sk
Táto ponuka nie je momentálne aktuálna

Bet365 – Recenzia - Naše skúsenosti a hodnotenie

Doba čítania: 5 Min

Vstupný bonus

Až 50 € v stávkovom kredite pre nových zákazníkov na bet365. K Vášmu kvalifikačnému vkladu pridá bet365 stávkový kredit v príslušnej hodnote až do 50 €. Sumy k výplate nezahŕňajú vklad so stávkovým kreditom. Platia podmienky, časové limity a výnimky.

V našej recenzii Bet365 sme sa pozreli na stávkovú kanceláriu, ktorá má svoju centrálu vo vlasti futbalu. Či to má vplyv na ponuku stávok a zodpovedajúce zameranie na najdôležitejší šport na svete, objasníme nižšie. Naše skúsenosti ukázali, že táto stávková kancelária je na trhu od začiatku tohto milénia, a preto bola schopná nadobudnúť určité skúsenosti a rutiny. Nižšie vám predstavíme výsledky našich testov v rôznych kategóriách. Pozreli sme sa na kľúčové faktory, ako sú stávková ponuka či stávkové kurzy, a taktiež na skúmané oblasti ako je podpora zákazníkov, či serióznosť hodnotenej stávkovej spoločnosti.

Čítať viac

Obsah tejto stránky

 • Ponuka stávok
 • Kurzy
 • Live stávky
 • Bonus
 • Jednoduchosť použitia
 • Možnosti platby
 • Zákaznícky servis
 • Serióznosť
 • Zhrnutie

Naša recenzia a naše skúsenosti s
Bet365,
89 / 100 Percentá

Informácie o bonuse Bet365

Informácie o bonuse Bet365"
Detaily bonusu
Vstupný bonus
Až 50 € v stávkovom kredite pre nových zákazníkov na bet365. K Vášmu kvalifikačnému vkladu pridá bet365 stávkový kredit v príslušnej hodnote až do 50 €. Sumy k výplate nezahŕňajú vklad so stávkovým kreditom. Platia podmienky, časové limity a výnimky.
Všetky detaily
 • Platia podmienky, časové limity a výnimky.
 • 18+ Zodpovedné stávkovanie!
Zobraziť bonus

STÁVKOVÉ PRODUKTY – Ponuka stávok – v ponuke je komplexný repertoár

Náš test, pokiaľ ide o ponuku stávok, priniesol svetlo, čo sa týka počtu ponúkaných športov. Britská stávková kancelária sa v žiadnom prípade neobmedzuje len na klasiku, ako je futbal, tenis alebo ľadový hokej, ale ponúka extrémne širokú škálu športov, v ktorej sa nájde priestor aj pre úplnú exotiku. Faktom je, že ponuka stávok sa v našom testovaní neukázala ako výlučne sezónna. V letných mesiacoch sa dá ľahko staviť aj na zimné športy, v tomto smere primárne formou dlhodobých stávok. Dá sa povedať, že na základe našich skúseností, v tejto oblasti jednoznačne prevyšuje stávková kancelária naše očakávania. Aj v zmysle hĺbky stávkovej ponuky sa hodnotená stávková kancelária neskrýva za konkurenciou.

Stávky môžete vytvoriť aj na nižšie ligy najdôležitejších futbalových krajín, a to aj v tenise. Bet365 sa neobmedzuje len na najvyššie turnaje, takže je dostupný celkom široký výber. Aj v rámci menej populárneho športu, akým je napríklad golf, ponúka britský bookmaker širokú škálu, ktorá - takmer vo všetkých kategóriách - ponúka na jednotlivé podujatia dlhodobé stávky na celkových víťazov, favoritov, outsiderov a pod. V tomto smere udeľujeme nepatrné zrážky bodov za fakt, že menších krajinách v súvislosti s futbalom bol zahrnutý v ponuke menší počet líg. To isté platilo aj pre stávkové trhy. Preskúmaním ponúkaných stávkových trhov pre jednotlivé zápasy sme zaznamenali rozdiely medzi top podujatiami, ako je napr. MS vo futbale, a menej známymi podujatiami, čo prináša zrážku bodov v tejto hodnotenej kategórii. Na základe našich skúseností preto udeľujeme 17 z 20 bodov.

