sk

Bet-at-home Test 2018 | Recenzia - Naše skúsenosti

Doba čítania: 8 Min

Bonus od Bet-at-home

Vytvorte si stávkový účet v spoločnosti Bet-at-home a využite bonus pre nových zákazníkov.

V tejto recenzii by sme vám chceli predstaviť naše skúsenosti s Bet-at-home, ktoré sme nadobudli počas nášho procesu testovania stávkových kancelárií. Zdôrazníme tie oblasti, v ktorých si stávková kancelária zvlášť dobre viedla. Taktiež sa pozrieme aj na miesta, kde stále existuje stále potenciál na zlepšenie. Bet-at-home bola založená v Rakúsku v roku 1999, pokračuje v rozmachu v priebehu posledných 20 rokov a určite rozvírila trh športových stávok. Bet-at-home expandovala do mnohých krajín, a podobne rástla aj ponuky ich produktov. Náš test Bet-at-home ukázal, že táto stávková kancelária okrem športových stávok úspešne prevádzkuje aj online kasíno, live kasíno a poker. Okrem toho sa možnosti stávkovania rozšírili aj na "virtuálny" trh, ako aj na Vegas. Bet-at-home sa môže pochváliť asi 5 miliónmi spokojných užívateľov, zatiaľ čo spoločnosť sama zamestnáva približne 300 zamestnancov. Momentálne Bet-at-home predstavuje zvučné meno na vysokej úrovni a je založené predovšetkým na športových stávkach s programom, ktorý je rozsiahly a veľmi dobre diferencovaný. Okrem toho je táto stávková kancelária aktívnym sponzorom rôznych klubov a podujatí - od roku 2015 je Bet-at-home hlavným sponzorom spoločnosti Hertha BSC. Dnes je hlavné sídlo spoločnosti bet-at-home.com AG v Nemecku. Prostredníctvom spoločnosti registrovanej na Malte je bet-at-home držiteľom licencie EÚ, ktorá ich zaväzuje udržiavať súbor vysokých štandardov.

Obsah tejto stránky

  • Ponuka stávok
  • Kurzy
  • Live stávky
  • Bonus
  • Jednoduchosť použitia
  • Metódy platby
  • Zákaznícky servis
  • Serióznosť
  • Zhrnutie

Naša recenzia a naše skúsenosti s
bet-at-home,
vypracoval: STAVKOVANIEFORMAT, recenzie
91 / 100 Percentá
Kritérium Hodnotenie
Stávková ponuka 20 / 20
Stávkové kurzy 16 / 20
Live stávky 8 / 10
Bonus 8 / 10
Jednoduchosť použitia 10 / 10
Možnosti platby 10 / 10
Zákaznícky servis 9 / 10
Serióznosť 10 / 10

STÁVKOVÉ PRODUKTY – Ponuka stávok - Bet-at-home odchádza z nášho testu s najvyšším skóre

Po prvé: V tejto hodnotiacej kategórii sme Bet-at-home udelili najlepšie skóre. Stávkový program tejto stávkovej kancelárie určite prekvapí športových tipérov. Na základe našich prieskumov Bet-at-home stávkovej ponuky sme zistili, že táto spoločnosť má vo svojom portfóliu 40 až 50 rôznych športov. V hornej časti zoznamu sa nachádzajú športy ako: futbal, tenis, basketbal, hádzaná a volejbal. Samozrejme, futbal zohráva ústrednú úlohu – čo je aj v porovnaní s inými stávkovými spoločnosťami, samozrejme, skôr pravidlom ako výnimkou. Prostredníctvom spoločnosti Bet-at-home je možné staviť na futbalové ligy prakticky v každom kúte zeme - v skutočnosti sme v rámci nášho testu narátali okolo 80. Dokonca aj v tých krajinách, ktoré zvyčajne priťahujú menej pozornosti, môžu tipéri staviť nielen na najvyššiu, ale aj na druhú najvyššiu ligu. Čo sa týka Nemecka, Anglicka, Talianska a Turecka, prostredníctvom Bet-at-home môžete dokonca staviť aj na amatérske rady. Množstvo špeciálnych stávok na jednotlivé zápasy, ako aj široká paleta dlhodobých stávok pridávajú hodnotu fenomenálnym stávkovým možnostiam, ktoré sa točia okolo futbalu.

