sk
Táto ponuka nie je momentálne aktuálna

Betway Test - Recenzia - Naše skúsenosti

Doba čítania: 7 Min

Registrácia na Betway

Zaregistrujte sa na Betway!

V našom testovaní Betway si vezmeme pod drobnohľad stávkovú kanceláriu, ktorá je od roku 2006 aktívna v odvetví online stávkovania a ktorá pomocou mnohých sponzorských vzťahov so známymi klubmi ako West Ham United, Werder Bremen a FC St. Pauli si vo svete športových stávok vytvorila dobré meno. Táto spoločnosť bola založená vo Veľkej Británii, hoci má teraz sekundárne ústredie uvedené na Malte, čo jej umožňuje žiadať o hernú licenciu tohto stredomorského ostrova. Ale nie sú to len vyššie uvedené partnerstvá, ktoré pomohli tejto britskej stávkovej kancelárii vytvoriť si jedno zo zvučných mien v tomto odvetví (od jej založenia pred viac ako 10 rokmi). V našej recenzii Betway táto stávková kancelária tiež presvedčí vzrušujúcimi možnosťami live stávok, inteligentným dizajnom webovej stránky a spoľahlivými službami zákazníkom. Okrem toho ponúka spoločnosť Betway atraktívny bonus pre nových zákazníkov, ktorý podrobne rozoberieme aj v našej recenzii. Na základe všetkých týchto argumentov je len ťažké spochybniť, prečo táto spoločnosť v posledných rokoch neustále rastie, dokonca ďaleko za hranice svojej domovskej krajiny. To tiež vysvetľuje, prečo toľko tipérov mimo Veľkej Británie pravidelne využíva stávkové služby Betway. V súčasnosti sa tento britský bookmaker môže pochváliť približne 2 miliónmi zákazníkov, čo zaraďuje Betway medzi najväčšie stávkové kancelárie na trhu. V nasledujúcich sekciách recenzie sa môžete dozvedieť viac o našich skúsenostiach s programom Betway,. Zameriavame sa na kategórie, ako sú napríklad stávkové produkty, live stávky, či užívateľská prívetivosť.

Obsah tejto stránky

  • Ponuka stávok
  • Kurzy
  • Live stávky
  • Bonus
  • Jednoduchosť použitia
  • Možnosti platby
  • Zákaznícky servis
  • Serióznosť
  • Zhrnutie

Naša recenzia a naše skúsenosti s
Betway,
vypracoval: STAVKOVANIEFORMAT, recenzie
80 / 100 Percentá
Kritérium Hodnotenie
Stávková ponuka 17 / 20
Stávkové kurzy 18 / 20
Live stávky 8 / 10
Bonus / 10
Jednoduchosť použitia 9 / 10
Možnosti platby 8 / 10
Zákaznícky servis 10 / 10
Serióznosť 10 / 10

STÁVKOVÉ PRODUKTY – Ponuka stávok - vynikajúca šírka, hĺbka však stále chýba

V rámci nášho testu sme objavili viac ako 20 rôznych športov, na ktoré môžete staviť na Betway. Ako britská stávková kancelária - Betway - určite vie, o čom je reč, pokiaľ ide o stávky na futbal. Zatiaľ čo v ponuke tejto stávkovej kancelárie možno nájsť aj iné "klasiky" z Veľkej Británie, ako napríklad preteky koňov či psov. Výber futbalových líg na Betway z hľadiska šírky záberu je na základe našich skúseností absolútne konkurencieschopný: Vo veľkých futbalových krajinách Európy, ako je Anglicko, Nemecko a Španielsko, okrem najvyšších líg nájdete aj nižšie divízie, ako napríklad druhá a tretia nemecká Bundesliga. Podobne aj skutočne exotické futbalové asociácie ako napr. v Thajsku či Paraguaji. V našom testovaní Betway sme objavili príležitosti staviť aj na poloprofesionálne a amatérske kluby. V ponuke tejto stávkovej kancelárie boli rovnako zastúpené aj nižšie úrovne anglickej aj nemeckej regionálnej ligy. Avšak v tomto prípade sme ich boli schopní zaznamenať len v anglickej a nemeckej futbalovej asociácii, a preto Betway nie je schopná získať úplne najlepšie skóre v tejto kategórii.

