Táto ponuka nie je momentálne aktuálna

Bonus od Bet-at-home

Doba čítania: 3 Min

50 % do výšky 100 €

Vložte 200 €, stávkujte s 300 €.

Vďaka bonusu od Bet-at-home ponúka táto stávková kancelária naozaj veľkorysú ponuku pre svojich nových zákazníkov. Bonusová ponuka je platná len pre nových zákazníkov bet-at-home.com, a teda tých, ktorí doteraz nepreviedli peniaze na svoj stávkový účet. Na rozdiel od akéhokoľvek inej spoločnosti, Bet-at-home vie, ako ponúknuť svojim zákazníkom veľmi vzrušujúci a inovatívny športový stávkový bonus. Z tohto dôvodu sa bonus Bet-at-home často mení, aby spoločnosť zabezpečila, že zostane na trhu s jednou z najlepších ponúk. Bonus Bet-at-home, ktorý je v podstate klasický uvítací bonus, je určite veľmi atraktívny v súčasnej podobe: zákazníci, ktorí si vytvoria nový stávkový účet s touto spoločnosťou, sa môžu tešiť na 50 % bonus na stávkovanie až do výšky 100 €. Všetky bonusové podmienky a kritériá stávkovania, ako aj jednoduché vysvetlenie, ako môžete rýchlo bonus od Bet-at-home získať, sú uvedené nižšie.

Čítať viac
Hodnotenie bonusu pre
bet-at-home,
8 / 10 B

Informácie o bonuse bet-at-home

Informácie o bonuse bet-at-home"
Detaily bonusu
50 % do výšky 100 €
na prvý vklad
Bonusový kód: FIRST
Všetky detaily
 • Bonusový kód: FIRST (musí byť vyzdvihnutý najneskôr do 10 dní po pripísaní 1. vkladu)
 • Stávkový bonus: 50 % výšky vášho prvého vkladu
 • Maximálna výška bonusu: 100 €
 • Minimálny vklad: 10 €
 • Pretočenie: 4x celková suma (hodnota bonusu + vkladu), pozn.: Bonus môže byť prestávkovaný len pomocou
 • Minimálny kurz: 1.70
 • Stávkové obmedzenia: systémové a multi stávky (duplicitné) sa počítajú do prestávkovania, len v prípade, ak vklad na stávku je tvorený z bonusového zostatku alebo viazaného zostatku
 • Časové obmedzenie: 90 dní po aktivácii bonusu
 • Vyzdvihuntie bonusu: bonus musí byť vyzdvihnutý najneskôr do 10 dní po pripísaní 1. vkladu
 • Geografické obmedzenia: neplatí pre: Srbsko, Veľká Británia, Cyprus, Švédsko, Írsko, Lichtenštajnsko, Malta, Holandsko, Gibraltár, Fínsko
Zobraziť bonus

Informácia o poukážke bet-at-home

Informácia o poukážke bet-at-home"
Detaily poukážky
5 € bonus bez vkladu
za registráciu
Všetky detaily
 • Minimálne pretočenie: 3x
 • Minimálne kurzy: 1.50
 • Maximálna výhra: 2000 €
 • Stávkové obmedzenia: len jednoduché a kombinované stávky, nedostupné pré systémové stávky
 • Časové obmedzenia: po doručení 6 mesiacov
10 € stávka zdarma

Ako získať bonus od Bet-at-home

1. Ak chcete získať bonus od Bet-at-home zaregistrujte sa na stránke uvedenej stávkovej kancelárie.
2. Nabite si váš stávkový účet minimálnym vkladom 10 €.
3. V menu "Môj účet" kliknite na "Vyzdvihnúť bonus“. Bonus od Bet-at-home musí byť aktivovaný manuálne. Zadajte bonusový kód FIRST. DÔLEŽITÉ: po prvom vklade máte k dispozícii 10 dní na aktiváciu bonusu.
4. Priamo potom poputuje 50 % z vloženej čiastky na Váš stávkový účet (do max. sumy 100 €). Máte tak 90 dní na splnenie bonusových podmienok.