Zvláštna poznámka pre športových fanúšikov zimných športov: Zimné športy sú tiež dobre zastúpené v Bet-at-home. Tu je jasne vidieť rakúske korene tejto stávkovej kancelárie, pretože dáva týmto športom pravidelné zastúpenie v stávkovom programe (aj keď olympijské hry nie sú v bezprostrednej blízkosti). Táto stávková kancelária má tiež dobre zastúpenie v oblasti E-športu. Ponúka okolo 10 rôznych hier, pričom v našom teste Bet-at-Home prekonáva mnohých konkurentov. Samozrejme, sociálne a politické stávky sú dnes tiež nevyhnutné - aj tu Bet-at-Home prináša rôznorodú zaujímavú zmes. Okrem klasických športových stávok ponúka táto stávková kancelária tri rôzne zážitky formou kasína: klasické kasíno, live kasíno a Vegas. K dispozícii sú aj virtuálne ponuky, ktoré simulujú rôzne športové podujatia, zatiaľ čo je taktiež samozrejme v ponuke aj poker. Pri podrobení testovaním stávkových produktov Bet-at-home boli naše skúsenosti vynikajúce. V tejto konkrétnej kategórii nie je žiadny dôvod na odpočítanie čo i len jedného bodu. Dávame teda maximum 20/20.

STÁVKOVÉ KURZY - Ponuka vyvážených kurzov je najvyššou prioritou v spoločnosti Bet-at-home

Pokiaľ ide o kurzy, naše testy umiestňujú Bet-at-home do (horného) stredného poľa. Vo futbale je táto stávková spoločnosť schopná ponúknuť kurzovú hladinu vo výške 93 až 94 %, čo ju zaraďuje takmer do medzinárodného priemeru. Pre najvyššie ligy a individuálne zápasy a/alebo stávky, ktoré sú v centre pozornosti médií, sú kurzy priamo úmerne vyššie. Iba v ojedinelých prípadoch je táto stávková kancelária schopná dosiahnuť najlepšie kurzy v rôznych kategóriách - aj keď naše skúsenosti s Bet-at-home naznačujú, že to nie je nevyhnutne ich najvyššou prioritou. Rozhodne by ste nemali očakávať veľkolepé kurzy, či už ide o stávky na favoritov alebo na outsiderov. Táto stávková kancelária sa skôr snaží ponúknuť vyvážené kurzy na celom trhu, aby poskytla optimálny kompletný balík pre fanúšikov športových stávok. Starostlivo zvažované kurzy vás pozývajú na implementáciu širokej škály stávkových stratégií. Kurzy Bet-at-home sú vo väčšine plusom – žiadalo by sa však o jemné doladenie v niektorých oblastiach. Ak by spoločnosť presunula jej dôraz na rovnováhu kurzov na dôraz na najvyššie kurzy, dostala by sa v tejto oblasti hodnotenia z horného stredného poľa až na samý vrchol rebríčka v rámci konkurencie. Bet-at-home by v tomto ohľade mohla priniesť väčšiu rozmanitosť, aj keď jej úspech hovorí jasnou rečou. V našej recenzii udeľujeme Bet-at-home 16/20 možných bodov v tejto kategórii.