STÁVKOVÉ KURZY – stávková kancelária trochu zaostáva

Aj keď sa stávkové kurzy ukázali ako mimoriadne pozitívne, nedá sa povedať, že je to podmienkou. Ako referenciu našej recenzie preskúmali zápasový deň najvyššej ligy, ktorou bola anglická Premier League. V prípade vrcholových podujatí a súťaží je pravdepodobnejšie, že stávková kancelária presvedčí kurzami, pretože hodnoty zvyčajne dosahujú vyššie štandardy. Kurzová hladina sa však nepreukázala ako zlá, no nezaznamenala ani vynikajúce hodnoty.

Dokonca aj v tenise vzhľadom na naše skúsenosti, aj sú kurzy solídne, no nijako špeciálne vynikajúce. Zaujímavé je, že v tomto prípade nie sú výrazné rozdiely v kurzoch medzi dôležitými turnajmi a menej významnými. Na jednej strane možno hovoriť o stálosti a celkom príťažlivej kurzovej hladine. Pre udelenie plného počtu bodov v tejto testovanej kategórii to však nestačí. Udeľujeme 16 z 20 bodov.

LIVE STÁVKY – Rozsiahla ponuka live stávok je prekvapivá

V tretej hodnotenej kategórii sa táto stávková kancelária nedá zahanbiť. Rozsiahle live centrum vyvoláva pozitívne očakávania. Živé live centrum stávkovej kancelárie je jasne usporiadané podľa športov a užívateľ môže rozlišovať medzi jednotlivými hlavnými a sekundárnymi možnosťami stávok. V jednotlivých zápasoch náš test ukázal dostupnosť viac ako 100 stávkových trhov. Toto číslo si však spoločnosť nemôže zachovať pri všetkých udalostiach.

Absolútnym plusom je, že jednotlivé zápasy sú dostupné na Bet365 prostredníctvom live streamu, t.j. živého prenosu. Stávková kancelária neustále prináša pre jednotlivé zápasy aj živé obrázky či live skóre. Ďalším pozitívnym faktorom je, že live centrum je zakotvené na webovej stránke, a preto sa dá ľahko nájsť. To, samozrejme, prináša v našom hodnotení pozitívne výsledky. Live kalendár umožňuje ešte rýchlejšiu a jednoduchšiu navigáciu. Vzhľadom na rozsiahlu ponuku stávok, dokonca aj v Live Centre, rôznorodosť športov je úplne presvedčivá. Jedinou nevýhodou v porovnaní s ostatnými stávkovými kanceláriami je: štatistické centrum nebolo podľa nášho testu tejto britskej stávkovej kancelárie dostatočné, avšak chápeme, že vzhľadom na ponúkané live streamy, ktoré sú na vysokej úrovni, nie je až také dôležité. Preto v tejto kategórii našej recenzie udeľujeme 9/10 bodov.

STÁVKOVÝ BONUS - Bet365 ponúka skutočnú klasiku

Naše skúsenosti v oblasti stávkového bonusu ukazujú ponuku, ktorá by mala byť stávkarom dobre známa. Preto je táto ponuka ľahko a rýchlo pochopiteľná. Na zabezpečenie si bonusu si stačí vytvoriť nový stávkový účet na Bet365 a vykonať váš prvý vklad. Ako ukázali naše testy, tento bonus môžete využiť na veľmi rozsiahlu ponuku stávok. Myslíme si, že sa oplatí navštíviť túto stávkovú kanceláriu a využiť túto ponuku. Platia všeobecné zmluvné podmienky.

Okrem "návnady" pre nových zákazníkov, sme našli ešte ďalšie zaujímavé akcie. Je možné využiť aj výhodu bezgólovej remízy a získať vašu stávku späť. Okrem bonusu na remízu, je v ponuke aj ďalší bonus, ktorý vám umožní získať odmenu za vaše kombinované stávky. Poznámka: Ako aj vkladový bonus sú vyložene dostupné, na základe našich skúseností, výlučne pre nových zákazníkov. Takže registrácia je v každom prípade nevyhnutná. Celkovo sme v tejto testovanej kategórii udelili 10 z 10 bodov.

