BonkersBet Recenzia – Naše skúsenosti

Doba čítania: 7 Min

100 % bonus pre nových zákazníkov

Bonus na 1. vklad do výšky 100 €

Na tejto stránke vám v detailnej recenzii odprezentujeme ešte stále pomerne neznámu stávkovú kanceláriu BonkersBet. Testovali sme stávkový program, kurzy, live stávky, bonus stávkovej spoločnosti a pod. Okrem športových stávok ponúka aj kasíno a živé live kasíno. So sídlom v Curacae, pracuje stávková kancelária s licenciou z Karibiku, čo je bežnou praxou v priemysle. V našom rozsiahlom porovnaní stávkových spoločností sme sa pozreli na túto spoločnosť najmä pokiaľ ide o stávkový program, kurzy, live stávky, bonusovú ponuku a pod.

Čítať viac

Obsah tejto stránky

 • Ponuka stávok
 • Kurzy
 • Live stávky
 • Bonus
 • Jednoduchosť použitia
 • Možnosti platby
 • Zákaznícky servis
 • Serióznosť
 • Zhrnutie

Naša recenzia a naše skúsenosti s
BonkersBet,
75 / 100 Percentá

Informácie o bonuse BonkersBet

Informácie o bonuse BonkersBet"
Detaily bonusu
100 % do výšky 100 €
na prvý vklad
Všetky detaily
 • Výška bonusu: 100 %
 • Maximálna výška bonusu: 100 €
 • Minimálny vklad: 10 €
 • Pretočenie: 5x (suma vkladu + bonusu)
 • Minimálny kurz: 2.00
 • Časové obmedzenie: 30 dní
 • 7 dní po prvom vklade
 • Stávkové obmedzenia: nemožnosť využiť handicapy, ázijské handicapy, dvojitá šanca (Double Chance), nad/pod (over/under) stávky, cash back v prípade remízy
 • Geografické obmedzenia: nedostupné pre hráčov z USA, Severnej Kórey, Bulharska a Francúzska
Zobraziť bonus
Kritérium Hodnotenie
Stávková ponuka 16 / 20
Stávkové kurzy 17 / 20
Live stávky 7 / 10
Bonus 8 / 10
Jednoduchosť použitia 7 / 10
Možnosti platby 6 / 10
Zákaznícky servis 5 / 10
Serióznosť 9 / 10

STÁVKOVÉ PRODUKTY – Ponuka stávok – BonkersBet boduje šírkou a hĺbkou programu

Táto stávková kancelária prichádza na trh s veľmi širokou ponukou stávok. Narátali sme približne 30 športov. Medzi nimi boli aj "exotické" ako vodné pólo, vzpieranie, hurling či lukostreľba. Futbal, samozrejme, ako v každej stávkovej kancelárii je jednoznačným číslom 1. Nájdeme tu mnoho líg. Narátali sme viac ako 60 futbalových líg, vrátane napr. líg z Bangladéša, Ugandy a Spojených arabských emirátov. V programe sú, samozrejme, veľké ligy a podujatia ako Liga majstrov, Európska liga, Premier League či Bundesliga. V krajinách týchto veľkých líg prechádza ponuka od profesionálnych až k amatérskym triedam. Napríklad v Nemecku je dostupná ponuka až po regionálnu ligu 4. triedy. V Anglicku môžete vytvoriť dlhodobé stávky na National League, 5. najvyššiu ligu. V mnohých športoch ponúka BonkersBet dlhodobé stávky, napríklad na Majstrovstvách sveta alpského lyžovania. Zistili sme, že veľa stávok je do portfólia pridaných relatívne skoro. Ak však sa v kategórii nenachádza žiadna ponuka, pozrite sa na ňu druhýkrát o niečo neskôr.

Škála a výber stávok je tiež skvelá v basketbale - tu môžete staviť od NBA až po menšie ligy, ako sú napr. v Južnej Kórei alebo na Islande. V tenise je všetko zastúpené od ATP/WTA až po úroveň ITF. Sociálne stávkovanie sa stáva čoraz populárnejším. BonkersBet zohľadňuje túto skutočnosť pri rôznych ponukách. Takže môžete staviť aj na voľby v rôznych krajinách. Ponúkané sú stávky na Oskary, rovnako aj rôzne televízne programy či iné "špeciálne stávky". Z E-športov sme v našej recenzii zaznamenali Rocket League a StarCraft. Je celkom pravdepodobné, že táto stávková kancelária sa vyrovná s konkurenciou na tomto čoraz lukratívnejšom trhu. Hovoriac o stávkovom trhu: Stávkové trhy, ktoré BonkersBet môže ponúknuť, sú pôsobivé. V prípade veľkých líg a podujatí existuje až 500 stávkových možností, s ktorými možno počítať. Plusom tiež je, že v prípade menších a menej známych (futbalových) líg je možné nájsť až 50 stávkových trhov. Možné sú všetky kombinácie, takže pôžitok z stávok tu nekončí. Je však negatívom, že mnohé udalosti a zápasy sa v programe objavia až tesne pred začiatkom. V tejto testovanej kategórii udeľujeme teda 16 z 20 bodov.