Naše testovanie bet-at-home odhaľuje jednoduchý a funkčný dizajn webovej stránky

LIVE STÁVKY – Skúsenosti s Bet-at-Home potvrdzujú ich úspešnú pozíciu v biznise

V oblasti live stávok spoločnosť Bet-at-home v posledných rokoch urobila významné zlepšenia a stále viac sa sústredí na silnú konkurenciu na trhu stávok. V našom teste Bet-at-Home sme zistili, že okrem futbalu, ktorý samozrejme dominuje aj v tejto oblasti, môžete tiež umiestniť live stávky na mnoho rôznych športov. Okrem populárnych hlavných športov, ako sú tenis, ľadový hokej a basketbal, Bet-at-Home ponúka aj stávky v špecifickom konkrétnom sektore: E-športy. Prostredníctvom tejto stávkovej kancelárie sú live stávky na CS, LoL a Dota 2 skôr pravidlom než výnimkou. Bet-at-Home navyše vie, ako ponúknuť používateľom atraktívne kurzy na takéto udalosti. Táto stávková kancelária tiež ponúka úctyhodný výber čiastkových stávok v jej stávkovom portfóliu - vrátane všetkých populárnych špeciálnych stávok na futbal. To znamená, že táto stávková spoločnosť nedokáže udržať krok s najlepšími live stávkovými programami na dnešnom trhu. Avšak, ak Bet-at-Home pridá nohu na plyn je to nepochybne len otázkou času.

V našom teste Bet-at-home môžeme hodnotiť štatistické centrum ako vcelku brilantné, spĺňajúce očakávania, pričom poskytuje skvelý prehľad: Obsahuje informácie o jednotlivých hráčoch, štatistiky tímov, porovnania tímov, harmonogramy a rozsiahly archív, v ktorom môžete nájsť údaje z viac ako 10 rokov dozadu. Dizajn a vizuál sú bez výhrad, doslova vás pozývajú tráviť čas v live centre. V mobilnom zobrazení je tiež atraktívny sledovač živých zápasov, ktorý sa aktualizuje každú sekundu. Netreba dodávať, že Bet-at-home poskytuje tiež live ticker. Toto stávkové centrum je jedným z najlepších svojho druhu na trhu športových stávok. Pokiaľ ide o kurzy, live stávky sú vo veľkej miere v rovnakom rozmedzí ako pri "normálnych" stávkach, ktoré by sme zaradili do horného stredného pásma. Podľa našich skúseností sa budete s najväčšou pravdepodobnosťou stretávať s najvyššími kurzami pri zvažovaní stávok naživo. V tejto kategórii recenzie udeľujeme Bet-at-home 8/10 bodov.

STÁVKOVÝ BONUS – Bet-at-home zákazníkov osloví bonusom do výšky 100 €

Naše skúsenosti s Bet-at-home potvrdili, že táto stávková kancelária sa neustále usiluje ponúknuť novým zákazníkom vzrušujúci a inovatívny bonusový program. Súčasný uvítací bonus sa určite nemá za čo hanbiť aj keď nepatrí medzi tie najlepšie: Bet-at-Home ponúka 50 % stávkový bonus na váš prvý vklad až do maximálnej výšky 100 €. Ak chcete využiť maximálny možný bonus, musíte na nový účet vložiť 200 €. Po prevode peňazí budete mať k dispozícii 10 dní, aby ste aktivovali ponuku "Vyzdvihnúť bonus". Ak tak urobíte, musíte do príslušného políčka vložiť bonusový kód FIRST (veľkými písmenami). Ak chcete získať výplatu vášho bonusu od Bet-at-home, musíte splniť určité bonusové podmienky, ktoré náš test vyhodnocuje ako spravodlivé a mierne. Do 90 dní po aktivácii bonusu musíte prestávkovať bonusovú sumu (= vklad + bonus) štyrikrát na športové stávky s minimálnymi kurzami 1.70. Jednoduché stávky, ako aj kombinované stávky sa kvalifikujú na splnenie bonusových požiadaviek. Náš test udeľuje bonusovému balíku od Bet-at-home 8/10 bodov.

