sk
Táto ponuka nie je momentálne aktuálna

BetRedKings Recenzia – Naše skúsenosti

Doba čítania: 7 Min

10 € bezriziková stávka

Stavte bez rizika. Prvovkladová beziziková stávka v hodnote 10 €.

V našom teste BetRedKings sme si zobrali na paškál stávkovú spoločnosť, ktorá je od roku 2010 na trhu a bola schopná sa etablovať ako stálica od tej doby. Stávkovú kanceláriu vlastní spoločnosť Titanium Brace Marketing Ltd. so sídlom na Malte, a skúsený EveryMatrix N.V., je registrovaný v Curacae. Licencia on-line športového stávkovania nie je z Malty, ale z karibského ostrova Curacao. BetRedKings nepatrí medzi najznámejšie online stávkové kancelárie na trhu, a preto to chceme touto formou recenzie zmeniť a predstaviť vám túto stávkovú kanceláriu prostredníctvom našich skúseností. V priebehu našich testov sme BetRedKings podrobili testom v rôznych kategóriách, ako je ponuka stávok, kurzy či live stávky a v každej oblasti sme udelili transparentné hodnotenie, ktoré dopĺňame podrobnou analýzou. Ak ste zvedaví a chcete sa dozvedieť viac o tejto stávkovej kancelárii, všetko o našich skúsenostiach s BetRedKings nájdete v nasledujúcej recenzii.

Obsah tejto stránky

 • Ponuka stávok
 • Kurzy
 • Live stávky
 • Bonus
 • Jednoduchosť použitia
 • Metódy platby
 • Zákaznícky servis
 • Serióznosť
 • Zhrnutie

Naša recenzia a naše skúsenosti s
BetRedKings,
vypracoval: STAVKOVANIEFORMAT, recenzie
78 / 100 Percentá

Informácie o bonuse BetRedKings

Informácie o bonuse BetRedKings"
Detaily bonusu
10 € bezriziková stávka
na prvý vklad
Bonusový kód: rfb10
Všetky detaily
 • Bonusový kód: rfb10
 • Minimálny prvý vklad: 10 €
 • Výška bonusu: jedna stávka zdarma v hodnote 10 € (využitá musí byť celá suma na jednu stávku, ak stavíte menej prídete o zvyšok sumy), suma (10 €) stávky zdarma nie je zahrnutá vo vyplatení
 • Geografické obmedzenia: nevzťahuje sa pre Moldavsko, Spojené kráľovstvo, Nemecko, Ukrajina, Bielorusko
Zobraziť bonus
Kritérium Hodnotenie
Stávková ponuka 16 / 20
Stávkové kurzy 15 / 20
Live stávky 7 / 10
Bonus 7 / 10
Jednoduchosť použitia 7 / 10
Možnosti platby 7 / 10
Zákaznícky servis 9 / 10
Serióznosť 10 / 10

STÁVKOVÉ PRODUKTY – Ponuka stávok - Náš test BetRedKings odhaľuje kompaktnú ponuku s niekoľkými stávkovými trhmi

V tejto kategórii nášho testu BetRedKings sa pozrieme bližšie na počet dostupných športov a disciplín, ako aj na kvalitu a kvantitu ponúkaných stávkových trhov. V čase nášho prieskumu bolo online 24 produktových oblastí, pričom futbal je zďaleka najviac zastúpený (ako je to u väčšiny stávkových kancelárií). Okrem veľkých a známych súťaží, ako je Premier League, La Liga, nemecká Bundesliga či Liga majstrov, sme boli schopní v BetRedKings zaznamenať aj ligy menej prestížnych medzinárodných asociácií. V tejto stávkovej kancelárii sú stávkové možnosti aj na ligy z Kazachstanu, Keni alebo Singapuru.

