sk
Táto ponuka nie je momentálne aktuálna

Betstars Recenzia – Naše skúsenosti

Doba čítania: 7 Min

20 € stávka zdarma

Stavte 20 € a získajte 2x 10 € stávku zdarma! Pre nových zákazníkov.

Betstars je stávková kancelária prestížnej skupiny "Stars Group Inc." z Kanady, ktorá vlastní aj známe online kasíno Pokerstars a od svojho založenia v roku 2015 si vybudovala určité meno, a to najmä v anglicky hovoriacom svete. V súčasnosti je ponuka Betstars k dispozícii aj zákazníkom zo Slovenska. V hodnotení Betstars sa bližšie pozrieme na rôzne kategórie, ako sú šírka a hĺbka ponuky stávok, hladiny kurzov, program live stávok či stávkový bonus. Ako sme uviedli, stávkovú kanceláriu skupiny "Stars Group" otestujeme v príslušných sekciách našej recenzie Betstars a v nasledujúcej správe vám prinesieme naše skúsenosti s Betstars.

Obsah tejto stránky

 • Ponuka stávok
 • Kurzy
 • Live stávky
 • Bonus
 • Jednoduchosť použitia
 • Možnosti platby
 • Zákaznícky servis
 • Serióznosť
 • Zhrnutie

Naša recenzia a naše skúsenosti s
Betstars,
vypracoval: STAVKOVANIEFORMAT, recenzie
79 / 100 Percentá

Informácie o bonuse Betstars

Informácie o bonuse Betstars"
Detaily bonusu
20 € stávky zdarma
za prvú stávku
Všetky detaily
 • stavte 20 € a získajte 2x 10 € stávku zdarma
 • Maximálna výška bonusu: 20 €
 • Minimálny kurz prvej stávky: 2.00
 • Minimálny vklad: 20 €
 • Časové obmedzenie: po vašej stávke obdržíte do 48 hod. stávky zdarma, po održaní máte 7 dní na využitie
 • Platobné obmedzenia: Prevody peňazí prostredníctvom Neteller a Skrill sú z ponuky vylúčené.
Zobraziť bonus
Kritérium Hodnotenie
Stávková ponuka 16 / 20
Stávkové kurzy 17 / 20
Live stávky 6 / 10
Bonus 8 / 10
Jednoduchosť použitia 7 / 10
Možnosti platby 8 / 10
Zákaznícky servis 7 / 10
Serióznosť 10 / 10

STÁVKOVÉ PRODUKTY – Ponuka stávok – Zvládnuteľný stávkový program s plusom

Okrem kurzov, rozsah ponuky športov a stávkových trhov, sú absolútne kľúčové oblasti každej stávkovej kancelárie a dôvodom, prečo venujeme práve tejto kategórii nášho testovania Betstars zvláštnu pozornosť. V čase nášho prieskumu spoločnosti Betstars sme našli 28 rôznych produktových oblastí alebo disciplín. Okrem hlavných športov, ako sú futbal, tenis, ľadový hokej, basketbal alebo baseball, môžete staviť aj na stolný tenis, volejbal alebo bedminton. Dokonca aj na exotiky, ako je fínska baseballová hra Pesäpallo, môžete staviť. Výber ponuky uzatvára samostatná oblasť e-športov. Pre kráľa, futbal, sme našli rôzne ligy a súťaže. Okrem známych a prestížnych súťaží, ako je anglická Premier League, poskytuje kanadská stávková kancelária tiež súťaže menej známych organizácií, ako je napr. v Litve či Nórsku. Okrem toho si môžete vybrať rôzne futbalové podujatia pre ženy alebo juniorov. Napriek tomu, že väčšina profilov je zastúpená pre väčšinu krajín, Betstars oslabuje hĺbku ponuky, pretože podujatia z nižších líg sú nedostatočné. S disciplínami ako tenis, basketbal a baseball sme na Betstars mali tiež dobré skúsenosti. Spoločnosť Betstars taktiež ponúka aj oblasť elektronického športu a špeciálne stávky, ako sú napr. spoločenské alebo politické stávky.

