sk
Táto ponuka nie je momentálne aktuálna

Betrally Test - Recenzia - Naše skúsenosti

Doba čítania: 8 Min

Bonus od Betrally 100 €

100% do výšky 100 € (Bonuscode: 100RALLY)

V našej recenzii Betrally si môžete prečítať všetko o našich skúsenostiach s touto mladou on-line stávkovou kanceláriou. Táto spoločnosť patrí ZapZap Marketing Limited Company so sídlom na Cypre a bola založená v roku 2012. Len o rok neskôr sa internetová stránka Betrally dostala na internet s licenciou na športové stávky od Curaçaa, čím sa táto cyperská stávková kancelária stala jednou z novo prichádzajúcich na trh. Popri svojom zameraní na športové stávky ponúka internetová stránka tejto on-line stávkovej spoločnosti rôzne možnosti on-line kasína. Pri testovaní Betrally, ktoré sme vykonali, sme skúmali rôzne kategórie, ktoré na základe našich skúseností majú zásadný význam pre on-line stávkové trhy. Patria k nim kurzy, stávkové produkty, live stávky, ako aj užívateľská prívetivosť. Uvedené faktory sme si v priebehu našej rozsiahlej analýzy vzali pod drobnohľad. Budeme sa zaoberať silnými a slabými stránkami Betrally. S ohľadom na množstvo získaných bodov je tento nováčik schopný držať krok s veľkými hráčmi na trhu on-line stávok, a určite je zaujímavou alternatívou pre tipérov.

Obsah tejto stránky

 • Ponuka stávok
 • Kurzy
 • Live stávky
 • Bonus
 • Jednoduchosť použitia
 • Možnosti platby
 • Zákaznícky servis
 • Serióznosť
 • Zhrnutie

Naša recenzia a naše skúsenosti s
Betrally,
78 / 100 Percentá

Informácie o bonuse Betrally

Informácie o bonuse Betrally"
Detaily bonusu
100 % do výšky 100 €
na prvý vklad
Bonusový kód: 100RALLY
Všetky detaily
 • Stávkový bonus: 100%
 • Maximálna výška bonusu: 100 €
 • Minimálny vklad: 20 €
 • Pretočenie (obrat): 6x hodnota bonusu + vkladu
 • Minimálny kurz: akýkoľvek kurz, avšak min. 1.50 na kombináciu
 • Časové obmedzenie: 90 dní po obdržaní bonusu
 • Geografické obmedzenia: ponuka platná len pre Slovensko, Slovinsko
 • Stávkové obmedzenia: len kombinované (akumulačné) stávky (minimálne 3-kombinácie, 3 udalosti)
 • Bonusový kód: 100RALLY
Zobraziť bonus
Kritérium Hodnotenie
Stávková ponuka 17 / 20
Stávkové kurzy 16 / 20
Live stávky 7 / 10
Bonus 7 / 10
Jednoduchosť použitia 8 / 10
Možnosti platby 6 / 10
Zákaznícky servis 7 / 10
Serióznosť 10 / 10

STÁVKOVÉ PRODUKTY – Ponuka stávok - Betrally prešla našim testom presvedčivo

V tejto testovanej kategórii Betrally dokáže udržať krok dokonca aj so svojimi väčšími konkurentmi v priemysle. Môže sa pochváliť portfóliom približne 30 športov, a tým aj značným počtom stávkových príležitostí. Tento nový on-line bookmaker z Cypru spĺňa všetky očakávania vo vzťahu k futbalu, s možnosťou stávkovania na všetky najvyššie medzinárodné ligy spolu s viacerými extravagantnými možnosťami stávkovania: stávky na zápasy v divíziách nižšej úrovne, ako je nemecká regionálna liga a Oberliga, rovnako ako aj Anglická národná liga, ako aj stávky na súťaže pod záštitou menej uznávaných asociácií ako je napr. Macauo a Uzbekistan. V menších európskych krajinách, ako je Rakúsko, môžete dokonca staviť aj na úroveň regionálnej ligy. Okrem futbalu sme v priebehu nášho testovania Betrally zistili aj možnosti stávok na ostatné klasické športy, ako sú tenis, basketbal, americký futbal a ľadový hokej. Menej populárne športy, ako badminton, surfovanie a stolný tenis, tiež nájdeme na Betrally, a tak isto táto mladá stávková spoločnosť z Cypru venuje náležitú pozornosť aj rozvíjajúcemu sa odvetviu – E-športu. Betrally sa tiež dobre darí, pokiaľ ide o trhy so stávkovaním: Približne 100 rôznych typov stávok na stretnutie vo väčšine európskych líg. Tohto nováčika možno absolútne v kľude porovnávať so svojimi konkurentmi v priemysle, aj keď nie je medzi elitou. Aj napriek tomu, dokonca aj v prípade zápasov v menších líg, ako je rakúska Bundesliga a švajčiarska Superliga, sme pri jednotlivých zápasoch občas zistili až 83 rôznych stávkových možností. Popri svojej činnosti v oblasti športových stávok sa táto mladá cyperská stávková kancelária môže pochváliť aj kasínom, ktoré zahŕňa klasiku ako poker a ruletu spolu s modernými hrami a slotmi, ako aj živým kasínom. Navyše v kategórii "špeciály" môžete nájsť aj stávky na politické a spoločenské udalosti, ako je napr. súťaž Eurovision Song Contest spolu s rôznymi voľbami. Celkovo sme v rámci našej skúsenosti s Betrally objavili dobre vyváženú ponuku, ktorá nemusí byť samozrejmosťou pre každú mladú stávkovú spoločnosť. V tejto kategórii nášho testu Betrally udeľujeme 17/20 bodov.