Okrem futbalu sa v tejto stávkovej kancelárii z Veľkej Británie nájdu aj ďalšie populárne športy ako F1, americký futbal a ľadový hokej s bohatým výberom líg. Podobne v Betway si môžete vychutnať svoje prvé skúsenosti s modernými športmi, ako sú napríklad E-športy a virtuálne športy, príp. si môžete vyskúšať stávkovanie na exotické disciplíny, ako sú gaelské športy, UFC a Unihockey. Vďaka širokému výberu spoločenských a politických stávok, spolu s rozmanitými kasínovými hrami, dokonca aj mimo sveta športu, Betway nenecháva prakticky žiadne túžby nesplnené. Betway však nie je schopný držať krok s ohľadom na stávkové trhy: V našom teste Betway sme narazili až na 60 typov stávok na jedno podujatie, čo je číslo, ktoré stavia Betway do stredu v porovnaní s ostatnými stávkovými kanceláriami. Aj keď hĺbka ich ponuky má trochu medzery, celková šírka a rozmanitosť ich portfólia športových stávok stále radí Betway do hornej tretiny stávkových kancelárií, a preto získava 17/20 bodov.

STÁVKOVÉ KURZY - Betway testovanie ukázalo mierne nadpriemerné kurzy

Pri analyzovaní stávkových kurzov spoločnosti Betway sme sa najprv pozreli na futbal: s priemernou kurzovou hladinou vo výške 94 % sa Betway umiestňuje v hornej časti stredného pásma a na základe našich skúseností sa to mimoriadne oplatí v prípade stávok na outsiderov. Navyše, kurzová hladina pre najvyššie stretnutia v medzinárodnej súťaži, ako sú Liga majstrov a Európska liga sa môžu vyšplhať až do výšky 97 %, čo robí lukratívne výhry výnosnými. Pokiaľ ide o ostatné športy, táto britská stávková kancelária prináša potenciálne výnosné kurzy pre tenis, ľadový hokej a basketbal, čo pridáva Betway v tejto kategórii našej recenzie body. Stručne povedané, táto mladá on-line stávková kancelária sa v tejto kategórii testovania nemá vôbec za čo hanbiť. Naše skúsenosti hovoria o tom, že kvôli stávkam na outsiderov, ako aj veľkým futbalovým podujatiam sa oplatí navštíviť Betway. Prideľujeme 18/20 bodov.

LIVE STÁVKY – Pokiaľ ide o live stávky, Betway ponúka všetko to, po čom vaše srdce túži

Keďže live stávky sa v posledných rokoch stávajú čoraz dôležitejšou súčasťou stávkového trhu, skúmali sme aj túto kategóriu v našom testovaní Betway. Rovnako ako stávky vo všeobecnosti, tak aj live stávky odrážajú širokú škálu rôznych športov, aj keď sa primárne zameriavajú na futbal. To znamená, že ďalšie populárne športové stávky, ako napríklad na ľadový hokej a tenis, nie sú zanedbávané. Avšak počet dostupných stávkových trhov je trochu obmedzený. Ide o oblasť, kde má Betway určite priestor na zlepšenie. Na rozdiel od toho sme však mali veľmi dobré skúsenosti s celkovým dizajnom live centra: hoci je z vizuálneho hľadiska dosť tmavé - rovnako ako celá webová stránka – jeho dizajn a usporiadane boli koncipované tak, že ste sa okamžite dokázali orientovať. V hornej časti webovej stránky môžete live stávky filtrovať podľa športu, zatiaľ čo kategória "nadchádzajúce", ako hovorí názov, uvádza zoznam blížiacich sa udalostí. Takže už nikdy neprehliadnete potenciálne atraktívne live stávky na Betway.

Jedným kliknutím na jednotlivé zápasy získate podrobnejšie informácie o príslušnej udalosti: Okrem dostupných stávkových trhov budete môcť prehľadávať príslušné štatistiky a zobraziť si živú animáciu aktuálnej hernej udalosti. Akékoľvek zmeny v kurzoch sú uvedené v reálnom čase pomocou vhodných farieb a malou šípkou smerujúcou nahor alebo smerom nadol, čo znamená, že budete môcť kedykoľvek upraviť vašu stratégiu stávkovania na základe spontánneho vývoja udalosti. Naša recenzia Betway poukazuje na ambicióznu ponuku s určitým priestorom na zlepšenie, ale už aj teraz sa môžete tešiť na veľmi pozitívne skúsenosti s live stávkami na Betway: 8/10 bodov.

STÁVKOVÝ BONUS – Betway neposkytuje hráčom zo Slovenska žiaden bonus

Stávková kancelária Betway akceptuje stávkarov zo Slovenska, avšak neposkytuje im žiaden bonus. Ak však ste hráčom z inej krajiny Betway vás priláka skvelým bonusom pre nových zákazníkov. Avšak vzhľadom na absenciu bonusu pre slovenských hráčov musíme veľmi neradi udeliť v tejto kategórii Betway 0/10 bodov.