Celkovo kanadská stávková kancelária určite spĺňa povinný program, ale počas nášho testovania Betstars stále vidíme priestor na zlepšenie, najmä pokiaľ ide o hĺbku ponuky. V každom prípade vidieť, že spoločnosť Betstars pochádza zo Severnej Ameriky, pretože americké športy a obzvlášť ligy zaujímajú veľkú časť ponuky. Pokiaľ ide o stávkové trhy, Betstars prináša slušný obraz: niekedy ponúka aj viac ako 100 stávok na udalosť, čo patrí v našom testovaní do stredu poľa. Celkovo Betstars môže ponúknuť solídnu ponuku, ktorá rozhodne zahŕňa najdôležitejšie ligy a podujatia, ale stále má priestor na zlepšenie, čo sa týka rozsahu šírky či hĺbky. V tejto kategórii našej recenzie Betstars dávame 16/20 bodov.

STÁVKOVÉ KURZY – Betstars získal v tejto kategórii vysoké hodnotenie

Na rozdiel od stávkovej ponuky, Betstars nás jasne presvedčil v tejto druhej základnej kategórii hodnotenia stávkových kancelárii. S priemernou výplatnou mierou – kurzovou hladinou - 94 %, donútila mladá stávková kancelária z Kanady fanúšikov k ováciám. V teste Betstars sa kurzy dokonca výrazne zvyšujú v jednotlivých ligách. V čase nášho výskumu sme dokonca dokázali nájsť kurzovú hladinu viac ako 97 % na zápasy Majstrovstiev sveta vo futbale v roku 2018, čo podľa našich skúseností predstavuje jednu z absolútne najvyšších hodnôt. Dokonca aj v menej známych ligách, ako je napríklad nórsky Eliteserien alebo exotické športy ako Pesapallo, kurzová hladina nie je taká silná v iných stávkových kanceláriách.

V našom teste Betstars údaje o kurzovej hladine vo výške viac ako 90 % sa nachádzajú aj v špecializovaných ponukách, čo urobilo na nás pozitívny dojem. Navyše, Betstars priťahuje pozornosť svojim inovatívnym konceptom "Spin & Bet", ktorý vám dáva šancu zvýšiť váš kurz. Betstars sa v tejto kategórii umiestňuje na dobrej pozícii, a to v hornej tretine nášho hodnotenia v našej recenzií: 17/20 bodov.

Betstars Webseite Betstars skóre v teste s jasne štruktúrovanou webovou stránkou.

LIVE STÁVKY – S live stávkovaním v Betstars sme mali len priemerné skúsenosti

V posledných rokoch sa Live stávky stávajú čoraz dôležitejšou súčasťou stávkového trhu, preto sa touto kategóriou zaoberáme aj v našom Betstars teste, a to hneď po stávkovej ponuke a kurzoch. V priebehu nášho testovania sme na Betstars našli v tomto ohľade len veľmi obmedzenú ponuku. Najmä v prípade futbalu sme sa už stretli s výrazne viacerými možnosťami live stávkovania. Zatiaľ čo sú tu aj iné športy ako tenis, basketbal, baseball, volejbal a ďalšie. Aj v prípade najobľúbenejších športov, je len malý počet dostupných udalostí na šport. Hoci najdôležitejšie možnosti stávkovania sú tiež zastúpené aj na takýchto trhoch stávok, a márne teda hľadáte nezvyčajné typy stávok.

The Live centrum je jasné a prehľadné: Dostupné športy sú zobrazené v samostatnom paneli a jednoduchým kliknutím na požadované stretnutie v jednotlivých športoch sa vám otvorí okno, v ktorom je zobrazená živá animácia, dôležité štatistiky a všetky stávkové trhy pre každé stretnutie. Najmä s animáciou sme mali dobré skúsenosti v našom teste Betstars, pretože sa neobmedzuje iba na prezentáciu aktuálnych udalostí v reálnom čase, ale tiež prináša ďalšie informácie (napríklad "bezpečný pas", "nebezpečný útok" alebo odkaz na priestor). Zo štatistického hľadiska možno porovnať vzájomne oba tímy robia a použiť časovú líniu na sledovanie histórie hry (avšak, živé prenosy nie sú k dispozícii). Zmeny kurzov sa vyznačujú zelenou alebo červenou šípkou v reálnom čase, takže ste vždy s vašimi stávkami aktuálni. Napriek tomu, že spoločnosť Betstars poskytuje len základ v live stávkach, v našej recenzii Betstars sa pridávame len k priemernému hodnoteniu. Dávame 6/10 bodov.

