sk
Táto ponuka nie je momentálne aktuálna

Befair Test - Recenzia - Naše skúsenosti

Doba čítania: 9 Min

Vložte 20 € a stávkujte so 40 €

Vložte 20 € a stávkujte so 40 €. Použijte bonusový kód: ZSKABS

Ako súčasť nášho testovania Betfair zdieľame naše skúsenosti s touto britskou stávkovou spoločnosťou, ktorá je jednou z najväčších on-line stávkových kancelárií na svete, a poskytujeme vám komplexnú analýzu s podrobnosťami o rôznych stávkových kategóriách, ako sú stávkové produkty, kurzy či užívateľská prívetivosť. Spoločnosť Betfair, založená Andrewom Blackom a Edwardom Wrayom v Londýne v roku 1999, od svojho založenia brilantne vynikla. Prostredníctvom špeciálne vyvinutého softvéru, ktorý umožňuje hráčom nielen staviť na výsledok jednotlivých udalostí, ale zároveň aj proti sebe, sa Betfair dokázal odlíšiť od konkurencie. Prostredníctvom tohto jedinečného princípu, známeho ako "stávková burza", môžu byť stávky a kurzy medzi hráčmi dohodnuté, čo umožňuje veľmi špecifickú stávkovú skúsenosť na Betfair. Výmena stávok, žiaľ, nie je v súčasnosti k dispozícii pre zákazníkov Nemecka, Rakúska, či Slovenska. To avšak určite nebráni rastu tejto britskej stávkovej spoločnosti na stávkovom trhu. Okrem stávkovej burzy Betfair ponúka klasické stávkové produkty, ktoré zaručujú začiatočníkom ako aj profesionálom pozitívne stávkové skúsenosti, ktoré vám odprezentujeme v nasledujúcom prehľade. V súčasnosti viac ako 5 miliónov stávok je denne uzatvorených na Betfair, a to viac ako 3 miliónmi registrovaných užívateľov na celom svete, z ktorých je viac ako 1 milión pravidelne aktívny. Betfair zamestnáva takmer 2 000 zamestnancov. Za svoju príkladnú službu v oblasti športových stávok spoločnosť Betfair už získala prestížnu cenu "Queens Award" v kategórii "Medzinárodný obchod". Okrem toho britská online stávková kancelária dokázal ďalej upevniť svoju povesť prostredníctvom partnerstiev s najlepšími medzinárodnými klubmi ako Manchester United, FC Barcelona a Bayer 04 Leverkusen. V našom testovaní Betfair sme ponuku tohto lídra na stávkovom trhu podrobili skúške a pokúsili sme sa presne určiť dôvody pozitívnych reakcií, na tohto bookmakera.

Obsah tejto stránky

 • Ponuka stávok
 • Kurzy
 • Live stávky
 • Bonus
 • Jednoduchosť použitia
 • Možnosti platby
 • Zákaznícky servis
 • Serióznosť
 • Zhrnutie

Naša recenzia a naše skúsenosti s
Betfair,
89 / 100 Percentá

Informácie o bonuse Betfair

Informácie o bonuse Betfair"
Detaily bonusu
Vložte 20 €, stávkujte so 40 €
na prvý vklad
Bonusový kód: ZSKABS
Všetky detaily
 • Bonus 100 %, vlož 20 €, hraj so 40 €
 • Výška bonusu: 20 €
 • Vklad: 20 €
 • Pretočenie (obrat): 10-krát (vklad plus bonus)
 • Minimálny kurz: 1.60
 • Časové obmedzenie pre stávky: 90 dní
 • Geografické obmedzenia: platí len pre tipérov z Fínska, Holandska, Ukrajiny, Slovenska, Švajčiarska, Maďarska, Chorvátska, Bieloruska, Albánska, Nórska, Litvy, Luxemburska, Bosny a Hercegoviny, Lotyšska, Islandu, Belgicka, Estónska, Andorry, Lichtenštajnska, Macedónska, Moldavska, Vatikánu
 • Bonusový kód: ZSKABS
Zobraziť bonus
Kritérium Hodnotenie
Stávková ponuka 19 / 20
Stávkové kurzy 18 / 20
Live stávky 9 / 10
Bonus 8 / 10
Jednoduchosť použitia 9 / 10
Možnosti platby 8 / 10
Zákaznícky servis 8 / 10
Serióznosť 10 / 10

