pre väčšinu európskych futbalových líg, táto mladá stávková kancelária určite drží krok s konkurenciou. Pokiaľ ide o nižšie ligy alebo menej známe športy, kurzy sa trochu znižujú, priemerná kurzová hladina je v rozmedzí 90-93 %, čo je rozhodne stále dosť na trhu stávok. Takisto by sme vás chceli upozorniť na podobne dobré kurzy na basketbal, s výplatou až 96 %. V kombinácii s veľkým počtom možností stávkovania na basketbal, naše testovanie 4youbet jasne naznačuje, že táto stávková kancelária by mohla byť veľmi zaujímavou pre tipérov so slabosťou pre tento šport. V skratke, kurzy ponúkané touto mladou stávkovou kanceláriou sú veľmi atraktívne, aj keď nie sú dostatočné na to, aby 4youbet umiestnil na samý vrchol nášho rebríčka. V tomto prípade udeľujeme 17/20 bodov.

Ako súčasť testovania 4youbet sme sa bližšie pozreli na webovú stránku

LIVE STÁVKY – Solídny výkon s malým potenciálom na zlepšenie

Samozrejme, live stávky - stávky naživo, ktoré sa stávajú čoraz dôležitejšími na trhu stávkovania, zohrávajú aj úlohu v našom teste stávkových kancelárií. Aj v tejto oblasti sa spoločnosti 4youbet darí dobre a ponúka široký výber stávkových možností. Opäť vidíme jasný dôraz na futbal, aj keď tenis, basketbal, ľadový hokej a ďalšie populárne športy sú rovnako k dispozícii. V tejto kategórii sme tiež našli špecifické športy, ako je snooker a stolný tenis. Počet stávkových trhov, ktoré sú k dispozícii pre live stávky, jednoznačne nie je taký rozsiahly ako pri bežných stávkach, avšak aj v tomto prípade sa 4youbet stále umiestňuje v hornej tretine hodnotenia stávkových kancelárií. Najmä pokiaľ ide o európske ligy (aj nižšie divízie), ich výber stávkových trhov pre live stávky patrí medzi najlepšie. Dizajn sekcie live stávok je úhľadne prezentovaný, ľahko sa v sekcii pohybuje a obsahuje dobrý farebný kontrast. Pomocou menu lišty s ponukami na ľavej strane môžete filtrovať aktuálne živé podujatia podľa športu. Kliknutím na jednotlivú položku v strede otvoríte live center (živé centrum) s podrobnými štatistikami ako aj s animáciami športových akcií. Nižšie nájdete stávkové trhy, ktoré táto stávková spoločnosť ponúka pre konkrétny šport spolu s kurzami, ktoré sú uvedené v jednotlivých prípadoch. Zmeny v kurzoch - typické pre live stávky - sa zobrazujú v reálnom čase, vhodne označené buď na zelenom alebo červenom pozadí. V rámci nášho testovania 4youbet sme nezaznamenali žiadne life streamy (živé prenosy), čo znamená, že sme museli v našom hodnotení odpočítať niekoľko bodov. Napriek tomu sa v porovnaní s ostatnými stávkovými kanceláriami zaraďuje 4youbet v oblasti live stávok do hornej časti strednej triedy, prideľujúc 4youbet 7/10 bodov.