JEDNODUCHOSŤ POUŽITIA (užívateľská optimálnosť) - Bet-at-home predstavuje skvelý kompletný balík

V našom teste sa ukázalo, že spoločnosť Bet-at-home je veľmi užívateľsky prívetivá. Po prvé, stávková kancelária sa môže pochváliť domovskou stránkou, ktorá funguje ako má a predstavuje kompletný prehľad početnej ponuky tejto stávkovej spoločnosti. V hornej časti je navigačný panel zobrazujúci hlavné kategórie - vrátane športových stávok a live stávok - zatiaľ čo stĺpec na ľavej strane uvádza podkategórie. Ako možno vidieť, spoločnosť Bet-at-home sa spolieha na klasický overený dizajn menu. Páči sa nám vyhľadávacia funkcia, ktorá umožňuje rýchlo a prakticky vyhľadať ligy, súťaže a športové hviezdy, ktoré vás zaujímajú. Vyhnete sa tak zbytočnému preklikávaniu. Aj keď je to príležitostne nutné, keďže športy nie sú zoradené podľa abecedy ani podľa počtu možných stávok, ale skôr podľa systému, ktorý sme nedokázali úplne pochopiť. Mali sme vynikajúce skúsenosti s Bet-at-Home s viacerými ďalšími funkciami: konkrétne v oblasti "výsledky", "štatistiky", "live score" a v "sprievodcovi stávkovaním", kde je vysvetlená najdôležitejšia stávková terminológia. Navyše sa nám páčila sekcia týkajúca sa stávok na poslednú chvíľu (last-minute), ako aj sekcia dnešné stávky a zajtrajšie stávky, pričom stávková kancelária prezentuje rôzne hlavné udalosti a špeciálne ponuky. Mnoho rokov skúseností stávkovej kancelárie Bet-at-home sa určite vypláca - zákazníkom ponúka výnimočný komplexný balík.

Pokiaľ ide o vizuálny dizajn, tak ide o vec názoru a uhol pohľadu. Podľa nášho názoru Bet-at-home sa odvoláva na priateľský a jasný vzhľad. Použitie farieb modrej, zelenej a šedej šetrí oči pri prezeraní stránky a uľahčuje vám navigáciu. Dizajn stávkového tiketu je rovnako výnimočný a užívateľsky prívetivý. Tu môžete ľahko prepínať medzi jednoduchými, kombinovanými a systémovými stávkami. Spoločnosť Bet-at-home tiež vytvorila spravovanie účtu školácky jednoduchým. Aj tu aj stávková spoločnosť prechádza našim testom v najlepšom svetle vďaka jasnej štruktúre. Zobrazenie pre mobilné zariadenia je úplne úspešné – taktiež správa účtu je hračkou. Keďže mobilná verzia je vynikajúco prispôsobená rôznym mobilným zariadeniam, časy načítania stránky sú krátke. V tejto kategórii hodnotenia Bet-at-home udeľujeme maximálny možný počet bodov: 10/10.

MOŽNOSTI PLATBY (vkladu a výberu) - Nízke minimálne vklady a rýchle spracovanie platieb v Bet-at-home

Pokiaľ ide o vklady a výbery, náš test Bet-at-home zistil, že k dispozícii sú všetky možnosti platieb. Klasické služby, ako sú bankové prevody, Sofort a kreditné karty (Visa, Mastercard, Diners Club), ako aj online platobné služby cez PayPal, Skrill a Neteller. Či už platby s použitím paysafecard sú tiež akceptované. Mali sme obzvlášť dobrú skúsenosť, pokiaľ ide o minimálny vklad: Bez ohľadu na zvolený spôsob platby, minimálna suma pre vklad je vždy 10 €. Platby bankovým prevodom alebo účtom Skrill/Neteller sú taktiež možné len v min. sume 10 €. Vďaka takejto fenomenálnej službe táto stávková kancelária dostáva konkurenciu pod značný tlak. Tiež by sme chceli upozorniť na fakt, že Bet-at-home poskytuje samostatnú stránku, ktorá jasne uvádza všetky spôsoby vkladov a výberov pre každú krajinu. Okrem toho táto spoločnosť spracováva transakcie veľmi rýchlo. V tejto kategórii nášho hodnotenia udeľujeme Bet-at-home plných 10/10 bodov za úspešný balík služieb.