JEDNODUCHOSŤ POUŽITIA (užívateľská optimálnosť) - Betway prináša presvedčivú webovú prezentáciu

V tejto kategórii nášho testovania Betway najprv preskúmame dizajn, čas načítania a štruktúru webovej stránky, po ktorých bude nasledovať analýza mobilnej ponuky. Pri prvom otvorení webovej stránky Betway si okamžite všimnete, že spoločnosť investovala do svojho dizajnu veľa myšlienok: Vďaka optimálnemu využitiu priestoru je mimoriadne jednoduchá orientácia na stránkach, čo nám prináša príjemné zážitky počas našej návštevy Betway. Hoci stránka obsahuje veľa informácií, v žiadnom prípade sa nezdá byť preplnená. Všetko je dobre uvážené a intuitívne. Osobná skúsenosť zákazníkov so stránkou Batway je tak pozitívna, nevyžaduje veľa úsilia a zákazník sa nestratí po zopár minútach frustrácie. Aj keď je farebne stránka dosť tmavá, farebná schéma, ktorá obsahuje silné a jasné kontrasty, zaručuje, že všetky najdôležitejšie obsahy primerane vyniknú. Okrem kategórií vrátane live stávok, futbalu, tenisu a basketbalu, obsahuje hlavná oblasť hlavičky aj stávkových tiket a tlačidlo výplaty (cash-out). K dispozícii je aj ponuka kasína. V dvoch oddelených menu na ľavej strane nájdete aktuálne najnovšie udalosti ako aj zoznam všetkých športov v portfóliu tejto stávkovej kancelárie (športy, v ktorých sa aktuálne konajú aj live podujatia, sú navyše označené ako "live").

Stredná oblasť webovej stránky sa mení podľa športu, ktorý ste si vybrali, a okrem informácií o jednotlivých zápasoch tiež stránka zobrazuje dostupné stávkové trhy, ako aj kurzy. Päta sa používa na možnosti kontaktov, obchodné podmienky a možné spôsoby platieb. Vzhľadom na mobilnú ponuku spoločnosti Betway sme našli aplikáciu pre Android a iPhone, ako aj webovú stránku optimalizovanú pre mobilné zariadenia. Pokiaľ ide o štruktúru a dizajn stránky, nemáme za čo Betway strhnúť body, pretože dominuje logická a jasná štruktúra. Počítačová verzia ako aj mobilná verzia, či mobilná aplikácia sa mohli pýšiť minimálnou dobou načítania stránok a fungovali skutočne dobre. V skratke, boli sme nadšení z webovej prezentácie spoločnosti Betway, pričom sme jej udelili 9/10 bodmi.

MOŽNOSTI PLATBY (vkladu a výberu) - Široký výber, málo informácií

Okrem rôznych kreditných kariet vám spoločnosť Betway poskytuje možnosti platby: elektronické peňaženky vrátane PayPal, Skrill a Neteller. V rámci nášho testu Betway sme zistili aj dostupnosť platobných služieb ako clickandbuy, paysafecard, click2pay, Ukash, giropay, usemybank, InstaDebit, Payspark, eps (len rakúski zákazníci), Sofort a mnoho ďalších. Pokiaľ ide o spôsoby platieb je potrebné mať na pamäti, že nie všetky z nich sa môžu použiť na vklady, ako aj na výplaty/výbery. Okrem toho, ak sa chcete informovať o potenciálnych poplatkoch spojených s rôznymi spôsobmi platieb, budete musieť kontaktovať zákaznícky servis, čo má za následok odpočítanie bodov v tejto konkrétnej oblasti nášho testu Betway. Boli sme nútení tiež odrátať ďalší bod kvôli skutočnosti, že iba prihlásením zákazníkom môže byť zobrazený zoznam akceptovaných spôsobov platieb. Aj keď je výber platobných služieb extrémne variabilný a zahŕňa aj PayPal, kvôli niekoľkým nedostatkom nemôže Betway obdržať najlepšie hodnotenie v tejto kategórii našej recenzie. Skóre je teda: 8/10 bodov.

ZÁKAZNÍCKY SERVIS A PODPORA - Betway sa zaviazala dodržiavať vysoké štandardy

Pokiaľ ide o zákaznícky servis, táto britská stávková spoločnosť prináša pôsobivú ponuku: Okrem výberu 0800 čísel pre zákazníkov z Nemecka, Rakúska, Švajčiarska a pod. je tiež poskytovaný live chat a e-mailová adresa. Betway má stránku na Facebooku, kde si nie len môžete sledovať aktuálne informácie o najnovších kurzoch a ďalších zaujímavostiach, ale môžete tiež kontaktovať zákaznícky servis prostredníctvom chatu. Členovia tímov zákazníckej podpory spoločnosti Betway sú k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, aby mohli odpovedať na vaše otázky v 17 rôznych jazykoch. Avšak nestretli sme sa s extravagantnými možnosťami kontaktu, ako je Skype príp. Whatsapp. Ťažko nájdené telefónne čísla nám spôsobili trochu stres, no aj napriek tomu to výrazne neovplyvnilo celkovú kvalitu a množstvo ponuky Betway v tejto kategórii. Udeľujeme: 10/10 bodov.