STÁVKOVÉ KURZY – Recenzia BonkersBet odhaľuje priemerné kurzy

Kurzy sú veľmi dôležitou témou pre stávkarov hľadajúcich tú správnu stávkovú kanceláriu. Preto dávame na túto kategóriu zodpovedajúci dôraz a udeľujeme body až do výšky 20 bodov podobne ako v prípade stávkovej ponuky. Názov BonkersBet, ktorý je (stále) relatívne neznámy v našich zemepisných šírkach, až tak celkom dobre nerezonuje v kontexte s veľkými menami. V našom teste, prichádza stávková kancelária s priemernou kurzovou hladinou. V hlavných ligách, ako je napríklad Premier League alebo Liga majstrov, stávková kancelária sa vyškrabala až na 95 % alebo tesne nad. Ide o dosť solídnu hodnotu. Takisto sme sa pozreli na kurzy na basketbal. Tu sa stretávame s 2-way stávkami (t.j. stávky na 1, alebo 2, nie na X). V NBA získame pevnú kurzovú hladinu vo výške 94 %. Pre menej známe ligy - napríklad pre ženskú izraelskú ligu - zostáva kurzová hladina na pomerne vysokej úrovni 93 %. V tejto oblasti sme sa pozreli aj na tenisové zápasy. Celkovo preto môžeme povedať, že táto stávková kancelária prichádza všeobecne s priemernými stávkovými kurzami - čo nemusí znamenať nič zlé. Napriek tomu stojí za to sa bližšie pozrieť z času na čas aj na tie stávkové kancelárie, ktorí majú známejšie meno, keďže BonkersBet sem tam má medzery. Udeľujeme aj tak dobrých 17 z 20 bodov.

LIVE STÁVKY – V BonkersBet recenzii chýba živý kalendár

Živé live stávky sa stávajú čoraz obľúbenejšími - a vďaka smart telefónom a tabletom sa stávajú čoraz dostupnejšie prostredníctvom aplikácií a webových stránok. Preto sa podrobnejšie venujeme analýze tejto kategórie. Na BonkersBet okupuje live stávková oblasť prominentné miesto. Priamo v hlavičke je záložka hneď vedľa športových stávok, v ktorých možno nájsť stávky na udalosti pre ich začatím. Ak kliknete na jednotlivé športy alebo zápasy, ponuka sa otvorí priamo pod. Konkurencia našla krajšie riešenie - napríklad umiestnením jednotlivých live stávok do stredu. V tejto stávkovej kancelárii chýba jasnosť v oblasti stávok naživo. Všetko sa zdá byť trochu komprimované, nahustené. V priebehu nášho výskumu sme zistili, že v takmer každom športe, ktorý sa nachádza v klasickom stávkovom programe, môžete tiež staviť live - naživo. Zvlášť silné športy ako futbal, tenis, ľadový hokej a basketbal sú v tejto kategórii výrazne zastúpené. Zaznamenali sme však aj e-šport ako Dota2 alebo e-basketball. Taktiež aj fanúšikovia "exotickejších" disciplín, ako je stolný tenis a futsal, si nájdu v live sekcii zastúpenie. Vzhľadom na nedostatok živých prenosov (live streamov) - z licenčných dôvodov – stávková kancelária ponúka peknú grafiku na doplnenie a pochopenie hry. Okrem toho tu nájdeme aj živé live štatistiky každej udalosti, ktoré sú veľmi dobre spracované. Za to získava BonukerBet plus. Napriek tomu sme v priebehu nášho testu nezaznamenali prítomnosť živého live kalendáru. Bez tohto prehľadu nevie stávkový fanúšik, ktoré udalosti sa začínajú už čoskoro a ktoré si má poznačiť. Preto udeľujeme v tomto prípade len 7 z 10 bodov.