STÁVKOVÉ KURZY - Naše skúsenosti potvrdzujú stabilné, nadpriemerné kurzy

V kategórii stávkových kurzov, ktorá by mala byť jednou z kľúčových oblastí pre všetky stávkové spoločnosti, Betrally si v našom testovaní počína úspešne. Vo veľkých európskych futbalových ligách, vrátane nemeckej Bundesligy a anglickej Premier League, sa priemerná kurzová hladina pohybuje od 93 do 95 %, zatiaľ čo aj v menších ligách, ako je rakúska Bundesliga alebo Swiss Super League, stále môžete počítať s percentom výplaty až 92 -94 %. Aj vo svete basketbalu prináša spoločnosť Betrally vynikajúce kurzové hladiny vo výške približne 95 % pri kľúčových zápasoch, čo je dobrou hodnotou a nad priemerom v danom odvetví. Ešte ďalší pozitívny aspekt v tejto oblasti nášho testu: aj pri nižších udalostiach, ako je napr. Turecká plážová volejbalová liga a európska séria Challenger v stolnom tenise, výplatné sadzby vôbec neklesajú, s hodnotami medzi 92 – 93 % sú stále výrazne nad 90 %. Aj keď to nie je dostatočné na dosiahnutie najlepších výsledkov v tejto kategórii nášho testu Betrally, určite danú stávkovú kanceláriu umiestnia do top tretiny nášho porovnania s inými stávkovými kanceláriami. Pre extrémne stabilné kurzy, ktoré ponúka táto mladá online stávková spoločnosť, udeľujeme 16/20 bodov.

Kontrola webovej stránky nemôže byť v teste Betrally vynechaná

LIVE STÁVKY – Betrally spĺňa všetky základné požiadavky v tomto aspekte nášho testu

Vďaka čoraz väčšiemu množstvu prenosov športových podujatí všetkých druhov je live stávkovanie (naživo) rastúcim odvetvím online stávkového trhu. Preto v tejto konkrétnej kategórii nášho testu Betrally dôkladne skúmame príležitosti na live stávkovanie tejto stávkovej kancelárie s osobitným dôrazom na počet stávkových príležitostí, dizajn web stránky v sekcii live stávok, spolu s možnými doplnkovými službami, ako sú napríklad štatistiky, animácie zápasov a pod. Možnosti stávok naživo odzrkadľujú ich štandardné stávky: V čase nášho výskumu, väčšina udalostí sa točila okolo futbalu a tesne nasledoval tenis. Objavili sme taktiež aj bohatú ponuku podujatí v spoločnosti Betrally zameraných na basketbal, hádzanú a baseball, zatiaľ čo výber dostupných live stávok sa pravdepodobne bude líšiť v závislosti od toho, kedy vstúpite na stránku. Pri mnohých športových udalostiach sme zaznamenali viac ako 80 stávkových trhov, čo je na základe našich skúseností nadpriemerná hodnota. Predpokladáme, že pre absolútne najvyššie top stretnutia sa počet výrazne zvýši. V našej recenzii Betrally venujeme osobitnú pozornosť jasnému a príjemnému dizajnu sekcie live stávok, ktorá je veľmi dobre štruktúrovaná. V samostatnej ponuke sú aktuálne live stávky rozdelené podľa športu, čo vám umožní čo najrýchlejšie nájsť vaše obľúbené zápasy. Hlavným negatívom, s ktorým sme sa stretli v priebehu nášho testovania Betrally, bolo neindikovanie zmien v aktuálnych kurzoch. Ak sú tieto zmeny, bez ďalšej grafiky alebo inej formy indikácie, môže sa tak stať, že ich absenciou sa ľahko dajú prehliadnuť najnovšie aktualizácie kurzov. Nadcházajúce možnosti a mimoriadne zaujímavé stretnutia s live stávkami sa zobrazujú v oblastiach "Nadchádzajúce" a "Najdôležitejšie" a poskytujú vám jasný prehľad o tom, na čo sa môžete tešiť. Štatistické údaje o zápase, ako aj sledovanie zápasu "Match Tracker", sú tiež k dispozícii pre vybrané stretnutia vrátane animácie aktuálnych športových udalostí. Na stránke sme však nenarazili na živý prenos, čo viedlo k miernemu odpočtu bodov v našom hodnotení. Celkovo hodnotíme balík live stávok Betrally ako uspokojivý: 7/10 bodov.

