Betzest Recenzia – Naše skúsenosti

Doba čítania: 7 Min

50 € bonus pre nových zákazníkov

Získajte až 50 € extra na stávky

Betzest je úplne nová stávková kancelária na trhu športových stávok. Túto spoločnosť sme podrobili osvedčeným testom. Pozreli sme sa, akú stávkovú ponuku na trhu poskytuje Betzest, aké vysoké sú kurzy, aké live stávky má bookmaker v ponuke, aký uvítací bonus poskytuje a pod. Betzest má sídlo na Malte a operuje s licenciou zo stredomorského ostrova. Výsledkom je, že stávková kancelária je pod dohľadom Európskej únie, čo pre zákazníka zaručuje bezpečnosť a serióznosť. Popri športových stávkach ponúka spoločnosť na svojej webovej stránke aj kasíno a live kasíno. V našej recenzii sa zameriavame na športové stávky, ktoré vám odprezentujeme obvyklým spôsobom v našich rôznych testovaných kategóriách.

Čítať viac

Obsah tejto stránky

 • Ponuka stávok
 • Kurzy
 • Live stávky
 • Bonus
 • Jednoduchosť použitia
 • Možnosti platby
 • Zákaznícky servis
 • Serióznosť
 • Zhrnutie

Naša recenzia a naše skúsenosti s
Betzest,
78 / 100 Percentá

Informácie o bonuse Betzest

Informácie o bonuse Betzest"
Detaily bonusu
100 % do výšky 50 €
na prvý vklad
Všetky detaily
 • Stávkový bonus: 100 %
 • Maximálna výška bonusu: 50 €
 • Minimálny vklad: 10 €
 • Minimálny kurz: 2.00
 • Pretáčanie (obrat): 15x bonus a výhry
 • Časové obmedzenia: 14 dní
 • Geografické obmedzenia: platí pre Slovensko, Česko
 • Stávkové obmedzenia: systémové a multi stávky sú vylúčené z pretočenia
Zobraziť bonus
Kritérium Hodnotenie
Stávková ponuka 16 / 20
Stávkové kurzy 16 / 20
Live stávky 7 / 10
Bonus 7 / 10
Jednoduchosť použitia 9 / 10
Možnosti platby 8 / 10
Zákaznícky servis 7 / 10
Serióznosť 8 / 10

STÁVKOVÉ PRODUKTY – Ponuka stávok - Betzest ponúka obrovské stávkové trhy

Betzest začal v našej recenzii s približne 25 rôznymi športmi. Ide o celkom pozoruhodný stávkový program. Známe renomované stávkové kancelárie však ponúkajú v tomto smere rozsiahlejší stávkový program. Je však celkom možné, že stávková kancelária bude postupom času napredovať. Samotná spoločnosť propaguje viac ako 1 milión stávkových trhov denne v rôznych ligách a športoch. Samozrejme, futbal je prominentne zastúpený. K dispozícii sú aj klasiky ako tenis, ľadový hokej, basketbal či hádzaná. K dispozícii sú aj "exotické" disciplíny ako florbal, kriket či futsal. Napriek tomu: sú tu ďalšie stávkové kancelárie, ktoré stoja v súčasnosti (stále) pred Betzest. Je možné, že Betzest rozšíri svoj stávkový program aj o "exotiky". Čoraz častejšie sa stávajú populárne politické či spoločenské stávky. Stávková spoločnosť uvádza, že môžete hádať, kto bude ďalším americkým prezidentom. V našom testovaní vidíme, že má Betzest v tejto oblasti stále čo zlepšovať. V tejto stávkovej kancelárii chýbajú elektronické a virtuálne športy. Domnievame sa, že v blízkej budúcnosti spoločnosť vytvorí samostatnú oblasť, keďže tento stávkový trh je na vzostupe a stáva sa čoraz modernejším a finančne perspektívnejším. Vo futbale existuje množstvo ligových súťaží, na ktoré je možné v Betzest staviť. Napr. zastúpená je aj futbalová liga Gibraltáru. Čo je pomerne pôsobivé. Betzest vie presvedčiť dokonca aj čo sa týka hĺbky stávok. V Nemecku je možné staviť až na regionálne ligy, v Anglicku až do 7. (!) ligy. V Rakúsku môžete staviť do 3. ligy. V tenise sú v stávkovom programe dostupné všetky obľúbené turnaje od ATP/WTA až po ITF v programe stávkovania. Aj v basketbale, ľadovom hokeji či hádzanej je pre fanúšikov týchto športov dostupný dostatok líg. Trhy stávok sú miestami obrovské. V našom teste Betzest sme zaznamenali zápasy Ligy majstrov s viac ako 950 stávkovými možnosťami. Aj na trhu stávok Premier ligy ako 500 možnosti nie je nezvyčajných. V prípade tenisu má táto stávková spoločnosť štandardne dostupných 50 stávkových možností. Za ponuku stávok udeľujeme 17 z 20 bodov.