STÁVKOVÝ BONUS – Betstars nie je klasickou 100 %-nou bonusovou ponukou

Betstars spúšťa nekonvenčný uvítací bonus, ktorý sa líši od tradičných 100 %-ných bonusov pre nových zákazníkov. Ide o bonus formou stávky zdarma. Bonus Betstars vyčnieva tak ďaleko od ostatných promo akcií pre nových zákazníkov na trhu. Vďaka bonusovému programu od Betstars si môžete zaistiť 2x 10 € stávku zdarma. Betstars vám dáva celkovo 2 voľné stávky spolu v hodnote 2x 10 €. Inými slovami, získate stávkový kredit vo výške 20 € (teda táto stávková spoločnosť vám poskytne zadarmo stávku zodpovedajúcu výške vašej prvej stávky (vkladu) a to vo výške 20 €.)

S využitím bonusu od Betstars je potrebné vziať do úvahy niektoré ďalšie obmedzenia, a je teda nutné splniť bonusové podmienky. Váš bonus musí byť použitý na stávky na internetovej stránke Betstars do 7 dní od obdržania. Musíte staviť 20 € (vaša prvá stávka/vklad musí byť minimálne 20 €) s podmienkou minimálneho kurzu 2.0 a získate 2x 10 €. Okrem toho všetky stávky musia mať minimálny kurz 2.00. Dve platobné spoločnosti Neteller a Skrill (Moneybookers) sú vylúčené podľa našich skúseností z bonusu Betstars. V našom teste bonus od Betstars v nás vyvolal zmiešaný dojem: Aj keď získate navyše 20 €, kurz 2.00 je pomerne dosť vysoký. Staviť však môžete na akýkoľvek šport. Takže v tejto kategórii Betstars udeľujeme 8/10 bodov.

Informácie o bonuse Betstars

Informácie o bonuse Betstars"
Detaily bonusu
20 € stávky zdarma
za prvú stávku
Všetky detaily
 • stavte 20 € a získajte 2x 10 € stávku zdarma
 • Maximálna výška bonusu: 20 €
 • Minimálny kurz prvej stávky: 2.00
 • Minimálny vklad: 20 €
 • Časové obmedzenie: po vašej stávke obdržíte do 48 hod. stávky zdarma, po održaní máte 7 dní na využitie
 • Platobné obmedzenia: Prevody peňazí prostredníctvom Neteller a Skrill sú z ponuky vylúčené.
Zobraziť bonus

JEDNODUCHOSŤ POUŽITIA (užívateľská optimálnosť) – V našom ponímaní má Betstars solídnu webovú stránku

Keďže Betstars patrí do skupiny Stars Group Inc., máte možnosť vybrať si spomedzi rôznych produktov materskej spoločnosti uvedených v hornej časti stránky. K dispozícii sú teda oblasti Poker, Kasíno a Športové stávkovanie, z ktorých každá oblasť je prepojená vlastnou URL. Ale späť k nášmu hodnoteniu a výhradne športovému stávkovaniu na Betstars, ktoré berieme v tejto recenzii do úvahy. Na prvý pohľad sa zdá, že počítačová verzia webovej stránky je dosť príťažlivá, ale podľa nášho názoru nemá jasné grafické predelenie produktových oblastí. Webová stránka nemá zodpovedajúce výrazné farebné kontrasty ani vhodné rozloženie, ktoré by umožnilo okamžitú orientáciu na webovej stránke.