BonkersBet Bonus

STÁVKOVÝ BONUS – BonkersBet vám ponúka klasický darček na uvítanie

Táto stávková kancelária ponúka svojim novým zákazníkom - ako aj ostatné stávkové kancelárie na trhu - darček na uvítanie. Ide skôr o "klasickejší" variant, ktorým sa ešte stále relatívne nová stávková kancelária snaží získať nových zákazníkov. BonkersBet svojou 100 % bonusovou ponukou zdvojnásobí váš prvý vklad až do výšky 100 €. Najprv musíte však vložiť minimálne 10 € na aktiváciu bonusu. Potom máte 7 dní na to, aby ste splnili požiadavky, ktoré vyžaduje od vás stávková spoločnosť. Zostavili sme článok s podrobnými informáciami o tejto bonusovej ponuke od BonkersBet, odkaz naň nájdete na tejto stránke - na konci tejto recenzie. Preto len stručne spomenieme bonusové podmienky: Minimálny kurz je 2.00. Musíte pretočiť sumu vkladu a bonusu 5x na športových stávkach, na čo vám dáva táto stávková kancelária 30 dní. V tejto kategórii ueľujeme 8 z 10 bodov.

Informácie o bonuse BonkersBet

Informácie o bonuse BonkersBet"
Detaily bonusu
100 % do výšky 100 €
na prvý vklad
Všetky detaily
 • Výška bonusu: 100 %
 • Maximálna výška bonusu: 100 €
 • Minimálny vklad: 10 €
 • Pretočenie: 5x (suma vkladu + bonusu)
 • Minimálny kurz: 2.00
 • Časové obmedzenie: 30 dní
 • 7 dní po prvom vklade
 • Stávkové obmedzenia: nemožnosť využiť handicapy, ázijské handicapy, dvojitá šanca (Double Chance), nad/pod (over/under) stávky, cash back v prípade remízy
 • Geografické obmedzenia: nedostupné pre hráčov z USA, Severnej Kórey, Bulharska a Francúzska
Zobraziť bonus

JEDNODUCHOSŤ POUŽITIA (užívateľská optimálnosť) – Zobrazenie pre mobilné zariadenia vyzerá krajšie než verzia pre počítače

Webová stránka stávkovej kancelárie je veľmi tmavá. Športy figurujú v bielej farbe na čiernom pozadí. Kliknutím sú zvýraznené žltou farbou. Je tu aj niekoľko žltých tlačidiel, napríklad ako "Registrácia" či stávkový tiket. Všetko nám pripomína trochu Bwin. Avšak táto spoločnosť mohla byť trochu viac odvážna, čo sa týka farieb a mohla stránku viac presvetliť. Ako celok na nás vyvoláva stránka trochu ponurý dojem. Je rozhodne pozitívne, že doby načítavania boli limitujúce. Tiež sme si to všimli aj v mobilnej verzii. V každom prípade stávková kancelária získava v tomto smere plus. Ako znepokojujúci vnímame fakt, že športy zostávajú otvorené, aj keď sa už venujete iným disciplínam. Čo môže byť mätúce. Automatické zatváranie jednotlivých športov by bolo prijateľnejšie.

V mobilnej verzii to funguje menej rušivo. V tomto prípade je prehľad o stávkových akciách kompaktnejší. Všetko sa zdá byť oveľa viac určené pre smartfóny. Nevnímame to ako negatívum, lebo čoraz viac stávkarov siaha po mobilných zariadeniach. Tiež opäť musíme spomenúť nejasnosť v live stávkach, čo však v prípade mobilnej verzie už nie je problémom. BonkersBet však nemá (live) kalendár, ktorý by mohol stávkarom pripomínať nadchádzajúce zápasy a udalosti. Určite je tu priestor na zlepšenie. Z hľadiska orientácie môžete rýchlo prechádzať na športové stávky, live stávky, kasíno a live kasíno. Ponuky - či už sú to uvítacie ponuky pre nových zákazníkov, alebo propagácie pre existujúcich zákazníkov - môžu byť sprístupnené pomerne rýchlo. V tejto kategórii udeľujeme 7 z 10 bodov.