STÁVKOVÉ KURZY - Test ukázal, že je potrebné pozorne sledovať kurzy

Naše skúsenosti s Betzestom ukázali, že hlavným zameraním tohto bookmakera sú futbalové kurzy. Dobre známe futbalové zápasy - napríklad Ligy majstrov UEFA - majú kurzovú hladinu okolo 95 %. Je to dobrá hodnota, no nepatrí medzi najlepšie. Ostatné stávkové kancelárie môžu prísť s lepšími kurzovými hladinami. V našom teste Betzest sme našli aj zápasy najvyšších 5 líg v Európe, ktorých kurzy sú v rozmedzí 96 %, čo je už o niečo lepšie. Čím hlbšie v prieskume v oblasti futbalu idete, tým menej sú ligy v medzinárodnom meradle významné, a tým je nižšia aj kurzová hladina. 91 alebo 92 % nie sú v tomto smere raritou. V prípade tenisu sa stretávame s kurzovou hladinou 91 % aj na úrovni ATP. Koniec koncov, neexistuje žiaden rozdiel medzi najnižšou úrovňou v stávkovej ponuke, turnaji ITF. V basketbale sú kurzy vyššie, čím je významnejšia liga. V NBA môžeme nájsť kurzovú hladinu až 95 %. V nižších ligách alebo tých, ktorí nie sú tak mediálne známe, sú kurzy stlačené. Skúsenosti ukázali, že kurzy na živé podujatia sú o niečo nižšie, tu kurzové hladiny môžu niekedy klesnúť aj pod 90 %. Avšak v tomto smere Betzest sa veľmi nelíši od iných stávkových kancelárií, keďže tento postup je v priemysle bežným. Celkovo sú stávkové kurzy na Betzest férové - ale bližší pohľad na nich stojí za to. Udeľujeme 16 z 20 bodov.

Betzest Website

LIVE STÁVKY – Betzest venuje veľkú pozornosť stávkovaniu naživo

Ako ukázali naše testy, live stávky hrajú v Betzest veľkú rolu. Pozitívne je , že tento bookmaker si vytvoril vlastnú sekciu live stávok, ktorá predstavuje pre Betzest hodnotu. Na ľavej strane stránky môžete hneď na prvý pohľad vidieť, ktoré zápasy/hry a udalosti sa momentálne konajú a ktoré živé live stávky môžete vytvoriť. Stávky sú potom umiestnené na veľkú plochu v strede obrazovky, kde tiež nájdete pohodlne všetky stávkové trhy. Z licenčných dôvodov nemá táto stávková kancelária možnosť ponúkať priame prenosy (live streamy). Ale Betzest prichádza s pekným trikom - pripravuje live zápasy graficky. Futbalové ihriská alebo tenisové kurty sa hrajú virtuálne. Takže live stávkari zostávajú informovaní a môžu trochu čítať hru. Táto stávková kancelária ponúka aj live štatistiky, čo je veľkým prínosom v našom teste Betzest. To všetko nájdete v "zobrazení zápasu" v hornej časti live stávok. Skvelý prehľad ponúka živý kalendár, ktorý udržuje fanúšikov stávok v obraze, ktoré zápasy a udalosti sa uskutočnia v blízkej budúcnosti. Neprehliadnete tak žiadnu stávku. Šport si môžete navoliť v prehľadávaní individuálne. Takže máte ešte lepší prehľad o vašich favoritoch. V tejto kategórii udeľujeme veľmi dobrých 9 z 10 bodov.