Štruktúra webu sa líši v porovnaní s mnohými inými stávkovými kanceláriami preto, že celá ponuka je uvedená priamo v záhlaví stránky, a nie, ako vo väčšine prípadov, v samostatnom stĺpci na ľavej strane webovej stránky. Ten sa zobrazí iba vtedy, ak si vyberiete šport z oblasti hlavičky a zobrazia sa ligy a súťaže. Ak sa rozhodnete pre ligu, príslušné udalosti a ich kurzy sa nachádzajú v strednej časti webovej stránky. Centrálna oblasť je, podľa našej recenzii Betstars, naplnená tými udalosťami, ktoré stávková kancelária chce vyzdvihnúť, a z ktorých väčšina patrí medzi renomované stretnutia populárnych športov (v čase nášho prieskumu to boli zápasy MS 2018 vo futbale). Priamo pod sme našli aktuálne live stávky. Na pravej strane webstránky Betstars sú umiestnené v kategóriách "Populárne linky", "Akcie" a "Obľúbené stávky" konkrétne vybrané ponuky stávkovej kancelárie. V spodnej časti stránky sú umiestnené povinné odkazy na organizačné často kladené otázky – FAQ, či stávkové pravidlá. Naopak, v spodnej časti webstránky sme neboli schopní nájsť zákaznícku službu Betstars, pretože tá sa nachádza netradične v oblasti záhlavia stránky.

Pokiaľ ide o mobilnú verziu/aplikáciu, spoločnosť Betstars má vlastnú aplikáciu, ktorá je dostupná na stiahnutie pre Android aj pre iOS. Dokonca Betstars prichádza aj s mobilnou verziou pre stávky cez prehliadať mobilného telefónu. Tá funguje perfektne a je v protiklade k počítačovou verziou. Je jasnejšia, prehľadnejšia a so zrozumiteľnejšou štruktúrou. Hoci sme už stretli v priebehu testovania stávkových kancelárií výrazne horšie webové stránky v kontexte užívateľskej prívetivosti, stále platí, že splnenie povinného programu nestačí. Za solídnu, no nie veľmi inovatívnu webovú stránku Betstars udeľujeme v tejto kategórii recenzie 7/10 bodov.

Betstars App Aplikácia Betstars prináša dobré skúsenosti.

MOŽNOSTI PLATBY (vkladu a výberu) – Betstars nás presvedčí slušným výberom vrátane Paypalu

V prípade vkladov a výberov na Betstars je možné použiť niekoľko platobných spoločností, na ktoré by sme sa chceli podrobnejšie pozrieť v tejto kategórii nášho testu. V prípade vkladov aj výberov môžu byť použité nasledovné spoločnosti: Skrill, Neteller, Visa, EntroPay, MuchBetter a PayPal. Len vklady môžu byť vykonané prostredníctvom Mastercard, bankovým prevodom, Sofort, paysafecard, MaestroCard a Rapid Transfer. Na základe našich skúseností s Betstars, priamy bankový prevod a WireCashouts sú k dispozícii iba pre výbery. Možnosť okamžitého vkladu je tiež k dispozícii v Skrill, Neteller, VISA, entropay, Mastercard alebo MuchBetter.

Tiež sme v našej recenzii zaznamenali, že v Betstars transakcie z/na stávkový účet sú možné ako v počítačovej tak aj v mobilnej verzii (v prípade mobilných platieb však MaestroCard spadá pod platobné možnosti a okamžitá platba nemôže byť vykonaná prostredníctvom mobilného zariadenia). Navyše v našej recenzii môžeme vyzdvihnúť fakt, že dostupné platobné možnosti sú transparentné, majú ľahký prístup na stránke stávkovej kancelárie, a ponuka môže byť filtrovaná na základe výberu krajiny, či mobilnej/počítačovej verzie. Stručne povedané, počet platobných metód v Betstars podľa našich skúseností je mierne nadpriemerný, s tiež sa nám páči transparentný spôsob, ktorým Betstars pristupuje k akceptovaným platbám. Taktiež sme nezaznamenali žiadne poplatky, takže udeľujeme slušných 8/10 bodov.