STÁVKOVÉ PRODUKTY – Ponuka stávok - V našom teste Betfair obhájila svoju reputáciu lídra odvetvia

V tejto kategórii nášho testu Betfair sa bližšie pozrieme na portfólio dostupných športov a stávkových trhov. V spoločnosti Betfair sme našli širokú škálu produktov vrátane viac ako 30 rôznych športov. Zameranie tejto stávkovej spoločnosti je samozrejme na futbal. Na Betfair sme sa stretli s okrem medzinárodnými vrcholnými podujatiami, ako sú Liga majstrov, Premier League, La Liga či Nemecká Bundesliga, aj s menej známymi futbalovými asociáciami ako Arménsko, Bahrajn či Kamerun. Vo veľkých futbalových krajinách, ako je Anglicko alebo Nemecko, môžete dokonca staviť až na amatérsku úroveň s možnosťou staviť si dokonca na nemeckú Oberligu alebo anglickú Isthmianskú ligu. V našom hodnotení spoločnosti Betfair sme tiež zaznamenali stávkové možnosti extravagantných dlhodobých stávok (ako napr. stávka na ďalšieho trénera Bayernu v Mníchov).

Okrem futbalu zohrávajú v spoločnosti Betfair rolu aj iné populárne športy, ako sú basketbal, ľadový hokej a tenis. Zastúpené sú aj exotické disciplíny a okrajové športy ako squash, florbal a netball. Samozrejme, ako môžeme očakávať od britskej stávkovej spoločnosti, tradičné britské stávkové disciplíny, ako sú napríklad jazdecké a psie preteky, sú nevyhnutnosťou, čo sa odráža aj v stávkových možnostiach na Betfair. V posledných rokoch sa stávky E-športy a virtuálne športy stávajú čoraz dôležitejšími na trhu stávok. Ako jeden z lídrov v odvetví, Betfair drží krok s popularitou týchto športov a ponúka atraktívny výber produktov. Okrem športových stávok má britský bookmaker v ponuke aj rôzne politické a spoločenské stávky a mimoriadne možnosti ako Bitcoiny. S rozsiahlou ponukou produktov online kasína vrátane moderných automatov spolu s klasickými hrami, ako sú poker, ruleta či blackjack, spoločnosť uzatvára svoju ponuku a v našom teste zdôrazňuje Betfair svoju pozíciu jedného z vedúcich lídrov odvetvia. Pokiaľ ide o stávkové trhy, táto stávková kancelária je aj v tomto smere na tom dobre. Vzhľadom na zápasy vo veľkých európskych ligách je táto zabehnutá stávková spoločnosť jednou z lídrov v odvetví, ktorý ponúka možnosti stávkovania napríklad na počet výstrelov daného hráča. V menších ligách, ako je rakúska Bundesliga, však počet stávkových príležitostí výrazne klesá, a preto musíme odpočítať bod v tomto aspekte nášho testu Betfair. Napriek tomu táto skúsená on-line stávková spoločnosť ponúka vyváženú ponuku, ktorá určite osloví aj tých najnáročnejších tipérov. Vďaka novým kategóriám, ako je napríklad Jackpot Bet (Jackpot stávka), ktorá po umiestnení stávok na predvolenú sériu stávok umožňuje vyhrať až 30 000 €, Betfair tiež dokazuje, že je vždy otvorená novým nápadom a neustále sa snaží rozšíriť svoj sortiment. Preto sme v tejto kategórii našej recenzie Betfair udelili 19/20 bodov.