STÁVKOVÝ BONUS - Bonus pre nových zákazníkov od tejto mladej stávkovej spoločnosti má osvedčenú koncepciu

Podobne ako väčšina stávkových kancelárií na trhu sa aj tento nováčik pokúša prilákať nových zákazníkov s uvítacou ponukou pre novo registrovaných zákazníkov. Práve uvedenú ponuku sme podrobili výskumu v tejto časti nášho testovania spoločnosti Betrally. Po dokončení registrácie na webovej stránke tejto stávkovej kancelárie pre využitie bonusu musíte zadať bonusový kód "100RALLY". V tom momente musíte previesť na váš účet prvý vklad vo výške minimálne 10 €. Upozorňujeme, že maximálna suma bonusu je obmedzená na 100 €. Predtým, ako si môžete nárokovať na bonus od Betrally, musíte prestávkovať sumu vášho prvého vkladu a bonusovej čiastky celkovo šesťkrát na kombinované stávky s minimálne 3 riadkami (udalosťami). Dané stávky musia byť vykonané, samozrejme na internetovej stránke stávkovej kancelárie. Čiže po pripísaní bonusu, budete musieť splniť niekoľko stávkových podmienok pred tým, než budete môcť žiadať o vyplatenie bonusu od Betrally v skutočných peniazoch. Po obdržaní bonusu máte 90 dní na to, aby ste, ako sme už uviedli, pretočili sumu vášho vkladu a sumu bonusu šesťkrát. Navyše naša recenzia Betrally odhaľuje, že maximálna čiastka z každej stávky, ktorá sa počíta do splnenia bonusových podmienok, je 50 % sumy bonusu. Celkovo tieto menšie nedostatky uvítacej ponuky nám bránili v tom, aby spoločnosť získala najlepšie skóre, aj keď je bonusová čiastka rovnajúca sa 100 % vašej prvej platby absolútne príťažlivá. Taktiež ako aj časové obmedzenie na splnenie podmienok je extrémne dlhé (90 dní). Analýza ostatných stávkových podmienok, ktoré vyžaduje ponuka od Betrally, nás viedla k zmiešaným pocitom, keďže maximálne 50 % bonusovej sumy na stávku sa kvalifikuje na splnenie podmienok a máte právo stávkovať iba kombinovanými stávkami. V dôsledku toho sme v tejto kategórii nášho testovania Betrally udelili priemerné skóre, a to 7/10 bodov.

Informácie o bonuse Betrally

Informácie o bonuse Betrally"
Detaily bonusu
100 % do výšky 100 €
na prvý vklad
Bonusový kód: 100RALLY
Všetky detaily
 • Stávkový bonus: 100%
 • Maximálna výška bonusu: 100 €
 • Minimálny vklad: 20 €
 • Pretočenie (obrat): 6x hodnota bonusu + vkladu
 • Minimálny kurz: akýkoľvek kurz, avšak min. 1.50 na kombináciu
 • Časové obmedzenie: 90 dní po obdržaní bonusu
 • Geografické obmedzenia: ponuka platná len pre Slovensko, Slovinsko
 • Stávkové obmedzenia: len kombinované (akumulačné) stávky (minimálne 3-kombinácie, 3 udalosti)
 • Bonusový kód: 100RALLY
Zobraziť bonus

JEDNODUCHOSŤ POUŽITIA (užívateľská optimálnosť) – Betrally nás v tejto kategórii testovania úplne presvedčí