Počas testovania pre recenziu BetRedKings sme objavili aj hry na amatérskej úrovni. A čo je obzvlášť pozoruhodné je, že sú k dispozícii nielen amatérske súťaže veľkých futbalových národov, ale tiež napríklad fínska Kakkonen League alebo švédska druhá divízia. Z ostatných športov s rozsiahlejšou ponukou vyniká najmä tenisová, basketbalová, baseballová či rugbyová liga. Škálu športov završuje klasika, ako je kriket, šípky či preteky chrtov, či samostatná sekcia e-športov, ktorých začlenenie berie BetRedKings ako súčasť najnovšieho vývoja v oblasti online stávkovania. Okrem toho sa na stránke BetRedKings nachádza aj samostatná sekcia virtuálnych športov (nezamieňajte s elektronickým športom) a špeciálne stávky na rôzne spoločenské alebo politické udalosti.

Pokiaľ ide o druhy stávok (stávkové trhy) BetRedKings v teste podáva uspokojujúci výkon: V prestížnych stretnutiach, ako boli MS vo futbale 2018, sme mohli narátať až 120 stávok, čo podľa našich skúseností predstavuje solídne hodnoty v danom priemysle. V menších ligách však počet dostupných trhov stávok výrazne klesá. To však nie je nezvyčajné, a preto v našom hodnotení nie je príliš nutné výrazné odpočítanie bodov. Celkovo možno povedať, že BetRedKings dosahuje slušný výsledok, aj keď nakoniec ešte niečo chýba pre udelenie najvyššieho hodnotenia. V tejto kategórii nášho testovania BetRedKings udeľujeme 16/20 bodov.

STÁVKOVÉ KURZY – BetRedKings v teste kurzov výrazne zaostáva

Kurzy a stávková ponuka sú najdôležitejšie piliere ponuky stávkovej spoločnosti. Práve preto kladieme aj my v našich recenziách na uvedené aspekty obzvlášť dôraz. Priemerná kurzová hladina je 93 % nie je v rámci našich testov pre BetRedKings niečím čo treba oslavovať a vyzdvihovať, ale našli sme už aj horšie hodnoty kurzovej hladiny v predchádzajúcich výskumoch našich testovaní. Táto stávková aj v prípade veľkých a medzinárodne dôležitých podujatí, ako boli napr. Majstrovstvá sveta 2018, sa dostáva výškou svojej kurzovej hladiny na koniec priemyselného priemeru. Kurzová hladina sotva dosahuje 94 %. V menších ligách, hladina kurzov padá ešte nižšie. Kurzová hladina asi vo fínskej lige Kakkonen zriedka dosahuje 90 %. Podľa našich skúseností, je stále čo zlepšovať, keď to chce stávková kancelária BetRedKings dotiahnuť na popredné priečky. Takto sme udelili 15/20 bodov, lebo podľa nášho názoru v oblasti kurzov je stále v BetRedKings priestor na zlepšenie.

betredkings website en S webovou stránkou BetRedKings by počas testovania nadobudli len priemerné skúsenosti

LIVE STÁVKY – Široká ponuka s malými medzerami

BetRedKings v teste live stávok ukazuje dokonale širokú ponuku. Okrem kráľa – futbalu – BetRedKings pokrýva menej prominentné športy v oblasti live stávok. Ako súčasť výskumu BetRedKings sme sa tiež dozvedeli o udalostiach v disciplínach ako badminton, hádzaná či volejbal. Pre väčšinu zápasov je k dispozícii dostatočný počet stávkových trhov, medzi ktorými možno nájsť klasiky na víťazstvo, stávky na góly alebo handicapy. BetRedKings tak v tomto smere splnil povinný program bez akýchkoľvek kompromisov. Live Center má staromódny dizajn, no aj napriek tomu je jasný, s možnosťou živých animácií, aktuálnou históriou zápasu a komplexnými štatistickými údajmi o jednotlivých súperiacich.

Aktuálne zmeny kurzov sú označené zelenou alebo červenou farbou, takže môžete na aktuálny vývoj reagovať zmenou vašich stávok. Na rozdiel od toho sme v priebehu nášho testu BetRedKings nenašli žiadne možnosti pre priamy prenos (live stream). Stručne povedané, BetRedKings získava body v našom teste za zaujímavú ponuku live stávok. Najmä pokiaľ ide o variabilný výber športov, nanajvýš okrem futbalu obsahuje aj menej prestížne disciplíny. S BetRedKings sme mali pozitívne skúsenosti a udeľujeme: 7/10 bodov.