STÁVKOVÉ KURZY - Naše skúsenosti s Betfair potvrdzujú solídne kurzy

Okrem stávkových produktov sú kurzy kľúčovými pre úspešnosť každej stávkovej kancelárie. To je dôvod, prečo sme v tomto ohľade podrobili ťažkému testu aj Betfair, a venovali sme nielen pozornosť priemernej kurzovej hladine, ale tiež sme kurzy porovnali aj v závislosti na šport a typy stávok. Samozrejme, skúmame len kurzy na klasické športové stávky, pretože kurzy dohodnuté jednotlivými hráčmi na stávkovej burze nie sú reprezentatívne a nedajú sa objektívne porovnávať. V rámci nášho testu Betfair sme určili priemernú kurzovú hladinu vo výške 92-93 %, čím získali od britskej stávkovej kancelárie relatívne solídne skóre. Najmä v top európskych ligách, ako sú Premier League a La Liga, sme mali s Betfair veľmi dobré skúsenosti s vysokými kurzmi. Nie je zriedkavé, že kurzová hladina v týchto dvoch ligách sa pohybuje okolo 97 %. V nemeckej Bundeslige a v Serii A sa však kurzová hladina mierne zníži na 94 %. Naša recenzia Betfair však naznačuje, že kurzy tejto stávkovej kancelárii sa môže výrazne zvýšiť tesne pred začiatkom stretnutia. To je dôvod, prečo napríklad v nemeckej Bundeslige, po preukázaní trpezlivosti v uzatváraní vašich stávok, môže priniesť absolútne najlepšie kurzy. Pokiaľ ide o ostatné športové disciplíny zahrnuté v ponuke Betfair, tenis a basketbal vynikajú priemernou kurzovou hladinou 94 – 95 %. V našom teste Betfair sme tiež našli miernu tendenciu k obľúbeným stávkam - bez ohľadu na šport. Stručne povedané, aj v tejto kategórii sa v našej recenzii Betfair ukázala, že táto dobre zabehnutá stávková kancelária s len niekoľkými drobnými nedostatkami si udržuje náskok a vedúcu pozíciu v odvetví. Hoci existuje niekoľko konkurentov, ktorí ponúkajú o niečo lepšie kurzy ako Betfair, táto britská stávková spoločnosť určite stojí na čele. V dôsledku toho dosiahla spoločnosť Betfair v našom teste dobré hodnotenie: 18/20 bodov.

Betfair Sport Homepage Webová stránka Betfair, ktorá bola cieľom nášho testu

LIVE STÁVKY – Naše skúsenosti s Betfair hovoria o dobre programe live stávok

V tejto kategórii nášho testu Betfair zdieľame naše skúsenosti s programom live stávok tejto stávkovej kancelárie. Podobne ako v stávkových produktoch všeobecne, oblasť live stávok sa môže pochváliť širokým výberom udalostí, aj keď sa pozornosť upriamuje na futbal. Ale v priebehu nášho výskumu sme tiež neboli nijako ukrátení o podujatia vo svete tenisu, basketbalu či volejbalu. Samozrejme, že výber stávkových trhov a ponúkaných služieb sa líši vzhľadom na popularitu príslušných hier/zápasov. Z našich skúseností, aj keď ide o menej prestížne udalosti, je na Betfair k dispozícii dostatok možností stávkovania. Pokiaľ ide o dizajn sekcie live stávok (stávok naživo), podľa nás sa nie je na čo sťažovať. Jednoduchým kliknutím v hlavnom navigačnom paneli ste okamžite presmerovaní na aktuálne live stávky, ktoré sú potom rozdelené na rôzne športy samostatné v navigačnom menu. Výberom konkrétneho stretnutia sa otvára nová stránka zobrazujúca trhy stávok, podrobné štatistiky a animácie v reálnom čase. Avšak animácia v reálnom čase je zvyčajne dostupná len pre udalosti s vyšším profilom. Táto stránka, bohužiaľ, nenaznačuje stúpajúce alebo klesajúce trendy v kurzoch prostredníctvom farebnej schémy alebo akýmkoľvek iným spôsobom, takže je to niečo, čo musíte pozorne sledovať sami. V dôsledku toho sme boli nútení odpočítať jeden bod v tomto aspekte nášho testu Betfair. Mali sme pocit, že celková dispozícia a farebná schéma stránky v oblasti live stávok bola veľmi pozitívna, pretože sa stránka, napriek veľmi širokému výberu produktov, javila dobre organizovaná a v žiadnom prípade nie preplnená. Okrem toho môžu užívatelia Betfair využiť živý prenos pre vybrané zápasy, čo považujeme za veľmi pozitívne. V našej recenzii tejto konkrétnej stávkovej kancelárie si tento gigant z Veľkej Británie s celkovou rozsiahlou ponukou live stávok, aj keď s niekoľkými drobnými nedostatkami, zaslúžil hodnotenie v hornom strednom pásme. Kvôli našim dlhodobo dobrým skúsenostiam s Betfair, pripisujeme v tejto kategórii 9/10 bodov.