STÁVKOVÝ BONUS - Bonus od 4youbet zahŕňa ambiciózne stávkové podmienky

Táto mladá stávková kancelária ponúka bonus aj už pre existujúcich zákazníkov, ktorý zodpovedá 50 %-tám vašej platby až do výšky 50 €. Inými slovami, vďaka bonusovej ponuke zo 4youbet sa k vašej platbe de facto pripíše polovica sumy navyše. Keď obdržíte bonus od 4youbet, budete musieť splniť niekoľko bonusových podmienok, pred tým ako vám môže byť bonusová suma a rovnako ako aj všetky výhry vygenerované bonusom, vyplatené. Teraz sa podrobnejšie pozrieme na podmienky v tejto kategórii našej recenzie 4youbet, tak aby ste sa nestretli s nepríjemnými prekvapeniami. Budete musieť prestávkovať sumu svojej prvej platby plus bonusovú sumu celkovo 5-krát na kvalifikované stávky 4youbet. Inými slovami, ak váš prvý vklad bude 50 €, budete musieť prestávkovať celkovú sumu 50 € + 25 € päťkrát, čo tvorí sumu 375 € . Tiež by ste si mali byť vedomí toho, že minimálne kurzy musia byť 1.50 alebo vyššie, aby sa počítali do pretočenia, a teda splnenia bonusových podmienok 4youbet. Výška kurzu, pre uplatnenie bonusu je priemerná, nie je prehnane vysoká. Stávky na oba výsledky zápasu, ako aj systémové stávky sú z ponuky vylúčené. Stávková kancelária vám dáva 30 dní, aby ste splnili bonusové podmienky. Ak sa vám v tejto lehote nepodarí splniť všetky vyššie uvedené podmienky, váš 4youbet bonus prepadne spolu s vygenerovanými výhrami. Nárok na bonus majú zákazníci raz do týždňa, štyrikrát počas kalendárneho mesiaca. Avšak iba hráči, ktorí bonus „požiadali“ pri svojom vklade, spĺňajú podmienky pre jeho zisk. Celkové hodnotenie bonusu 4youbet je priemerné. Bonus od 4youbet ponúka aj stálym zákazníkom bonus zodpovedajúci 50 % ich platby až do maximálnej výšky 50 €. Bonus 4youbet je relatívne nízky, avšak je dostupný nielen pre nových zákazníkov. Kvôli všetkým uvedeným faktorom sme boli nútení odpočítať z nášho hodnotenia bonusového programu tejto mladej stávkovej spoločnosti významné body, pričom sme 4youbet zaradili iba do stredného poľa rozmedzia: 6/10 bodov.

Informácie o bonuse 4youbet

Informácie o bonuse 4youbet"
Detaily bonusu
50 % do výšky 50 €
vkladový bonus nielen pre nových zákazníkov
Všetky detaily
 • Stávkový bonus: 50 %
 • Maximálna výška bonusu: 50 €
 • Pretočenie (obrat): 5-krát suma vkladu plus bonus
 • Minimálny kurz: 1.5
 • Časové obmedzenie: 30 dní
 • Bonusový kód: jednoducho zvoľte „50 % Combo Boost“ pri vašom vklade
Zobraziť bonus

JEDNODUCHOSŤ POUŽITIA (užívateľská optimálnosť) - V našom teste webová prezentácia 4youbet viedla k príjemnému používateľskému zážitku