STÁVKOVÝ BONUS – Bonus v podobe stávky zdarma pre slovenských užívateľov

BetRedKings ponúka pre nových zákazníkov špecifický bonus. Nejde o tradičnú 100 % bonusovú ponuku, ako to je u väčšiny konkurencie. Pri prvom vklade ponúka BetRedKings novoregistrovanému užívateľovi bezrizikovú stávku v hodnote 10 €. Je nutné využiť bonusový kód: rfb10 a stávkovať bez rizika. Minimálnym vkladom je 10 €. Ak je prvá stávka nového zákazníka zúčtovaná ako prehraná, dostane zákazník spať 10 € zadarmo na ďalšiu stávku. Ide o jednu bezrizikovú stávku zdarma v hodnote 10 €, pričom zákazník musí využiť celá suma na jednu stávku. Ak zákazník staví menej prídete o zvyšok sumy. Suma (10 €) stávky zdarma nie je zahrnutá vo vyplatení. Bonusová ponuka nie je najštedrejšou, akú sme tu mali v testovaní stávkových kancelárii. Suma však nepolieha žiadnym bonusovým podmienkam pretočenia a ani minimálnym kurzom. Za túto bonusovú ponuku udeľujeme BetRedKing v našej recenzii v tejto testovanej kategórii 7/10 bodov.

Informácie o bonuse BetRedKings

Informácie o bonuse BetRedKings"
Detaily bonusu
10 € bezriziková stávka
na prvý vklad
Bonusový kód: rfb10
Všetky detaily
 • Bonusový kód: rfb10
 • Minimálny prvý vklad: 10 €
 • Výška bonusu: jedna stávka zdarma v hodnote 10 € (využitá musí byť celá suma na jednu stávku, ak stavíte menej prídete o zvyšok sumy), suma (10 €) stávky zdarma nie je zahrnutá vo vyplatení
 • Geografické obmedzenia: nevzťahuje sa pre Moldavsko, Spojené kráľovstvo, Nemecko, Ukrajina, Bielorusko
Zobraziť bonus

JEDNODUCHOSŤ POUŽITIA (užívateľská optimálnosť) – Zastaraný dizajn spôsobil odpočítanie bodov v teste BetRedKings

Samozrejme, v našom teste stávkových kancelárií sa kladie dôraz aj na spôsob prezentácie ponuky. Najprv sa pozrieme na verziu webovej stránky BetRedKings pre počítače, a neskôr aj pre mobilné zariadenia. Mobilné stávkovanie je rýchlo rastúcou oblasťou na stávkovom trhu a v súčasnosti predstavuje veľmi dôležité súčasť online stávkovania, a preto vyžaduje náležitú pozornosť. Počas našej prvej návštevy webovej stránky BetRedKings nám okamžite udrel ho očí zastaraný dizajn, oldschool prevedenie, ktorý v žiadnom prípade nemôže len tak zabodovať a chváliť sa jasnosťou prevedenia. Aj keď si na to po krátkom čase viete zvyknúť a naučíte sa relatívne rýchlo na stránke stávkovej spoločnosti orientovať, prvý dojem nepôsobí pozitívne a v našom prípade spôsobuje odpočet bodov v tejto kategórii našej BetRedKings recenzie. Štruktúra stránky je tvorená klasickým vzorcom. V záhlaví stránky sú umiestnené kategórie ako "akcie", "vklady", "live výsledky", "virtuálne športy" a "mobil".

Stredná časť webovej stránky je obsadená reklamným priestorom a aktuálne prebiehajúcimi živými podujatiami, čo znamená, že môžete bezodkladne staviť na športové udalosti v reálnom čase. V stĺpci na ľavej strane ponuky je prezentované menu, ktoré je štruktúrované na základe rôznych aspektov. Možno tu nájsť okrem súhrnu všetkých športov a live stávok naživo, aj kategórie "Obľúbené stávky", kde stávková kancelária zvýrazňuje niektoré z ponúk. Kliknutím na jeden z uvedených športov sa otvorí rozbaľovacia schránka, kde nájdete príslušné ligy a súťaže. Ďalším kliknutím na jednu z týchto líg sa vám zobrazia dostupné udalosti v strednej časti webovej stránky. Pravá časť webovej stránky je vyhradená pre stávkový tiket, prihlasovacie pole a reklamný priestor pre aktuálne promo ponuky stávkovej kancelárie.