STÁVKOVÝ BONUS - Nekonvenčná ponuka pre nových zákazníkov od Betfair

Pokiaľ ide o stávkový bonus, v priebehu nášho testu Betfair sme zistili špecifickú ponuku pre slovenského tipéra. Ponuka sa líši od štandardných 100 % bonusových akcií. Betfair vám ponúka bonusovú akciu: vložte 20 € a stávkujte so 40 €. Aj keď je bonus od Betfair v konečnom dôsledku 100 %, nejde o klasickú 100 %-nú bonusovú ponuku. Na výber máte vklad len 20 € (nie viac a nie menej). Aj v rámci promo akcie od Betfair musíte splniť určité bonusové podmienky. Avšak najprv, aby ste bonus vôbec získali, musíte si vytvoriť stávkový účet na Betfair a zadať bonusový kód ZSKABS. Po vašom vklade na nový účet (20 €) sa vám na účte objaví na stávkovanie 40 €. Sumu 40 € musíte prestávkovať celkovo 10-krát na kvalifikovaných stávkach s minimálnymi kurzami 1.60. Okrem minimálnych kurzov existujú tiež ďalšie obmedzenia, ktoré je potrebné vziať do úvahy pri umiestňovaní vašich stávok týkajúcich sa bonusu, napr. viacero stávok na tú istú udalosť. Bonusové podmienky musíte splniť do 90 dní od vytvorenia nového účtu. Táto bonusová ponuka je určená pre platí len pre tipérov z Fínska, Holandska, Ukrajiny, Slovenska, Švajčiarska, Maďarska, Chorvátska, Bieloruska, Albánska, Nórska, Litvy, Luxemburska, Bosny a Hercegoviny, Lotyšska, Islandu, Belgicka, Estónska, Andorry, Lichtenštajnska, Macedónska, Moldavska, Vatikánu, ktorí predtým nikdy nemali vytvorený stávkový účet na Betfair. Okrem toho sme zistili, že pri bonuse od Betfair sú akceptované len vklady prostredníctvom platobných metód PayPal, Sofort, paysafe a Giropay, ako aj rôzne kreditné karty. Celkový bonusový program priemyselného giganta Betfair presvedčí predovšetkým vďaka veľmi realistickým podmienkam stávkovania. Minimálny vklad vo výške 20 € patrí medzi štandard, resp. mierne vyšší štandard, čo je do značnej miery kompenzované relatívne férovými minimálnymi kurzami. Celkovo vám stávková kancelária Betfair dáva 90 dní na splnenie všetkých bonusových podmienok, čo je, podľa nás, najmä pri zohľadnení relatívne férových minimálnych kurzov, dosť času. V našej recenzii tejto stávkovej kancelárii udeľujeme 8/10 bodov.