Vďaka svojmu užívateľskému rozhraniu získava Betrally značný počet bodov v našom teste. Avšak drobné nedostatky im bránia získať najvyššie skóre. Od prvej návštevy sa počítačová verzia webovej stránky odvoláva na jasne štruktúrovaný a prehľadný dizajn, ktorý poskytuje veľmi jednoduchú orientáciu. Hlavný navigačný panel sa nachádza v oblasti záhlavia - ako je tomu u väčšiny webstránok. Tam si užívatelia môžu vybrať široké kategórie ponúkané Betrally (športové, live stávky, kasíno atď.). Ak vyberiete oblasť športových stávok, dostanete sa na príslušnú webovú stránku, kde je ich ponuka prezentovaná klasickým dizajnom: Na ľavej strane si môžete vybrať medzi rôznymi športmi a ligami. Táto stávková spoločnosť má aj samostatnú kategóriu "Najlepšie udalosti", ktorá obsahuje výber top športových udalostí. Na spodnej časti tohto ľavého menu nájdete aj odkaz na dôležité informácie o Betrally. Stredná časť obrazovky sa používa na prezentáciu aktuálnych live stávkových príležitostí. Ak vyberiete ligu z ponuky na ľavej strane, zobrazí sa vám zodpovedajúce príspevky z danej športovej udalosti dňa. Jedným kliknutím na ktorúkoľvek z nich sa dostanete na stávkové trhy, pričom vo väčšine prípadov sú vám poskytnuté aj ďalšie informácie, ako sú napr. príslušné štatistiky. Na pravej strane, okrem vášho stávkového tiketu nájdete aj krátky zoznam aktuálnych live stávok. V päte stránky sú uvedené odkazy na spôsoby platby, kontakty, spolu s odpoveďami na organizačné a právne otázky. Obzvlášť prívetivé v rámci nášho testu Betrally: atraktívna prezentácia obsahu na webových stránkach, ako aj príjemná farebná schéma, ktorá vďaka dobrému kontrastu rozhodujúcim spôsobom prispieva k pozitívnej skúsenosti s použitím stránky. Bohužiaľ, pokiaľ ide o výber jazykov, dokázali sme zaznamenať len výber anglickej verzie webovej stránky. Čo nám je v konečnom dôsledku ľúto, lebo aj napriek pozitívnym dojmom tak musíme z celkového hodnotenia odpočítať body. Okrem počítačovej verzie webovej stránky Betrally sme tiež zaznamenali, že spoločnosť ponúka aj mobilnú webovú aplikáciu, ktorá sa automaticky otvára bez nutnosti sťahovania, keď pristupujete na stránku cez váš smartphone alebo tablet. V našom testovaní Betrally táto aplikácia zaznamenáva body s podobnými vlastnosťami ako jej počítačová verzia. Osobitnú pozornosť venujeme premyslenému konceptu umiestnenia a úspešnej celkovej štruktúre. Verzia počítačová ako aj mobilná bola v našom Betrally teste úspešná aj s ohľadom na dobu načítania. Mladá stávková kancelária využíva štandardné metódy zabezpečenia (SSL šifrovanie, bezpečný FTP, firewall). Celkovo v tejto kategórii nášho testu stávkových kancelárií nie je veľa, na čo sa sťažovať, a preto spoločnosť Betrally získava 8/10 bodov za presvedčivú internetovú prezentáciu.

MOŽNOSTI PLATBY (vkladu a výberu) - V tejto oblasti má spoločnosť Betrally ešte stále prácu

Vo výbere akceptovaných platobných metód sme v rámci nášho testu Betrally zaznamenali mierne zlepšenie: VISA (a VISA Electron), MasterCard, Maestro, Skrill, Neteller, bankový prevod, paysafecard, ecopayz, MasterCard SecureCode a Verified by VISA, máte k dispozícii bohatý výber transakcií. Napriek tomu, absencia vedúceho odvetvia PayPal viedla v našej recenzii Betrally k bodovému zníženiu. Aj keď táto mladá stávková spoločnosť mierne zlepšila svoj výber platobných možností, v porovnaní s mnohými ďalšími stávkovými spoločnosťami však stále existuje priestor na zlepšenie. Okrem toho, na základe našich skúseností, bez prihlásenia nie je možné zistiť si detaily o dostupných platobných metódach. To sme nepovažovali za pozitívny prínos k celkovej spokojnosti zákazníkov. Aj keď je snaha tejto stávkovej spoločnosti v danej oblasti jasne viditeľná, podľa nášho názoru má Betrally ešte stále dosť práce. V tejto časti nášho testu Betrally udeľujeme 6/10 bodov.