Informácie o bonuse Bet365

Informácie o bonuse Bet365"
Detaily bonusu
Vstupný bonus
Až 50 € v stávkovom kredite pre nových zákazníkov na bet365. K Vášmu kvalifikačnému vkladu pridá bet365 stávkový kredit v príslušnej hodnote až do 50 €. Sumy k výplate nezahŕňajú vklad so stávkovým kreditom. Platia podmienky, časové limity a výnimky.
Všetky detaily
 • Platia podmienky, časové limity a výnimky.
 • 18+ Zodpovedné stávkovanie!
Zobraziť bonus

JEDNODUCHOSŤ POUŽITIA (užívateľská optimálnosť) - Bet365 sa zameriava na prehľadnosť

Pozitívne vnímame v našej recenzii užívateľskú optimálnosť stránky stávkovej kancelárie skutočnosť, a to najmä fakt, že oblasť hlavičky je veľmi jasná a logicky štruktúrovaná. Tak máte jednotlivé športy, rovnako ako ponuky kasína a takpovediac live centrum na dosah ruky s jediným kliknutím. Rovnako užívateľsky prívetivá je štruktúra ponuky športov. Naše hodnotenie ukázalo, že športy sú prezentované v abecednom poradí, čo predchádza možným zmätkom. Na pravej strane webovej stránky je tiež stručný prehľad špeciálnych a bonusových ponúk, ktoré sú v súčasnosti k dispozícii. V našom teste sme tiež v tejto časti zaznamenali výber najlepších podujatí a súťaží.

O niečo kritickejšie vnímame voľbu farieb a kontrastu, ktorá sa nám nejaví lákajúco, ale skôr trochu konzervatívne. Bet365 podľa nášho názoru v tejto oblasti chce staviť na vysoko individuálny dizajn, ktorý je na úkor zrozumiteľnosti. Stávková kancelária by podľa nášho názoru mala staviť na zrozumiteľnosť. Pozitívnejšie vidíme mobilnú verziu stávkovej spoločnosti Bet365. Najmä krátky čas načítania stránky vnímame ako veľké pozitívum. Rovnako ako mobilný užívateľ nemusíte robiť kompromisy vo výbere z ponuky stávok, ako je to často v prípade konkurencie. V tejto kategórii udeľujeme celkovo 8 z 10 bodov.

MOŽNOSTI PLATBY (vkladu a výberu) – takmer žiaden dôvod na odpočítanie bodov

Čo sa týka platobných možností, v našej recenzii sme sa opäť dokázali presvedčiť o presnej a ambicióznej činnosti britskej stávkovej spoločnosti. Repertoár ponúkaných transakčných možností zahŕňa všetky bežné spôsoby platby. Podľa nášho názoru by teda každý užívateľ mal nájsť to, čo hľadá. Bet365 nebol uvádza podrobne jednotlivé spôsoby platby na stránke v sekcii Pomoc pre zákazníkov a uvádza poplatky vzťahujúce sa na jednotlivé platobné metódy. Aj v tomto prípade možno hovoriť o pozitívnych dojmoch, pretože sme nezaznamenali žiadne poplatky spojené s vkladom či výberom.

Avšak, stávková kancelária stanovuje minimálne a maximálne vklady, ktorých by ste sa mali držať a ktoré môžete tiež nájsť v časti pomoc zákazníkom. Pozitívne: V našom teste sme nenašli len komplexný popis jednotlivých možností, ale našli sme aj užitočné informácie o čase spracovania rôznych typov transakcií. Z tohto dôvodu udeľujeme v tejto kategórii 9 z 10 bodov.