BonkersBet Website

MOŽNOSTI PLATBY (vkladu a výberu) – Dostupné sú len najdôležitejšie možnosti

V priebehu nášho výskumu sme našli pomerne obmedzený výber spôsobov platby. Na webovej stránke a v sekcii s najčastejšími otázkami (FAQ) sa uvádzajú iba prevody kreditnou kartou (Visa, Master Card), bankovým prevodom, Neteller, Skrill a Paysafe. Určite by mali byť k dispozícii ďalšie možnosti iných poskytovateľov pre vklad na váš stávkový účet. Môže ísť o problém spojený s krátkou existenciou stávkovej kancelárie. Ako sme sa dozvedeli, spoločnosť si v súčasnosti zadovažuje ďalšie (stávkové) licencie. Takže by bolo dobré vylepšiť túto oblasť v blízkej budúcnosti. V každom prípade sú k dispozícii najdôležitejšie možnosti vkladu a výberu, čiže ktokoľvek, kto má záujem by mal nájsť možnosť vložiť peniaze na účet. Mimochodom, stávková kancelária vyžaduje minimálny vklad vo výške 10 €. Uvedený minimálny vklad nie je nezvyčajný – no existujú však aj stávkové kancelárie s ešte nižšími požiadavkami. Noví používatelia môžu vyžadovať nižší vstupný vklad. 6/10 bodov

ZÁKAZNÍCKY SERVIS A PODPORA – Táto oblasť má stále priestor na rozšírenie

Aj keď spoločnosť robí v oblasti zákazníckych služieb priateľský a dychtivý dojem, pre odpovede na otázky a požiadavky zákazníkov nie je príliš veľa príležitostí. Naše prvé skúsenosti hovoria, že k tejto mladej stávkovej kancelárie sa dá dostať len prostredníctvom e-mailu (support@bonkersbet.com) a živého rozhovoru (live chatu) na webovej stránke. Telefónne číslo alebo kontaktný formulár (stále) chýba. Túto oblasť mladej spoločnosti je určite stále možné rozšíriť. V našom porovnaní stávkových kancelárií sme už videli stávkové spoločnosti, ktoré prišli na trh a mali v tejto kategórii viac možností. Živý rozhovor – live chat je k dispozícii iba v angličtine. Dokonca aj sekcia najčastejšie kladených otázok (FAQ) pre začiatok obsahuje iba tie najdôležitejšie. 5/10 bodov

SERIÓZNOSŤ – BonkersBet je serióznou spoločnosťou

Nie je pochýb o tom, že máme čo do činenia s renomovanou stávkovou spoločnosťou. Už vo svojej počiatočnej fáze má stávková spoločnosť licenciu na športové stávky z Curacaa. Aj svoje ústredie má spoločnosť na karibskom ostrove. Ale to je tiež bežné v odvetví stávkovania. Ako sme sa dozvedeli v priebehu nášho výskumu, mladá stávková spoločnosť hľadá licencie na športové stávky z oblasti EÚ. Preto sa snaží dodržiavať prísne pravidlá Európskej únie v oblasti športových stávok. Potom môžu byť zákazníkom ponúknuté aj ďalšie možnosti platieb. Aj pokiaľ ide o ochranu osobných údajov a zodpovedné stávkovanie, táto stávková kancelária to berie vážne. Spoločnosť ponúka pomoc a rady. Spojenie so zákazníkom je zašifrované - najmä pri prevodoch peňazí. S touto stávkovou kanceláriou nie sú žiadne obavy. V zmluvných podmienkach nájdete bližšie informácie. 9/10 bodov

ZHRNUTIE – Stávkovej kancelárii chýbajú skúsenosti, no stojí za to ju vyskúšať

BonkersBet je počas nášho testovania na trhu nováčik. Preto podľa nášho názoru nejaké detaily chýbajú. Ale ako sme sa dozvedeli, stávková kancelária pracuje nepretržite na vylepšovaní. V niektoré oblasti by sa mali v blízkej budúcnosti zlepšovať. V každom prípade sme veľmi zvedaví na to, ako sa táto stávková kancelária bude vyvíjať – a určite vidíme potenciál na trhu stávok. Na stavkovanieformat.sk budete informovaní o tom, čo sa bude diať v blízkej budúcnosti na pôde tejto stávkovej kancelárie. Program stávok už môžeme vidieť. Dokonca aj kurzy sú celkom dobré na neskúseného bookmakera. S uvítacou ponukou pre nových zákazníkov je všetko v poriadku a nemáme žiadne námietky. Ako začiatočníci tak aj "profesionáli" môžu pretočiť svoje peniaze. Zlepšenie stávkovej kancelárie by vyžadovali možnosti platby a služby zákazníkom.

Na porovnanie stávkových kancelárií