Najmä pre začínajúcich hráčov na trhu online stávkových kancelárií je prvý dojem z web stránky dôležitý. 4youbet pôsobí formou dobre organizovanej a ľahko použiteľnej webovej stránky. V tejto kategórii nášho testu 4youbet sa okrem štruktúry webových stránok pozrieme tiež na také faktory, ako je farebná schéma a čas načítania stránok. Oba faktory zohrávajú dôležitú rolu, ktorá by nemala byť podceňovaná pri pohľade na komplexný a plný zážitok z online stávkovania. Na prvý pohľad boduje hlavná stránka 4youbet vďaka svojej jasnej štruktúre, ktorá zaručuje od začiatku pozitívne používateľské skúsenosti. V hlavnom navigačnom paneli nájdeme 5 hlavných ponúk tohto stávkovania: športové stávky, live stávky, kasíno, live kasíno a virtuálne športy. V rámci nášho 4youbet testu sme sa samozrejme podrobnejšie oboznámili s kategóriou "športové stávky". Výber dostupných športov a líg nájdete v menu na ľavej strane webovej stránky vrátane zoznamu jednotlivých športov spolu s odkazmi na najvyššie súťaže vrátane nemeckej Bundesligy, Premier League, La Liga a Ligy majstrov. To vám umožní rýchly a ľahký prístup k najlepším futbalovým podujatia, ako aj k súvisiacim stávkovým trhom. Akonáhle nájdete vami zvolený zápas, ste len jeden klik od rôznych trhov, ktoré sú ponúkané pre tento konkrétny zápas. Zobrazené sú v strednej časti webovej stránky. Stredná oblasť je štandardne obsahuje rôzne športové podujatia, ktoré chce stávková spoločnosť zvýrazniť a uviesť do popredia. Môžu byť tiež zorganizované a usporiadané podľa športu, vrátane živých podujatí, ako aj nadchádzajúcich. V hornom poli strednej časti webovej stránky je umiestnený malý kalendár, ktorý vám uľahčí sledovanie stávkových možností v najbližších dňoch. 4youbet chce zaistiť, aby to, že náhodou prehliadnete možnosti stávok sa stalo minulosť. Na pravej strane, okrem vášho tiketu, uvidíte ďalšie najvýznamnejšie udalosti z ich aktuálneho stávkového výberu, ako aj štatistiky o nedávnych top víťazoch. Spodná časť, tzv. footer obsahuje obchodné podmienky, spôsoby platby a často kladené otázky. Zistili sme tiež informácie týkajúce sa možností kontaktov, otázok týkajúcich sa licencií a sponzorských partnerov. Pri výbere farebnej schémy, 4youbet tiež robí veľa vecí správne, vrátane zobrazenia bieleho skriptu na čiernom pozadí pre kontrast. Jediný nepatrný problém, ktorý máme v našej recenzii 4youbet musíme spomenúť, je, že veľkosť písma je podľa nás príliš malá. Taktiež fakt, že na webovej stránke má 4youbet dostupné iba 3 jazykové možnosti (nemčina, angličtina a turečtina). Uvedené fakty spôsobili ďalší odpočet bodov v hodnotení. Pokiaľ ide o "mobilné verzie", nedokázali sme objaviť samostatnú stiahnuteľnú aplikáciu 4youbet, mobilná verzia webových stránok je podľa našich skúseností viac ako adekvátna. Spolu s počítačovou verziou je atraktívna vďaka jasne štruktúrovanému a ľahko prístupnému dizajnu, ktorý sa odráža v našom pozitívnom hodnotení 4youbet. To znamená, že vďaka užívateľskej optimálnosti internetových stránok 4youbet, dávame v našej recenzii tejto mladej online stávkovej kancelárii 8/10 bodov za atraktívny a moderný kompletný balík.

Kliknutím na obrázok sa dostanete priamo na stránku 4youbet

MOŽNOSTI PLATBY (vkladu a výberu) – Limitovaná ponuka bez PayPalu

Počas nášho testovania 4youbet sme objavili rozumnú škálu možností platby. Na základe našich skúseností môžete použiť nasledujúce služby na vklad vašich finančných prostriedkov na 4youbet: Sofort, Giropay, Skrill, Paysafecard, Safetypay, Neteller, ako aj rôzne kreditné karty. Náš výskum ukázal, že táto stávková kancelária neúčtuje žiadne poplatky za vaše vklady alebo výbery, aj keď by ste si mali byť vedomí určitých limitov, ktoré sú v niektorých prípadoch pomerne vysoké. Napríklad: môžete požiadať o výplatu len ak zostatok na vašom účte presahuje 20 €, zatiaľ čo vklady na váš účet bankovým prevodom sú možné len pre sumy 100 € a viac. Všeobecne platí, že každý vklad na váš účet musí byť 10 € alebo viac. Bohužiaľ, ďalšie informácie o platobných metódach nie sú pre neregistrovaných používateľov ľahko prístupné, čo nám spôsobilo, že v našej recenzii sme strhli niekoľko bodov, pretože 4youbet neumožňuje potenciálnym novým zákazníkom získať jednoduchý prístup k úplným informáciám o platbách predtým, ako urobia svoje rozhodnutie. Neprítomnosť lídra platobného odvetvia PayPal takisto uškodí ich skóre v našom teste. V závere sme vlastne zistili, že už menej než vzrušujúci výber platobných príležitostí má niekoľko nedostatkov, ktoré si zaslúžia odpočet bodov: 7/10 bodov.

ZÁKAZNÍCKY SERVIS A PODPORA – Skúsenosti s tímom podpory v 1xbet

Ak máte otázky alebo problémy s touto stávkovou kanceláriou a chcete sa s nimi spojiť, bohužiaľ 4youbet neposkytuje obzvlášť širokú škálu možností kontaktovať ich. V skutočnosti sme v priebehu nášho testovania 4youbet mohli využiť iba kontaktný formulár a live chat. Zákaznícky servis pre všeobecné záležitosti je dostupný od pondelka do piatku od 10:00 do 20:00, zatiaľ čo live chat je dostupný v rovnaké dni len od 12:00 do 20:00. Okrem toho sa dá kontaktovať 4youbet aj prostredníctvom sociálnych médií, ako sú Facebook a Twitter, aj keď táto skutočnosť výrazne nezlepšuje naše hodnotenie. V tejto kategórii vidíme veľkú potrebu zlepšenia, a preto sme pridelili 4youbet iba 6/10 bodov.