ZÁKAZNÍCKY SERVIS A PODPORA – naše hodnotenie poukazuje na renomovanú stávkovú kanceláriu

Spokojnosť zákazníkov by mala byť podľa nášho názoru pre stávkovú kanceláriu rozhodujúcou. Spoločnosť by tak mala mať v ponuke zákazníckeho servisu čo najviac rôznorodých možností kontaktov. Kontaktné možnosti v bet365 sú podľa nášho názoru rôznorodé. Dostupný je kontakt e-mailom, telefonicky ale aj live chatom. Pozitívne hodnotíme v tejto kategórii aj fakt, že Bet365 uvádza transparentnosť. V tejto hodnotenej kategórii sme s čistým svedomím udelili 10 z 10 bodov.

SERIÓZNOSŤ - Bet365 sa v teste ukázal ako dôležitý športový partner

Naše skúsenosti ukázali, že táto stávková kancelária získala za tie roky vynikajúcu povesť. To sa prejavuje sponzoringom najmä v anglickom, ale aj v medzinárodnom futbale. Preto v našej recenzii v tejto kategórii nevidíme žiaden dôvod na dedukciu bodov. Stávková kancelária sa venuje aj prevencii závislosti na hazardných hrách. Zistili sme, že pracovníci zákazníckeho servisu podstúpili špeciálny tréning v prevencii proti závislosti na hazardných hrách. Takéto opatrenie považujeme za absolútne chvályhodné, a doposiaľ sme to pri iných stávkových kanceláriách nezaznamenali.

Bet365 ponúka v oblasti záhlavia aj tzv. "Samohodnotiaci test" pod názvom "Prevencia závislosti na hazardných hrách". Každý užívateľ má možnosť otestovať sa a podľa toho nastaviť preventívne opatrenia. V tejto kategórii udeľujeme 10 z 10.

ZHRNUTIE - Bet365 vykazuje skvelé výsledky v mnohých oblastiach

Na základe našich skúseností táto stávková kancelária patrí medzi najlepších v tomto odvetví a nemá sa za čo hanbiť. Najmä pokiaľ ide o zákaznícku podporu, serióznosť či transparentnosť, podľa nášho názoru, nemožno spoločnosti nič vytýkať. Stávkovať možno na mnohé športy a stávkové trhy, pričom spoločnosť ponúka vzrušujúcu zábavu v širokej oblasti športových stávok. Zaznamenali sme mierne nedostatky v oblasti kurzov. Recenzovaná stávková kancelária však disponuje príťažlivou bonusovou ponukou, ktorá dokáže držať krok s ostatnými ponukami na trhu. Live Centrum zaujme predovšetkým poskytovanými živými prenosmi. Stručne povedané, výsledok nášho testu je absolútne pozitívny a návštevu stránky tejto stávkovej kancelárie odporúčame.

Nastavenia súborov cookies
x
Čo sú to cookies?
Cookies sú malé textové súbory uložené v prehľadávači vášho počítača obsahujúce informáciu. Na základe týchto informácií naša webová stránka zaznamenáva, že ste ju už predtým navštívili. Používame ich na prípravu informácií. Vaše osobné údaje nie sú uložené. Ďalšie informácie: Zásady používania súborov cookies |Tiráž |Pravidlá ochrany osobných údajov |
Ich möchte keine Cookies
Required cookies
Súbory cookies kontrolujú funkcie, bez ktorých nemôžete plne využívať našu webovú stránku. Cookies používame iba my (vlastné cookies). V dôsledku toho, tieto informácie používa a spracováva iba naša webová stránka. Napríklad, keď sa zaregistrujete, nemusíte sa zakaždým prihlasovať.
Performance cookies
Naše súbory performance cookies zhromažďujú informácie o tom, ako sa naša webová stránka používa. Tieto súbory cookies nám pomáhajú napríklad určiť, či a ktoré podstránky našej webovej stránky sú navštevované a o aký obsah majú používatelia záujem. V prvom rade zaznamenávame počet návštev a ich trvanie.
Marketingové cookies
Reklamné súbory cookies pochádzajú od reklamných spoločností (tretie strany) a používajú sa na zhromažďovanie informácií o webových stránkach navštívených používateľom s cieľom vytvoriť cielenú reklamu pre návštevníka. V tejto súvislosti nespracúvame žiadne osobné údaje bez vášho súhlasu v súlade s článkom 6, ods. 1, písm. a) GDPR.
Súhlasím s použitím cookies