ZÁKAZNÍCKY SERVIS A PODPORA - Bet-at-home prichádza s prakticky dokonalou zákazníckou podporou

Centrum podpory zákazníkov v spoločnosti Bet-at-home, rovnako ako zvyšok ich ponuky, je veľmi dobre štruktúrované a užívateľsky prívetivé. Táto stávková kancelária nasmeruje zákazníkov k využívaniu ich kontaktného formulára dáva mi zodpovedajúci náhľad. Aby ste si zaručili kompetentnú a rýchlu reakciu, vyplňte tento formulár presne a úplne. Formulár tiež umožňuje zákazníkom vybrať si, či podávajú otázku, dávajú chválu/kritiku, alebo chcú nahlásiť technický problém pomocou screenshotu (v takom prípade Bet-at-home vás požiada, aby ste ich kontaktovali e-mailom: service.sk@bet-at-home.com). Obavy týkajúce sa kasína, Vegas a pokru je možné posielať na samostatné e-mailové adresy. Spoločnosť Bet-at-home navyše poskytuje e-mailovú adresu, ktorú môžu zákazníci použiť na odosielanie sťažností. Obzvlášť dôležité: live chat - funkcia, ktorá stále u mnohých stávkových kancelári chýba. Okrem toho vám táto stávková kancelária ponúka výnimočnú sekciu – FAQ – v ktorej je zodpovedaných viac ako 100 otázok. Horúca linka zahŕňa maltské telefónne číslo, čo znamená, že sa uplatňujú medzinárodné poplatky (čo nie je jasne uvedené). Mnohé ďalšie možnosti kontaktu, z ktorých všetky poskytujú veľmi kompetentné služby, robia podľa nášho názoru horúcu linku trochu nadbytočnou. V tejto kategórií testovania Bet-at-home sme urobili minimálny bodový odpočet, a teda získava 9/10 bodov.

Kliknutím na obrázok sa dostanete priamo na stránku Bet-at-home

SERIÓZNOSŤ - Bet-at-Home má vynikajúcu povesť v stávkovom biznise

Spoločnosť Bet-at-home si vytvorila výnimočné postavenie v odvetví športových stávok za posledných 20 rokov. Najmä v nemecky hovoriacom svete a vo východnej Európe má táto spoločnosť vynikajúcu reputáciu. S viac ako 4,8 miliónmi užívateľov môže táto stávková kancelária poukázať na veľkú a čo je dôležité stále rastúcu zákaznícku základňu. Spoločnosť Bet-at-home má tiež licenciu EÚ, ktorá samozrejme vyžaduje, aby spoločnosť spĺňala súbor prísnych ustanovení. V roku 2012 získala táto stávková spoločnosť licenciu na športové stávky od štátu Schleswig-Holstein a od roku 2014 má licenciu na športové stávky a kasíno online aj vo Veľkej Británii. Samozrejme, spoločnosť Bet-at-home sa zaviazala chrániť súkromie a dôveryhodnosť údajov. Táto stávková spoločnosť si tiež vytvorila meno prostredníctvom sponzoringu. Najslávnejší príklad: Od roku 2015 zdobia logá tejto stávkovej kancelárie dresy tímu nemeckej Bundesligy Hertha BSC. Okrem toho udržiava spoločnosť partnerstvá so spoločnosťou Schalke 04, ako aj rakúskymi futbalovými klubmi Austria Wien a SV Ried. Počas tenisu je Bet-at-home partnerom turnaja Linz WTA už viac ako 10 rokov. Bet-at-home sa tiež objavuje ako sponzor jednotlivých tenisových klubov v Rakúsku a Nemecku. V minulosti spolupracovala aj s hádzanou, ľadovým hokejom a turnajom Four Hills v skokoch na lyžiach. Inými slovami, ide o spoločnosť s dobre koncipovanou marketingovou stratégiou, ktorá sa vyznačuje svojou flexibilitou a rôznorodosťou. V našom hodnotení tejto kategórie dostala Bet-at-home všetkých 10/10 bodov.