ZÁKAZNÍCKY SERVIS A PODPORA – Betstars balansuje na minime

Ak máte nejaké problémy s vašimi stávkami alebo máte akékoľvek otázky, je dobré vedieť, že stávková kancelária rýchlo a spoľahlivo reaguje na vaše požiadavky. V našich testoch Betstars sme boli schopní identifikovať dva rôzne komunikačné kanály, cez ktoré môžete kontaktovať stávkovú kanceláriu: cez kontaktný formulár a cez live chat. Zákazníci sa môžu obrátiť na podporu, ktorá je k dispozícii 24 hodín denne. Avšak, telefónne číslo chýba, čo spôsobuje zrážky bodov v tejto kategórii našich Betstars testov, pretože problémy môžu sú zvyčajne najlepšie vyriešené v osobnom rozhovore. Okrem toho je spoločnosť Betstars prítomná aj na stránkach Facebook a Twitter, ale to skutočne nemôže prevážiť nad nedostatkom telefonickej horúcej linky. Žiadosti sú však podľa našich skúseností rýchlo a kompetentne spracované a orientované na riešenie problému, čo Betstars v teste stále získava nejaké body. Dávame 7/10 bodov v tejto kategórii našej recenzie.

SERIÓZNOSŤ – Beststars vychádza v tejto kategórii testu bez akýchkoľvek pochybností

Pokiaľ ide o serióznosť, v našom teste Betstars nie je čo v tomto smere kritizovať: S licenciou od spoločnosti Malta Gaming Authority (mga) je spoločnosť Betstars absolútne uznávaná. Tiež je súčasťou spoločnosti "Stars Group Inc." (predtým "Amaya Inc."). Betstars môže vychádzať z odborných znalostí priemyselného giganta na trhu stávok. Navyše "Stars Group Inc." je uvedená na burze cenných papierov, a preto sa vsádza na vážnu externú prezentáciu. Preto s čistým svedomím môžeme udeliť plné skóre: 10/10 bodov.

ZHRNUTIE – Betstars v teste spĺňa „povinnú jazdu“

Celkovo, stávková kancelária z Kanady v našom teste Betstars podáva solídny výkon, ktorý avšak nie je úplne na špičkovej hodnote. V každej kategórii testovanej oblasti akýmsi spôsobom prechádza: aj keď Betstars si plní povinnosť takmer všade, pre skutočne víťazstvá to však nestačí. Betstars však získava dôležité body v kurzoch, a tie sú absolútnym grom v stávkovom priemysle. V tomto smere sa stávková kancelária patriaca do skupiny "Stars Group" môže hravo porovnávať s lídrami na trhu. Betstars si v teste stávkových kancelárií vydobýja miesto v strede poľa, pričom podľa nášho názoru je tu stále potenciál pre zlepšenie.

Na porovnanie stávkových kancelárií
Nastavenia súborov cookies
x
Čo sú to cookies?
Cookies sú malé textové súbory uložené v prehľadávači vášho počítača obsahujúce informáciu. Na základe týchto informácií naša webová stránka zaznamenáva, že ste ju už predtým navštívili. Používame ich na prípravu informácií. Vaše osobné údaje nie sú uložené. Ďalšie informácie: Zásady používania súborov cookies |Tiráž |Pravidlá ochrany osobných údajov |
Ich möchte keine Cookies
Required cookies
Súbory cookies kontrolujú funkcie, bez ktorých nemôžete plne využívať našu webovú stránku. Cookies používame iba my (vlastné cookies). V dôsledku toho, tieto informácie používa a spracováva iba naša webová stránka. Napríklad, keď sa zaregistrujete, nemusíte sa zakaždým prihlasovať.
Performance cookies
Naše súbory performance cookies zhromažďujú informácie o tom, ako sa naša webová stránka používa. Tieto súbory cookies nám pomáhajú napríklad určiť, či a ktoré podstránky našej webovej stránky sú navštevované a o aký obsah majú používatelia záujem. V prvom rade zaznamenávame počet návštev a ich trvanie.
Marketingové cookies
Reklamné súbory cookies pochádzajú od reklamných spoločností (tretie strany) a používajú sa na zhromažďovanie informácií o webových stránkach navštívených používateľom s cieľom vytvoriť cielenú reklamu pre návštevníka. V tejto súvislosti nespracúvame žiadne osobné údaje bez vášho súhlasu v súlade s článkom 6, ods. 1, písm. a) GDPR.
Súhlasím s použitím cookies