Táto ponuka nie je momentálne aktuálna

Bonus od BetRedKings

Doba čítania: 1 Min

10 € bezriziková stávka

Stavte bez rizika. Prvovkladová beziziková stávka v hodnote 10 €.

BetRedKings ponúka pre nových zákazníkov pri ich prvom vklade bezrizikovú stávku v hodnote 10 €. Využite bonusový kód: rfb10 a stávkujte bez rizika. Minimálny vklad je 10 €. Ak je vaša stávka zúčtovaná ako prehraná, dostanete 10 € zadarmo na jednu stávku. Ide o jednu stávku zdarma v hodnote 10 €, pričom využitá musí byť celá suma na jednu stávku, ak stavíte menej prídete o zvyšok sumy. Suma (10 €) stávky zdarma nie je zahrnutá vo vyplatení.

Hodnotenie bonusu pre
BetRedKings,
7 / 10 B

Informácie o bonuse BetRedKings

Informácie o bonuse BetRedKings"
Detaily bonusu
10 € bezriziková stávka
na prvý vklad
Bonusový kód: rfb10
Všetky detaily
  • Bonusový kód: rfb10
  • Minimálny prvý vklad: 10 €
  • Výška bonusu: jedna stávka zdarma v hodnote 10 € (využitá musí byť celá suma na jednu stávku, ak stavíte menej prídete o zvyšok sumy), suma (10 €) stávky zdarma nie je zahrnutá vo vyplatení
  • Geografické obmedzenia: nevzťahuje sa pre Moldavsko, Spojené kráľovstvo, Nemecko, Ukrajina, Bielorusko
Zobraziť bonus

Ako získať bonus od BetRedKings

1. Vytvorte si účet na BetRedKings.
2. Spravte prvý vklad použitím kódu: rfb10
3. Stavte s minimálnou sumou 10 €.
4. Ak vašu stávku prehráte, dostanete jednu stávku zdarma v hodnote 10 €.

Stačí kliknúť na obrázok alebo tlačidlo na tejto stránke a dostanete sa na bonus od BetRedKings

Jednoducho vysvetlené: Ako funguje bonus BetRedKings?

Bonusovú ponuku môžete využiť len ak ste nový zákazník na BetRedKings a robíte svoj prvý vklad. Po dokončení registrácie budete musieť vložiť minimálne 10 € na svoj nový účet. Ak vaša stávka bude vyhodnotená ako prehra, získate od BetRedKings jednu stávku v hodnote 10 € zdarma. Ide len o jednu stávku a celá suma musí byť použitá jednorazovo. Dôležité: Pri prvom vklade musíte zadať bonusový kód " rfb10", a len ak je vaša stávka zúčtovaná ako prehraná, dostanete 10 € zadarmo na jednu stávku. Presné detaily tejto ponuky pre nových zákazníkov sú podrobne uvedené nižšie.

Výška stávkového bonusu

Bonusový program pre nových zákazníkov ponúkaný spoločnosťou BetRedKings zahŕňa bonus v hodnote 10 € na jednu stávku v prípade, že vašu prvú stávku prehráte.

Maximálna možná výška bonusu

Bonusový program pre nových zákazníkov ponúkaný spoločnosťou BetRedKings zahŕňa bonus v hodnote 10 € na jednu stávku. Čiže výška stávkového bonusu je zároveň aj maximálnou bonusovou sumou a to len v prípade, že vašu prvú stávku prehráte.

Bonusové podmienky: Aké body bonusových podmienok BetRedKings by ste mali určite vedieť?

Pozor: Na bonus formou jednej stávky zdarma v hodnote 10 € máte nárok len ak je vaša stávka zúčtovaná ako prehraná, až vtedy dostanete 10 € zadarmo na jednu stávku.


Platobné obmedzenia
V priebehu nášho výskumu sme v tomto ohľade nedokázali stanoviť žiadne obmedzenia. Pokiaľ je nám známe, môžete si zvoliť akékoľvek platobné spôsoby uvedené na webovej stránke BetRedKings.

Geografické obmedzenia
Bonusová akcia sa nevzťahuje pre Moldavsko, Spojené kráľovstvo, Nemecko, Ukrajina, Bielorusko.

Naše hodnotenie bonusu BetRedKings: Aké boli kľúčové faktory?

Ponuku 10 € ako bolestné za prehratú stávku pre nového zákazníka, ktorý vykonal svoj prvý vklad a prehral, možno považovať za bonus, ktorý nepatrí medzi tie najatraktívnejšie. Ale nový zákazník má pri najmenšom možnosť skúsiť si staviť za 10 € bez toho, aby mal čo stratiť.

Na bonus

Top športový stávkový bonus

100 % až do výšky 4000 € 100 % až do výšky 5000 € 100 % až do výšky 2000 €
a Zodpovedné stávkovanie!