Pre získanie bonusu od bet-at-home musíte zadať bonusový kód FIRST.

Jednoducho vysvetlené: Ako funguje bonus Bet-at-home?

Bonus od Bet-at-home pre nových zákazníkov až do výšky 100 € možno popísať jednoducho: v prvom rade sa musia zákazníci zaregistrovať v Bet-at-home a otvoriť si tak stávkový účet. Aby ste mohli využiť bonus Bet-at-home, musíte do 10 dní od prvého vkladu na svoj účet zadať bonusový kód "FIRST" (veľkými písmenami) v položke "Vyzdvihnúť bonus". Ak zmeškáte tento termín, bonus od Bet-at-home už nemôžete využiť. Po uplynutí uvedenej lehoty teda zaniká nárok na bonus. Výška bonusu, ktorý dostanete ako súčasť bonusovej ponuky od Bet-at-home, je založená na výške vášho prvého vkladu - inými slovami, ide o klasický buy-in bonus (vkladový). Keďže ide o stávkový bonus vo výške 50 %, polovica sumy vášho pôvodného vkladu bude pripísaná ako bonus na váš stávkový účet. Pokiaľ ide o bonus od Bet-at-home, maximálna výška bonusu je 100 €. To znamená, že ak chcete získať maximálny bonus, váš prvý vklad by mal byť 200 €. Ak chcete získať vyplatenie svojho stávkového bonusu v reálnych peniazoch, musíte celkovú sumu (vklad + bonus) staviť celkovo 4-krát na kvalifikované športové stávky. Minimálne kurzy pre tieto stávky sú 1.70. Systémové a multi stávky (tzv. dupilictné) sa počítajú do prestávkovania, len v prípade, ak vklad na stávku je tvorený z bonusového zostatku alebo viazaného zostatku. Po aktivácii bonusu majú noví zákazníci celkovo 90 dní, aby splnili všetky stávkové podmienky.

Výška stávkového bonusu v %

V rámci bonusu od Bet-at-home sa noví zákazníci môžu tešiť na vkladový bonus vo výške 50 %. To znamená: dostanete 50 % k sume svojej prvej platby (vkladu) - inými slovami, polovicu navyše - pripísanú na váš stávkový účet. Napríklad, ak sa rozhodnete uložiť spočiatku 80 €, vaša celková suma na stávkovanie bude 120 €. Celková čiastka bonusu sa skladá z sumy vašej prvej platby + bonusu od Bet-at-home (80 + 40).

Maximálna možná výška bonusu od Bet-at-home

Bet-at-home ponúka svojim novým zákazníkom veľkorysý maximálny bonus vo výške 100 €. Ak chcete získať celý bonus, váš prvotný vklad by musel byť 200 €. Maximálna celková suma, ktorá by pozostávala zo sumy vášho prvého vkladu spolu s bonusom poskytnutým stávkovou kanceláriou, by bola 300 €. Ak bude váš prvý vklad vyšší ako 200 €, nebude to mať vplyv na maximálny bonus od Bet-at-home - inými slovami, bonus pripísaný na váš stávkový účet bude pri vyšších vkladoch (ako 200 €) vždy 100 €.

Bonusové podmienky: Aké body bonusových podmienok Bet-at-home by ste mali určite vedieť?

Bonus od Bet-at-home je samozrejme - rovnako ako bonusové ponuky od všetkých ostatných stávkových kancelárií - podmienený určitými bonusovými podmienkami a kritériami, ktoré musia byť splnené. Len vtedy, keď splníte všetky stávkové kritériá, ktoré uvádzame, budete môcť získať vyplatenie vášho bonusu. Chceli by sme poukázať na to, že stávkové podmienky bonusovej ponuky Bet-at-home pre nových zákazníkov sú veľmi férové. Nižšie uvádzame všetky bonusové detaily.


Minimálny vklad (buy-in)
Aby ste mohli využiť bonus od Bet-at-home pre nových zákazníkov, musíte najprv vložiť na svoj stávkový účet aspoň 10 €. Ak sa skutočne rozhodnete túto sumu vložiť, váš pridaný bonus bude 5 €. Je teda potrebná len veľmi malá suma, aby ste využili túto výhodnú bonusovú ponuku od spoločnosti Bet-at-home.