Informácie o bonuse Betfair

Informácie o bonuse Betfair"
Detaily bonusu
Vložte 20 €, stávkujte so 40 €
na prvý vklad
Bonusový kód: ZSKABS
Všetky detaily
 • Bonus 100 %, vlož 20 €, hraj so 40 €
 • Výška bonusu: 20 €
 • Vklad: 20 €
 • Pretočenie (obrat): 10-krát (vklad plus bonus)
 • Minimálny kurz: 1.60
 • Časové obmedzenie pre stávky: 90 dní
 • Geografické obmedzenia: platí len pre tipérov z Fínska, Holandska, Ukrajiny, Slovenska, Švajčiarska, Maďarska, Chorvátska, Bieloruska, Albánska, Nórska, Litvy, Luxemburska, Bosny a Hercegoviny, Lotyšska, Islandu, Belgicka, Estónska, Andorry, Lichtenštajnska, Macedónska, Moldavska, Vatikánu
 • Bonusový kód: ZSKABS
Zobraziť bonus

JEDNODUCHOSŤ POUŽITIA (užívateľská optimálnosť) – Ponuka Betfair je premyslene koncipovaná a dobre diferencovaná

V dnešnej dobe je pre online stávkovú kanceláriu nevyhnutná profesionálna webová prezentácia a atraktívne používateľské rozhranie v oblasti športových stávok online. Dokonca aj líder odvetvia ako je Betfair si nemôže dovoliť, aby v tejto oblasti preukázal nedostatky. V našej analýze sme sa zamerali predovšetkým na športové stávky, ktoré sme podrobne preskúmali na základe rôznych faktorov, ako je navigácia v menu, jasnosť a celkový výkon/dojem. Náš prvý dojem z webovej stránky je celkom pozitívny: s čistým dizajnom a jasne rozdelenými oblasťami, internetová stránka tejto zabehnutej on-line stávkovej kancelárie pôsobí presvedčivo od samého začiatku. Použitím hlavnej navigačnej lišty v oblasti záhlavia stránky je možné filtrovať ponuku stávok, kde okrem rôznych športov (prostredníctvom rozbaľovacej ponuky) sa zobrazuje aj stávková oblasť a rôzne špeciálne ponuky, ktoré v súčasnosti ponúka táto stávková spoločnosť. Na ľavej strane sme našli niekoľko menu (ponúk), kde stávková kancelária Betfair zdôrazňuje rôzne aspekty svojej ponuky. Okrem rýchlych odkazov na aktuálne live udalosti či rasty kurzov, sú tu aj odkazy na nadchádzajúce stávkové príležitosti v najvyšších súťažiach v rôznych športoch, pričom, samozrejme, futbal hrá významnú úlohu medzi rôznymi uvedenými ligami. Tu sa sme sa v našom testovaní Betfair stretli s jednotlivými tipy na stávkovanie spolu s priradenými kurzami. Okrem niekoľkých upútaviek je stredná časť stránky venovaná špeciálnym ponukám a propagáciám od tejto stávkovej kancelárie s dôrazom na stávky, ktoré možno filtrovať podľa športu, ligy a súťaže.

Jednoduchým kliknutím na jednu z týchto udalostí sa dostanete na všetky stávkové trhy, ktoré ponúka Betfair pre jednotlivé zápasy. Na pravej strane nájdete aj rôzne možnosti stávok z výberu tohto bookmakera vrátane špeciálnych stávok, ako napríklad kto sa stane ďalším trénerom Bayernu Mníchov. Pokiaľ ide o farebnú schému, v našom teste Betfair je tiež málo na čo sa sťažovať, pretože sme mali pozitívne skúsenosti s kombináciou svetlého pozadia a čierneho písma. Kurzy sú zarámované výraznou modrou farbou, čo ich okamžite zvýrazňuje. Táto webová stránka je doplnená o pätu, ktorá obsahuje nielen zmluvné podmienky, ale aj kontaktné informácie a odkazy na licencie a spoluprácu. V našej recenzii spoločnosti Betfair by sme tiež chceli poukázať na to, že existuje výslovná zmienka o ich mobilnej ponuke, ktorá je prístupná pomocou malého tlačidla v oblasti hlavičky webovej stránky. Týmto odkazom sa dostanete na stránku sťahovania aplikácie, ktorá sa môže používať na iOS i Android. Pre tých tipérov, ktorí nechcú na svoje smartphone alebo tablety inštalovať samostatnú aplikáciu, sme v rámci testu Betfair našli mobilnú verziu tejto webovej stránky. Mobilná verzia ako aj stiahnuteľná aplikácia, či verzia pre počítače, nás presvedčili o ich jasnej štruktúre, dobrej voľbe farieb a rýchlom načítaní. Dávame teda 9/10 bodov v kategórii užívateľská optimálnosť nášho testu Betfair.