STÁVKOVÝ BONUS – atraktívny len pre skúsených tipérov

Podobne ako všetky stávkové kancelárie Betzest ponúka bonus pre nových zákazníkov. Za týmto účelom stávková kancelária ponúka uvítací bonus, ktorý sme podrobili podrobnejšiemu hodnoteniu v našom prehľade bonusov. Betzest poskytuje novým stávkovým zákazníkom 100 % bonus až do výšky 50 €. To znamená, že táto stávková kancelária zdvojnásobí váš prvý vklad až do výšky 50 €. Samozrejme, sú s bonusom spojné aj podmienky pretočenia. Bonusovú sumu spolu s výhrami musíte pretočiť 15-krát do 14 dní s minimálnym kurzom 2.00 alebo viac. Vysoký minimálny obrat a krátky časový rámec v kombinácii s relatívne vysokými minimálnymi kurzami spôsobujú, že tento program pre nových zákazníkov je podľa nášho názoru málo atraktívnym. V najlepšom prípade je táto ponuka určená pre skúsených hráčov, nie však pre nových stávkarov, ktorí sú ešte len začiatočníci. V tejto kategórii udeľujeme iba 6 z 10 bodov.

Betzest Bonus Betzest s klasickým 100 % uvítacím bonusom

Informácie o bonuse Betzest

Informácie o bonuse Betzest"
Detaily bonusu
100 % do výšky 50 €
na prvý vklad
Všetky detaily
 • Stávkový bonus: 100 %
 • Maximálna výška bonusu: 50 €
 • Minimálny vklad: 10 €
 • Minimálny kurz: 2.00
 • Pretáčanie (obrat): 15x bonus a výhry
 • Časové obmedzenia: 14 dní
 • Geografické obmedzenia: platí pre Slovensko, Česko
 • Stávkové obmedzenia: systémové a multi stávky sú vylúčené z pretočenia
Zobraziť bonus

JEDNODUCHOSŤ POUŽITIA (užívateľská optimálnosť) – nenechajte sa odradiť nevhodne zvoleným farebným dizajnom

Po prvé, negatíva: Vo výbere farieb by bolo lepšie mierne obmedzenie. Zrejme sa v spoločnosti nedokázali dohodnúť na harmonickom koncepte farieb. V našom teste hodnotíme webové stránky ako príliš farebné. Fialová, tyrkysová, červená, so sivým pozadím - podľa nášho názoru z farebnej škály je použitých príliš veľa farieb. Lilavé alebo tyrkysové písmo na tmavomodrom pozadí možno považovať za neoptimálne. Pokiaľ ide o dizajn, určite musíme odpočítať body. Na druhej strane sme úplne nadšení štatistickým centrom. Tu nájdete všetko, po čom srdce milovníka čísel túži. Rozsiahle údaje, ako napr. tabuľky formy, porovnanie head-to-head či štatistiky hráčov, sú poskytnuté pre mnoho rôznych športov. Dokonca aj pri exotických športoch, ako je badminton, sú dostupné štatistiky a údaje. Tieto čísla sú jasne usporiadané. Za to v našom teste Betzest chválime. Zistili sme však, že je nepríjemné, že sa stále dostanete na záhlavie stránky, napríklad ak kliknete na krajinu vo futbale, pričom nemôžete priamo vybrať ligu, ale musíte sa vrátiť skrolovaním. Jasnosť stránky tiež trochu pokrivkáva (v oblasti futbalu sú položky menu "Nemecko" a "Nemecko amatéri" uvedené samostatne). V našom teste sme zaznamenali čas načítania ako trochu príliš dlhý. V mobilnej verzii sme našli časti vo farebnom dizajne, ktoré mali veľmi pozitívny efekt - aj keď pretrváva problém s podobnými typom písma na rovnakom pozadí, ako v prípade počítačovej verzie. Jasnosť bola lepšie dosiahnutá v mobilnej verzii. Táto verzia tiež zlepšuje dobu načítania. Za užívateľskú prívetivosť dostane od nás Betzest 7 z 10 bodov.