Minimálne pretočenie (obrat)
Bonus od Bet-at-home zahŕňa mimoriadne férové stávkové podmienky. Je potrebné staviť celkovú sumu (vklad + bonus) štyrikrát na športové stávky. Akonáhle to urobíte, máte nárok na výplatu svojho bonusu. Bonusová suma sa skladá zo sumy vášho prvého vkladu spolu s 50 %, ktorú vám spoločnosť Bet-at-home pridá. Ak predpokladáme, že chcete získať maximálnu možnú sumu bonusu vo výške 100 €, bude to vyžadovať počiatočný vklad vo výške 200 €: V tomto prípade by ste museli staviť celkovú sumu vo výške 300 € celkom 4 krát (= prestávkovať 1200 €).

Minimálne kurzy
Bonus od Bet-at-home je atraktívny z dôvodu relatívne nízkej požadovanej minimálnej výšky kurzov, a to 1.70 - len niekoľko ponúk od iných stávkových spoločností môže konkurovať tejto konkrétnej bonusovej ponuke. Keď zoberiete do úvahy skutočnosť, že kombinované stávky tiež spadajú do podmienok na splnenie, minimálna výška kurzu požadovaná bonusom Bet-at-home nepredstavuje žiadnu prekážku.

Časové obmedzenia
Po prvé, musíme upozorniť na skutočnosť, že máte 10 dní po prvom vklade, aby ste aktivovali bonusový kód "FIRST" v nastaveniach účtu. Po druhé, a rovnako dôležité, nesmiete zabudnúť na časové obdobie, počas ktorého musíte splniť stávkové podmienky. Pokiaľ ide o bonus od Bet-at-Home, máte 90 dní – teda dostatok času.

Stávkové obmedzenia
Je dôležité mať na pamäti, systémové a multi stávky (duplicitné) sa počítajú do prestávkovania, len v prípade, ak vklad na stávku je tvorený z bonusového zostatku alebo viazaného zostatku. Bonus môže byť prestávkovaný len pomocou "Viazaného zostatku" a "Bonusového zostatku". Stávky, ktoré boli podané za iný zostatok sa nebudú počítať do podmienok prestávkovania. Bonus môže byť pripísaný, len ak pred vyzdvihnutím bonusu, nedošlo k výberu zo stávkového účtu. Okrem športových a live stávok (stávok naživo), virtuálne stávky tiež spĺňajú podmienky na splnenie bonusových podmienok.

Geografické obmedzenia
Bonus neplatí pre zákazníkov, ktorí majú svoje bydlisko alebo trvalý pobyt v jednej z nasledujúcich krajín: Srbsko, Veľká Británia, Cyprus, Švédsko, Írsko, Lichtenštajnsko, Malta, Holandsko, Gibraltár, Fínsko.

Naše hodnotenie bonusu Bet-at-home: Aké boli kľúčové faktory?

Vďaka bonusu od Bet-at-home sa tejto stávkovej kancelárii podarilo ponúknuť svojim novým zákazníkom veľmi atraktívny bonusový program, najmä s ohľadom na jeho férové a rozumné stávkové podmienky. V porovnaní s inými ponukami ide predovšetkým o nízke minimálne kurzy. Maximálna suma bonusu vo výške 100 € je tiež atraktívna. 50 %-ný bonus na stávkovanie vo výške vášho počiatočného vkladu je rozumným kompromisom - aj keď by sme nemali byť prekvapení, ak táto stávková spoločnosť urobí v blízkej budúcnosti niekoľko zlepšení. Celkovo je to veľmi atraktívny uvítací bonus, ktorý fanúšikovia športového stávkovania by nemali zmeškať!

Na bonus

Top športový stávkový bonus

100 % až do výšky 4000 € 100 % až do výšky 5000 € 100 % až do výšky 2000 €
a Zodpovedné stávkovanie!