Organizačné záležitosti a podmienky sme našli, v našom testovaní BetRedKings, v spodnej časti stránky. Tiež je tam odkaz na zákaznícky servis, sekciu často kladených otázok (FAQ), ochrana bezpečnosti a súkromia, a taktiež odkaz na affiliate programy. Čo sa týka dizajnu – ako sme už uviedli vyššie – mali sme nie obzvlášť atraktívnu skúsenosť, pričom voľba farieb a kontrastu, ktoré sme zaznamenali v našom teste BetRedKings, potrebujú zlepšenie. V porovnaní s inými stávkovými kanceláriami na trhu, BetRedKings zaostáva výrazne a v tomto smere stráca niekoľko bodov v tejto kategórii nášho testu stávkovej kancelárie. Pred konečným hodnotením sa však ešte bližšie pozrieme na mobilnú ponuku. Návšteva mobilnej verzie z hľadiska dizajnu priniesla podobné pocity ako verzia pre počítače – dizajn bol podobne zastaraný, avšak mobilná aplikácia bodovala svojou jasnosťou. Ako značné plus, môžeme spomenúť dostupnosť stiahnuteľnej aplikácie. K dispozícii zväčša býva aj samostatný bonus pre mobilné stávky, ktorý je ponúkaný výlučne na stávky vykonané prostredníctvom mobilnej aplikácie. Rozsiahla mobilná ponuka BetRedKings získava nejaké body v našom teste, čo ale nestačí na najvyššie hodnotenie tejto kategórie testovania našich stávkových kancelárií. Naše skúsenosti s webovou stránkou BetRedKings prinášajú 7/10 bodov.

Betredkings App V teste BetRedKings sme sa tiež podrobne oboznámili s aplikáciou.

MOŽNOSTI PLATBY (vkladu a výberu) – BetRedKings ponúka pestrý výber

V prvom rade musíme uviesť, že podrobné informácie o platobných možnostiach možno získať až po registrácii, a teda sú dostupné len registrovaným zákazníkom. Táto skúsenosť s BetRedKings nie je veľmi pozitívnou a musíme odpočítať v tejto kategórii body. Transparentné informácie o dostupných platobných možnostiach sú podľa nás nevyhnutné a podľa nášho názoru by mali byť sprostredkované každou stávkovou kanceláriou. Metódy platby sú na webovej stránke uvedené v päte stránky (po registrácii), avšak bez ďalších podrobnejších informácií, ako sú poplatky alebo dostupné spôsoby transakcií. MasterCard, VISA, Skrill, Neteller, paysafecard, eps, Webmoney, Multibanco, QIWI, EntroPay, teleingresso, eco, zimpler, toditocash, Euteller, Trustly, SiruMobile, entercash a Instantbanking sú podporované spoločnosťou BetRedKings. Podľa našich skúseností sú výplaty realizované prostredníctvom tej istej spoločnosti, ktorú použijete na vklady. Ak to nie je možné, transakcie sa spracúvajú bankovým prevodom, za ktorý je však účtovaný poplatok. Všetky ostatné možnosti platby sú podľa našich skúseností bezplatné. Upozornenie: Vklady prostredníctvom mobilných zariadení nie sú možné. V skratke, BetRedKings ponúka širokú škálu platobných metód, čo je základom pre udelenie dobrej recenzie, avšak chýba gigant v platobnom priemysle PayPal a skutočnosť, že platobné údaje sú dostupné len pre registrovaných užívateľov, čo spôsobuje odpočty bodov. Preto udeľujeme len 7/10 bodov v tejto kategórii našich testov stávkovej kancelárie BetRedKings.