Betfair App Vďaka aplikácii Betfair sme nadobudli vynikajúce skúsenosti

MOŽNOSTI PLATBY (vkladu a výberu) - V tejto oblasti na základe našej recenzie Betfair trochu zaostáva

Pokiaľ ide o možnosti platby, domnievame sa, že výber nie je obzvlášť široký, najmä pre takú veľkú stávkovú spoločnosť ako je Betfair. Pre transakcie a platby na váš stávkový účet sú však k dispozícii všetky služby ako PayPal, bankový prevod, Sofort, Neteller, Skrill, paysafecard, Giropay a rôzne kreditné karty. Niektoré formy platieb sa môžu použiť ako na vklady, tak aj na výbery. V rámci nášho testu Betfair sme sa stretli aj s poplatkami za prevod. Ďalšie podrobnosti si môžu prezerať len registrovaní zákazníci, čo na nás nezanechá dobrý dojem a spôsobí nepríjemný pocit z našej skúsenosti s Betfair. Aj napriek tomu, že populárny PayPal a e-peňaženky sú ponúkané ako súčasť platobného programu, cítime povinnosť vykonať určité zrážky v našom hodnotení Betfair z vyššie uvedených dôvodov: 8/10 bodov.

ZÁKAZNÍCKY SERVIS A PODPORA - Veľmi silná podpora v angličtine, hoci ostatné jazyky majú priestor na zlepšenie

Keďže spoločnosť Betfair je dnes jedným z najväčších hráčov na stávkovom trhu, osobný kontakt a rýchla reakcia na dotazy zákazníkov je jedným z najdôležitejších faktorov pri získavaní dôvery zákazníkov. Naše skúsenosti s Betfair preukazujú adekvátny rozsah možností kontaktov vrátane živého rozhovoru (live chat) a telefónneho čísla. Predovšetkým kontakt prostredníctvom telefónu nie je vždy v dnešnej dobe jednoznačnosťou, čo určite pridáva Betfair v našom teste body navyše. Takisto sme mali pozitívne skúsenosti s časom odozvy, najmä v živom rozhovore, kde sme dostali odpoveď za menej ako minútu. Pre tých používateľov, ktorí uprednostňujú modernejšie formy kontaktu, spoločnosť Betfair tiež prevádzkuje účty Facebook a Twitter. Pretože väčšina zákazníckej podpory je poskytovaná v len angličtine, musíme vykonať niekoľko zrážok bodov. Celkovo však táto zabehnutá stávková kancelária poskytuje mimoriadne transparentné možnosti kontaktov, a preto si zaslúži dobré hodnotenie v hornom strednom pásme: 8/10 bodov.

SERIÓZNOSŤ - Naša recenzia spoločnosti Betfair v tomto ohľade neodhaľuje žiadne nedostatky

V tejto kategórii nášho testu stávkových kancelárií spoločnosť Betfair s niekoľkými licenciami disponuje veľmi dobrými základmi. Okrem licencie od Britskej komisie pre hazardné hry je spoločnosť Betfair licencovaná aj na Malte (mga) a Gibraltári. Navyše webová stránka tohto obrovského giganta je zabezpečená spoločnosťou Norton a zvyšuje celkovú dôveru v služby tejto spoločnosti. Okrem spolupráce s prestížnymi klubmi, ako sú Manchester United, FC Barcelona a Bayer 04 Leverkusen, ako aj podpora iniciatív boja proti závislosti na hazardných hrách, spoločnosť Betfair takisto zabezpečila služby propagačného svedectva Michaela Ballacka. Niet čo kritizovať čo sa týka serióznych zámerov Betfair v tejto kategórii: 10/10 bodov.