ZHRNUTIE – V recenzii Bet-at-Home potvrdzuje dôvody svojho úspechu

So ziskom 91 z možných 100 bodov Bet-at-home sa darí v našom teste stávkových kancelárií vynikajúco. Vynikajúce stávkové produkty tejto stávkovej spoločnosti vynikajú medzi mnohými ďalšími stávkovými programami rivalov. Kurzy, ktoré ponúkajú, sú v hornej časti stredného pásma. V tejto kategórii nedokážu držať krok s najlepšími - aj keď Bet-at-home ponúka svojim zákazníkom veľmi vyrovnanú škálu kurzov. V oblasti live stávok (naživo) sa naša skúsenosť sa zlepšuje z roka na rok. Dizajn live centra a štatistického centra si zaslúžia obdiv - poskytuje športovým tipérom všetkým potrebné informácie z jedného zdroja. Bonus Bet-at-home zahŕňa spravodlivé stávkové podmienky. Okrem toho ponúka stávková kancelária Bet-at-home v porovnaní s inými stávkovými spoločnosťami jednu z najprijateľnejších webových stránok. Výnimočné rozdelenie možností platieb so špecifikáciou pre jednotlivé krajiny, spolu s rozsiahlou sekciou FAQ nás úplne presvedčila. Takmer žiadna otázka nezostáva nezodpovedaná, zatiaľ čo kompetentný a priateľský zákaznícky servis vám poskytne ďalšiu pomoc, ktorú by ste mohli potrebovať. Pri pohľade na celkový balík Bet-at-home je jasne vidieť, že Bet-at-Home bude môcť ľahko pokračovať v úspechu nadobudnutom mnohými rokmi.

Na porovnanie stávkových kancelárií
Nastavenia súborov cookies
x
Čo sú to cookies?
Cookies sú malé textové súbory uložené v prehľadávači vášho počítača obsahujúce informáciu. Na základe týchto informácií naša webová stránka zaznamenáva, že ste ju už predtým navštívili. Používame ich na prípravu informácií. Vaše osobné údaje nie sú uložené. Ďalšie informácie: Zásady používania súborov cookies |Tiráž |Pravidlá ochrany osobných údajov |
Ich möchte keine Cookies
Required cookies
Súbory cookies kontrolujú funkcie, bez ktorých nemôžete plne využívať našu webovú stránku. Cookies používame iba my (vlastné cookies). V dôsledku toho, tieto informácie používa a spracováva iba naša webová stránka. Napríklad, keď sa zaregistrujete, nemusíte sa zakaždým prihlasovať.
Performance cookies
Naše súbory performance cookies zhromažďujú informácie o tom, ako sa naša webová stránka používa. Tieto súbory cookies nám pomáhajú napríklad určiť, či a ktoré podstránky našej webovej stránky sú navštevované a o aký obsah majú používatelia záujem. V prvom rade zaznamenávame počet návštev a ich trvanie.
Marketingové cookies
Reklamné súbory cookies pochádzajú od reklamných spoločností (tretie strany) a používajú sa na zhromažďovanie informácií o webových stránkach navštívených používateľom s cieľom vytvoriť cielenú reklamu pre návštevníka. V tejto súvislosti nespracúvame žiadne osobné údaje bez vášho súhlasu v súlade s článkom 6, ods. 1, písm. a) GDPR.
Súhlasím s použitím cookies