ZÁKAZNÍCKY SERVIS A PODPORA – Naše skúsenosti s BetRedKings zaznamenali dobrú zákaznícku podporu

V zákazníckom servise BetRedKings sme nadobudli dobré skúsenosti. Ako kontaktné možnosti sú dostupné aj: telefónne číslo a e-mailová adresa. Nedostatok live chatu však musíme skritizovať, čo tiež prináša aj mínusový bod. Našťastie je tento nedostatok kompenzovaný existujúcim telefónnym číslom, pretože osobný rozhovor je často účinným prostriedkom na riešenie problémov a sťažností. Podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 365 dní v roku a je všeobecne ľudská a priateľská. Stávková kancelária má tiež zastúpenie v sociálnych médiách: Facebooku, VK a Twitter. Tam sa môžete dozvedieť o najnovších informáciách od stávkovej kancelárie, ktoré tiež aj zabezpečuje BetRedKings ďalšie body v našej recenzii. Pokiaľ ide o služby zákazníkom, táto stávková kancelária okrem absencie live chatu nemá žiadne iné nedostatky: 9/10 bodov.

SERIÓZNOSŤ – BetRedKings v teste dokáže presvedčiť vážnosťou jeho ambícií

Hoci BetRedKings nie je jednou z najznámejších stávkových kancelárii na trhu, spoločnosť je veľmi uznávaná a má licenciu z karibského ostrova Curacao. BetRedKings je tiež domovom spoločnosti EveryMatrix N.V., ktorá pôsobí v tejto oblasti už mnoho rokov a má potrebné skúsenosti v oblasti stávkovania. Transakcie sú šifrované prostredníctvom protokolu SSL, ktorý je bežným štandardom pre online prenos. Udeľujeme maximálne skóre v tejto kategórii nášho testu BetRedKings: 10/10 bodov.

ZHRNUTIE – Náš test BetRedKing ukázal, že stávková kancelária má čo doháňať

Celkové hodnotenie nášho testu BetRedKings nie je ani veľmi dobré, ani príliš negatívne. Skúsenosti, ktoré sme získali s BetRedKings, svedčia o priemernej stávkovej kancelárii, ktorá výrazne nevynikala takmer v žiadnej z kategórií hodnotenia nášho testu stávkových kancelárií. Len v zákazníckych službách BetRedKings získala plný počet bodov. Získané hodnotenie v ostatných oblastiach je zvyčajne založené na nižšom priemere v porovnaní s inými testovanými stávkovými kanceláriami, preto v celkovom hodnotení BetRedKings obsadzuje zodpovedajúce miesto.

Na porovnanie stávkových kancelárií
Nastavenia súborov cookies
x
Čo sú to cookies?
Cookies sú malé textové súbory uložené v prehľadávači vášho počítača obsahujúce informáciu. Na základe týchto informácií naša webová stránka zaznamenáva, že ste ju už predtým navštívili. Používame ich na prípravu informácií. Vaše osobné údaje nie sú uložené. Ďalšie informácie: Zásady používania súborov cookies |Tiráž |Pravidlá ochrany osobných údajov |
Ich möchte keine Cookies
Required cookies
Súbory cookies kontrolujú funkcie, bez ktorých nemôžete plne využívať našu webovú stránku. Cookies používame iba my (vlastné cookies). V dôsledku toho, tieto informácie používa a spracováva iba naša webová stránka. Napríklad, keď sa zaregistrujete, nemusíte sa zakaždým prihlasovať.
Performance cookies
Naše súbory performance cookies zhromažďujú informácie o tom, ako sa naša webová stránka používa. Tieto súbory cookies nám pomáhajú napríklad určiť, či a ktoré podstránky našej webovej stránky sú navštevované a o aký obsah majú používatelia záujem. V prvom rade zaznamenávame počet návštev a ich trvanie.
Marketingové cookies
Reklamné súbory cookies pochádzajú od reklamných spoločností (tretie strany) a používajú sa na zhromažďovanie informácií o webových stránkach navštívených používateľom s cieľom vytvoriť cielenú reklamu pre návštevníka. V tejto súvislosti nespracúvame žiadne osobné údaje bez vášho súhlasu v súlade s článkom 6, ods. 1, písm. a) GDPR.
Súhlasím s použitím cookies