SERIÓZNOSŤ – S dvoma licenciami nie je dôvod na obavy

4youbet má licenciu od úradu Malta Gaming Authority (mga) a Caribbean Island Curaçao, čo znamená, že v tejto konkrétnej kategórii testovania stávkových kancelárií nemusíme robiť žiadne zrážky bodov. Okrem toho je 4youbet partnerom nemeckého tímu tretej divízie Fortuna Köln a používa ich webové stránky na zvýraznenie rôznych iniciatív zameraných na boj proti závislosti na hazardných hrách. Podľa našich skúseností takáto spolupráca nikdy nie je zlým znamením, pokiaľ ide o profesionálne ambície stávkovej kancelárie, a preto sme v tejto kategórii pridelili 4youbet plný počet bodov: 10/10.

ZHRNUTIE – Od 4youbet sa dá veľa očakávať v budúcnosti

V našej recenzii stávkovej kancelárie 4youbet sme zistili, že táto nová stávková spoločnosť vykazuje obrovský potenciál, aj keď ešte nepatrí do top elity kvôli rôznym - v niektorých prípadoch aj značným - nedostatkom. Pokiaľ ide o ich stávkové produkty a možnosti stávkovania, ktoré vážne zatieňujú niektorých lídrov v tomto odvetví a v niektorých prípadoch ich dokonca aj predbiehajú, sme dali 4youbet dokonca najvyšší hodnotenie. Ich kurzy takisto posunuli 4youbet do hornej triedy nášho testovania, čo umožňuje 4youbet získať značné množstvo bodov v dvoch kľúčových oblastiach nášho porovnania stávkových kancelárií. Boli sme však nútení urobiť veľké zrážky bodov pri pohľade na zákaznícky servis a možnosti platieb, pretože v tomto ohľade sme presvedčení, že spoločnosť 4youbet by mohla byť lepšia. Napriek tomu budeme naďalej pozorne sledovať túto on-line stávkovú spoločnosť, ktorá je v biznise iba od roku 2016. Očakávame od nich veľa a cítime, že majú obrovský potenciál. V našom teste 4youbet dosiahla celkový počet bodov 80/100.

Na porovnanie stávkových kancelárií
Nastavenia súborov cookies
x
Čo sú to cookies?
Cookies sú malé textové súbory uložené v prehľadávači vášho počítača obsahujúce informáciu. Na základe týchto informácií naša webová stránka zaznamenáva, že ste ju už predtým navštívili. Používame ich na prípravu informácií. Vaše osobné údaje nie sú uložené. Ďalšie informácie: Zásady používania súborov cookies |Tiráž |Pravidlá ochrany osobných údajov |
Ich möchte keine Cookies
Required cookies
Súbory cookies kontrolujú funkcie, bez ktorých nemôžete plne využívať našu webovú stránku. Cookies používame iba my (vlastné cookies). V dôsledku toho, tieto informácie používa a spracováva iba naša webová stránka. Napríklad, keď sa zaregistrujete, nemusíte sa zakaždým prihlasovať.
Performance cookies
Naše súbory performance cookies zhromažďujú informácie o tom, ako sa naša webová stránka používa. Tieto súbory cookies nám pomáhajú napríklad určiť, či a ktoré podstránky našej webovej stránky sú navštevované a o aký obsah majú používatelia záujem. V prvom rade zaznamenávame počet návštev a ich trvanie.
Marketingové cookies
Reklamné súbory cookies pochádzajú od reklamných spoločností (tretie strany) a používajú sa na zhromažďovanie informácií o webových stránkach navštívených používateľom s cieľom vytvoriť cielenú reklamu pre návštevníka. V tejto súvislosti nespracúvame žiadne osobné údaje bez vášho súhlasu v súlade s článkom 6, ods. 1, písm. a) GDPR.
Súhlasím s použitím cookies