SERIÓZNOSŤ - Transparentnosť je triumfom Betway

Náš výskum zaznamenal, že spoločnosť Betway je veľmi transparentná pri prezentácii informácií o tom, ako spoločnosť podniká, ako aj o jej licenciách. To znamená, že táto britská stávková kancelária má licencie od Malty, Veľkej Británie, Španielska, Nemecka (Šlezvicko-Holštajnsko), Dánska, Belgicka, Írska a Talianska. Okrem toho spoločnosť Betway sa môže pochváliť medzinárodne uznávaným a nezávisle overeným certifikátom eCOGRA, ktorý okrem iného vyžaduje kontrolu generátorov náhodných čísel pre kasíno, ako aj výplatné sadzby. Táto mladá stávková kancelária uzatvorila partnerstvá aj s takými známymi futbalovými klubmi ako sú West Ham United a SV Werder Bremen, pričom taktiež podporuje iniciatívy proti závislosti na hazardných hrách. To v testovaní Betway považujeme za osobitne chvályhodné. V dôsledku toho pre túto transparentnú a otvorenú stávkovú spoločnosť udeľujeme najvyššie možné body: 10/10.

ZHRNUTIE – Aj keď nikdy nezískala Betway absolútne najvyššie skóre má dobré výsledky vo všetkých kategóriách nášho testu okrem bonusovej ponuky

Betway je skutočne všestranná stávková kancelária, mierne nadpriemerná v prakticky všetkých kategóriách, preto prichádza so solídnym výkonom v našom teste stávkových kancelárií. Boduje najmä pokiaľ ide o užívateľsku prívetivosť a zákaznícky servis. Naša reakcia a skúsenosť s Betway bola v tomto smere len pozitívna. Navyše opäť upozorňujeme na transparentnosť a otvorenosť, ktorú Betway poskytuje svojim zákazníkom. Avšak sme boli sme nútení urobiť malé zrážky bodov kvôli stávkovým produktom, ktorých šírka bola presvedčivá, avšak ich hĺbka mala priestor na zlepšenie. Najväčším negatívom, a teda aj nulovým ziskom bodov je, že Betway neposkytuje bonus pre zákazníkov zo Slovenska. Celkovo sa táto mladá on-line stávková kancelária s britskými koreňmi v porovnaní s ostatnými online stávkovými spoločnosťami dostáva do vyššej strednej kategórie, avšak absencia bodov v oblasti stávkového bonusu, ju posúva oveľa nižšie. Ak však tipéri zo Slovenska nevyhľadávajú bonusové ponuky pre nových zákazníkov, majú možnosť zoznámiť sa so stávkovou kanceláriou vyššej strednej triedy.

Na porovnanie stávkových kancelárií
Nastavenia súborov cookies
x
Čo sú to cookies?
Cookies sú malé textové súbory uložené v prehľadávači vášho počítača obsahujúce informáciu. Na základe týchto informácií naša webová stránka zaznamenáva, že ste ju už predtým navštívili. Používame ich na prípravu informácií. Vaše osobné údaje nie sú uložené. Ďalšie informácie: Zásady používania súborov cookies |Tiráž |Pravidlá ochrany osobných údajov |
Ich möchte keine Cookies
Required cookies
Súbory cookies kontrolujú funkcie, bez ktorých nemôžete plne využívať našu webovú stránku. Cookies používame iba my (vlastné cookies). V dôsledku toho, tieto informácie používa a spracováva iba naša webová stránka. Napríklad, keď sa zaregistrujete, nemusíte sa zakaždým prihlasovať.
Performance cookies
Naše súbory performance cookies zhromažďujú informácie o tom, ako sa naša webová stránka používa. Tieto súbory cookies nám pomáhajú napríklad určiť, či a ktoré podstránky našej webovej stránky sú navštevované a o aký obsah majú používatelia záujem. V prvom rade zaznamenávame počet návštev a ich trvanie.
Marketingové cookies
Reklamné súbory cookies pochádzajú od reklamných spoločností (tretie strany) a používajú sa na zhromažďovanie informácií o webových stránkach navštívených používateľom s cieľom vytvoriť cielenú reklamu pre návštevníka. V tejto súvislosti nespracúvame žiadne osobné údaje bez vášho súhlasu v súlade s článkom 6, ods. 1, písm. a) GDPR.
Súhlasím s použitím cookies