Táto ponuka nie je momentálne aktuálna

BETIVE Bonus

100€ športový stávkový bonus

Teraz u Betive prihlásiť a jeden bonus 50% až do 100€ obdržať. Takže 200€ vložiť a s 300€ stávkovať!

Betive bonus leží 50% a jednou maximálnou bonusovou čiastkou 100€. Preto sa pohybuje tento stávkový poskytovateľ v dobrom strede čo sa odráža aj na bonuse. Ako relatívne mladý športový poskytovateľ má BETIVE u podmienok nie celkom najlepšiu ponuku a síce minimálny obrat 7x ( vklad+bonus) a minimálnou kvótou 2.00. Domov má BETIVE na Malte taktiež v Curacau. Športový stávkový produkt je prevádzkovaný z Curacaa a je predmetom Betive Ltd. na Malte. Zjednodušene povedané fokus či ohnisko BETIVE e väčšinou u kasín, to bolo ale tiež štartovací produkt. Napriek tomu sa rozvíja BETIVE vždy rýchlejšie ďalej a my dúfame, že my skoro špeciálny BETIVE bonus môžeme ponúknuť. Ináč môže BETIVE so skutočne poriadnym produktom a bodujú množstvom prebiehajúcich akcií. (K dispozícii len v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku)

Podrobné hodnotenie pre Betive:

Stávková ponuka
 
Stávkové kurzy
 
Bonus na první vklad
 
Reload bonus
 
Ponuka live stávok
 
Zákaznícky servis
 
Metódy vkladu
 
Metódy výberu
 
Mobilná verzia/aplikácia
 
Pravidlá a všeobecné podmienky
 

Informácie o bonuse Betive

Informácie o bonuse Betive"
Detaily bonusu
50% až do €100
na prvý vklad
Zobraziť bonus

Daň z výhry zo stávkovania Betive

Daň z výhry zo stávkovania Betive
Daň z výhry zo stávkovania Vypočítané podľa
5% použitie

Fakty a zaujímavosti

Betive Fakty a zaujímavosti
Skupina Bethard Group Limited
Licencia Malta
Pravidá a podmienky https://www.betive.com/terms-and-conditions
Webová stránka https://www.betive.com/
E-mail support@betive.com
Telefón nie je k dispozícii
Livechat k dispozícii
Jazyky DE, EN, FI, NOR
Meny CAD, EUR, AUD, CHF, NOK, SEK
Výbery Kreditná karta, Skrill, Neteller, Zimpler, ihneď prevod z účtu
Vklady Kreditná karta, Trustly, paysafecard, Skrill, Neteller, Zimpler, prevod z účtu
Športy futbal, ľadový hokej, tenis hádzaná, americký futbal, aussie rules, bandy, badminton, baseball, box, šach, kriket, cyklistika, šípky, ešport, floorball, golf, MMA, motoršport, rugby, snooker, surfovanie, volejbal, zimné športy

Highlighty a špeciálne funkcie

 • Elektronické/virtuálne športy
 • Virtuálne stávky
 • Reload bonus
 • Live Ticker pre mnoho líg
 • VIP program v zákazníckom servise
 • Zákaznícky servis dostupný v live chate
 • E-mailový zákaznícky servis
 • Vklad cez Skrill
 • Vklad cez Neteller
 • Vklad cez paysafecard
 • Vklad kreditnou kartou
 • Vklad bankovým prevodom je dostupný
 • Podopruje vklad okamžitým prevodom
 • Výber cez Skrill
 • Výber cez Neteller
 • Výber kreditnou kartou
 • Výber cez bankový účet
 • Všetky kurzy dostupné v mobilnej aplikácii
 • Vklad možný taktiež prostredníctvom mobilnej aplikácie
 • Výbery