ZÁKAZNÍCKY SERVIS A PODPORA - Solídna podpora s určitými nedostatkami

Podobne ako pri možnostiach platby, sme v tejto časti nášho testu Betrally zistili, že táto mladá stávková spoločnosť má priestor na rast: Hoci zákaznícka podpora je ponúkaná 24 hodín denne, 7 dní v týždni, dokázali sme objaviť len telefónne číslo a e-mailovú adresu. Čiže len uvedenými spôsobmi sme mohli spoločnosť Betrally kontaktovať. E-mailová podpora je k dispozícii iba v angličtine. Ak však pre vás nie je prekážkou angličtina, predpokladáme, že budete mať len pozitívne skúsenosti so zákazníckou službou spoločnosti Betrally. A to najmä aj preto, že odpovede na vaše podnety sú poskytované rýchlo a kompetentne. Môžete sa tiež rozhodnúť pre modernejšie metódy kontaktu, ako sú Facebook a Twitter. Sociálne siete teda v tejto oblasti testu získavajú pre spoločnosť Betrally ďalšie body. Napokon, v tejto kategórii nášho testu - ako sme už spomenuli - sa stretávame s podobnou situáciou ako s platobnými možnosťami: Zatiaľ čo tento online stávkový nováčik sa nepochybne usiluje o odstránenie viacerých slabých miest, je úspešný len čiastočne. Výsledkom je, že stávková spoločnosť z Cypru dosiahla v tejto hodnotenej kategórii 7/10 bodov.

SERIÓZNOSŤ - Betrally je v priemysle považovaná za dôveryhodnú stávkovú kanceláriu

S licenciou z karibského ostrova Curaçao, Betrally nedáva možnosť pochybovať o jej profesionalite, čo má za následok dobré skóre v tejto oblasti nášho testovania stávkových kancelárií. Navyše v samostatnej kategórii s názvom Responsible Gaming (Zodpovedné stávkovanie) sa táto mladá on-line stávková spoločnosť zameriava na prevenciu závislosti na hazardných hrách. V dôsledku toho v tejto časti nášho testu Betrally takmer bez mihnutia oka dosahuje plný počet: 10/10 bodov.

ZHRNUTIE – Nová stávková spoločnosť Betrally prináša zaujímavý celkový balík

Betrally je relatívne mladá stávková kancelária, ktorá si už teraz v niektorých kategóriách nášho hodnotenia počínala veľmi dobre. Najmä v oblasti stávkových produktov a užívateľskej prívetivosti sme si s Betrally užili vynikajúce skúsenosti, čo znamená, že v oboch týchto konkrétnych oblastiach spoločnosť zabodovala. Mladá stávková spoločnosť však v niektorých aspektoch zaostáva, aj keď prakticky všetky z aspektov zaznamenávajú jasnú ochotu zlepšiť sa. Napriek tomu, najmä pokiaľ ide o možnosti platenia a služby zákazníkom, ich úsilie úplne nedokázalo bodovo ohroziť konkurentov s vyšším renomé. Vo všeobecnosti však v našej recenzii Betrallly vidíme, že táto mladá, ambiciózna stávková kancelária má neobmedzený potenciál a predpoklad lepšej budúcnosti. Momentálne však skóre umiestňuje Betrally jasne do strednej triedy.

Na porovnanie stávkových kancelárií
Nastavenia súborov cookies
x
Čo sú to cookies?
Cookies sú malé textové súbory uložené v prehľadávači vášho počítača obsahujúce informáciu. Na základe týchto informácií naša webová stránka zaznamenáva, že ste ju už predtým navštívili. Používame ich na prípravu informácií. Vaše osobné údaje nie sú uložené. Ďalšie informácie: Zásady používania súborov cookies |Tiráž |Pravidlá ochrany osobných údajov |
Ich möchte keine Cookies
Required cookies
Súbory cookies kontrolujú funkcie, bez ktorých nemôžete plne využívať našu webovú stránku. Cookies používame iba my (vlastné cookies). V dôsledku toho, tieto informácie používa a spracováva iba naša webová stránka. Napríklad, keď sa zaregistrujete, nemusíte sa zakaždým prihlasovať.
Performance cookies
Naše súbory performance cookies zhromažďujú informácie o tom, ako sa naša webová stránka používa. Tieto súbory cookies nám pomáhajú napríklad určiť, či a ktoré podstránky našej webovej stránky sú navštevované a o aký obsah majú používatelia záujem. V prvom rade zaznamenávame počet návštev a ich trvanie.
Marketingové cookies
Reklamné súbory cookies pochádzajú od reklamných spoločností (tretie strany) a používajú sa na zhromažďovanie informácií o webových stránkach navštívených používateľom s cieľom vytvoriť cielenú reklamu pre návštevníka. V tejto súvislosti nespracúvame žiadne osobné údaje bez vášho súhlasu v súlade s článkom 6, ods. 1, písm. a) GDPR.
Súhlasím s použitím cookies