MOŽNOSTI PLATBY (vkladu a výberu) – Betzest ponúka veľa možností

V našej recenzii sme našli širokú škálu možností platby. Takže v tejto stávkovej kancelárii môžete vykonať platby a výbery nasledujúcimi spôsobmi: kreditnou kartou (Visa, MasterCard), AstroPay, Neteller, eps, giropay, prevodmi, Zimpler, PurplePay a hotovosťou. Ktoré platobné metódy sú k dispozícii pre ktorú krajinu, môžete vidieť až po registrácii. Výbery sú, podľa našich skúseností, spracované stávkovou kanceláriou do 24 hodín od podania žiadosti. Závisí od charakteru vkladu, kým obdržíte výplatu vášho depozitu na váš bankový účet. Napríklad bankovým prevodom 2 až 5 pracovných dní, Neteller do 24 hodín a kreditnou kartou 2 až 5 pracovných dní. Betzest ponúka vkladový limit - ako samokontrolu, aby ste nestratil prehľad o správe vašej hotovosti. Pozitívne vidíme aj minimálny vklad 10 € - takže je možné stávkovať s priemernými sumami. Podľa nášho názoru je to ideálne pre začiatočníkov. V našom teste získava Betzest 8 z 10 bodov.

ZÁKAZNÍCKY SERVIS A PODPORA – Betzest je starostlivý čo sa týka požiadaviek zákazníkov

Pokiaľ ide o správu všetkých požiadavok stávkarov, Betzest ponúka veľmi komplexnú rubriku otázok a odpovedí FAQ. Pre novo registrovaného používateľa nechýba v podstate žiadna otázka. Pre zložitejšie záležitosti Betzest ponúka kontaktný formulár a e-mailovú adresu. Spoločnosť tiež môžete kontaktovať prostredníctvom služby Twitter, Facebook a iných sociálnych sietí. Počas nášho výskumu sme však nenašli telefónne číslo, ktoré by bolo možné využiť ako spôsob kontaktu so spoločnosťou. Ani živý rozhovor (live chat) nie je k dispozícii pre neprihlásených užívateľov. Prostredníctvom e-mailu a kontaktného formuláru je možné otázky, ktoré sa týkajú stávkovej kancelárie, vyžadovať nepretržite. Mali by byť zodpovedané do jedného dňa. Za zákaznícky servis udeľujeme 8 z 10 bodov.

SERIÓZNOSŤ – žiadne nedostatky v tejto kategórii

Táto stávková kancelária je stále na trhu veľmi novou. Čo sa týka serióznosti však Betzest nijako nezaostáva. Materská spoločnosť má sídlo na Malte pod dohľadom Európskej únie a preto podlieha prísnym kontrolám. Stávková kancelária operuje s licenciou na športové stávky od Malty. Na svojej internetovej stránke Betzest veľmi dbá na ochranu osobných údajov. SSL šifrovanie zaručuje, že tretie strany nemajú prístup k údajom o zákazníkoch. Spoločnosť Betzest má tiež program zodpovedného stávkovania a ponúka pomoc pri závislosti na hazardných hrách. Podmienky sú veľmi komplexné a nemožno pochybovať o otvorených obchodných postupoch a praktikách. Obchodné podmienky sú však v angličtine (nemčine). FAQ sú veľmi rozsiahle, takže o tipérov je v tomto smere „postarané“. V oblasti serióznosti nie je čo vytknúť. S plným svedomím udeľujeme: 10/10.

ZHRNUTIE – Nováčik na stávkovom trhu stojí za zmienku

Nováčik Betzest prichádza s pomerne komplexnou ponukou športových stávok na trhu. Fanúšikovia exotickejších športov nemusia nájsť všetky disciplíny - ale vieme si predstaviť, že stávková kancelária čoskoro toho prinesie viac. Najmä pokiaľ ide o futbal, táto mladá stávková spoločnosť pokrýva všetko od Ligy majstrov až po nízke amatérske ligy. Kvôli vysokým podmienkam pretočenia nových zákazníkov môže odradiť - možno sa Betzest v tejto oblasti zlepší. Podľa našich skúseností má bookmaker niekoľko úletov čo sa týka farebného dizajnu webových stránok, no dizajn je subjektívnou vecou, ktorá závisí od vkusu jednotlivca. Na druhej strane štatistické centrum je veľmi dobre spracované. Dokonca aj live stávky zohrávajú dôležitú úlohu v tejto stávkovej kancelárii, a práve preto sú veľmi dobre pripravené. Pokiaľ ide o serióznosť, s Betzest nemáme žiadne výhrady, keďže kvôli licencii na športové stávky od Malty musí spoločnosť dodržiavať prísne smernice Európskej únie v tomto ohľade. Na záver možno povedať, že najmä pre skúsených stávkarov - najmä pokiaľ ide o kurzy a ponuku stávok naživo - určite stojí za to pozrieť sa na tohto nového hráča na trhu.