BETIVE privítajúci bonus pre nových zákazníkov

Keď sa prihlásite nanovo u stávkového poskytovateľa Betive potom čaká na vás Betive bonus až do 100€ na vás. A hoci položí Betive ešte raz 50% váš prvý vklad jednoducho tak hore uvedený. To znamená vy môžete s vašim prvým vkladom od 100€ celkom 150€ stávkový kredit si zaistiť. Keď vy s týmto kreditom stávkujete, potom musíte vy určité obratové podmienky splniť, predtým ako si vašu cieľovú výhru môžete nechať vyplatiť. Minimálna kvóta s ktorou vy pritom stávkujete musí ležať 2.00 a minimálny obrat 7x. Betive bonusové podmienky sa sťahujú vždy na vklad plus bonus takže u maximálnej hodnoty na 150€. Potom musíte vy stávky v hodnote od 1050€ uzatvoriť a to pri minimálnej kvóte 2.00. Minimálny vklad je 10€ a k tomu dostávate ďalších 5€. Ďalej je, že iba jedna stávka za stávkový trh je platná a prípadné bezrizikové stávky sa nerátajú do príjmov, je to ale tiež jasné. Dávať pozor musíte pri metódach platenia, pretože platby so Skrill, Neteller a Paysafecard nemôžete použiť betive bonus. Potom aby ste použili betive bonus máte vy k splneniu podmienok 30 dní čas. Čo sa týka predaja a spotreby bonusového kreditu, tak bude u Betive najprv ako ozajstné peniaze a potom ako bonusový kredit použitý. K tomu sa rátajú stávky na americký futbal tiež nie od obratových podmienok.

BETIVE webová stránka

Webová stránka stávkového poskytovateľa BETIVE je usporiadaná a prezentuje sa v zeleno-čiernom dizajne. Čo môžete spozorovať, že BETIVE ešte relatívne mladý stávkový poskytovateľ je, pretože rozsah podmienok sa podstatne zníži. Tak nájdeme popri aktuálnych akcií nie mnoho ďalej na štartovacej stránke. Tiež súčasné opatrenia sú pomerne riedke. V oblasti športových stávok existuje tiež vkladový bonus. Kto má rad špeciálne akcie ako Cash Backs, alebo hľadá bezrizikové stávky, ten nebude zatiaľ nájdený. My kladieme dôraz "ešte" pretože sme prišli do pozornosti, že vlastne niektoré veci sú v reakcii, pričom športové stávkový produkt bude atraktívnejší o mnoho. Pokiaľ ide o BETIVE sa pohybuje stávkový poskytovateľ tu v strednom bode. Ono je jeden akceptovateľný bonus s ľahko cezpriemernými obratovými podmienkami. Takže si treba uvedomiť, že BETIVE skôr pochádza z trhu kasín, sú ale iba krok za krokom na trhu športového stávkovania. Tak bude v blízkej budúcnosti dávať voľné stávky, grátis stávky a tiež špeciálne ponuky. Dovtedy môžete použiť naozaj dobrý základný produkt, keďže rozsah športového stávkovania je celkom dobrý. Čo vám ako pozitívum padne do oka, že je skutočnosť, že napríklad ponuka nemeckého futbalu až do rôznych top líg. Tiež stávky na regionálnej lige v Nemecku viete umiestniť. To nenájdete u každého stávkového poskytovateľa tak rýcho. Tiež v rakúskom futbale môžete stávky na miestnu a regionálnu ligu tipovať. Ináč nájdete vy vedľa posledných výsledkov tiež ešte živé výsledky a všetky možné štatistiky na stránke stávkového poskytovateľa BETIVE. Tiež aj keď špeciálna ponuka isto ešte niečo na vás nechá čakať, tak je to produkt dobrý a dokonca aj výber tiež nižších lig si necháte vidieť.

BETIVE Webseite

BETIVE aplikácia

mobilná verzia BETIVE webovej stránky je udržiavaná veľmi jednoducho. Všetky nepotrebné veci budú vynechané a tiež to bude len na najpotrebnejšie redukované. Pre nás pôsobí Betive aplikácia snáď veľmi jednoducho, tu by sa mohli grafické a niektoré technické vylepšenia urobiť, upustiť túto chvíľu. Ale ako to už bolo spomenuté, je relatívne nový na trhu, preto mu dávame radi ešte nejaký čas, o nejaké zvyšky priniesť, pretože to čom tam je, je definitívne stávka hodnotná či stojí zato. Tiež celkovo spôsoby platenia môžu byť riešené cez BETIVE aplikáciu, a tiež betive bonus môže byť mobilne použitý a voľne hraný. V našom testovaní sme boli s malými technickými chybami konfrontovaní, taktiež že naraz navigácia viacej nefungovala, alebo posúvanie medzi otvoreným menu nefungovalo a menu v pozad í sa mohlo vymeniť, to znamená že časté listovanie pozadia naiesto podmenu. Ale koniec koncov je to úspešná aplikácia napríklad mobilna verzia betive webovej stránky. Ešte veľmi redukované, ale my sme si istí, že tu skoro nové skvelé ponuky a funkcie budú popridávané.

BETIVE App