ZHRNUTIE – Dobrý výkon vo všetkých kategóriách nášho testu stávkových kancelárií

Test Betfair jasne potvrdzuje povesť a postavenie tohto giganta v stávkovom priemysle ako jedného z vedúcich predstaviteľov na trhu. Vďaka pôsobivému výberu stávkových produktov, dobrým kurzom a inovatívnym nápadom táto on-line stávková kancelária, ktorá funguje od roku 1999, dokazuje, že určite nie je "stará škola" a má dobré dôkazy na to, prečo má viac ako milión aktívnych užívateľov. Vďaka bonusovej ponuke si môžu noví zákazníci vychutnať svoje prvé skúsenosti s stávkovaním v Betfair. Bonus vložte 20 € a stávkujte so 40 € nie je klasickou 100 %-nou bonusovou ponukou, ale dobrým rozbehom pre začiatočníkov. Bohužiaľ, pri posudzovaní možností platieb existujú zrážky bodov, a teda nedostatky, pri ktorých by britská stávková kancelária mohla pre neregistrovaných zákazníkov preukázať väčšiu otvorenosť a transparentnosť. Navyše príležitostné poplatky za prevody na/z stávkové účty Betfair nás odradili od pozitívnej reakcii v tejto kategórii nášho testovania Betfair. Vďaka rôznym možnostiam zákazníckej podpory - kontaktu si však táto zabehnutá stávková kancelária dokázala získať body. Napokon, v našom hodnotení spoločnosti Betfair zisťujeme, že tento ostrieľaný bookmaker s britskými koreňmi prináša na trh presvedčivý kompletný produkt, ktorý sa nemá za čo hanbiť v porovnaní s ostatnými lídrami odvetvia. Aj keď sme v rámci nášho výskumu Betfair narazili na jeden alebo dva nedostatky, výrazne to nezmenilo naše zásadne pozitívne hodnotenie, a preto sme udelili 90/100 bodov.

Na porovnanie stávkových kancelárií
Nastavenia súborov cookies
x
Čo sú to cookies?
Cookies sú malé textové súbory uložené v prehľadávači vášho počítača obsahujúce informáciu. Na základe týchto informácií naša webová stránka zaznamenáva, že ste ju už predtým navštívili. Používame ich na prípravu informácií. Vaše osobné údaje nie sú uložené. Ďalšie informácie: Zásady používania súborov cookies |Tiráž |Pravidlá ochrany osobných údajov |
Ich möchte keine Cookies
Required cookies
Súbory cookies kontrolujú funkcie, bez ktorých nemôžete plne využívať našu webovú stránku. Cookies používame iba my (vlastné cookies). V dôsledku toho, tieto informácie používa a spracováva iba naša webová stránka. Napríklad, keď sa zaregistrujete, nemusíte sa zakaždým prihlasovať.
Performance cookies
Naše súbory performance cookies zhromažďujú informácie o tom, ako sa naša webová stránka používa. Tieto súbory cookies nám pomáhajú napríklad určiť, či a ktoré podstránky našej webovej stránky sú navštevované a o aký obsah majú používatelia záujem. V prvom rade zaznamenávame počet návštev a ich trvanie.
Marketingové cookies
Reklamné súbory cookies pochádzajú od reklamných spoločností (tretie strany) a používajú sa na zhromažďovanie informácií o webových stránkach navštívených používateľom s cieľom vytvoriť cielenú reklamu pre návštevníka. V tejto súvislosti nespracúvame žiadne osobné údaje bez vášho súhlasu v súlade s článkom 6, ods. 1, písm. a) GDPR.
Súhlasím s použitím cookies